Перейти до вмісту

Звичка розходитись..

Повідомлень в темі: 110

#21 Майка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 12:52

Перегляд дописуtaraBooka (07.05.2014 – 12:49) писав:

Поширена думка. ((( Дівчата в цьому віці і розлучитись устигають, бува. Чи онуки прямо зараз - це якась суперідея? Тобто: "Народи, а там якось уже виростимо"?

НІ. Швидше так: "Життя немає сенсу, коли тобі немає заради кого жити. А жити заради себе - це не життя, а існування."

Повідомлення відредагував Майка: 07.05.2014 – 12:55

• 0

#22 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 07.05.2014 – 12:58

Тю, мені чомусь здавалось, що сучасні мами на своєму досвіді навчені, навпаки донькам забороняють швидко заміж вискакувати й діток заводити, коли у тих самих ще дитинство в одному місці грає. Принаймні, моя так і каже, щоб не спішила нікуди і все таке.

Перегляд дописуManfred (07.05.2014 – 12:56) писав:

Ви ніколи й нікого не зраджували, не ревнували на порожньому місці (з його точки зору), ваші почуття завжди були як скеля і ніколи не зазнавали бодай найменших коливань, щоб їх можна було розцінити, як симпатію?
Навіщо ти стрілки переводиш, для тебе зрада - це недостатня причина розірвати стосунки? Чи вона мусила і далі, проковтнувши образу, продовжувати зустрічатись з тим, що роги наставив? Не розумію отих нападок)
  • 4

#23 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 13:12

Перегляд дописуManfred (07.05.2014 – 13:06) писав:

Я не казав про жити "проковтнувши образу", коли ти вчилася писати і робила помилки, тебе вбивали за це, чи виправляли?
Давай все ж такі речі не порівнювати, якщо людина зрадила, що тут вже зробиш і виправиш? Чи треба себе виправляти і вчитись жити із розумінням того, що тебе зрадили, але це ок?

Я не казав про жити "проковтнувши образу", коли ти вчилася писати і робила помилки, тебе вбивали за це, чи виправляли?
До того ж, наскільки я знаю, авторка теми нікого не вбивала) А те, що вона обірвала стосунки після такого, це по-твоєму, погано?
Про помилки - я і зараз пишу з помилками, але це нікому окрім злісних грамар-наці не приносить болю і нічого суттєво не міняє у чиємусь житті, а от зрада та інші речі - приносять і міняють.
  • 1

#24 Майка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 13:13

Ви ніколи й нікого не зраджували, не ревнували на порожньому місці (з його точки зору), ваші почуття завжди були як скеля і ніколи не зазнавали бодай найменших коливань, щоб їх можна було розцінити, як симпатію?

1) Зрада. Хлопець майже щодня говорив мені, що чоловіки полігамні. І немає надії очікувати від них вірності, а треба тільки пробачити і закрити на це очі, бо в нас з ним справжнє кохання. Пффф. А ще що переспати з дівчиною, яка не подобається - це не зрада. Це я чула регулярно.

2) Ревнощі. Перевірка дзвінків на телефоні, смс. Хлопець слідкував, хто мені ставить лайки в соц. мережах і пиляв мене за це і.т.п. Поки я з ним зустрічалась інша хлопці один за одним видаляли мене з друзів, і як я потім дізналась, все це відбувалось завдяки зусиллям мого благовірного.

3) Почуття. Про які коливання почуттів можна говорити, якщо їх не було?
  • 0

#25 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 13:14

І ще одне - якщо і припустити, що авторка й сама ревнива, зрадлива, холодна, чому це все має слугувати причиною її терпіння по відношенню до інших людей? Хіба зустрічатись мають лише ідентичні за характером люди?
  • 0

#26 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 13:17

Перегляд дописуManfred (07.05.2014 – 13:14) писав:

Гаразд, ти ніколи ніяких помилок у житті не робила? Ти ні про що не шкодуєш?
Так а я тут до чого? І до чого ти ведеш, що усі ці речі треба було пробачити? Не переборщуй зі своєю християнською милістю, вона не мусить людині руйнувати життя.
  • 1

#27 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 13:18

Перегляд дописуМайка (07.05.2014 – 12:52) писав:

НІ. Швидше так: "Життя немає сенсу, коли тобі немає заради кого жити. А жити заради себе - це не життя, а існування."
Вибачте, я дещо утровано сформулюю: мамі байдуже, хто буде батьком онуків? хай навіть гвалтівник чи людина з геть іншого кола?
  • 0

#28 Майка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 13:22

Які у вас є вимоги до самої себе?

1) Бути хорошою людиною.
2) Берегти здоровя. Бути в формі.
3) Саморозвиток.
4) Бути щасливою так, як цього хочу я, а не хтось інший, і не зважаючи ні на що. А ще при можливості робити щасливими інших людей. Або хоча б щасливішими.
  • 4

#29 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 13:27

Перегляд дописуManfred (07.05.2014 – 13:23) писав:

Пряма відповідь на моє питання буде?
A na moi putannia?)
  • 0

#30 Майка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 13:31

Перегляд дописуManfred (07.05.2014 – 13:22) писав:

1. Це хлопчачі балачки, які він міг повторювати не усвідомлюючи їх змісту, таке можна почути мало не у будь-якій чоловічій компанії, далеко не всі хлопці одразу розуміють, що цим ображають жінок.

2. Це теж звичайні хлопчачі страхи, не ставтесь до цього серйозно, тоді й він не лякатиметься.

3. Скільки часу ви проводили разом щодня спілкуючись? Хто був частіше ініціатором спілкування?

1) Але я застукала його з іншою дівчиною(((

2) В цьому випадку я вже просто не хотіла берегти стосунки, оскільки попередньо попеклась.

3) Таких стосунків в мене було двоє. Перший завжди був поруч. Знаходив найменший привід, щоб мене побачити. Зривався і їхав до мене, коли мені було погано, при тому що на наступний день мав екзамен. Не відходив від ліжка, коли я була хвора. Годинами сидів зімною в поліклініці.
З другим бачились кілька разів в тиждень. Ініціатором спілкування був частіше він. Але в нього не було почуттів.

Повідомлення відредагував Майка: 07.05.2014 – 13:33

• 0

#31 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 13:32

Перегляд дописуManfred (07.05.2014 – 13:27) писав:

1. Чи можна бути хорошою людиною не прощаючи иншим?
Це не значить, що з цією людиною треба повязати своє життя
  • 0

#32 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 13:35

Перегляд дописуМайка (07.05.2014 – 13:31) писав:

Перший завжди був поруч. Знаходив найменший привід, щоб мене побачити. Зривався і їхав до мене, коли  мені було погано, при тому що на наступний день мав екзамен. Не відходив від ліжка, коли я була хвора. Годинами сидів зімною в поліклініці.
Як він ідреагував, коли Ви припинили стосунки?
  • 0

#33 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львув

Відправлено 07.05.2014 – 13:39

скандали,інтріги,розлуки,пєчаль...ех,в людей одні і ті ж проблеми)

тобі ще лише 21,візьми поживи один,другий рік для себе,ні з ким не зустрічайся,погуляй,познайомся з людьми,придивляйся хто,чим і як подобається,а там вже і шось нормальне підбереться)
знаю по собі,от зараз другий рік без серйозних стосунків і добре....здається)))
  • 0

#34 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 13:40

Перегляд дописуManfred (07.05.2014 – 13:37) писав:

Це залежить від обставин. Одне можна сказати напевно, коли нічого не вибачати, то точно не буде з ким пов'язувати життя. Люди не ідеальні.
Якби ти не зустрів свою нинішню дружину, як гадаєш, ще довго б шукав пару чи одружився б із першою ліпшою позірно хорошою жінкою?
  • 0

#35 Майка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 13:41

Перегляд дописуManfred (07.05.2014 – 13:27) писав:

1. Чи можна бути хорошою людиною не прощаючи иншим?
2. Тут згоден, нормальна вимога.
3. У якому напрямку? Напр., один мій знайомий наркоман був переконаний, що наркота його розвиває.
4. Ви переконані, що точно знаєте як саме стати щасливою?

1) Я пробачаю і не думаю про це. Але з памяті ж не видалю. Память - це не диск і не флешка(
2) Розібрались)
3) В інтелектуальному (ставати мудрішою і розумнішою), духовному ( жити з Богом, оприділитись з релігією), фізичному (здоровя, спорт), матеріальному (тут все ясно), психологічному (я ще не сформована особистість)
4) Я вже щаслива) Тільки в особистому житті щось не зрозуміле, тому вирішила за допомогою звернутися до Вас.

Повідомлення відредагував Майка: 07.05.2014 – 13:41

• 0

#36 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 13:42

Перегляд дописуManfred (07.05.2014 – 13:33) писав:

До чого я веду? До того, що не варто засуджувати когось, коли не хочеш вчинити те саме і переконатися вже з власного досвіду, що людина, яку ти засуджував не була такою падлюкою, як ти вважав.
Я розумію, що ти ведеш до вселенського всепрощення, але не думаю, що радити юній дівчині пов"язувати своє життя зі зрадником або з людиною, яка себе ненормально поводить по відношенню до неї (а оце перечитування повідомлень, шпіонінг і відбивання друзів чоловічої статі - це, як на мене, ненормально) це розумний вихід. Для чого їй це?

Може, пов"язувати життя, це надто сильно сказано, скажу краще, пов"язувати деякий (найкращий, імхо) час свого життя.

Повідомлення відредагував Кроха: 07.05.2014 – 13:44

• 0

#37 Майка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 13:43

Перегляд дописуtaraBooka (07.05.2014 – 13:35) писав:

Як він ідреагував, коли Ви припинили стосунки?

Я не припиняла. він усвідомив, що я його не люблю, так як він мене. Ми спершу розійшлись, потім знову зійшлись, потім були друзями, а згодом він зник з мого життя сам(
  • 0

#38 Майка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 13:51

Перегляд дописуCrazy Bobik (07.05.2014 – 13:39) писав:

скандали,інтріги,розлуки,пєчаль...ех,в людей одні і ті ж проблеми)

тобі ще лише 21,візьми поживи один,другий рік для себе,ні з ким не зустрічайся,погуляй,познайомся з людьми,придивляйся хто,чим і як подобається,а там вже і шось нормальне підбереться)
знаю по собі,от зараз другий рік без серйозних стосунків і добре....здається)))

Я цього хочу. Страюсь спілкуватись з людьми різними, гуляти, але серед них все рівно знаходиться хтось, хто хоче стосунків(

Перегляд дописуManfred (07.05.2014 – 13:48) писав:

1. На жаль таке буває. І на жаль жінки не розуміють з якими спокусами щодня стикається свідомість кожного чоловіка, а хлопця і поготів. Я щодня мушу багато разів відводити очі і подумки казати: "Я не буду на це дивитись!"

2. Отже стосунки були, а ви їх не хотіли берегти, оскільки попередньо попеклись. Хлоп мусить платити за те, чого він не коїв, а коїв хтось попередній? Ви дійсно вважаєте, що так можна стати хорошою людиною, кидаючи людей тільки за те, що вас хтось колись образив?

3. І після цього ви стверджуєте, що ніяких почуттів не було?

1) Я старалась його пробачити. Ми зустрічались ще півтори місяці після зради, але я вже не була щаслива(

2) В цьому випадку винна я.

3) Це Ви про перші стосунки чи про другі? Бо в перших стосунках почуттів не було в мене, а в других - у хлопця.
  • 0

#39 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 07.05.2014 – 13:51

Перегляд дописуМайка (07.05.2014 – 13:43) писав:

Я не припиняла. він усвідомив, що я його не люблю, так як він мене. Ми спершу розійшлись, потім знову зійшлись, потім були друзями, а згодом він зник з мого життя сам(
Причиною відсутності Ваших почуттів не був їхній "надлишок" з боку того хлопця? Зараз не шкодуєте, що повелися так?
  • 0

#40 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львув

Відправлено 07.05.2014 – 13:56

Перегляд дописуМайка (07.05.2014 – 13:51) писав:

Я цього хочу. Страюсь спілкуватись з людьми різними, гуляти, але серед них все рівно знаходиться хтось, хто хоче стосунків(

кажи адресу,зараз приїду,може шось попробуєм
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних