Перейти до вмісту

Звичка розходитись..

Повідомлень в темі: 110

#41 Майка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 13:57

Перегляд дописуtaraBooka (07.05.2014 – 13:51) писав:

Причиною відсутності Ваших почуттів не був їхній "надлишок" з боку того хлопця? Зараз не шкодуєте, що повелися так?

Як? Я нічого не робила. Я його не кидала. Він сам пішов. Проте я не жалію, що ми не разом. Хлопець був аж надто мягкосердечним, добрим, хорошим. Треба щоб чоловік хоч іноді був до мене строгий.

Перегляд дописуCrazy Bobik (07.05.2014 – 13:56) писав:

кажи адресу,зараз приїду,може шось попробуєм

ХахахахахXD
  • 0

#42 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 07.05.2014 – 14:06

Перегляд дописуManfred (07.05.2014 – 13:59) писав:

Хтозна, але випадкових людей і зустрічей не буває, я кожну жінку, з якою колись зустрічався згадую із вдячністю, кожна внесла щось неповторне у моє життя, кожна змусила чомусь здивуватись, побачити те, чого раніше не помічав. Коли зустрів дружину, то просто відчув, що з цією людиною я хочу прожити все життя. Але, коли ти думаєш, що ми жиємо ідеально і ніколи не сперечаємось або не сваримось, то це не так, просто з часом розумієш, що всі не ідеальні, всі помиляються і падають і я — коханий у першу чергу.
Є просто помилки, яких не вибачиш, і у молодому віці здається, що таких дуже багато. До того ж, коли стосунки ще не переросли у щось таке серйозне як шлюб, набагато швидше з ними просто покінчити, ніж намагатись щось виправити.
  • 0

#43 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 14:20

Перегляд дописуМайка (07.05.2014 – 13:57) писав:

Як? Я нічого не робила. Я його не кидала. Він сам пішов. Проте я не жалію, що ми не разом. Хлопець був аж надто мягкосердечним, добрим, хорошим. Треба щоб чоловік хоч іноді був до мене строгий.
Оце і всі недоліки? Ви ще пожалкуєте. Такі почуття - рідкісний скар, якщо щирі.
  • 1

#44 Майка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 14:22

Перегляд дописуManfred (07.05.2014 – 14:10) писав:

1. Це правильно, головне не тягти за собою тягар образ.

2. Так.

3. Чи правильно я вас зрозумів, що ви назвали напрямки розвитку за їх пріоритетністю, тобто, 1 - інтелект, 2 - релігія, 3 - матеріальне, 4 - психологія (хоча, як на мене останнє те саме, що й інтелект)?

4. У вашого життя є мета?

Не релігія, а духовність. А чи розтавила я це в порядку пріоритетності... виходить що так. Коли я це писала, то не думала про порядковість.

Мета? Не знаю. Поки що я життям просто насолоджуюсь... Є ціль на найближчі 5 років...
Хоча ні, мета є. Її я усвідомлюю, коли уявляю свою старість. Хочу бути життєрадісною бабулькою, до якої внуки будуть приходити в гості не тому що їх змушують батьки, а тому що вони самі цього хочуть ( ну Ви зрозуміли мене? Пенсіонери переважно нудотіки:() Хочу бути завжди молодою душею) Це можна назвати метою?
  • 1

#45 Майка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 14:26

Перегляд дописуtaraBooka (07.05.2014 – 14:20) писав:

Не пожалію. Він мене цілував, а я його цілувати не хотіла... Він мене дратував. Доходило до того, що я на нього кричала ( а я майже ніколи не кричу). Я себе ненавиділа за це.
  • 0

#46 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 07.05.2014 – 14:27

Перегляд дописуМайка (07.05.2014 – 12:45) писав:

В своє виправдання скажу, що навіть будучи з хлопцем в серйозних стосунках я не спала з ним.

1) зрада
Це випадково зрадив не той хлопець, з яким у вас було все серьозно, але якому ти не давала?

Повідомлення відредагував antip: 07.05.2014 – 14:30

• 1

#47 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 14:29

Перегляд дописуManfred (07.05.2014 – 14:23) писав:

А чому ти вважаєш, що людина, яка зрадила або ревнує не гідна довіри або ніколи не зможе стати хорошим чоловіком?
Ny ot taka y mene dymka chomys) Viriy, sho liyduna, kotra 1 raz ostypulas, oboviazkovo zrobut ce she ne raz.
  • 0

#48 Майка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 14:33

Перегляд дописуantip (07.05.2014 – 14:27) писав:

Це випадково зрадив не той хлопець, з яким у вас було все серьозно, але якому ти не давала?

ні не той)

1, 2, 3 - це чотири різні хлопці. 3 - це третій і четвертий - це ті, з ким не було взаємних почуттів. Я вирішила їх об*єднати в одну категорію)
  • 0

#49 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 14:39

Перегляд дописуМаківка/Н (07.05.2014 – 14:33) писав:

Посміялася...
І що цікаво. Всі чудово розуміють, то такий така Майка, і тупо відписують (радять, шмадять, консультують)... Біда за бідою. Хоча балакати з клонами тут за щастя, ага. А ті, у свою чергу, розважаються. :)
Таки весело. ))
Lol. Ya ciy Majky znay osobusto i znay, sho na forymi vona tochno ne klon) A y tebe jaki versii?
  • 0

#50 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 14:44

Перегляд дописуМаківка/Н (07.05.2014 – 14:41) писав:

Та які там версії. )) Всі мої клони-упиряки тут виснуть. Бавляться. Інколи читаю їх і тішуся: всі в маму. :)
Якби не особисте знайомство (і навіть знайомство з деякими з отих самих хлопців), я б теж можливо подумала, що це хтось із наших старічків розважається, але ні, будь спок.
  • 0

#51 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 14:57

Підтверджую, Майка не клон, я один з її хлопців, той якому вона не давала, довелось зраджувати, думав вона дізналась і церез це мене кинула, а виявилось, що ні.
Навіщо ти зі мною так?

Повідомлення відредагував antip: 07.05.2014 – 14:58

• 2

#52 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 15:02

Мейн кун
Зображення
Я всіх намахала, насправді Майка - кіт.

Все, не флудіть)
  • 0

#53 Майка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 15:03

Перегляд дописуantip (07.05.2014 – 14:57) писав:

Підтверджую, Майка не клон, я один з її хлопців, той якому вона не давала, довелось зраджувати, думав вона дізналась і церез це мене кинула, а виявилось, що ні.
Навіщо ти зі мною так?

Життя - це біль, хахахахахаXD

Повідомлення відредагував Майка: 07.05.2014 – 15:04

• 0

#54 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 15:26

Цитата

Хлопець слідкував, хто мені ставить лайки в соц. мережах і пиляв мене за це і.т.п. Поки я з ним зустрічалась інша хлопці один за одним видаляли мене з друзів, і як я потім дізналась, все це відбувалось завдяки зусиллям мого благовірного.
Це вже якась пошесть. А особливо коли таким займаються хлопці, то стає соромно за чоловічу половину населення планети. Люди вже чисто подуріли з тими соцмережами.
  • 4

#55 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 15:40

Перегляд дописуManfred (07.05.2014 – 14:23) писав:

А чому ти вважаєш, що людина, яка зрадила або ревнує не гідна довіри або ніколи не зможе стати хорошим чоловіком?
Яка довіра??? Дівчина його застукала. Це ж не те, що він мучився-страждав, що десь там зрадив, а потім признався? Тобто якби не випадок, то Майка і не здогадувалася б про зраду.
  • 0

#56 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 07.05.2014 – 15:55

Перегляд дописуtaraBooka (07.05.2014 – 14:20) писав:

знаєш, іноді чоловік розвиває занадто жіночні якості. Буває от в чоловік ніжний, люблячий, але "по-чоловічому", а буває "по-жіночому". Це дратує.
Дратує тому, що насправді так має дівчина проявляти емоції, а тут це роблять за неї.

Повідомлення відредагував Kassandra: 07.05.2014 – 15:55

• 0

#57 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 16:07

Перегляд дописуKassandra (07.05.2014 – 15:55) писав:

знаєш, іноді чоловік розвиває занадто жіночні якості. Буває от в чоловік ніжний, люблячий, але "по-чоловічому", а буває "по-жіночому". Це дратує.
Дратує тому, що насправді так має дівчина проявляти емоції, а тут це роблять за неї.
Я знаю дуже "чоловічого" чоловіка, який так поводився, бо сильно любив. А от коли йому дівчина дала зрозуміти, що ці ніжності її дратують, і він став емоційно віддалятися, вона раптом в нього почала закохуватися. Тобто тут ще важливо, на якому життєвому відрізку, за яких обставин стрілися ці двоє. Щось мені підказує, що Майка тоді просто кохала іншого, або ж переживала розрив з іншим.
  • 0

#58 Майка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 17:18

Перегляд дописуKassandra (07.05.2014 – 15:55) писав:

Це точно!

Перегляд дописуtaraBooka (07.05.2014 – 16:07) писав:

Я знаю дуже "чоловічого" чоловіка, який так поводився, бо сильно любив. А от коли йому дівчина дала зрозуміти, що ці ніжності її дратують, і він став емоційно віддалятися, вона раптом в нього почала закохуватися. Тобто тут ще важливо, на якому життєвому відрізку, за яких обставин стрілися ці двоє. Щось мені підказує, що Майка тоді просто кохала іншого, або ж переживала розрив з іншим.

Ви екстрасенс? Попали в яблучко! Я тоді якраз розійшлась з хлопцем, з яким в мене були найдовші стосунки.
  • 0

#59 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 07.05.2014 – 17:51

Трохи не так) Мама каже: "Дівчата в твоєму віці вже заміж виходять і дітей народжують. А я внуків хочу!" XD
деякі ходять в твої роки спиваються,стрибають з першого поверху багатоповерхівки,топляться...і шо?! ти також повинна слідувати їхньому прикладу?!
звичайно що ні,більша половина наших одноліток взагалі одружуються ''по зальоту'',а про любов і почуття не мають жодного поняття(((

давай зберися кароче,поживи для себе,а там всьо само налагодиться)

Перегляд дописуМайка (07.05.2014 – 17:18) писав:

Ви екстрасенс? Попали в яблучко! Я тоді якраз розійшлась з хлопцем, з яким в мене були найдовші стосунки.

щось мені підказує,що це більше похоже на життєвий досвід,ніж на екстрасенські здібності)

Перегляд дописуNameless One (07.05.2014 – 15:26) писав:

Це вже якась пошесть. А особливо коли таким займаються хлопці, то стає соромно за чоловічу половину населення планети. Люди вже чисто подуріли з тими соцмережами.

я просто починаю ридати,коли читаю чи чую щось подібне)))

Перегляд дописуМайка (07.05.2014 – 12:52) писав:

НІ. Швидше так: "Життя немає сенсу, коли тобі немає заради кого жити. А жити заради себе - це не життя, а існування."
однозначно - це хороші слова,проте в такому віці зарано,як на мене,ставити їх за мету свого життя

а дівчинка,яка створила тему,родом звідки?
  • 2

#60 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 19:02

Перегляд дописуCrazy Bobik (07.05.2014 – 17:51) писав:

а дівчинка,яка створила тему,родом звідки?
Я б сказала, але мене зобанять за розповсюдження даних :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних