Перейти до вмісту

Український ефект метелика

Повідомлень в темі: 110

#61 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 20.08.2015 – 20:27

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (20.08.2015 – 18:55) писав:

моноетнічне суспільство українців.
інші нації, що живуть серед українців, не входять в це суспільство. вони не живуть за моральними правилами цього суспільства - у них своє суспільство.
хай відбір не природній, але боротьба за виживання є боротьба за виживання - хоч і не природня.
:facepalm: "Йоо. Чим же вам мізки то промивали?" - незнайомий мені хтось.
Ну я не зна, етнос кого ? Полян? Древлян? Тиверців? В’ятичів, чи як там їх іще? Кочовиків, які Русь утворили? Чи може отієї Трипільської "культурної каші"? Кромань’йонців, Неандерталців, Хомо-Еректусів, чи кого там ще? :lol:
Українська культура - то є , як і більшість культур , сумішшю інших культур, закрема: суміші культур отих різних племен, + варяжської, + литовської, + польскої, + монгольскої , + татарської , єврейської (куди ж без вашихх "любимців" :lol: ), ну і т.д.

Яка "боротьба за виживання", що ви ліпити? Поясніть, чи це знову щось на подібності "інваліди краще б вмерли" . ?
Ну я не знаю, розрізнені групи людей існували окремо , на своїх територіях , коли не булм освоєні КОНІ, ДОРОГИ, і т.д. Коли люди це освоїли, культури, "нації", почали змішуватися. Одна культура передавала щось іншій, і сама ж щось від тієї іншої брала, це "обоюдний" процес. Де в такої то матері, тут "боротьба за виживання" ?

Передчуваючи, нерозуміння вами мого запитання, я перейду до наочних прикладів.

Чому люди не носять отакого ( Шаровари ).
Зображення
Rosati , танець дівчини в гаремі, в шароварах. - угу, тюрбанщики такими шароварами "балувались" ще за довго до козаків.. , не подобаються мені тюрбаншики , загало, їхня культура також. - але це чисто моє суб’єктивне :/ , воно з реальністю немає нічого спільного, ну майже.
Зображення
https://uk.wikipedia...%B0%D1%80%D0%B8
Козаки з монгольским оселедцем і в Абаююбідських шароварах , розважаються .
Чому ж тоді козаки били і в "хвіст , і в гриву" , отих монголів, отих тюрків османів, вони ж у них багато чого перейняли культурну!? - Та це тому, що Монгольска Імперія, а тоді Османська, наїлися ухи, "поперли" завойовувати, порабочувати , території і людей, на якій володарювали козаки в той час! Їм глибоко по цимбалам було на культуру (так, під час війни культура стає ціллю насмішок, приниження і т.д. але вона в цьому плані не відрізняється, від інших речей, з якими АСОЦІЮЄТЬСЯ противник). Козаки обмінювалися культурою, з тими ж тюкрами-османами , вони торгували з ними на час перемирь’й, навіть у військові походи разом ходили...
Так про що це я? Ага, про джинси. Так чому зараз, майже ніхто не носить отих шароварів, зате носять отаке.
Зображення
Патент, на щось схоже на
Зображення
https://uk.wikipedia...%BD%D1%81%D0%B8

А це тому, що є такі речі як Р Ц І О Н А Л І З М , джинси зручні, їх просто виробляти, вони міцні - прекрасна "робоча" одяг. - це є П Р О Г Р Е С
Це привід щоб забути про шаровари , шаблі, і т.д. взагалі? - Ні звичайно, в них можна вдягатися на етнічні фестивалі, їх можна помістити в музеї , і т.д. САМЕ ТАМ ЇМ І МІСЦЕ.
Саме там місце шаблі, вишиванки (маю на увазі не тільки візерунок) , Запоріжської Січі, Козацьких Клейнод, Гетьманської Булави , і т.д. - все це Історія, яку потрібно пам’тати , в ПЕРШУ ЧЕРГУ, щоб не повторювати її помилок..
Всим цим речам, не місце в "сучасному, динамічному світі", п.Земля, оповивається Глобальною Інформаційною Мережею, яка стирає кордони, навіть між державами (про якісь там "етнічні границі, взагалі мовчу, то давним-давно, пройдений і забутий етап), люди побудували залізниці, кораблі, літаки, "нації" , "етноси" - все це тепер умовні пойняття, їх неможливо ізолювати, культуру неможливо ізолювати, балом "Править" ПРОГРЕС, РАЦІОНАЛІЗМ, яким плювати на "нації",етноси, культури і тому подібні речі.
Наука, Науковий підхід , не бере до уваги, "нації", етноси , культури і т.д.
Тому я гадаю, що створювати оту вашу , "національну утопію", ой , пардон, "національну державу" , це те самісіньке що намагатися збити шаблюкої ICBM . Звичайно, вірогідність цього не нульова, але ж і ICBM буде не одна....
Нагадаю, в Конституції України, ОКРЕМО зазначено "Захищати і розвивати українську національну свідомість та мову, культуру" , а також "НІЯКОЇ МОвНОЇ, НАЦІОНАЛЬНОЇ, РЕЛІГІЙНОЇ, ЕТНІЧНОЇ, РАСОВОЇ і т.д. і т.п. ДИСКРИМІНАЦЇ НА ТЕР, ДЕРЖАВИ УКРАЇНА - НЕ МАЄ БУТИ! " - всі хто не виконують цих простих правил, мало чим відрізняються від ворогів Української Держави - "мега_гнилих корупціонерів, їхніх сімей і т.д." , а також мало чим відрізняються від зрадників Держави, які працюють на інші Імперії Зла , наприклад..

Зображення
А. Айнштайн
Зображення
Е. Нь’йотер
Зображення
Субма"хрін вимовиш" Чендресікхар :lol:, доречі , "попомучився" , доки отримав шанс займатися наукою, , йому довелося одного разу , через "пів Індії" на самокатці пертися... :( . Якщо мені пам’ять не зраджує.

https://en.wikipedia...n_Chandrasekhar
https://bg.wikipedia...%82%D0%B5%D1%80
https://en.wikipedia...Albert_Einstein

Фізика є інтернаціональна, інтердержавна, Наука є Інтернаціональна, науковці є інтернаціональні по своїй суті. (не плутати із комуняцьким інтернаціоналізмом).

Я щось не вірно говою? Не істинно? Так поправляйте, аргументуйте! Або закінчуйте мені охініятину нести про :

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (12.08.2015 – 15:37) писав:

я чесно написав що вони мені не до вподоби тим, що вони - соціалісти. і деякими іншими дрібницями. і я вже колись давно писав про те, що треба створювати фашистську партію :)

• 0

#62 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6676 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.08.2015 – 06:41

ти як пишеш ось таку }{у*ню, то шуруй за раніше вказаною адресою.

це загально поширена проблема - от живуть собі люди на своїй батьківщині, і не подобається їм - подобається ТАМ - де хтось розказав, що там краще. І от ці люди кидають свою батьківщину, і їдуть ну чужину в пошуку кращого життя - поселяються серед чужих людей - але перейняти їхні манери не так просто. А більшість мігрантів навіть і не намагається переймати манери тих, серед кого живуть, більшість мігрантів створюють земляцтва, діаспори, і продовжують жити так як раніше - і тим зберігають ті проблеми, від яких вони втікали, і ці проблеми нав'язують і місцевому населенню.
І джинси тут ні до чого - відмінність не в одязі, а в поведінці. Ось наприклад мій вчорашній досвід - як в парку з дітьми батьки поводяться. Це помітно коли хтось поводиться зі своєю дитиною не так як ми звикли. І є в тому система - по поведінці батьків з дітьми видно, хто є росіянин, хто арм'янин, хто єврей.
І проблема не у крові - а у тому, що вони, живучи серед суспільства корінних жителів, навіть не намагаються перейняти манери корінних жителів - вони бажають залишатися окремо, не входити в суспільство - а навіщо тоді приїжджали? щоб навантажити нас проблемами, від яких втекли?

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 21.08.2015 – 06:42

• 0

#63 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 21.08.2015 – 15:20

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.08.2015 – 06:41) писав:

ти як пишеш ось таку }{у*ню, то шуруй за раніше вказаною адресою.

це загально поширена проблема - от живуть собі люди на своїй батьківщині, і не подобається їм - подобається ТАМ -  де хтось розказав, що там краще. І от ці люди кидають свою батьківщину, і їдуть ну чужину в пошуку кращого життя - поселяються серед чужих людей - але перейняти їхні манери не так просто. А більшість мігрантів навіть і не намагається переймати манери тих, серед кого живуть, більшість мігрантів створюють земляцтва, діаспори, і продовжують жити так як раніше - і тим зберігають ті проблеми, від яких вони втікали, і ці проблеми нав'язують і місцевому населенню.
І джинси тут ні до чого - відмінність не в одязі, а в поведінці. Ось наприклад мій вчорашній досвід - як в парку з дітьми  батьки поводяться. Це помітно коли хтось поводиться зі своєю дитиною не так як ми звикли. І є в тому система - по поведінці батьків з дітьми видно, хто є росіянин, хто арм'янин, хто єврей.
І проблема не у крові - а у тому, що вони, живучи серед суспільства корінних жителів, навіть не намагаються перейняти манери корінних жителів - вони бажають залишатися окремо, не входити в суспільство - а навіщо тоді приїжджали? щоб навантажити нас проблемами, від яких втекли?
:facepalm:

Цікаво, тобто не цікаво, а сумно... Але все ж таки.

Я не розумію "охінєї яку ви ліпите". І до чого ви її тут "ліпите", я написав про прогрес, про розвиток людей загалом, який стирає різницю (та її , принципової ніколи і не було, якщо вірити Генетиці, і Еволюційному Вченню..) , між етносами, культурами, і це - нормально. Це розвиток, від цього нікуди не подінешся.

Не в джинсах проблема? :lol: ---- А в чому? О_о тоді.? ---- В тому що одні люди крутять своїм дітям косички а інші , оселедці ? О_о Що одні вчать своїх дітей , фарбувати курячі яйця на Пасху а інші, танцювати якусь там Хануку, чи що в них там... ?????
Пане ХКВ, ви там чогось не перепили, випадково? :lol:
Для "нормальних" Держав , немає різниці між людьми в цьому плані, і не повинно бути... Офіційна мова - Українська, у школах вивчають - Українську Культуру, у школах вивчають - Історію України, людина - не зрадник? - Хай буде НІ. людина - не порушує Конституцію України - НІ. людина громадянин України - ТАК.
А далі ПО_ЦИМБАЛАМ, хай хоч ВУДУ_БОГАМ молиться, разом із своїми дітьмм. . .

Ну я не знаю пане ХКВ, з вами нудно. "Нацики" брєдятину несли про "науковий расизм", і на нього опиралися, на якісь там "дослідження" , ну а ви, ммм, ну а ви опираєтесь на "чортішо" ...

ЛЮДИНА НАРОДЖУЄТЬСЯ ВІЛЬНОЮ! І САМА В ПРАВІ ОБИРАТИ, КУЛЬТУРУ, ЗВИЧАЇ І ТРАДИЦІЇ, РЕЛІГІЮ ЯКІ СПОВІДУВАТИ! - хтось , мені не знайомий. І НІХТО НЕ МАЄ ПРАВА , ЇЇ ДИСКРИМІНУВАТИ В ЦЬОМУ ПИТАННІ! ЧИ НАВ’ЯЗУВАТИ СВОЇ ІДЕЇ! (звичайно , якщо обрані звичаї не протирічать Гуманізму, Закону, Конституції і т.д. )
  • 0

#64 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 21.08.2015 – 17:31

Перегляд дописуфростыш_дурак (21.08.2015 – 15:20) писав:

...Для "нормальних" Держав , немає різниці ...
нормальною тут мається на увазі США ? там де корінне населення знищене чуть менше чим повністю? там де корінного суспільства немає?
Для європейських країн є різниця і є проблема міграції. От ти мені про прогрес, про те, що національні суспільства повинні зникнути, вмерти, бо ти їх вважаєш застарілими, архаїчними. Ти агресор.
Надзвичайно велика перемога - переконати ворога у винуватості. щоб твій ворог сам став впевнений у тому, що він винуватий перед тобою.
Досвідчені гопніки теж таку тактику застосовують - підкараулять жертву в темному місці, і втірають, що жертва повинна "компенсувати" гопніку якісь збитки. А гопніки вищого рівня, то і не в темному місці роблять, а привселюдно при світлі дня.

як ото москалі роблять: звинувачують українців "бєндєровци, фашисти!". І українець уже відчуває себе винуватим "нє, нє бандєровец я, я ваабще па руссскі разгаваріваю" - але це вже не важливо, бо вовк з'їсть ягня - як у тій басні. я вже писав про це.
  • 0

#65 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 21.08.2015 – 18:30

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.08.2015 – 17:31) писав:

нормальною тут мається на увазі США ?  там де корінне населення знищене чуть менше чим повністю? там де корінного суспільства немає?
Для європейських країн є різниця і є проблема міграції. От ти мені про прогрес, про те, що національні суспільства повинні зникнути, вмерти, бо ти їх вважаєш застарілими, архаїчними. Ти агресор.
Надзвичайно велика перемога - переконати ворога у винуватості. щоб твій ворог сам став впевнений у тому, що він винуватий перед тобою.
Досвідчені гопніки теж таку тактику застосовують - підкараулять жертву в темному місці, і втірають, що жертва повинна "компенсувати" гопніку якісь збитки. А гопніки вищого рівня, то і не в темному місці роблять, а привселюдно при світлі дня.

як ото москалі роблять: звинувачують українців "бєндєровци, фашисти!". І українець уже відчуває себе винуватим "нє, нє бандєровец я, я ваабще па руссскі разгаваріваю"  - але це вже не важливо, бо вовк з'їсть ягня - як у тій басні. я вже писав про це.
:facepalm:
Франція, Німеччина, Швейцарія, Данія, Нідерланди, Іспанія, далі продовжувати? У всих цих країнах, немає ніякої дискримінації (і це прописано в Конституціях), по мовному, культурному, расовому і т.д. ознаках... Еміграція то в першу чергу економічна проблема, яка приводить до зубожіння тих-же імігрантів, а це в свою чергру тягне за собою кучу інших проблем, як - то : ненависть, заздрість, заколоти і т.д.  
Коротше кажучи, ваша культура тут до "заднього місця, людям просто нічого жрать".

Була національне держава якась, тепер національні суспільства, хааххаааааааааааааааааааааааааах, уже прогрес, але все одно не розумію, до чого ця дурня... Поясніть, чи у вас не вистачає бажання, зв’язати декілька слів у речення?
Що воно таке ота нація, і як створити оте "національний рай" .??

Про "гопників" , взагалі якась хрінь, Імперіям плювати на національності, якщо вони не заважають їх владі. Імперія Зла, буде "розігрувати карту Укр. націоналістів, що аж гай гудітиме, їх можна легко зіткнути лобами із російським пролетаріатом, сіючи при цьому ненависть, і нетерпимість , з обох боків, /..../

"Архаїчні національні суспільства" - :facepalm: , ахаххаха, я згоден в 21-му столітті в.Р.Х, вони начірта нікому не треба :lol: , крім, Істориків, Археологів, Культурологів, Музеїв, т.д. та  купки ,, ммм, радікалів, які по підвалам лазять (і які то все сприймають, ммм, занадто буквально.. нерозібравшись у суті речей), або якійсь Імперії, коли потрібно розпочати війну, а приводу німа, отоді в пригоді стають і "фашисти, і бєндеровци і кацапи, і хохли, і москалі, і угро-фіни, ... , " - коротше кажучи,  всякий брєд. Я не правий?

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 21.08.2015 – 18:31

• 0

#66 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 21.08.2015 – 19:44

Перегляд дописуShіver2005 (21.08.2015 – 19:18) писав:

Від початку вивчіть поняття "дискримінація".

Тут є емоційна складова. А на поверхні відраза до мов. До національних культур. Бажання все змішати.
Ми як раз із ХКВ, і печатаємось про оцю дискримінацю, пан ХКВ, он уже людей почав сортувати за тим як вони дітей доглядають :facepalm: .
А я намагаюсь , пану ХКВ, сказати що свідомі громадяни, якоїсь держави, якби не повинні "сортуватися" , в плані раси, віри, культури, походженя..... І це НАПИСАНО в Конституціяних, всих отих країн..

Тут на поверхні є "троллінг" панa ХКВ , :lol: і всіх нациків, разом із ним , ви б тоо помітили, якби читали наші із паном ХКВ, опуси.
Малося на увазі, що "нація", "мова", "культура" - не мають вирішального значення для Держави наприклад, чи навіть для окремого індивідуума (якщо звичайно , цьому індивідууму не пощастило народитись у землях ІДІтаЛ , КНДР, і т.д.д.д.д.) у 21-му столітті , в. Р.Х. , столітті Наукового Прогресу і Інтелекту..., столітті в якому є Інтернет, в якому є Літаки, Потяги, Автомагістралі, Демократія, Рівність, ну і т.д.
  • 0

#67 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 21.08.2015 – 21:46

Перегляд дописуblablabla (21.08.2015 – 20:57) писав:

мороз, ти мені нагадує каламаря. все таки я думаю, що ти є його клон
фрост як завжди висвітлює лише одну строну медалі і соромязливо замовчує існування іншої. фрост поверховий, весь час наголошує на наслідках і маже ніколи на причинах, що призвели до таких наслідків.
кндр та ісіс - це якась фанатична любов фростиша.
куди не глянь - всюди кндр йому мірєщіцца. навіть тємку про свою любов створив :lol: фрост, а чому б тобі не копнути глибше, а не серфінгувати фраєром по поверхні, і не створити тємку, що кндр - це наслідок політики твого улюбленого "демократичного" блоку на чолі зі штатами. була одна корея, але чомусь зусиллями "демократичного" блоку стало 2. не хто інший як твій улюблений "дем.блок" приніс війну корейцям. не хто іншимй як він приніс війну вєтнамцям і теж створив 2 вєтнами. напиши про мільйони невинно вбитих американцями вєтнамців. чому ти про це теми не створюєш, а видаєш на гора якийсь пук?
і про твій ісіс, який ти тулиш де треба і не требаа, теж напиши.
напиши, що ісіс - це наслідок вторгнення твого "демблоку" на чолі зі сша в ірак під вигаданими мотивами. результат - сотні тисяч вбитих іракців, розрушена інфраструктура країни, економіка, сотні тисяч біженців. так, саддам був не найкращий правитель, але його режим анітрохи не гірший ба навіть набагато демократичніший ніж скажімо сусідньої сауд. аравії. але чому твої улюблені штати не вторгаються у саударавію і не несуть туди чудесні плоди "демократії", га, напиши. напишиЮ що це тупо політика, і саударабія є союзником сша. а громадянам ірака не пощастило бути союзником країнищосієсмертьусвіті.
напиши, що ніхто інший як сша створили підгрунтя для хаосу у сірії, результат яокго, війна сотні тисяч смертей, мільйони біженців.
отож, причиною виникнення і входженням у сили твого улюбленого ісіса є тупе вторгнення в тручання сша і "демблоку" у ірак та сірію.
всі прєлєсті цього втручання на совісті твоїх "демократичних" сил.
Я не бачу, зв’язної послідовності, вірно оцінюючої (.... дієприкметники) ситуацію, у ваших символах .
Корейська Війна - що було б , якби "демократичні" сили не втрутились? Правильно, товариші із Півночі, при підтримці (не просто військовій, підтримка була на самому початку, достатньо просто згадати як вірус комунізму потрапив до тод. Кореї, всебічній підтримці - загалом), "задавили" будь-який спротив, війни б майже не було, була б одна Корея, - "Ядерна Держава із радикально націоналістичним настроєм, і мрією світової революції.. "
В’єтнам - Що було б якби "демократичні сили не втрутились? Тобто а чи не потратили б оті 30років, які тривала війна+після_воєнна розруха, товариші із В’єтнаму, щоб розповсюдити свій соціалістичний рай на південно-зх Азію?
Зображення</br>

Цитата

Vietnamese President Trương Tấn Sang with his first lady during the Moscow Victory Day Parade, 9 May 2015
Хочете щоб поряд сидів президент_Таїланду, т.д. ?
в 20-му, 21му ст. в. Р.Х. , популяцією людей, "рулять" глобальні тенденції, "сильні світу цього" це прекрасно розуміють, .
САДДАМ)ІДІтаЛ - То ви "загнули"... Беріть до уваги те, що : що саддам) , що ідітал_ користуються в основному зброєю із китаю_та_рф .... Причини шукати, не у моїй компетенції, можливостях і т.д. - Я проста людинка, яка читає популярні книжечки по Теор. Фізиці, грається у пк-ігри, дивиться аніме, хентай, і нажаль, буває потряпляє у , ммм, веселі ситуаці., але то таке, І я боюсь, що і ви в цьому плані "темний(темна)" як двері. :) Тому шукати правду і причини там, де страшні монстри то все "закопують", в прямому і в переносному значенні, - то є безглуздя. Зате можна оцінювати наслідки!
  • 0

#68 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 08:19

Перегляд дописуфростыш_дурак (21.08.2015 – 18:30) писав:

... всякий брєд. Я не правий?
саме так. ти написав всіляку маячню, і ти не правий

Перегляд дописуфростыш_дурак (21.08.2015 – 19:44) писав:

... свідомі громадяни, якоїсь держави, якби не повинні "сортуватися" , в плані раси, віри, культури, походженя..... І це НАПИСАНО в Конституціяних, всих отих країн..
Так, вони не повинні сортуватися. вони повинні жити окремо, не змішуючись. Якщо тобі щось у своїй державі не подобається - змінюй її, а не переїжджай у іншу. Якщо переїжджаєш у іншу країну, якщо поселяєшся на ПМЖ серед іншого суспільства - змінися сам, стань таким, як твоє оточення, говори так як вони, поводься так як вони. Якщо хочеш собі побутових благ, таких як немає в твоїй країні, а є в іншій країні, і ти ідеш в іншу країну на ПМЖ - ти агресор, окупант. Хоч і без зброї, всерівно окупант. Хоч в конституціях тих країн і не написано, але проблема є. Проблема тихої окупації найактуальніша в Європі на сьогодні.

Малося на увазі, що "нація", "мова", "культура" - не мають вирішального значення для Держави
Так, якщо держава є рабовласником народу. А ти уявляєш собі державу і її функції саме так. Ти уявляєш державу над народом, над громадянами. Ти вважаєш що держава повинна бути тоталітарна, приписуєш їй зайвих надлишкових функцій.
Я ж навпаки, вважаю, що держава має бути ПІД нацією - як службу, надюридичну особу, що виконує монопольні послуги для народу. Тобто держава повинна існувати лише для виконання послуг, які є природньо монопольними, і не прибутковими, і які не можна довірити комерсантам.
Он в США "комерсантам", ну тобто приватним банкам, довірили навіть емісію грошової одиниці - це я вважаю занадто велика свобода. Фінансова система - це природньо монопольна функція, яка має бути тільки у держави.

столітті в якому є Інтернет, в якому є Літаки, Потяги, Автомагістралі, Демократія, Рівність, ну і т.д.
літаки, потяги, - це просто речі - хіба це аргумент для того щоб знищити нації? для тебе мабуть і жуйка аргумент,
демократія? демократія була тільки 3000 років тому в Афінах. немає зараз ніякої демократії. І тим більш демократія - аргумент не проти нації, а за націю. Про рівність взагалі нічого й згадувати.

Перегляд дописуblablabla (21.08.2015 – 20:57) писав:

кндр - це наслідок політики твого улюбленого "демократичного" блоку на чолі зі штатами. була одна корея, але чомусь зусиллями "демократичного" блоку стало 2. не хто інший як твій улюблений "дем.блок" приніс війну корейцям.
це що за маячня? О_О
чого це у Фроста улюблений демократичний блок? Фрост державник крепкий тоталітарний. І чого це дві кореї стали зусиллями тільки однієї сторини, а СРСР тут типу ні до чого?
  • 0

#69 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 15:12

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.08.2015 – 08:19) писав:

саме так. ти написав всіляку маячню, і ти не правий

Так, вони не повинні сортуватися. вони повинні жити окремо, не змішуючись. Якщо тобі щось у своїй державі не подобається - змінюй її, а не переїжджай у іншу. Якщо переїжджаєш у іншу країну, якщо поселяєшся на ПМЖ серед іншого суспільства - змінися сам, стань таким, як твоє оточення, говори так як вони, поводься так як вони. Якщо хочеш собі побутових благ, таких як немає в твоїй країні, а є в іншій країні, і ти ідеш в іншу країну на ПМЖ - ти агресор, окупант. Хоч і без зброї, всерівно окупант.  Хоч в конституціях тих країн і не написано, але проблема є. Проблема тихої окупації найактуальніша в Європі на сьогодні.

Так, якщо держава є рабовласником народу. А ти уявляєш собі державу і її функції саме так. Ти уявляєш державу над народом, над громадянами. Ти вважаєш що держава повинна бути тоталітарна, приписуєш їй зайвих надлишкових функцій.
Я ж  навпаки, вважаю, що держава має бути ПІД нацією -  як службу, надюридичну особу, що виконує монопольні послуги для народу. Тобто держава повинна існувати лише для виконання послуг, які є природньо монопольними, і не прибутковими,  і які не можна довірити комерсантам.
Он в США "комерсантам", ну тобто приватним банкам, довірили навіть емісію грошової одиниці - це я вважаю занадто велика свобода. Фінансова система - це природньо монопольна функція, яка має бути тільки у держави.

літаки, потяги,  - це просто речі -  хіба це аргумент для того щоб знищити нації? для тебе мабуть і  жуйка аргумент,
демократія? демократія була тільки 3000 років тому в Афінах. немає зараз ніякої демократії.  І тим більш демократія - аргумент не проти нації, а за націю. Про рівність взагалі нічого й згадувати.

це що за маячня?  О_О
чого це у Фроста улюблений демократичний блок? Фрост державник крепкий тоталітарний. І чого це дві кореї стали  зусиллями тільки однієї сторини, а СРСР тут типу ні до чого?
Так, вони не повинні сортуватися. вони повинні жити окремо, не змішуючись. - Ага, я знаю навіть декілька мість, де таке є, перше - це музеї, там окремо культура, мм, Англо-Саксів, і Норманів. В Природі, немає ізольованих культур , а особливо їх немає в 21му столітті .Р.Х. То що ви напечатали, є утопія, яку намагались побудувати німці в сер. минулого століття, яку намагались побудувати деякі Штати в тому ж США, - чим це все закінчилось? - Правильно, кінцем утопії...
Що таке Українська Култьтура? - О_О Чи не суміш, бува довбаної кучі різних культур? Вона в цьому плані, майже нічим не відрізняється від Іспанської культури, Шведської, Німецької , і т.д. Всі ці культури, є сумішшю різних культур, рзних етносів, соціальних течій, і т.д, в різні епохи.

Будувати Державу, не на основі Рівноправ’я Людей (в тому числі і в культурному плані), Свободи Слова, Демократії, Голосності (Гласності), і т.д. а на основі Культури, певного етносу, де отой етнос (ви мені не роз’яснили що то таке нація, тому я то, у вашому розумінні буду вважати етносом) "понад усе!" , ну - як вам сказати. - То є брєд , вельмишановний, ще і який, і як показала Історія, приводить до трагічних наслідків, приблизно через 20-років опісля становлення такої влади. Доведіть мені протилежне? О_о .

Ніхто вам не говорив, що забороняється "нація" ота, чи Українська Культура, просто це не є основні речі , якими повинна керуватися Держава.

Держава не є рабовласником народу, дивіться пойняття Демократія, "Ті люди, які говорять що Демократії не існує, здебільшого не уявляють що таке Тоталітаризм, і ніколи не мешкали в тоталітарних державах..." - хтось мені не відомий.

--"Он в США "комерсантам", ну тобто приватним банкам, довірили навіть емісію грошової одиниці - це я вважаю занадто велика свобода. Фінансова система - це природньо монопольна функція, яка має бути тільки у держави." - Давайте, ви Дядьку Сему будете розповідати , як маніпулювати державною , офіційною грошовою одиницею, Дядьку Сему, в якого 350 млн. населення, в якого одна із найпотужніших економік п. Земля, в якого навіть "галімий бомж" (нічого не маю проти "бомжів", загалом) із якогось смердючого Південного Діртвілля може мати довбаний повний пакет соц. страхування, в якого один із найнижчих довбаних корупційних рейтингів на п. Земля, в якого один із накраще розвинутих накової сфери , ну я не знаю..
Зображення

Цитата

Astronaut James Irwin walking on the Moon next to Apollo 15's landing module and lunar rover in 1971. The effort to reach the Moon was triggered by the Space Race.
Зображення

Цитата

Fermi Lab , USA
Це ви цьому, Дяді Сему пропонуєте "свій геніяльний, націоналістичний план розвитку економіки, зокрема нац. валюти "? О_О .
Дитячий садочок, чесне слово.. :facepalm:
  • 0

#70 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 18:03

Монстр Франкенштейна не регенерує. він живе лише за рахунок донорських органів. Це я про "розвинуте суспільство", яке ти ставиш у приклад як зразок досконалості.

Монстру Франкенштейна потрібно регулярно вшивати нові й нові донорські органи (люди-іммігранти) на заміну відмираючим.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 22.08.2015 – 18:03

• 0

#71 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 18:46

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.08.2015 – 18:03) писав:

Монстр Франкенштейна не регенерує. він живе лише за рахунок донорських органів.  Це я про "розвинуте суспільство", яке ти ставиш у приклад як зразок досконалості.

Монстру Франкенштейна потрібно регулярно вшивати нові й нові донорські органи (люди-іммігранти) на заміну відмираючим.
Ви то довго думали, перед ти як отаке напечатати? О_О Ви порівняли людей імігрантів із донорськими органами О_О - Ну , я не знаю, ну як вам сказати "брєд ви батенька городите" ...
І то ви привели в порівнянні Дядю Сема, мовляв он як не ефективно чинять із нац. валютою.
Ось дивіться , як вимирають органи в Дяді Сема, мабуть то їх так "корче" від триразового харчування на день, та високого рівня життя, вкупі із прекрасною медициною...
Зображення

Ну як вам ще сказати, не важливо якої національності, кольору шкіри, буде Президент, неважливо якої національності, кольору шкіри буде Прем’єр, Прохвесор Фізики в Універі, Нейробіолог, Медик, Директор Ценнтру Економічних Досліджень, Водій Автобуса, і т.д - Якщо ці люди будуть патріотами своє Держави, робитимуть свою роботу добре, Держава процвітатиме, рівень життя буде високий, діти гратимуться на майданчиках, ходитимуть у школи, і купуватимуть собі машини і "айпеди"..., Держава матиме велику "могутність і силу", з нею будуть рахуватися всі, і добрі і "погані" хлопці, і т.д. .

"А чому сила брат? - А сила в правді!" А правда в тому, що сила точно не в конкретній нації, не в етносі, не у походженні, т.д. - на мою скромну думку ^_^
  • 0

#72 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 19:14

Перегляд дописуфростыш_дурак (22.08.2015 – 18:46) писав:

...Держава процвітатиме...
а я кажу, що процвітати повинна нація а не держава.

Перегляд дописуфростыш_дурак (22.08.2015 – 18:46) писав:

"А чому сила брат? - А сила в правді!" А правда в тому, що сила точно не в конкретній нації, не в етносі, не у походженні, т.д.
сила в грошах, сила в зброї.
так, правда, сила не в нації. Але нація хоче жити, і це природньо. жити хочеться, хоч і сили не має.
А якщо орієнтуватися туди де сили більше - то значить треба звати ворожі війська в свою державу, бо у сусіда сили більше. ДНР\ЛНР
  • 0

#73 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 21:14

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.08.2015 – 19:14) писав:

а я кажу, що процвітати повинна нація а не держава.
сила в грошах, сила в зброї.
так, правда, сила не в нації. Але нація хоче жити, і це природньо. жити хочеться, хоч і сили не має.
А якщо орієнтуватися туди де сили більше - то значить треба звати ворожі війська в свою державу, бо у сусіда сили більше. ДНР\ЛНР
Ваша непересічна логіка, мене чим раз вражає.
Я не знаю, звідкіль ви отіє охініятини понабиралися хД , але якби логічно припустити, що якщо процвітає Держава Данія, то відповідно і всі етноси (не буду говорити нації, бо ви в те пойняття чортішо вкладаєте, навіть мені не пояснивши що воно означає.. ), зокрема представники найчисельнішого. Найчисельніший етнос Данії - , хай буде данці ХД, буде процвітати.
В данців буде хороший рівень життя, їхні діти ходитимуть у прекрасні школи, де вивчають культуру Данії і її мову хД, офіційна мова буде - даньска. В чому проблема?
Ви пойняття "нація" , матеріалізуєте в площину чого Божественного, чого , чому ви приписуєте свої ідеї і прагнення, забуваючи що це є просто група людей із схожою культурою,.... по-факту. То не є вірно. У вас важко, виходить абстрагуватися, увікніть абстрактне мислення, ви ж не калькулятор... :lol: Держава , це в першу чергу люди, в іншу чергу , правила.

Цитата

Стаття 3. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.
Оце є зараз, на даному етапі розвитку людства - вінець прогресу в суспільстві, в правилах для суспільства, кращого поки-що , нічого не вигадали, все що в цьому плані, орієнтувалось на оту вашу "чистокровну_націю," - кануло в ле’ту. Всі оті "нація_понад_усе!" , давно програли боротьбу із Прогресом, із Розвитком Людської Свідомості, Людського Соціуму. Всі хто буде будувати державу, де буде "нація_понад_усе" - всих їх чекає неминучий КРАХ. Це те самісіньке, що вводити зараз в Медицині, старі правила, "чим немитіші руки, і грязніший халат - ти кращий хірург" .
  • 0

#74 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 21:26

Перегляд дописуфростыш_дурак (22.08.2015 – 21:14) писав:

Оце є зараз, на даному етапі розвитку людства - вінець прогресу в суспільстві, в правилах для суспільства
і оце зараз в глибокій кризі (не та що крига, а та що криза, або можна замінити словом дупа.), бо має грандіозні проблеми з міграцією.

кращого поки-що , нічого не вигадали
от я і вигадую

оту вашу "чистокровну_націю
я жодного разу не вжив слова "чистокровна"

Всі оті "нація_понад_усе!" , давно програли боротьбу...
ще і не починали, яке там давно - все тільки починається.
  • 0

#75 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 22:08

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.08.2015 – 21:26) писав:

і оце зараз в глибокій кризі (не та що крига, а та що криза, або можна замінити словом дупа.), бо має грандіозні проблеми з міграцією.
от я і вигадую
я жодного разу не вжив слова "чистокровна"
ще і не починали, яке там давно - все тільки починається.
Оойойой - що таке коїться, ви про яку кризу ото печатаєте? Про ГЛОБАЛЬНУ ЕКОНОМІЧНІ О_О? І то ви вважаєте через міграцію? - Хахахаа. Геніяльно. :lol: , а б тільки додав що міграція людей, то є один із наслідків економічної кризи, чи безладдя в регіоні (регіоні, в сенсі не як на "Богом даній" хахахааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааха, а в сенсі як Близький Схід. Південна Африка), розумієте, люди не будуть, не хочуть жити в пеклі, то є інтернаціональне, бо всі люди побудовані приблизно однаково, їм потрібно прилизно однакова кількість ресурсів на день, для нормального існування, коли цих ресурсів не вистачає, коли коються жахи, кошмари, в регіоні - люди звідти втікають, це є нормально, природня реакція так, сказати. :D :( .

Та ні, пане ХКВ, здається ви то не вигадуєте... То , на мою думку, ви обдовбались, ой, простіть, обчитались певної міфологічною літературою, або наслухались усних міфів, якихось йолопів... - Я уґґґадав, чи ні? о_о

А як ви відрізните "косоокого", яки народився в Україні і є "хлопець хоч - куди козак!" , вишиванки , Укр. мова, "всі діла" ааааааааааааааааххххххххххаааааааааааааах , то він є нація України? Так? Ви ж за чистокровність не говорили?

Що там вельмишановний пане ХКВ, починається на багатостраждальні п. Земля :lol: ?? Уточніть будь-ласка, а то ви свої тези, ммм, ну як вам сказати, вони нагадують проповідь якого Імама - "Аллах єсмь все! Цим все сказано" :D Я з вас все як клешнями повинен тягнути, як малі діти, я не знаю, не можна нормально , чітко і "внятно" сформулювати свою думку, переконати мене в своїх переконаннях, я не знаю, довести що то є істина а не міф, ну т.д. - Замість цього, якась казочка, я вам статистику , ви мені "басні Крилова" .. Нічого не маю проти "басень Крилова" - вони прикольні. ^_0
  • 0

#76 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 22:16

Перегляд дописуфростыш_дурак (22.08.2015 – 22:08) писав:

Оойойой - що таке коїться, ви про яку кризу ото печатаєте? Про ГЛОБАЛЬНУ ЕКОНОМІЧНІ О_О?
ні, про культурно-етнічну.
  • 0

#77 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 22:41

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.08.2015 – 22:16) писав:

ні, про культурно-етнічну.
Ееееееееееее, крітікал_іррор , О_ о.. .
Я вам скільки питань задав, а ви , ех, ай, яй-яй боягузливий пан ХКВ, ну зайдіть іншим акаунтом, я не знаю, і викладіть свою думку. Бо я не розумію, що ви літипи і до чого...  

"культорно-етнічна криза" Це ви мабуть якесь нове пойняття ввели :facepalm: , ну я не знаю, глобальна економічна криза, там глобальна соціальна криза (коли люди, наприклад борються за свободу слова, і т.д.) , але до чого оте "культорно-етнічне" - поясність.
Це як, я не знаю - засилля "хіпачів", "репачів", "рокачів", чи інших суб-культур? Чи що це таке, ото коїться? :D Поясніть як для дурака.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 22.08.2015 – 22:42

• 0

#78 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 22.08.2015 – 23:42

Не розуміючи після, не сприймаючи до -
все іде, як і мусить іти. Іде собі як іде.
Я живу у країні, в яку не вірить ніхто.
і говорю мовою, яку не розуміють ніде.

Але доки хоча би ти читаєш наші рядки,
доки бодай ти одна залишаєшся тут,
нам усім випадає писати свої книжки,
нам усім випадає зважати на твій маршрут.

Ми навіть не пам'ятаємо, хто і що говорив,
ми навіть не помічаємо жодну з твої прикрас.
Головне, щоби ти ловила щоразу цей впертий ритм,
повторюючи всю нашу єресь дослівно за кожним із нас.

Носячи у кишенях ножиці і ключі,
витягуючи зі смерті невідомо кого,
маючи лиш імена поетів, яких цитуєш вночі,
і рваний солодкий опік громадянства свого,

тримаючи небо в очах і повітря в руці,
боронячи навіть тоді, коли не лишається сил,
мову своєї ніжності, які розуміють усі,
межі своєї свободи, бачені звідусіль.

(с) С. Жадан

Слава Україні!!!

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  333.jpg   135.66К   0 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Wеbеr: 22.08.2015 – 23:45

• 2

#79 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 23.08.2015 – 00:40

Перегляд дописуWеbеr (22.08.2015 – 23:42) писав:

Не розуміючи після, не сприймаючи до -
все іде, як і мусить іти. Іде собі як іде.
Я живу у країні, в яку не вірить ніхто.
і говорю мовою, яку не розуміють ніде.

Але доки хоча би ти читаєш наші рядки,
доки бодай ти одна залишаєшся тут,
нам усім випадає писати свої книжки,
нам усім випадає зважати на твій маршрут.

Ми навіть не пам'ятаємо, хто і що говорив,
ми навіть не помічаємо жодну з твої прикрас.
Головне, щоби ти ловила щоразу цей впертий ритм,
повторюючи всю нашу єресь дослівно за кожним із нас.

Носячи у кишенях ножиці і ключі,
витягуючи зі смерті невідомо кого,
маючи лиш імена поетів, яких цитуєш вночі,
і рваний солодкий опік громадянства свого,

тримаючи небо в очах і повітря в руці,
боронячи навіть тоді, коли не лишається сил,
мову своєї ніжності, які розуміють усі,
межі своєї свободи, бачені звідусіль.

(с) С. Жадан

Слава Україні!!!
Отож, доки є Укр. Армія, є Україна.. Особливо із такими сусідами, @$!#@!#$# на всю їх довбешку. Ще б узяти отими , "сояшниками" , та трахнути по головах корупціонерів, та хабарників, та ворюг-міль’ярдерів, взагалі був би "феншуй" :D . - жарт, але суть..
  • 1

#80 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 23.08.2015 – 06:39

Перегляд дописуфростыш_дурак (22.08.2015 – 22:41) писав:

Ееееееееееее, крітікал_іррор , О_ о.. .
Я вам скільки питань задав, а ви , ех, ай, яй-яй боягузливий пан ХКВ, ну зайдіть іншим акаунтом, я не знаю, і викладіть свою думку. Бо я не розумію, що ви літипи і до чого...

"культорно-етнічна криза" Це ви мабуть якесь нове пойняття ввели :facepalm: , ну я не знаю, глобальна економічна криза, там глобальна соціальна криза (коли люди, наприклад борються за свободу слова, і т.д.) , але до чого оте "культорно-етнічне" - поясність.
Це як, я не знаю - засилля "хіпачів", "репачів", "рокачів", чи інших суб-культур? Чи що це таке, ото коїться? :D Поясніть як для дурака.
та не зрозумієш ти, дурак. просто не лізь у цю тему!
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних