Перейти до вмісту

Український ефект метелика

Повідомлень в темі: 110

#81 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 23.08.2015 – 18:41

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (23.08.2015 – 06:39) писав:

та не зрозумієш ти, дурак. просто не лізь у цю тему!
Так поясніть. Моя розуміти ваша мова, а ви розуміти моя мова? :D , Чи у вас не вистачить духу, навіть самому собі розталдичити що ви ото наклацали клавішками???
  • 0

#82 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6610 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.08.2015 – 20:30

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.08.2015 – 18:41) писав:

Так поясніть. Моя розуміти ваша мова, а ви розуміти моя мова? :D , Чи у вас не вистачить духу, навіть самому собі розталдичити що ви ото наклацали клавішками???
От уяви собі суспільство, як тіло живого організму. В тілі цьому можуть бути імпланти, протези, пересаджені органи, а також костилі. пересаджені органи можуть прижитися в тілі, виконувати свою функцію і бути корисними для тіла. А також можуть не прижитися. А ще вони викликають реакцію імунітету. А можуть бути глисти, бактерії, віруси і ракові пухлини, які не приносять користі тілу, а тільки шкодять.
Ось таке ось порівняння. Ну не доберу я слів, щоб тобі пояснити, затролив ти мене, відстань.

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.08.2015 – 19:01) писав:

...зашкварились із отим імплантарним брєдом, бо незважаючи на національність, стать, расу, і т.д., фізик, хімік, біолог, математик, президент , водій, астронавт, продавець, коп, солдат..., - просто роблять свою роботу, і роблять її , як показала Історія - в основному добре. Вони приходять додому, і можуть там хоч , національних Мадагаскарських танців, танцювати - на їх роботу це не вплиаває. Тому США, таке могутнє. Одна із головних причин. Бачите, національність - то є далеко не визначний фактор в житті людини у 21му столітті в. Р.Х. "Прогрес аднака!" :D
так, вони виконують роботу. так, монстр Франкенштейна досить успішний, хоч і тримається на постійних імплантаціях.
Але це зовсім не означає, що живий організм повинен сам хотіти померти і піти на органи для іншого організму!
Хотіти жити - це природно! А ти тут намагаєшся внушити нам, що хотіти жити - це зло, А добро - хотіти померти і піти на органи. Тобто людям покинути своє суспільство і перебігти до іншого, більш успішного суспільства - то не є добро, то не є природно! З точки зору суспільства то є зрада.
  • 0

#83 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.08.2015 – 20:42

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (20.08.2015 – 18:55) писав:

інші нації, що живуть серед українців, не входять в це суспільство. вони не живуть за моральними правилами цього суспільства
Та невже? У нас є якісь надзвичайні моральні правила? Наведи-но приклади таких "унікальних" правил. Дуже кортить дізнатись бодай одне.
  • 0

#84 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6610 повідомлень

Відправлено 23.08.2015 – 21:28

Перегляд дописуPavlo_Taiko (23.08.2015 – 20:42) писав:

Та невже? У нас є якісь надзвичайні моральні правила? Наведи-но приклади таких "унікальних" правил. Дуже кортить дізнатись бодай одне.
є люди, які тямлять їх написати. я не тямлю. хоч я таке читав, але своїми словами переказати не зумію.
  • 0

#85 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 24.08.2015 – 04:11

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (23.08.2015 – 20:30) писав:

От уяви собі суспільство, як тіло живого організму. В тілі цьому можуть бути імпланти, протези, пересаджені органи, а також костилі. пересаджені органи можуть прижитися в тілі, виконувати свою функцію і бути корисними для тіла.  А також можуть не прижитися. А ще вони викликають реакцію імунітету. А можуть бути глисти, бактерії, віруси і ракові пухлини, які не приносять користі тілу, а тільки шкодять.
Ось таке ось порівняння. Ну не доберу я слів, щоб тобі пояснити, затролив ти мене, відстань.

так, вони виконують роботу. так, монстр Франкенштейна досить успішний, хоч і тримається на постійних імплантаціях.
Але це зовсім не означає, що живий організм повинен сам хотіти померти і піти на органи для іншого організму!
Хотіти жити - це природно! А ти тут намагаєшся внушити нам, що хотіти жити - це зло, А добро - хотіти померти і піти на органи. Тобто людям покинути своє суспільство і перебігти до іншого, більш успішного суспільства - то не є добро, то не є природно! З точки зору суспільства то є зрада.
Вельмишановний пане ХКВ, ви де ото начитались/наслухались про отих Франкейнштайнів? Ґе? хД
Яким ви пригнутим коромислом ліпите оте до націй О_о. ?
Яким ви , копитом ліпти нації (саме у вашому розумінні!) до Природи О_о ??? Це як, генетично, я не знаю...? Бо нація (у вашому розумінні!) і Природа, її Закони ,  то є різні речі! Нація - це продукт Вищої Нервової Діяльності (в 14-му ст. в. Р.Х., наприклад..)  - Простіше кажучи, людська aбстракція.

За мільйони! років довбаної еволюції людей, не було ніяких , ніякісіньких пойнять "нація"!
В Природі панують , Закони Еволюції . Балом править - Генетика! В суспільстві людей (всієї популяції людей на п. Земля), чхали на оті "закони джунглів, і їх Генетику!" , тут править балом - СВІДОМіСТЬ. ВИЩА НЕРВОВА ДІЯЛЬНІСТЬ.

Це по-перще.

Знаєте що ПРИРОДНЬО для людей? Бажати СВОБОДИ! Хотіти нормального життя! Допомагати іншим! Задовільняти свої потреби: Дім, діти , собака, туалет, діти в туалеті ХД - І т.д. Наприклад в США, люди в цьому плані , живуть НАБАГАТО краще ніж в Україні, чи РФ..
Людям НЕ ЗАВАЖАЮТЬ , сповідувати їхні культурні звичаї, ні одна Конституція "нормальної" країни, не ставить людей на різні "щаблі" в плані національності , етносу чи культури.. - І це нормально! І це Прогрес!

Це по-друге.

Людина народжується вільною, ніхто не може змушувати її сповідувати ту чи іншу культуру, але і вона не має ніякого права, вказувати іншим людям, які культури сповідувати їм! Звичайно, це не стосується антигуманних культур:  комунізму, нацизму, канібалізму, і т.д.

Зображення
Прості, !прогресивні!, цивілізовані правила поведінки людей, які збережуть суспільство від ХАОСУ, від УТОПІЇ, від КРАХУ. від маразму, ..., . Які ви вважаєте нічого не вартим папірцем (як мені здалося) . І не треба отих архаїчних міфів.... маю на увазі _СНА - праворадікалів і т.д.
Біда України, ще і в тому, що куча народу "вдаряється" то в довбаний комунізм, і молять путінів/лукашенків, "дайош! хліб по 5коп, бензин по 5грн, колгоспи! всесьолих доярок, бутилку водки по 1грн і т.д. " щоб забезпечили їм соціалістичний рай :facepalm:, інші - в іншу крайність, "дайош одну НАЦІЮ! чистокровних! всіх чурок на кавказ, всіх негрів - в африку, всіх кацапів - в московію (я то дуже бажаю щоб приверженці путінського режиму , чесали з України куди подалі.. але то не національна ознака.), ну і т.д.д.д." націоналістичний рай, коротше кажучи ... :facepalm:

_________________ДОДАНО___________________
АХ, так я ж забув, головну , головнійшу Природню Рису Людей - ЦІКАВІСТЬ :)

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 24.08.2015 – 04:09

• 0

#86 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.08.2015 – 11:58

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (23.08.2015 – 21:28) писав:

є люди, які тямлять їх написати
Я маю сумнів щодо цього.

Перегляд дописуфростыш_дурак (24.08.2015 – 04:11) писав:

Задовільняти свої потреби: Дім, діти , собака, туалет, діти в туалеті ХД - І т.д.
Якщо людські потреби полягають лише в особистому комфорті і безпеці - гріш ціна таким людям. Недалеко вони забралися по піраміді Маслоу.
Є одна країна, де люди думали лише про ковбасу. Їм дали ковбаси замість свободи - такий був соціальний договір.
Тепер вони без свободи і без ковбаси.
Американці боролися за свободу, і тільки за неї. Тепер мають свободу, і як бонус - ковбасу.
Сподіваюсь це не надто великий рівень абстракції.
  • 2

#87 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 24.08.2015 – 19:06

Перегляд дописуPavlo_Taiko (24.08.2015 – 11:58) писав:

Я маю сумнів щодо цього.

Якщо людські потреби полягають лише в особистому комфорті і безпеці - гріш ціна таким людям. Недалеко вони забралися по піраміді Маслоу.
Є одна країна, де люди думали лише про ковбасу. Їм дали ковбаси замість свободи - такий був соціальний договір.
Тепер вони без свободи і без ковбаси.
Американці боролися за свободу, і тільки за неї. Тепер мають свободу, і як бонус - ковбасу.
Сподіваюсь це не надто великий рівень абстракції.
Хей! Так я виправив, навіть не бачачи ще вашого допису :), доречі чому в людських генах , закладено пойняття свободи. Та і не тільки у людей, у тварин також. Чи це є певна сукупність вроджених нервових рефлексивних послідовностей?
  • 0

#88 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 25.08.2015 – 10:44

Зображення
  • 0

#89 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 04.11.2015 – 11:48

І тут Метелик Український )))
Зображення
  • 0

#90 grim-s

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 26.02.2016 – 09:22

ой да до метеликувались :) долар 27
  • 0

#91 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 08.07.2016 – 23:07

Україна в центрі уваги.
Зображення

Зображення
  • 0

#92 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 20.08.2016 – 08:55

Земанізована Чехія, орбанізована Угорщина, лепенізована Франція, путінізована Росія і трампізовані Штати — це той токсичний світ, в якому Україна після Майдану не зможе існувати. Цей світ не цінуватиме її боротьби за правду і легко зрадить українців, як це було вже і в 1918–1921 рр., а потім у 1933-му — коли всі все знали, але не хотіли чути про смерть у центрі Європи чотирьох мільйонів безневинних людей. Щоб вижити, українцям доведеться знову розірвати коло історії. Ми нагадуємо Об'єднаній Європі, якою її було задумано, на яких цінностях засновано і якою вона має бути. Ось для чого потрібні українці. Наше завдання дуже локальне — врятувати Європу від божевілля "світу після правди". Рятувати цілий світ будемо потім.
http://gazeta.dt.ua/...-yevropu-_.html
  • 0

#93 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 20.08.2016 – 10:48

Перегляд дописуWеbеr (20.08.2016 – 08:55) писав:

діду шоколадний, менше споживай інфорошенок і не панікуй.
бери радше приклад з керівника твоєї улюбленою країни Польщі Качкодзьоба і розганяй бандерівців, які вчинили геноцид поляків. ось що є демократично. а трамп ще на разі ніц не зробив, а толерастична дермократична сволота вже поливає його помиями. тьфу.

Перегляд допису3варич (20.08.2016 – 10:41) писав:

:facepalm:

Що це за дебіл писав?
Для Веберів пишуть лише от такі бовдури.:ggggg:
  • 0

#94 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 20.08.2016 – 11:11

Перегляд допису3варич (20.08.2016 – 10:58) писав:

Відношення до них вже гірше, ніж до африканців.
Гірше ставлення лише до ромів. Підтвердження тому нещодавна політика відкритих дверей для арабів та негрів-муслімв, а от українцям - зась.
  • -1

#95 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 20.08.2016 – 12:50

Найбільшою геополітичною катастрофою XX ст. було створення СССР. (c-i)

ПЕС. Зварічь що це ти з чистого листа почав?
  • 1

#96 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 20.08.2016 – 13:40

Твій попередній акаунт заблокували? Я би цього не робив - де ще знайдеш приємність зацідити рашісту у вухо і вставити кілька українських клізм у його жопу. А потім пореготати з кацапсько-рашистської реакції зваріча та іже с німі.
  • 1

#97 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 20.08.2016 – 18:51

Перегляд дописуWеbеr (20.08.2016 – 12:50) писав:

Найбільшою геополітичною катастрофою XX ст. було створення СССР. (c-i)
А ти, діду, агалтєлий антисеміт. Бо найбільшим лихом було знищення жидів.
Молись, щоб пейсаті в тему не зайшли.
  • 0

#98 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6610 повідомлень

Відправлено 20.08.2016 – 19:22

Перегляд дописуГість з потойбіччя (20.08.2016 – 11:11) писав:

Гірше ставлення лише до ромів. Підтвердження тому нещодавна політика відкритих дверей для арабів та негрів-муслімв, а от українцям - зась.
а повинно бути гірше ніж до ромів, бо ті розмовляють своєю мовою на відміну від нас
  • 0

#99 Гість з потойбіччя

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 20.08.2016 – 19:39

Перегляд дописуФеєричний неук ':)' (20.08.2016 – 19:22) писав:

а повинно бути гірше ніж до ромів, бо ті розмовляють своєю мовою на відміну від нас
роми мають почуття власної гідності, а ще трохи розуму, щоб знайти способи заробляння грошей у Зах. Європі не таки принизливі, як у українців - миття туалетів. тому ромів не люблять, а українців зневажають, за те, що вони мають клепку лише на те, щоб гарувати на будові, полях та чистити параші. жодний народ на світі не виконює в Європі таку найупослідженішу роботу, як хохли.
  • 0

#100 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 04.01.2017 – 21:18

Збіги — така сама частина нашої реальності, як і логіка історії. Але та обставина, що історики ведуть відлік сучасної кризи демократії з 2006 р., тобто з того моменту, коли остаточно здувся пафос Помаранчевої революції, — не збіг. На якогось не того метелика наступили ми тоді. Щось важливе розладналося у світовому балансі добра і зла, свободи й несвободи, коли людське прагнення до високого було розміняне на ниці політичні чвари. Зараз український народ взяв в історії другий шанс. Він важчий і кривавіший. Наша свобода не потрібна ні Заходу, що дуже хотів би зайнятися собою, ні Росії, що дуже хотіла б нас поглинути.
http://gazeta.dt.ua/...ostoyati-_.html
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних