Перейти до вмісту

Вибори Президента 2014

Повідомлень в темі: 343

#261 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 21.05.2014 – 22:45

Перегляд дописуMr.Ripley (21.05.2014 – 22:37) писав:

Порох нейтрально показав себе на майдані, особливо в порівнянні з Правим Сектором.
Він підтримував ПС, наприклад його адвокат захищав нас у судах. Кидався на грейнжер, витягав людей з тюряг, час від-часу безпалева відвідував барикади, коли щось відбувалося, постачав майдан дровами, тобі цього мало?
  • 0

#262 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 21.05.2014 – 22:59

• 0

#263 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 22.05.2014 – 00:49

Перегляд дописуНемі (21.05.2014 – 21:22) писав:

хоча нє, за Ляшка б проголосувала.

Перегляд дописуWеbеr (21.05.2014 – 19:17) писав:

Він мені симпатичний ще з часів ПР

З часів Партії Регіонів, лол

Зображення

• 0

#264 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 22.05.2014 – 01:45

Перегляд дописуantip (21.05.2014 – 22:07) писав:

Оце гон, Порох класнопоказав себе на майдані, що за мудак складав цю картинку ?
ну мудак, вже змовчу, що там Ярош нібито олігарх. скоріше за все чиясь маріонетка.
порох нібито без зв'язків з владою, а те, що двічі був у яника міністром - нічьо. вже змовчу, що про богомолець, яка теж дещо випєндрується, написано, що вона олігарх і в неї свій бізнес, а про бізнес пороха нічого.
це ж повний жесть.
  • 0

#265 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 22.05.2014 – 02:19

Перегляд дописуНемі (22.05.2014 – 01:45) писав:

ну мудак, вже змовчу, що там Ярош нібито олігарх. скоріше за все чиясь маріонетка.
порох нібито без зв'язків з владою, а те, що двічі був у яника міністром - нічьо. вже змовчу, що про богомолець, яка теж дещо випєндрується, написано, що вона олігарх і в неї свій бізнес, а про бізнес пороха нічого.
це ж повний жесть.

Ти щось зовсім неправильно розумієш.

Порошенко і Тимошенко зазначені, як олігархи, Ярош - як не олігарх)))
А Богомолець - не олігарх, але має свій бізнес.

І не повний жесть, а повна жесть :wink2:
  • 1

#266 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 22.05.2014 – 07:27

Цитата

Стоимость второго тура выборов - около 600 млн. грн., или 2 Apache, или десятки жизней украинских военных
http://censor.net.ua...tolety_lutsenko
Порошенко має стати Президентом в один тур! жЮльку геть!

Повідомлення відредагував Wеbеr: 22.05.2014 – 07:28

• 0

#267 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 22.05.2014 – 08:27

Перегляд дописуMr.Ripley (22.05.2014 – 02:19) писав:

Ти щось зовсім неправильно розумієш.

Порошенко і Тимошенко зазначені, як олігархи, Ярош - як не олігарх)))
А Богомолець - не олігарх, але має свій бізнес.
До речі, Ріплі має рацію. Зелене та червоне - то не "так" і "ні", а "это нам хорошо или плохо". :) А вся таблиця - т. зору якогось узагальненого виборця, тобто "середня температура по палаті".

Перегляд дописуНемі (21.05.2014 – 18:43) писав:

Тарабуко, ти реально хочеш сказати, що Порошенко новий у політиці?
так він у ній сидить гогого скільки років.
Набирала з мобілки вчора, неточно сформулювала. Не тепер іде у владу, а пішов, уже маючи бізнес. Тобто не вважаю його новим, але як це з поняттям "олігарх" повя'зано, новий чи старий?
До речі, що він "годівнички" "Батьківщини" прибирав, будучи при владі, і не на свою особисту користь, а для всіх то було благо, - це знаю точно.
Я його не ідеалізую. Н-д, його обіцянка відремонтувати стадіон (є ж відео), а потім відмова - якось виглядає не шарман. Але не виключаю, що журналісти могли перекрутити контекст.

А велекторату Ляшка цікаво запитати: що в ньому такого унікального? В нас на Чернігівщині таких в кожнім селі оберемок набереться. Так, він ріже "правду-матку", але як це конвертується в якісь реальні досягнення? По-моєму, ніяк. Або ж я про це не знаю просто.

Перегляд дописуНебрежный до безбрежности (21.05.2014 – 18:57) писав:

Навіщо ти свідомо забілюєш одного і очорнюєш іншу?
Це Ваша точка зору на мою точку зору. Ми просто користуємось різними джерелами інформації і по-різному інтерпретуємо оді й ті ж.

Небрежный до Безбрежности, а як Ви відреагували на інфу, що Тимошенко хоче на росіян скинути бомбу? Вона сама підтвердила, що така телефонна розмова була, додала, що там якось спотврили контекст, проте не конкретизувала, як саме спотворили. Я от думаю, що якби це не були ігрища на публіку, покликані переконати, що вона не є зручним для Путіна варіантом президента, то Росія б уже в усіх ЗМІ слиною зійшла в праведному гніві. Вони якось ніяк не відреагували.
  • 0

#268 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 22.05.2014 – 10:09

Перегляд дописуtaraBooka (22.05.2014 – 08:27) писав:

До речі, Ріплі має рацію. Зелене та червоне - то не "так" і "ні", а "это нам хорошо или плохо". :) А вся таблиця - т. зору якогось узагальненого виборця, тобто "середня температура по палаті".
ну то ще гірше. я думала автор графіки принаймні би прикидався об'єктивним у системі 0-1, тобто так чи ні, а не спираючись на його особистому досвіді "мне кажется...".

Набирала з мобілки вчора, неточно сформулювала. Не тепер іде у владу, а пішов, уже маючи бізнес. Тобто не вважаю його новим, але як це з поняттям "олігарх" повя'зано, новий чи старий?
якщо дійдемо до висновку, що олігарх це член закритої групи, яка справляє владу та не допускає нікого іншого ззовні, то само в собі це означає одних і тих самих людей з цієї групи. тобто нові обличчя точно не олігарх, а якщо в когось хоч раз влада була - значить, він з цієї групи.

А велекторату Ляшка цікаво запитати: що в ньому такого унікального? В нас на Чернігівщині таких в кожнім селі оберемок набереться. Так, він ріже "правду-матку", але як це конвертується в якісь реальні досягнення? По-моєму, ніяк. Або ж я про це не знаю просто.
та й як мав це зробити?
якщо питання до мене було, чого я б проголосувала за Ляшка - відповідь дуже проста - не бачу кращого кандидата. і так, вважаю його кращим за Порошенка.
суть навіть не у досягненнях, але й у поведінці та не тільки під час майдану, але ще й до майдану.
я ще дивлюся з боку скажімо людини, яка бачила відхід від російської зони впливів з іншої точки зору та зроблений зовсім по іншому. крім досвіду Польщі беру ще до уваги досвід Грузії.
не знаю як це пояснити, але в нас кажуть "w tym szaleństwie jest metoda" (у цьому божевіллі є метод, у буквальному перекладі), тобто іноді найбільш абсурдний вибір в найбільш безвихідній ситуації часто виявляється найкращим. з Шекспіра до речі цитата.
зараз як на мене всі кандидати за винятком Яроша та Ляшка проводитимуть таку ж саму політику як і Турчинов, тобто для АТО відібрати пляшку пива безпритульному це вже нахабне насилля. і будуть сратися з російськими диверсантами, яких змі з якогось дива називають сепаратистами, а замість солдатів їх будуть виганяти якісь бабусі. це ж жесть.
Ляшко за Яроша настільки кращий, що він принаймні розуміє, що без НАТО поки що нікуди. самі не впораєтесь з Росією, відновити ядерну зброю Росія вам не дасть.
Порошенко якраз через оцю схильність до компромісів не підходить. ви вже 20 років на самих компромісах їдете. тобто весь час ніде. держави типу Швейцарія можуть собі дозволити на таку політику з огляду на географічне розташування, але якраз ви не можете. бо саме ця політика дозвела вас до цього місця, де ви зараз є. далі так не можна.
  • 0

#269 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 22.05.2014 – 10:38

Перегляд дописуНебрежный до безбрежности (22.05.2014 – 10:30) писав:

він один із архітекторів проекту Майдан-2014. а те що він трохи розкошелився на дрова і тп. - це називається "робити інвестиції". коли стане президентом, дивіденди поллються як з рога ізобілія. дуже вигідний проект.
А Коломойський, типу, альтруїст?)

І взагалі так нечесно: Ви не говорите, за кого Ви.
  • 1

#270 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 22.05.2014 – 10:57

Не скажу, за кого голосуватиму, хоча мене питають часто, але скажу, що головне взяти участь, висловити громадянську позицію.
Висловлю свої прості міркування, якими я керуюся при виборі.
Спочатку виборча кампанія була млява, але гарячою стала вкінці. Соціологи нам подають рейтинг кандидатів, за яким нібито хочеться казати, що ми маємо визначеного президента уже зараз, який з великим відривом випереджає всіх, і навіть говорять за яких умов може виграти вибори у першому турі. З іншої сторони ми бачимо навіть боротьбу між тими кандидатами на пост президента, які не мають великого рейтингу, кожен з них якусь частину людей перетягне, тому реальний рейтинг буде різнитися, може і суттєво. Виглядає так, що буде другий тур, тому, думаю, не вартує робити основну ставку на те, щоби хтось одразу виграв вибори. Хоч один міф розвінчали.
Далі ми маємо вибір за кого голосувати. Своїм голосуваннями ми може і не забезпечимо посаду людині, ідеї якої та діяльність нам ближча, однак покажемо реальну довіру, яку має ця людина, а отже вона матиме всі підстави рахуватися з її позицією в новій владі.
Доцільно тому сміливо голосувати за тих, хто реально нам подобається більше.

Мені найцікавішим буде з неділі не результат, а явка.
  • 1

#271 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 22.05.2014 – 12:29

Так виглядає, що на більшій частині Луганщини, зокрема і в Лутугине, голосування не буде. Навіть дільниці не працюють.
  • 2

#272 Цікавий

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень
  • Місто:Гваделупэ

Відправлено 22.05.2014 – 15:02

Чим Петя-конхвєта кращій за інших? Немає новіх облич в уряді? Його PR-щики зробили хитрий крок - давлять на те, що Президнт має бути обраний в першому турі.
  • -1

#273 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.05.2014 – 17:00

Перегляд дописуНемі (21.05.2014 – 21:22) писав:

хоча нє, за Ляшка б проголосувала.
клоун, колишній бютівець, незрозуміло хто його фінансує + є підозри, що він чийсь проект і є технічним кандидатом
  • 2

#274 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 22.05.2014 – 17:57

Перегляд дописуНемі (22.05.2014 – 10:09) писав:

ну то ще гірше. я думала автор графіки принаймні би прикидався об'єктивним у системі 0-1, тобто так чи ні, а не спираючись на його особистому досвіді "мне кажется...".

Все там правильно, прости ти тупиш і все.
  • -1

#275 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 22.05.2014 – 18:53

Цитата

Автор: Остап Дроздов

У мене народились рослинні паралелі на основних кандидатів у президенти. Ось вони:

Порошенко – це сакура. Коли цвіте – виглядає шикарно й феноменально. Але сакура – це пустоцвіт.
Плодів не дає жодних. А коли цвіт опадає – перетворюється у звичайне дерево.

Тимошенко – це тис. Дерево міцне, але дуже отруйне. Якщо ножицями, якими обрізають тис, торкнутися
інших рослин – весь сад гине. Тому якщо й розводити, то чим подалі.

Тігіпко – це омела. З неї варять клей. Типовий паразит. Росте за рахунок чужого організму. Староукраїнська
назва – Баб’ячий Прокльон. У середньовіччі алхіміки збирали омелу, яка виросла на черепах повішаних.

Ляшко – це барвінок. В’ється-в‘ється, але не обвиває. Є неодмінним атрибутом на весіллях, де всі п’яні й веселі.

Гриценко – це кедр. Товста, зморщена кора. Чим суворіший, тим кращий. За повір’ям, запах кедра допомагає позбутися відчуття тривоги. Щоб розкусити його і розсмакувати, треба вміти розколоти.
Не всім це під силу.

Богомолець – це первоцвіт. З’являється, щойно зійде сніг. Тому-то його зривати боязко, бо одразу
помре.

Тягнибок – це ріпак. Цвіте ядучим жовтим кольором. На тлі синього неба виглядає капець як патріотично.
Але ріпак несамовито виснажує грунт. Після нього мало що росте. Іде на корм худобі.

Ярош – це кактус. Дивне, колюче створіння. Повертати його не можна. Радять ставити біля радіації.
Помирає і зацвітає, коли йому захочеться.

Добкін – це трухлявий пень. Окрім личинок усіляких гнид, там нічого не живе.

Висновок - треба голосувати за Петра Порошенка!
  • -1

#276 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 22.05.2014 – 19:58

Перегляд дописуСенсоріка (22.05.2014 – 17:00) писав:

клоун, колишній бютівець, незрозуміло хто його фінансує + є підозри, що він чийсь проект і є технічним кандидатом
та хз, я вже сказала - кращого кандидата все одно не бачу, а іноді найбільш абсурдний вибір виявляється найкращим.
зокрема що все одно одні й ті ж самі люди при владі.
  • -2

#277 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень

Відправлено 22.05.2014 – 20:41

Перегляд дописуWеbеr (22.05.2014 – 18:53) писав:

Чому не за кедр? Його горішки вам не по зубам?

Повідомлення відредагував murko: 22.05.2014 – 20:42

• 0

#278 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 22.05.2014 – 21:09

Перегляд дописуНемі (22.05.2014 – 19:58) писав:

та хз, я вже сказала - кращого кандидата все одно не бачу, а іноді найбільш абсурдний вибір виявляється найкращим.
зокрема що все одно одні й ті ж самі люди при владі.
Але ж я не хочу розсіювати відчуття тривоги, я хочу ліквідувати причини цього відчуття.
  • 0

#279 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 23.05.2014 – 08:19

думаю так і є

Перегляд дописуWеbеr (22.05.2014 – 18:53) писав:

я поки все ще за Богомолець
  • 1

#280 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.05.2014 – 08:25

цей "технічний" кандидат своїми силами виконує роботу СБУ. порівняй з тими кандидатами, що лише зареєструвалия й прізвищ їхніх ніхто не згадає

цей "технічний" кандидат своїми силами виконує роботу СБУ. порівняй з тими кандидатами, що лише зареєструвалися й прізвищ їхніх ніхто не згадає
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних