Перейти до вмісту

шлюбна зрада

Повідомлень в темі: 74

#21 khristy

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 26.05.2014 – 11:42

Тут щей таке все,що в нас не так це проблеми з дитинства,мій батько ніколи не казав,що любить,був просто тираном постійно повторював,що я є ніхто і що здохну як його не буле,постійні сварки,напружена атмосфера,але мама його не лишала,а я хотіла.Років в 18-19 я вже дуже хотіла дитину,бо знала тільки вана зможе мене любити найбільше в житті і ніколи не зрадить.Для своєї дитини я вибрала найкращого ,люблячого тата!!!А про себе не думала,бо власна самооцінка була на нулю.

Тут щей проблеми з дитинства,власний батько був тираном ніколи не казав,що любить постійно повторював,що я є ніхто і здохну коли його не буде,мама його не лишала,а я хотіла цього.Власна самооцінка була на 0,ще в років 18-20я хотіла дитину,бо знала що вона буде любити завжди і ніколи не зрадить,тому і батька для дитини я вибрала найкращого,люблячого,атмосфера в сім`ї прекрсна,а от про свої почуття я не думала.
  • 0

#22 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 26.05.2014 – 11:56

Чому виникло це захоплення? Ви стали його частіше бачити (лікаря)?
  • 0

#23 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 26.05.2014 – 12:41

Вона мене бісить.
  • 1

#24 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 26.05.2014 – 12:46

^хто?
  • 0

#25 khristy

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 26.05.2014 – 15:21

Оскільки в мене серйозні проблеми зі здоров"ям,то відвідувати я його просто мушу.
  • 0

#26 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 26.05.2014 – 15:33

Я не про те. Ви одразу ним захопилися чи, наприклад, коли почали проходити курс лікування ( як наслідок, частіше стали бачитись)?
  • 0

#27 khristy

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 26.05.2014 – 16:47

Відразу,з першого погляду.
  • 0

#28 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 26.05.2014 – 17:20

можу запитати скільки вам років?
  • 0

#29 khristy

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 26.05.2014 – 20:54

Мені 31рік.
  • 0

#30 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 26.05.2014 – 22:08

значить давайте я підсумую - вам 31 рік, 3 роки в шлюбі, вийшли заміж не через кохання, а скажімо за якимось там лоігчними підрахунками різних якостей вашого чоловіка, у вас народилася дитина, яка наче була довго очікуваною (принаймні я так зрозуміла) та зараз маленька. виявляється, у вас з чоловіком досі були проблеми з сексом (ви хоч розмовляли з ним на цю тему?).
ви закохалися в одруженого чоловіка (хз скільки це захоплення триває), який навіть не знає про ваші почуття, хз чи залишить для вас свою сім'ю, але все одно вирішили розійтися з чоловіком, причому чоловік вас вгамовує (невдало, тут погоджуюся з Неймлесом, але пробує).

і скажіть мені будь ласка що далі?

бо вибачайте, я розумію, що почуття і так далі, але ви вже завели якусь сім'ю (вже по барабану, чи за коханням, чи за розумом, це було ваше особисте рішення й якщо ніхто не примушував, то на вас відповідальність за це) та збоку це виглядає так, що навіть не пробували працювати над стосунками з теперішнім чоловіком.

Повідомлення відредагував Немі: 26.05.2014 – 22:09

• 1

#31 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 27.05.2014 – 09:31

Перегляд дописуНемі (26.05.2014 – 12:46) писав:

^хто?
Топікстартер
  • 1

#32 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 27.05.2014 – 11:36

отримувати задоволення - дуже важлива річ та не треба прикидатися, що ні, ми всі люди. але якщо є якась проблема, то слід над нею працювати.
річ ще у тому, що вона закохалася в іншого з першого погляду (це непоганий варіант для підлітка, ну для 31-річної жінки вже смішно звучить), значить, вона його як людину все одно не знає і як я встигла зрозуміти - він не знає її.
так що як на мене замість розлучитися слід поміняти лікаря та почати працювати над своїм подружжям. бо оце захоплення лікарем то коханням все одно не назвеш.
  • 0

#33 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 27.05.2014 – 11:53

khristy, якось дивно, що Ви абсолютно не передбачаєте невзаємності Ваших почуттів до лікаря. Виходить, Ваш чоловік має ще один великий "плюс": він чудово підвищив Вашу самооцінку.
  • 0

#34 khristy

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 27.05.2014 – 14:31

Я думаю ,що розрізняю захоплення від кохання,а це захоплення,воно можливо в будь-якому віці,або я просто не подорослішала.Хочеться забути все,але щоб таке ніколи не повторилось вдруге вже з іншим.А працювати в стосунках над фізіологією нема сенсу,тут або є або нема.Я дякую всім,бо я для себе з цих думок дещо взяла.
  • 0

#35 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 27.05.2014 – 14:34

Перегляд дописуkhristy (27.05.2014 – 14:31) писав:

А працювати в стосунках над фізіологією нема сенсу,тут або є або нема.
та ви тут дуже помиляєтесь.
моя порада - сходіть до сексуолога, бо реально не ви перші та не останні, а саме для таких як ви створено таку спеціалізацію. і не пробуйте прикидатися, що це сором і що або є, або нема. бо це далеко не так.
  • 2

#36 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 27.05.2014 – 15:38

Перегляд дописуkhristy (27.05.2014 – 14:31) писав:

Я думаю ,що розрізняю захоплення від кохання,а це захоплення,воно можливо в будь-якому віці,або я просто не подорослішала.Хочеться забути все,але щоб таке ніколи не повторилось вдруге вже з іншим.А працювати в стосунках над фізіологією нема сенсу,тут або є або нема.Я  дякую всім,бо я для себе з цих думок дещо взяла.
Немі права. Не будете працювати над цими стосунками - весь час будете отак захоплюватись.
  • 0

#37 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 30.05.2014 – 09:16

Перегляд дописуManfred (29.05.2014 – 16:36) писав:

Дійсно, коли Бога немає, то звідки взятися зраді, хто може визначити, крім Бога, що є зрадою? Але позаяк, у людей немає жодних сумнівів, що є зрадою, це і вказує на існування універсального морального закону, який вказує на існування Законодавця.
Кожна пара сама визначає, або ж це не проговорюється, а ніби "розуміється саме собою", що є зрадою. Хтось секс із повією не вважає зрадою, бо ж це без кохання, хтось оральний секс, хтось секс із колишніми. А для когось і фривольна переписка буде зрадою, жагучий погляд на когось іншого. Віра тут ні до чого, і єдиного погляду на зраду немає.
  • 1

#38 khristy

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 30.05.2014 – 09:36

Я вважаю,що гіршою є духовна зрада,а не фізична,хоча фізична зрада це є теж зрада.Чоловіки часто зраджують фізично,а жінки як зраджують то духовно,тут варто задуматись...Думаю я б пробачила фізичну зраду,але тільки раз,якщо вдруге то ні.
  • 0

#39 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 30.05.2014 – 10:38

Перегляд дописуManfred (30.05.2014 – 10:16) писав:

Це розходження у деталях (зрада може бути навіть у погляді), у головному в усіх людей є згода, що перелюб — це зрада, коли людина зрадила, вона це усвідомлює, питання лише у тому: хоче вона виправдовуватися, чи покаятись і більше такого не чинити?
Ну нічого собі "розбіг" у деталях! Я ж і пишу, що "перелюб" всі розуміють по-своєму. От дай своє визначення.
  • 0

#40 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 30.05.2014 – 11:06

Коли жінка зраджує чоловіку з іншою жінкою, це зрада?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних