Перейти до вмісту

Чотири бюджетні смартфони з топовими характеристиками

lenovo meizu huawei xiaomi

Повідомлень в темі: 24

#21 Pancten

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 03.03.2017 – 17:00

Перегляд дописуBenson (25.03.2014 – 20:33) писав:

Китайці активізувалися не на жарт! :) Нещодавно були анонсовані чотири подібні телефони з характеристиками близькими до топових. Саме цікаве те, що всі ці смартфони в ціновому діапазоні 160-180$.
Власне самі смартфони:
  • Meizu Blue Charm Note
  • Lenovo S898T
  • Huawei Honor 3X
  • Xiaomi Redmi Note

Ось тільки леново мені в цьому списку не подобається, а з рештою погоджуюсь, сам починав з MEIZU M2 mini а зараз користуюсь новим Meizu MX5 16GB rozetka.com.ua/meizu_mx5_16gb_ds_bs_not/p9674718 не знаю чи дійсно можна назвати цей смартфон вбивцею айфонів але ця інформація близька до правди :)))
  • -1

#22 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1344 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 04.03.2017 – 17:21

Перегляд допису_Ex (03.03.2017 – 14:39) писав:

от бачиш, відроїд - зло. :D
нє, а шо там можна бавитися, якшо ти кажеш навіть музику не слухаєш?
інтєрнєтє дуже не зручно, навіть на планшеті.
ігри граєш чи шо?
Якщо я напишу тут, у що я граюся, то це породить одразу купу стереотипів, навішає на мене ярликів непотрібних, я цього не хочу)
От я написала, що музику не слухаю, то напевно не знати, що про мене можна тепер подумати)

Інтернет на компі, звісно, зручніший, але якщо щось треба прочитати в неті негайно, а ноут вимкнений, то дуже навіть зручно)

відро ще не забило пам'ять непотрібними оновленнями? готуйся видаляти видаляти той хлам. але готуйся також, шо він нипабідім. його не вимкнеш.
Я нічого не видаляю. Може у тебе старий Андроїд, якийсь Jelly Bean, то там постійно якийсь очищувач сміття треба було включати. На Маршмелоу я нічого такого вже не роблю. Побачимо, як буде далі.

ось один з досвідів відроїдного юзання. може я вже розказував. інсталював я значить програму снапчат. ну, вимкнув вайвай, пішов спать. наступного дня, о - а мій планшет розряджений повністю. мило. та зараза, навіть без зв'язку висадила батарею за ніч.
або ось з недавнього. бісова гуглова синхронізація :angry: вона НЕ вимикається! ти вимикаєш все все, всі флажки. але ця тупа фігня всеодно лізе в інет і викидає ті трикутнички - про неправильний пароль. я вже не кажу про бидло інтерфейс в порушення всього шо можна. просто вивалює "введи пароль ще раз". щаз, я не вводив його взагалі, я тебе взагалі вимкнув. пароль йому. о, "какая гадость, какая гадость, ета ваша залівная риба".
Який Андроїд там стоїть?

Перегляд допису_Ex (03.03.2017 – 15:57) писав:

канєшно, я і так страшний як чорт, куди мені ще ті вуха заячі чіпляти. :lol:
Ми вже про це говорили. Пам'ятаєш? Ти тільки що назвав мене страшним чортом)) Дякую)

Перегляд допису_Ex (03.03.2017 – 15:57) писав:

або от іще: спробуй на гуглівському відрі з гуглівського бравзера (чи то просто "бравзера" чи з хромого, шо одне й те саме) зайти на гуглівський гмайл. думаєш получиться? нє, получиться петля, яка просто смикає бравзер кидаючи з одного урла на інший і навпаки. я цю красу навіть зняв на відіо.
Я заходжу на джімейл, нормально, правда у рядку адреси якась дивна адреса, але скринька відкривається, і не одна, дуже зручно, можна перемикатися між кількома акаунтами, без потреби вводити пароль. :)
  • 1

#23 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1629 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 05.03.2017 – 13:49

Цитата

Ми вже про це говорили. Пам'ятаєш? Ти тільки що назвав мене страшним чортом)) Дякую)
:) мило.

ну дівчата-чортики вони всьотакі страшні своєю стервозністю красою. ;)
Зображення
  • 1

#24 серпинка

я ще літо

• Користувачі
  • 1344 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.03.2017 – 17:17

Я не думаю, що я аж така чєртовскі гарна)
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua