Перейти до вмісту

Вибори Президента 2014

Повідомлень в темі: 343

#81 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1731 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 23.03.2014 – 23:21

Немі (23.03.2014 – 22:37) писав:

та навряд, чи їй хтоь ще довірятиме.
вона завсіди мала велику кількість прихильників (а не лише противників), і я думаю сидіння за ґратами в якості політв'язня на цю кількість не могло вплинути неґативно. Її електоральна сила нмд сильніша від сили інших "нових" гравців типу порошенка, кличка тощо. Того, вважаю саме її тим кандидатом шо виходе в 2й тур і битиметься з претендентом від совкової частини електорату. Хоча дико радітиму якшо совковий кандидат не пройде в 2й тур взагалі, це воістину був би добрий знак - початок занепаду совкового менталітету в Україні, його маргіналазації, і зародження нової України. От в цьому сценарії, напр тимошенко проти порошенка я навіть і сам не знаю за кого голосувати. Але він малоімовірний. В протистоянні ж з промосковським висуванцем в 2му турі ми усі незалежно від наших симпатій чи антипатій маємо підтримати її і не повторити злочинної і трагічної помилки противсіства, інакше без жодного пафосу це будуть останні вибори, а Україна щезне з карти цілком. Бо монстр виявився осатанілішим, ніж про нього писали найнаціоналістичніші наші націоналісти. І наш неправильний вибір є ще небезпечнішим, ніж ми могли думати.
  • 0

#82 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 24.03.2014 – 09:39

renxu (21.03.2014 – 21:46) писав:

Але ж такий є - Мустафа Джемільов !
я абсолютно не проти )

Немі (23.03.2014 – 14:23) писав:

мабуть ні.
а мені така різниця, що друг записався до ОБСЄ, щоб міг бути спостерігачем. я теж про таке думаю, але ще не зовсім впевнена, чи у вас настільки безпечно.
я на вулицях свого міста ще бачив жодної "фашистської банди з автоматами" )

_Ex (23.03.2014 – 22:10) писав:

За Яроша. І зважаючи на те шо в 2й тур сцикливі й недорікуваті хохли його не виберуть (прикл. Фабрегас), - за Тимошенко чи іншого хто там намалюється з табору тих представлятиме проукраїнську позицію. Якшо ж станеться диво і в 2му турі зійдуться лише проукраїнські кандидати, то не знаю, залежить від прізвищ.
Мій прогноз: буде 2 тури, вийде тимошенко і тигипко, переможе тимошенко.
Не далекоглядна і не об'єднуюча позиція.
Протести в східних і південних регіонах спалахнуть з вдвічі більшою силою, Росія їм в цьому допоможе, а Україна в силу всіх економічних проблем нічого не зможе з цим зробити. Якщо ти прихильник розпаду України - голосуй за Яроша.

Повідомлення відредагував Фабрегас: 24.03.2014 – 09:40

• 0

#83 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 24.03.2014 – 10:40

_Ex (23.03.2014 – 23:21) писав:

В протистоянні ж з промосковським висуванцем в 2му турі ми усі незалежно від наших симпатій чи антипатій маємо підтримати її і не повторити злочинної і трагічної помилки противсіства
А Тимошенко, по-Вашому, не промосковська?
В разі виходу її в другий тур з кимось дійсно не промосковським, якщо не проголосуємо за неї, маємо розуміти, що буде вторгнення на континент. Отакий сумний "вибір". Принаймні це моє враження від останнього Шустер-шоу.
  • 0

#84 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 24.03.2014 – 10:48

taraBooka (24.03.2014 – 10:40) писав:

А Тимошенко, по-Вашому, не промосковська?
В разі виходу її в другий тур з кимось дійсно не промосковським, якщо не проголосуємо за неї, маємо розуміти, що буде вторгнення на континент. Отакий сумний "вибір". Принаймні це моє враження від останнього Шустер-шоу.
та так і є. Тимошенко з Путіним завжди домовиться... чи буде з цього користь Україні - далеко не факт.
  • 1

#85 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 24.03.2014 – 13:49

Фабрегас (24.03.2014 – 09:39) писав:

я на вулицях свого міста ще бачив жодної "фашистської банди з автоматами" )
та мені не треба пояснювати, що не треба боятися "фашистських бандерівців", хоча за історією в мене більше право боятися ніж в східних областях.
прикол в тому, що я боюся, чи до травня не війдуть до вас інші фашисти, з братського народу.
  • 0

#86 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 28.03.2014 – 14:07

Щось вони довго теляться з висуванням кандидатур. Як на мене, то най би вже висували того Порошенка. Серед них усіх він мені найбільше імпонує, як за людськими якостями, так і за професійними. Як обирати олігарха, то хоч людського.)) І щоб це була людина, яка особисто несе відповідальність, а не якийсь олігарх за спиною нею керував.
І якщо вже по рейтингам Порошенко лідирує, то навіщо ще когось висувати. Хай би був один тур.
  • 2

#87 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.03.2014 – 16:10

серпиня (22.03.2014 – 22:26) писав:

Ну може.
А кого ви пропонуєте?

Ну от не розписуйтесь за всіх. Мені не болить, що "без бою".
Гриценка))) Серйозно нам треба шукати емігранта з вищобю освітою або таких як Чорновіл хоча б

_Ex (23.03.2014 – 22:10) писав:

За Яроша. І зважаючи на те шо в 2й тур сцикливі й недорікуваті хохли його не виберуть (прикл. Фабрегас), - за Тимошенко чи іншого хто там намалюється з табору тих представлятиме проукраїнську позицію. Якшо ж станеться диво і в 2му турі зійдуться лише проукраїнські кандидати, то не знаю, залежить від прізвищ.
Мій прогноз: буде 2 тури, вийде тимошенко і тигипко, переможе тимошенко.
Ярош так добре відомий?

серпиня (28.03.2014 – 14:07) писав:

Щось вони довго теляться з висуванням кандидатур. Як на мене, то най би вже висували того Порошенка. Серед них усіх він мені найбільше імпонує, як за людськими якостями, так і за професійними. Як обирати олігарха, то хоч людського.)) І щоб це була людина, яка особисто несе відповідальність, а не якийсь олігарх за спиною нею керував.
І якщо вже по рейтингам Порошенко лідирує, то навіщо ще когось висувати. Хай би був один тур.

Повідомлення відредагував MqM: 28.03.2014 – 16:12

• 0

#88 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 29.03.2014 – 13:38

Вибори президента це фігня, він всеодно по новій конституції нічого не рішає, основні страсті будуть на жовтневих парламентських виборах.
  • 0

#89 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.03.2014 – 14:16

Богомолець?
  • 0

#90 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 30.03.2014 – 01:04

Зображення
  • 2

#91 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4197 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 30.03.2014 – 02:41

В протистоянні ж з промосковським висуванцем в 2му турі ми усі незалежно від наших симпатій чи антипатій маємо підтримати її і не повторити злочинної і трагічної помилки противсіства, інакше без жодного пафосу це будуть останні вибори, а Україна щезне з карти цілком. Бо монстр виявився осатанілішим, ніж про нього писали найнаціоналістичніші наші націоналісти. І наш неправильний вибір є ще небезпечнішим, ніж ми могли думати.
Урочисто обіцяю знову проголосувати проти всіх, але за неї не голосуватиму. Є принципові речі. Знайомих теж агітуватиму за противсіх. Злочинним є не голосування проти всіх, злочинним є голосування за особу, якій нема ні на йоту довіри.
Власне Тимошенко і ті хто за неї голосував зробили президентом Януковича. Бо Янукович виграти міг тільки у Тимошенко.

вона завсіди мала велику кількість прихильників (а не лише противників), і я думаю сидіння за ґратами в якості політв'язня на цю кількість не могло вплинути неґативно. Її електоральна сила нмд сильніша від сили інших "нових" гравців типу порошенка, кличка тощо. Того, вважаю саме її тим кандидатом шо виходе в 2й тур і битиметься з претендентом від совкової частини електорату.
В другому турі важить не рейтинг, а антирейтинг. А антирейтиг у неї величезний, більший, ніж антирейтинг Януковича.
Щодо того, що її електорат не совковий, то ви смішите непомалу. :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 30.03.2014 – 02:41

• 0

#92 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 30.03.2014 – 08:52

А де проголосувати на Теревенях за Олю?
http://bogomolets.co...-olgi-vadimivni
  • 0

#93 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 30.03.2014 – 13:26

DON BASS (30.03.2014 – 08:52) писав:

А де проголосувати на Теревенях за Олю?
http://bogomolets.co...-olgi-vadimivni
Мабуть, треба вкласти у цю тему голосування. Я не знаю, як це зробити. Хіба модератори можуть.

Kalamar, а можете детальніше пояснити, чим вам так Тимошенко не догодила? Дайте хоч посилання якесь, або у цій темі напишіть, якщо можна. Цікаво просто.
  • 0

#94 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4197 повідомлень

Відправлено 30.03.2014 – 14:17

серпиня (30.03.2014 – 13:26) писав:

Мабуть, треба вкласти у цю тему голосування. Я не знаю, як це зробити. Хіба модератори можуть.

Kalamar, а можете детальніше пояснити, чим вам так Тимошенко не догодила? Дайте хоч посилання якесь, або у цій темі напишіть, якщо можна. Цікаво просто.
Причин занадто багато і про то довго писати. Від неї самої, аж до політтехнологій, які використовувала її партія. Власне вона і її партія винні в тому, що Україна зробила кілька кроків назад, проголосувавши за Януковича. Вона знищила свого часу рейтинг Ющенка і рейтинги всіх політиків, які не були з нею.

Щоб коротко проілюструвати, проілюструю тільки одним прикладом.
Згадайте першу сварку між помаранчевими. Тоді Тимошенко звинуватила Порошенка у корупції. Я не знаю, чи був винен Порошенко, чи ні, насправді. Гадаю що не був, бо згодом вийшов пшик із того звинувачення. Але тоді мені одразу кинулось у вічі те, як нахабно бреше Тимошенко. Адже висунувши якісь звинувачення проти Порошенка, вона автоматом доточила все оточення Ющенка, аж до Безсмертного. ЇЇ змі вигадали прізвисько "любі друзі". Вигадування і тиражування подібних прізвиськ є робота політтехнологів, пропаганда, маніпулювання свідомістю мас. Тим займається не тільки БЮТ, але БЮТ був піонером використання такого роду пропаганди і користується тим найбільше.
Їй можна поставити найвищу оцінку за акторську гру. За ефективне використання відкритих Геббельсом методів пропаганди для знищення опонентів (якщо якусь брехню про опонента повторювати безліч разів у ЗМІ, то та брехня почне сприйматись народом як істина, яка не потребує доведення). За "групи підтримки" в інтернеті... Але введенням в українську політику нових методів пропаганди вичерпуються всі її досягнення.

Гадаю Тимошенко гірша за Януковича.

Повідомлення відредагував kalamar: 30.03.2014 – 14:20

• 0

#95 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 30.03.2014 – 14:40

Ляшко
  • 0

#96 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 30.03.2014 – 14:51

kalamar (30.03.2014 – 14:17) писав:

Причин занадто багато і про то довго писати. Від неї самої, аж до політтехнологій, які використовувала її партія. Власне вона і її партія винні в тому, що Україна зробила кілька кроків назад, проголосувавши за Януковича. Вона знищила свого часу рейтинг Ющенка і рейтинги всіх політиків, які не були з нею.

Щоб коротко проілюструвати, проілюструю тільки одним прикладом.
Згадайте першу сварку між помаранчевими. Тоді Тимошенко звинуватила Порошенка у корупції. Я не знаю, чи був винен Порошенко, чи ні, насправді. Гадаю що не був, бо згодом вийшов пшик із того звинувачення. Але тоді мені одразу кинулось у вічі те, як нахабно бреше Тимошенко. Адже висунувши якісь звинувачення проти Порошенка, вона автоматом доточила все оточення Ющенка, аж до Безсмертного. ЇЇ змі вигадали прізвисько "любі друзі". Вигадування і тиражування подібних прізвиськ є робота політтехнологів, пропаганда, маніпулювання свідомістю мас. Тим займається не тільки БЮТ, але БЮТ був піонером використання такого роду пропаганди і користується тим найбільше.
Їй можна поставити найвищу оцінку за акторську гру. За ефективне використання відкритих Геббельсом методів пропаганди для знищення опонентів (якщо якусь брехню про опонента повторювати безліч разів у ЗМІ, то та брехня почне сприйматись народом як істина, яка не потребує доведення). За "групи підтримки" в інтернеті... Але введенням в українську політику нових методів пропаганди вичерпуються всі її досягнення.

Гадаю Тимошенко гірша за Януковича.
Гм. Завжди вважала, що Ющенко сам себе дискредитував своїми діями. Може їх усіх тоді навмисно пересварили, так, як це зараз робиться у Партії регіонів?
Але саме Ющенко знюхався потім з Януковичем, а не вона, і це найбільш огидно.

Але її манери, "акторська гра" вчора на майдані мені теж не подобаються, а колись надто коса.

Повідомлення відредагував серпиня: 30.03.2014 – 14:56

• 0

#97 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4197 повідомлень

Відправлено 30.03.2014 – 18:12

серпиня (30.03.2014 – 14:51) писав:

Гм. Завжди вважала, що Ющенко сам себе дискредитував своїми діями. Може їх усіх тоді навмисно пересварили, так, як це зараз робиться у Партії регіонів?
Очевидно, що ні. Партія регіонів нікого тоді не сварила.

Але саме Ющенко знюхався потім з Януковичем, а не вона, і це найбільш огидно.
Ніколи Ющенко не був із Януковичем. Через сварку, впала підтримка, і партія регіонів змогла сформувати більшість у парламенті. Ющенко робив те, що мусив робити, не він пропонував прем'єра. На його совісті перше прем'єрство Тимошенко, його прем'єром був Єхануров. Але подальші прем'єрства Януковича і Тимошенко, то справа народу, а не Ющенка. Так само народ, а не Ющенко, обрав Януковича президентом. Народу слід иноді дивитись у дзеркало.
Ющенку навпаки плюс, бо він не нагинав парламент традиційними для України підкилимними методами, він діяв демократично, бо неможливо побудувати демократії недемократичними методами.

Власне "Ющенко знюхався з Януковичем", "Ющенко зробив Януковича президентом" то і є суто пропагандистські штампи, вкладені в голову електорату політтехнологами. У електората просто серйозні проблеми із критичним мисленням.

Але її манери, "акторська гра" вчора на майдані мені теж не подобаються, а колись надто коса.
Мені чхати на її косу, я до коси ставлюсь індиферентно.
  • 0

#98 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 30.03.2014 – 18:45

kalamar (30.03.2014 – 18:12) писав:

Очевидно, що ні. Партія регіонів нікого тоді не сварила.

Ніколи Ющенко не був із Януковичем. Через сварку, впала підтримка, і партія регіонів змогла сформувати більшість у парламенті. Ющенко робив те, що мусив робити, не він пропонував прем'єра. На його совісті перше прем'єрство Тимошенко, його прем'єром був Єхануров. Але подальші прем'єрства Януковича і Тимошенко, то справа народу, а не Ющенка. Так само народ, а не Ющенко, обрав Януковича президентом. Народу слід иноді дивитись у дзеркало.
Ющенку навпаки плюс, бо він не нагинав парламент традиційними для України підкилимними методами, він діяв демократично, бо неможливо побудувати демократії недемократичними методами.

Власне "Ющенко знюхався з Януковичем", "Ющенко зробив Януковича президентом" то і є суто пропагандистські штампи, вкладені в голову електорату політтехнологами. У електората просто серйозні проблеми із критичним мисленням.
А як же заклики "голосувати проти всіх"? Все-одно б когось вибрали, адже наше законодавство не передбачає визнання виборів недійсними.
Нащо це гасло використовували? Із-за цього гасла якраз частина людей, що підтримувала помаранчеву революцію (тобто ті, які мали б підтримати будь-якого "помаранчевого" кандидата), не підтримала Тимошенко. Тому Янукович і переміг. Хіба ні? І ця частина підтримки була знівельована через оті незрозумілі сварки, які Ющенко сам виносив нагора. Не знаю, хто там усе почав, але невже вини самого Ющенка там не було ні грама?

kalamar (30.03.2014 – 18:12) писав:

Мені чхати на її косу, я до коси ставлюсь індиферентно.
А мені її коса не подобалась. Якось нещиро з нею виглядала Тимошенко.
  • 0

#99 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4197 повідомлень

Відправлено 30.03.2014 – 22:40

серпиня (30.03.2014 – 18:45) писав:

А як же заклики "голосувати проти всіх"? Все-одно б когось вибрали, адже наше законодавство не передбачає визнання виборів недійсними.
Нащо це гасло використовували? Із-за цього гасла якраз частина людей, що підтримувала помаранчеву революцію (тобто ті, які мали б підтримати будь-якого "помаранчевого" кандидата), не підтримала Тимошенко. Тому Янукович і переміг. Хіба ні?
Ні. Янукович переміг, бо його антирейтинг був нижчий, ніж у Тмошенко. Він переміг, бо за нього проголосувало більше людей, ніж за Тимошенко. А Тимошенко програла.
Другий тур то змагання антирейтингів, в другому турі голосують не за того кандидата, якого підтримують, а за того, якого готові терпіти. Якби я вважав, що президентство Тимошенко не приведе Україну до катастрофи, я би за неї проголосував у другому турі. Але я вважав, що ні Тимошенко, ні Янукович не можуть бути президентом за жодних обставин, тому залишалось або не йти на вибори, або проти всіх. Ющенко тоді чесно сказав, що він теж так голосуватиме, і що? Я певен, що ні на мій вибір, ні на вибір инших, хто голосував проти всіх, заклики Ющенка не вплинули. Вони мають свою голову.
Я зараз вам кажу, що вважаю Тимошенко варіантом гіршим за Януковича, і якщо дійде до неможливості вибору, знову проти всіх проголусую. І не треба про законодавство розказувати, я просто самоусунусь від участі в цирку, збережу самоповагу.

серпиня (30.03.2014 – 18:45) писав:

І ця частина підтримки була знівельована через оті незрозумілі сварки, які Ющенко сам виносив нагора. Не знаю, хто там усе почав, але невже вини самого Ющенка там не було ні грама?
Наче не Ющенко на гора сварки виносив.
  • 0

#100 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 31.03.2014 – 09:02

kalamar (30.03.2014 – 22:40) писав:

Ні. Янукович переміг, бо його антирейтинг був нижчий, ніж у Тмошенко. Він переміг, бо за нього проголосувало більше людей, ніж за Тимошенко. А Тимошенко програла.
Другий тур то змагання антирейтингів, в другому турі голосують не за того кандидата, якого підтримують, а за того, якого готові терпіти. Якби я вважав, що президентство Тимошенко не приведе Україну до катастрофи, я би за неї проголосував у другому турі. Але я вважав, що ні Тимошенко, ні Янукович не можуть бути президентом за жодних обставин, тому залишалось або не йти на вибори, або проти всіх. Ющенко тоді чесно сказав, що він теж так голосуватиме, і що? Я певен, що ні на мій вибір, ні на вибір инших, хто голосував проти всіх, заклики Ющенка не вплинули. Вони мають свою голову.
Я зараз вам кажу, що вважаю Тимошенко варіантом гіршим за Януковича, і якщо дійде до неможливості вибору, знову проти всіх проголусую. І не треба про законодавство розказувати, я просто самоусунусь від участі в цирку, збережу самоповагу.

Наче не Ющенко на гора сварки виносив.
У зв'язку з цим у мене з'явилось кілька питань і тез.
А чим Ющенко кращий за них?
Ідея створення Майдану - цікаво чия вона? І хто брав участь у її організації? І чи вважаєте ви майдан брудною технологією?
Ющенко погодився на технологію "Майдан" і працював у парі з Тимошенко, знищуючи рейтинг Януковича. "Бандити мають сидіти у тюрмах" - це ж така сама фішка Ющенка проти Януковича, як згадувана вами "любі друзі" проти Ющенка.
Ющенко використовував брудний метод роблення посади під людину, коли хотів передати РНБО (Порошенку) повноваження КМУ (Тимошенко).
А те, що Тимошенко посадили, Ющенко ж цьому посприяв, він віддав їй сторицею за свій знищений рейтинг, а реальних казнокрадів не посадив. Куди вже брудніший метод може бути, як садити собі подібних.
Так що усі вони там "хороші".

І яка ще гірша катастрофа, крім цієї, що зараз, могла трапитись якби президентом була Тимошенко?

Повідомлення відредагував серпиня: 31.03.2014 – 09:09

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних