Перейти до вмісту

Вибори Президента 2014

Повідомлень в темі: 343

#241 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4225 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 13.04.2014 – 14:54

Перегляд дописусерпиня (13.04.2014 – 00:15) писав:

Виходить, що якщо відбулось реальне погодження ціни (обмін грошима і товаром), то оце і є та ціна, яку формує ринок? Але ж до чого тут ринок? До чого кого ринок тут змусив?
В даному випадку ціна не є ринкова, адже домовляються між собою два монополіста. Політика присутня, але не до такої міри, щоб Юля мала право погодитись на все, пропоноване Путіним. Юлі треба було шукати загальнонародної підтримки у переговорах, а не майнути до Путіна без повноважень навіть від уряду і щось там підписувати.

Тому я й кажу, що закон попиту і пропозиції - дуже умовний, якщо на нього дивитись суто з точки зору математики. Бо, якщо підвищуюють ціни - мав би впасти попит, або скоротитись виробництво, а іноді це не відбувається, всупереч графіку (хіба-що просто тупо переміщують криву - хіба це не політика? це ж утримання влади на ринку).
У світі він не умовний. Якщо росте ціна на газ - падає попит. Електростанції переводять з газу на вугілля, утеплюють будинки, намагаються мінімізувати використання газу на виробництві...
Ціна на газ за останні кільканадцять років росла. Ось графік, який ілюструє зниження попиту. До речі, з того графіку видно і деякі инші Юлині досягнення. :wink2:
Зображення

Але ж ті продавці купували долари (за які купували імпорт) ще за старою ціною долара. Виходить, вони заробляють на таких, як я. А я втрачаю, бо я отримую з\п у гривнях. І вони брешуть, що вимушені продавати за такою ціною, змушучи мене купувати (якщо товар для мене є необхідним - ліки напр.) втридорога. Насправді ж, вони зовсім не змушені продавати за такою ціною, вони просто не хочуть нічого втрачати (якщо дійсно купували за долари за новою ціною), а ще й, навпаки, заробити на мені (якщо за старою). Вони нічого не втрачають, на відміну від мене. Що, ні? Чи від того, що вони зароблять більше, зміцніє економіка, збільшиться експорт, зменшиться імпорт? Я стаю бідніша і залежніша.
Ви купили гальстух за бакс, і поставили тут 10 гр. Гальстуха ще не купили. Якщо ви ціни не піднімете, ви не тільки не отримаєте навару, а навпаки - програєте. Бо за 10 гр не купите долара, щоб купити ще один гальстух. Імпортери зараз опинились в досить неприємному місці. Бо щоб вернути гроші, вам гальстух за 16 треба продати, а за 16 його не хочуть купувати. Так що не думайте, що тільки вам погано. :itshe:
Покупці підвищують ціни разом із продавцями. Коли в країні проблеми і люди очікують інфляції, що люди роблять. Правильно, крім скуповування долара (що також у нас рухає інфляцію), намагаються скупити товари, поки вони не подорожчали. Зростає попит. Й відповідно ріст попиту спричинює підвищення продавцями ціни, по тому закону. Ціни більшість людей бере близько до серця :wink2: , адже вони в вашу кишеню залазять. Але якщо ви спробуєте відволіктись, то зрозумієте, що в підвищенні цін беруть участь не тільки продавці, які очікують інфляцію, але і покупці, які теж чекають інфляцію, і реагують підвищенням попиту. Все відбувається по отій простесенькій математиці, яку ви так недооцінюєте.
Якщо політична ситуація в країні не буде дистабілізуватись далі, то я гадаю, долар дуже скоро суттєво впаде. З новим курсом Україна мабуть вийшла навіть на позитивне сальдо в зовнішній торгівлі, і притік доларів зараз мабуть більший, ніж відтік. Все залежить від того, чи стабілізується ситуація в країні.
І, всупереч вашим уявленням, продавці за певних обставин, знижують ціни. Вони з того, ще й зазвичай роблять якийсь маркетинговий хід (розпродажа, перекреслена стара ціна на етикетці, "економні" пакети з макаронами чи економні пляшки з пивом, нестандаотного об'єму), дивно, що ви не помічаєте. Адже вони всім намагаються розповісти, що знизили ціну.

Повідомлення відредагував kalamar: 13.04.2014 – 15:06

• 0

#242 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.04.2014 – 21:12

Перегляд дописуkalamar (13.04.2014 – 14:54) писав:

Ви купили гальстух за бакс, і поставили тут 10 гр. Гальстуха ще не купили. Якщо ви ціни не піднімете, ви не тільки не отримаєте навару, а навпаки - програєте. Бо за 10 гр не купите долара, щоб купити ще один гальстух. Імпортери зараз опинились в досить неприємному місці. Бо щоб вернути гроші, вам гальстух за 16 треба продати, а за 16 його не хочуть купувати. Так що не думайте, що тільки вам погано. :itshe:
Покупці підвищують ціни разом із продавцями. Коли в країні проблеми і люди очікують інфляції, що люди роблять. Правильно, крім скуповування долара (що також у нас рухає інфляцію), намагаються скупити товари, поки вони не подорожчали. Зростає попит. Й відповідно ріст попиту спричинює підвищення продавцями ціни, по тому закону. Ціни більшість людей бере близько до серця :wink2: , адже вони в вашу кишеню залазять. Але якщо ви спробуєте відволіктись, то зрозумієте, що в підвищенні цін беруть участь не тільки продавці, які очікують інфляцію, але і покупці, які теж чекають інфляцію, і реагують підвищенням попиту. Все відбувається по отій простесенькій математиці, яку ви так недооцінюєте.
Та ні, я недооцінюю економіку, яка має здатність залежати від політики і недослухатись до математики.))
Продавці можуть змовитись підвищувати ціни на пару з посадовцями, посадовці можуть контролювати на свій розсуд обсяги імпорту\експорту. Яка вже тут тоді до біса математика. Математикою нічого не доб'єшся, або - миритись, або - майданувати.))

Перегляд дописуkalamar (13.04.2014 – 14:54) писав:

Якщо політична ситуація в країні не буде дистабілізуватись далі, то я гадаю, долар дуже скоро суттєво впаде. З новим курсом Україна мабуть вийшла навіть на позитивне сальдо в зовнішній торгівлі, і притік доларів зараз мабуть більший, ніж відтік. Все залежить від того, чи стабілізується ситуація в країні.
І, всупереч вашим уявленням, продавці за певних обставин, знижують ціни. Вони з того, ще й зазвичай роблять якийсь маркетинговий хід (розпродажа, перекреслена стара ціна на етикетці, "економні" пакети з макаронами чи економні пляшки з пивом, нестандаотного об'єму), дивно, що ви не помічаєте. Адже вони всім намагаються розповісти, що знизили ціну.
Давно я не заходила в магазини з технікою, треба буде пройтись, може й справді на якусь акцію натраплю.
  • 0

#243 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.04.2014 – 21:21

та Порошенко буде президентом, нікому з лідерів опозиції голос б не віддав, і тим більше за Юльку, а так мужик вумний, хоча мутний) А щодо долара - перевалить за 15 - можливо свалюватиму з України, це прикол такий, не пройшло й 6 років як обвалити курс нац валюти на 300%

Повідомлення відредагував bamik: 13.04.2014 – 21:24

• 0

#244 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень

Відправлено 13.04.2014 – 21:27

Перегляд дописуbamik (13.04.2014 – 21:21) писав:

та Порошенко буде президентом
Якщо відбудуться вибори.)
Останні новини, на жаль, ставлять під сумнів можливість їх проведення.
  • 0

#245 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.04.2014 – 21:36

Перегляд дописусерпиня (13.04.2014 – 21:27) писав:

Якщо відбудуться вибори.)
Останні новини, на жаль, ставлять під сумнів можливість їх проведення.

Будуть, хто не хо в Україні жити, валяйте. Новини то жесть, відморозок з Донецької області кричить - верніть Януковича, тьфу!
  • 0

#246 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 13.04.2014 – 21:44

Перегляд дописусерпиня (13.04.2014 – 21:12) писав:

Та ні, я недооцінюю економіку, яка має здатність залежати від політики і недослухатись до математики.))
Продавці можуть змовитись підвищувати ціни на пару з посадовцями, посадовці можуть контролювати на свій розсуд обсяги імпорту\експорту. Яка вже тут тоді до біса математика. Математикою нічого не доб'єшся, або - миритись, або - майданувати.))
Ви просто захоплюєтесь конспірологічними теоріями. Так, можливі змови продавців за певних обставин, але тільки за певних обставин. І навіть на нашому зарегульованому ринку то не є тотальним, а стосується тільки певних товарів.
Нацбанк перейшов до плаваючого курсу, і гадаю, то правильно. За політичної нестабільності стримати валютними інтервенціями гривню було неможливо, хоча можна було використати деякі инші механізми. Але чи портібно? Ми ж наче до ринку йдемо. Зараз вивезти капітали з України стало накладніше. Експортери виграють. До того ж, коли ви дивитесь курс з торгів на міжбанку, то суттєвим є не тільки співвідношення між валютами, але і об'єм торгів. Насправді об'єми торгів на міжбанку по отих високих курсах були незначними. Тобто в час максимального падіння гривні, більшість просто тримала і не торгувала своїми доларами і гривнями. Це й говорить про те, що реальний курс гривні буде суттєво вищий.

Перегляд дописусерпиня (13.04.2014 – 21:12) писав:

Давно я не заходила в магазини з технікою, треба буде пройтись, може й справді на якусь акцію натраплю.
Не раджу зараз. Бо вони не знають, яку ціну ставити, і з переляку поставили ціну до хмар. Почекайте стабілізації курсу.
  • 0

#247 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.04.2014 – 14:25

срана влада зливає схід і думає що за неї хтось проголосує? а фіг...
  • 0

#248 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 20.05.2014 – 13:32

Перегляд дописуНебрежный до безбрежности (20.05.2014 – 13:11) писав:

жаль, що весь дискурс ведеться в руслі "або Тимошенко або Порошенко", тим самим відрізаючи заздалегідь найадекватнішу кандидатуру якою є Богомолець

А хто сказав, або Тимошенко. Далеко не факт, що вона пройде в другий тур.
  • 0

#249 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 20.05.2014 – 18:31

Перегляд дописуНебрежный до безбрежности (20.05.2014 – 18:11) писав:

звісно, продажні соцопитування дуже стараються в даному керунку. але навіть їхня огидна діяльність помножена на масові фальсифікації неспроможні відсунути її на третє місце.
населення знову поставили перед вибором двох одинакових зол.

В першому турі вибирай кого хочеш.
  • 0

#250 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 20.05.2014 – 19:07

Перегляд дописуНебрежный до безбрежности (20.05.2014 – 18:48) писав:

в другий тур проходять стабілізатори гнилої системи та лобісти олігархів - Тімашенка да Парашенка
хто сказав?

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 20.05.2014 – 19:26

• 0

#251 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 20.05.2014 – 19:31

Перегляд дописуНебрежный до безбрежности (20.05.2014 – 19:27) писав:

алігархі

Порошенко не олігарх

• 0

#252 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 21.05.2014 – 08:51

Зображення
  • 0

#253 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 21.05.2014 – 12:33

вебере, тупішої картинки я не бачила. порох і тимошенко не олігархи? порох не був міністром у яника?
майте совість і не брешіть.
  • 0

#254 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 21.05.2014 – 18:04

А яке визначення слова «олігарх»? Один спочатку, без влади, заробив капітал, створив робочі місця, сплачує податки, зарплатню білу. І тепер він іде у владу, при йьому втрачаючи мільйони на своїх підприємствах у Росії. А інша первинний капітал заробила завдяки владі, створила політ. партію, місця у списках в якій продаються за гроші. Причому « Батьківщина» - одна з найбільш тушкована. Оце - олігархія.
  • 0

#255 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 21.05.2014 – 18:43

Тарабуко, ти реально хочеш сказати, що Порошенко новий у політиці?
так він у ній сидить гогого скільки років.
давай дефініцію олігарха все ж таки.

Цитата

Олігархі́я (грец. ὀλιγαρχία(oligarchia), від дав.-гр. ὀλίγον(oligon) «небагато», та дав.-гр. ἀρχή(arche) «влада» — влада небагатьох) — політичний режим, за якого влада (політична, економічна та ін.) належить невеликій, закритій та тісно згуртованій групі осіб (наприклад — військових, великих власників, фінансистів тощо).
тут не прикол коли ти гроші заробила. тут прикол у тому, що одні й ті самі люди весь час керують державою. І Порошенко один із них.
  • 4

#256 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 21.05.2014 – 19:17

Перегляд дописуНемі (21.05.2014 – 12:33) писав:

вебере, тупішої картинки я не бачила. порох і тимошенко не олігархи? порох не був міністром у яника?
майте совість і не брешіть.
І справді. Щось я перепостив брехливий значною мірою малюнок. Але все одно голосуватиму за Порошенка. Він мені симпатичний ще з часів ПР, тото Помаранчевої Революції.
  • 0

#257 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень

Відправлено 21.05.2014 – 21:02

Немі, а ти б за кого проголосувала?
  • 0

#258 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 21.05.2014 – 21:22

не думала над цим питанням, бо я не українка та українського громадянства в мене нема і не живу в Україні.
зараз поки що думаю за кого проголосувати в виборах до європарламенту.

хоча нє, за Ляшка б проголосувала.
  • 1

#259 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень

Відправлено 21.05.2014 – 22:07

Перегляд дописуWеbеr (21.05.2014 – 08:51) писав:

Зображення
Оце гон, Порох класнопоказав себе на майдані, що за мудак складав цю картинку ?
  • 0

#260 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 21.05.2014 – 22:37

Порох нейтрально показав себе на майдані, особливо в порівнянні з Правим Сектором.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних