Перейти до вмісту

Звичка розходитись..

Повідомлень в темі: 110

#81 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 08.05.2014 – 15:45

Перегляд дописуManfred (08.05.2014 – 15:35) писав:

Мені слово "якщо" не подобається воно колюче якесь, мов їжак, инша справа "коли", наче коло ;-)

Якщо таке станеться це будеш ти, чи вже якась инша людина?

Нехай будуть різні і стримані і не скуті аби хлопчики залишались хлопчиками, а дівчатка дівчатками ;-)
Звучання звучанням, та ж значення зовсім різні)

Не зрозуміла питання. Якщо це станеться, це все рівно буду я, наші вчинки ж і визначають нашу суть, значить цей гіпотетичний вчинок визначив би мене, як зрадницю, але це все ще буду я. Тільки з новим ярликом)

Тому я і спитала, у чому ж проявляється на дівчачість. Тільки про єврогеїв не починай)
  • 0

#82 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 08.05.2014 – 16:10

Перегляд дописуManfred (08.05.2014 – 16:00) писав:

Ок, коли це будеш все та ж сама ти, що і нині, то чому ти вважаєш, що не контролюватимеш себе далі, з чого ти таке виснувала?
Хто сказав, що я себе не контролюватиму? Мені здається, зрадники цілком свідомо йдуть на зраду в другий, третій та усі наступні рази, якщо після першого зрозуміли, що не бачать в тому нічого жахливого.

А взагалі, ця балачка вийшла трохи за межі теми)
  • 0

#83 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львув

Відправлено 08.05.2014 – 16:32

Перегляд дописуManfred (08.05.2014 – 16:17) писав:

Не скажу за всіх зрадників, але як колишній зрадник, який покаявся і більше такого не чинить, можу засвідчити, що кожен новий раз приносив зі собою новий досвід і тему для роздумів та самоаналізу.
от-от,плюсую.
якщо людині не байдуже на те,з чим вона живе,то після кожного вчинку у неї виникатимуть різні думки,тобто буде йти процес аналізу скоєних дій(що так,а що не так...чому так,а чому не так...навіщо це,а не інше,і тому подібні порівняння).

пи.си:
імхо,якщо у тебе є дівчина(хлопець) і ти тупо валишся на стороні і після того,просто забуваєш,навіть не думаєш про ці зради,а дальше живеш,як ні в чому не бувало,то як на мене,така людина просто в дупі тримає дані відносини)))
  • 0

#84 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 08.05.2014 – 16:36

Здається, ти писала, що тоді не зможеш ґарантувати, що це повториться.
ну я ж не екстрасенс, які вже тут гарантії?)

Не скажу за всіх зрадників, але як колишній зрадник, який покаявся і більше такого не чинить, можу засвідчити, що кожен новий раз приносив зі собою новий досвід і тему для роздумів та самоаналізу, деякі з них приводили мене до відчуття і розуміння того, що саме є жахливим у цьому гріху. Нині я розумію, так мені здається, деякі причини і маніпуляції свідомістю, які приводять людей до цього гріха. До цього я їх не розумів і щоразу попадався у їх пастку.
Тобто, щоб зрозуміти, чому зраджувати - погано, треба спершу це зробити? Інакше ніяк?)
  • 0

#85 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 639 повідомлень

Відправлено 08.05.2014 – 16:42

Перегляд дописуКроха (08.05.2014 – 16:36) писав:

Тобто, щоб зрозуміти, чому зраджувати - погано, треба спершу це зробити? Інакше ніяк?)
не завжди...можеш просто попросити когось із подруг,щоб покликали тебе,коли будуть зраджувати...подивишся,а тоді може і зрозумієш.
  • 0

#86 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 08.05.2014 – 18:37

Не скажу за всіх зрадників, але як колишній зрадник, який покаявся і більше такого не чинить, можу засвідчити, що кожен новий раз приносив зі собою новий досвід і тему для роздумів та самоаналізу, деякі з них приводили мене до відчуття і розуміння того, що саме є жахливим у цьому гріху. Нині я розумію, так мені здається, деякі причини і маніпуляції свідомістю, які приводять людей до цього гріха. До цього я їх не розумів і щоразу попадався у їх пастку.
Коли ти засуджував когось за перелюб, це був твій гріх погорди, так же? А що рухало Майкою, коли вона кинула свого зрадливого, ми не знаємо. Може, вона просто розуміла, що при всім бажанні не зможе ставитись до нього, як до зради. Тоді навіщо продовжувати щось будувати? Є випадки, коли ображена сторона потім все життя шантажує «винну» сторону: «Як згадаю, що не дівкою взяв, аж зло бере!» Це теж не є гуд.
  • 0

#87 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.05.2014 – 00:46

"мені б було надзвичайно важко переступити принципи"
не зраджувати кохану людину

Тим більше, якщо людина справді добра, я так поступити не зміг. Мені прийшлось би розірвати стосунки, щоб щось робити) Якщо знайду кохану людину то фіг буду ризикувати, і ще з кимось зустрічатись

Повідомлення відредагував MqM: 09.05.2014 – 00:46

• 0

#88 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 639 повідомлень

Відправлено 09.05.2014 – 12:10

Перегляд дописуMqM (09.05.2014 – 00:46) писав:

"мені б було надзвичайно важко переступити принципи"
не зраджувати кохану людину

Тим більше, якщо людина справді добра, я так поступити не зміг. Мені прийшлось би розірвати стосунки, щоб щось робити) Якщо знайду кохану людину то фіг буду ризикувати, і ще з кимось зустрічатись

друже,та ніхто не каже зустрічатись...пішов,порухав когось на стороні,задовільнив свої чоловічі потреби і все,живеш дальше.
  • -1

#89 Майка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 09.05.2014 – 19:40

Перегляд дописуCrazy Bobik (08.05.2014 – 16:42) писав:

не завжди...можеш просто попросити когось із подруг,щоб покликали тебе,коли будуть зраджувати...подивишся,а тоді може і зрозумієш.

хахахахXD Свічку потримати..)))

Перегляд дописуtaraBooka (08.05.2014 – 18:37) писав:

Коли ти засуджував когось за перелюб, це був твій гріх погорди, так же? А що рухало Майкою, коли вона кинула свого зрадливого, ми не знаємо. Може, вона просто розуміла, що при всім бажанні не зможе ставитись до нього, як до зради. Тоді навіщо продовжувати щось будувати? Є випадки, коли ображена сторона потім все життя шантажує «винну» сторону: «Як згадаю, що не дівкою взяв, аж зло бере!» Це теж не є гуд.

Власне в мене був такий собі внутрішній шантаж. Йому я казала, що все добре, старалася бути в хорошому настрої, а подумки бачила його з іншими дівчатами.. Ех пічяль) Зараз як згадую - смішно стає. Хоча тоді було дуже боляче.
  • 0

#90 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 12.05.2014 – 16:09

почистила

• 1

#91 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 14.05.2014 – 10:57

Перегляд дописуManfred (12.05.2014 – 10:39) писав:

Я намагаюсь нікого не судити, особливо за цей гріх, я співчуваю таким людям, які застрягли у ньому, проте з иншого боку я вважаю правильним відокремлювати людину від гріха, а сам гріх (не людину) осуджувати, бо людина, яка зараз його коїть, може завтра покаятись і відкинути його, і більше не повертатися до нього. Двері завше мають бути відкриті для людини, а не для гріха, звісно, коли ти не хочеш, щоб вони колись грюкнули і біля твого носа. Ставтесь до людей так, як хотіли, щоб і вони до вас ставились ©
Є точка неповернення. Після неї вже неважливо може бути, принаймні одній зі сторін, чи друга покаялась. Це як наче ти раптом на місці близької людини поряд побачив незнайомця, про наміри, звички якого нічого не знаєш.
  • 0

#92 Майка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 14.05.2014 – 22:02

Дещо сталось... Хочу комусь про це розкзати, щоб позбутися негативної енергетики. Кому не цікаві пічяльки слабохарактерної дурочки краще не читайте;)

А сталась от яка дурня: останній хлопець, з яким я розійшлась минулої неділі (півтори тижні тому) закинув в вк фотографії з новою дівчинкою. Фото дуже ніжні.

Ви зараз це читаєте і мабуть думаєте: "Зробив це, щоб відомстити тобі за те, що ти його кинула". Але в наших стосунках немає за що мстити. Він казав, що вважає мене дуже доброю. Аж занадто доброю...

Зараз мені погано... Але я старасюсь триматись:))) От поділилась з розумними людьми тим, що на душі і мені вже легше стало))) Дякую!
  • 0

#93 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 14.05.2014 – 22:43

Перегляд дописуМайка (14.05.2014 – 22:02) писав:

Дещо сталось... Хочу комусь про це розкзати, щоб позбутися негативної енергетики. Кому не цікаві пічяльки слабохарактерної дурочки краще не читайте ;)

А сталась от яка дурня: останній хлопець, з яким я розійшлась минулої неділі (півтори тижні тому) закинув в вк фотографії з новою дівчинкою. Фото дуже ніжні.

Ви зараз це читаєте і мабуть думаєте: "Зробив це, щоб відомстити тобі за те, що ти його кинула". Але в наших стосунках немає за що мстити. Він казав, що вважає мене дуже доброю. Аж занадто доброю...

Зараз мені погано... Але я старасюсь триматись :))) От поділилась з розумними людьми тим, що на душі і мені вже легше стало))) Дякую!

Нє, ми думаємо що він закинув у ВК фотографії з новою дівчиною щоб похизуватися, і частково зробити приємне тій дівці. Чомусь дівки таке люблять. Раджу вам..менш серйозно сприймати соцмережі.

Повідомлення відредагував Nameless One: 14.05.2014 – 22:43

• 5

#94 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 15.05.2014 – 11:11

Перегляд дописуМайка (14.05.2014 – 22:02) писав:

Дещо сталось... Хочу комусь про це розкзати, щоб позбутися негативної енергетики. Кому не цікаві пічяльки слабохарактерної дурочки краще не читайте;)

Зараз мені погано... Але я старасюсь триматись:))) От поділилась з розумними людьми тим, що на душі і мені вже легше стало))) Дякую!
Минуло півтора тижні і в нього новий лямур? І Ви ще сумніваєтесь, що правильно вчинили, ініціювавши розрив?
  • 1

#95 Майка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 15.05.2014 – 22:31

Перегляд дописуtaraBooka (15.05.2014 – 11:11) писав:

Минуло півтора тижні і в нього новий лямур? І Ви ще сумніваєтесь, що правильно вчинили, ініціювавши розрив?

Дякую! Ви мене порадували:) Спочатку я справді сумнівалась...тепер все круто!!!
  • 0

#96 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 16.05.2014 – 10:09

Перегляд дописуМайка (15.05.2014 – 22:31) писав:

Дякую! Ви мене порадували:) Спочатку я справді сумнівалась...тепер все круто!!!
От і добре. А взагалі сумніватися - це нормально для людини, якщо не «застрягати» в сумнівах. Більше довіряйте власним відчуттям.

Перегляд дописуManfred (15.05.2014 – 14:43) писав:

Я згоден, що є речі, які дуже важко прощати, і все ж людина сама рішає для себе, чи буде у неї якась "точка неповернення" колись коханої людини, чи ні.
Якби ти дізнався, що твоя кохана не є жінкою, н-д, змінила стать ще до вашого знайомства. І тобі про це нічого не говорила. Невже зміг би аж так змінити своє про неї уявлення і лишитись із нею? Або що вона таємно відвідує сінагогу?(я справді не знаю, що для тебе страшніше). От і зрада для когось може бути категорично за межами картини світу.
  • 2

#97 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 16.05.2014 – 14:28

Перегляд дописуManfred (16.05.2014 – 14:02) писав:

Щодо "раптом це бородата жінка", то не вірю, що таке можна приховати
bitch please.
при нинішній медицині таке можна приховати до самого сексу. зараз в деяких державах крім гормонів звісно, роблять ще операції чашки, щоб виглядала більш жіночою.

вже змовчу про відому програму з Міріам.

http://en.wikipedia....ng_About_Miriam
  • 2

#98 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 16.05.2014 – 17:13

Перегляд дописуManfred (16.05.2014 – 14:02) писав:

Щодо "раптом це бородата жінка", то не вірю, що таке можна приховати, невже під час поцілунку хтось не відчув би щетини? Згадай відомі фільми з подібним сюжетом, инколи там головна героїня одразу це відзначає. Щодо синагоги, то у НЗ така ситуація описана: християнин може жити у шлюбі з людиною иншої віри, коли вона згодна. Може ще якість приклади наведеш?
Здається,ти блефуєш:) І все це відмовки, аби «зістрибнути». До речі, що, і вінчатися можна з сповідувачем іншої віри? Дива.
Але я, як лбителька всіляких детективів-трилерів, можу продовжити. Уяви, що твоя кохана виявилася твоєю рідною сестрою, вбо ж що,вона душевнохвора. Врешті, що вона тебе не любить, а розглядає як «трамплін» в кар*єрі. Будеш боротись за продовження стосунків?
Хотіла б ще звернути увагу на таке. Коли люди починають зустрічатись, вони ще, як правило, не все знають одне про одного. Отже кожне «відкриття» може їх чи то більше зачаровувати у партнері, чи розчаровувати. В підсумку або виникає пвра, або вони розбігаються. Ти якось інакше тлумачиш цей етап?
  • 0

#99 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 639 повідомлень

Відправлено 18.05.2014 – 18:45

Перегляд дописуМайка (15.05.2014 – 22:31) писав:

Дякую! Ви мене порадували :) Спочатку я справді сумнівалась...тепер все круто!!!

ну то шо,коли шаліть будем?
  • 0

#100 Майка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 19.05.2014 – 18:52

Перегляд дописуCrazy Bobik (18.05.2014 – 18:45) писав:

ну то шо,коли шаліть будем?

Та хоч вже:Р
  • 2