Перейти до вмісту

«Якби не Мюнхгаузен, не було б 14-го лютого»

щастя фарби картини

В цій темі немає відповідей

#1 Inna Yashchuk

    Чайник

  • Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 22.05.2014 – 11:50

  • 0
«Якби не Мюнхгаузен, не було б 14-го лютого»
(або «Мазохіст має хист»)
У мистецькому просторі «Циферблат» 13-го лютого відбулася художня виставка Інни Ящук. Сучасність не потребує митця здобувати визнання перед початком практики експозицій. А чому б і ні? Головне – мати хист і сміливість показувати роботи.
14 робіт, - серед них: великі і маленькі, - виконані маслом в стилі імпресіонізм. Здебільшого, репродукції відомих робіт. Інна каже, що її надихають сюжетні роботи Леоніда Афремова, Архипа Куїнджі, Джека Ветріано. І вона давно мріяла влаштувати власний показ, але наважилася тільки після рішучого «пєндєля» від друзів.
Колекція художниці налічує близько 40 картин, одна з яких (у-ла-ла!) була продана на благодійному аукціоні за 500 доларів!
Оскільки більшість робіт Інни пов’язана з темою романтики, сам Валентин би схвалив організацію виставки, присвяченої дню закоханих. З нагоди, в мистецькому просторі зібралися друзі і родина несміливої художниці. Її мала племінниця прочитала урочисту промову на відкритті. Сьогодні кожен може стати справжньою знаменитістю завдяки відкритим просторам. Це не складно :).
Водночас, малювати не так просто, як може здатися пересічному відвідувачу виставки. От у Інни довго не виходили обличчя і руки. Не свої, звісно, а мальовані :). А малювати вона почала з дитинства. Відвідувала студію художниці-імпресіоністки Галини Попіної. В той час її надихали ілюстрації до книги про Барона Мюнхгаузена. Перемальовуючи відомі картини зараз, Інна «тренируется на кошечках» і готує публіку до нової виставки уже власних робіт.
Хвилювання митця на власній виставці можна порівняти з першим польотом на літаку.
В середньому, на одну картину Інна витрачає 3 дні. В цей час бажано, аби ніхто її не чіпав і не дивився на роботу до завершення. Недолік масляних фарб – запах. Особливо дратує, коли вони залишаються на одязі. Жити в квартирі, що наповнена картинами, досить весело. Інна звикла і переїжджати з ними. Житло вона міняла уже декілька разів, тягаючи за собою чималий «художній музей».
Картини висіли в «Циферблаті» тиждень. Кусайте лікті, якщо не встигли побачити «романтичне масло» і поспілкуватися з веселою художницею.
Схема: щастя – хобі – виставка – друзі – щастя
Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних