Перейти до вмісту

Вибори Президента 2014

Повідомлень в темі: 343

#221 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.04.2014 – 13:07

Перегляд дописуkalamar (08.04.2014 – 13:03) писав:

А зараз, там уже нема корупції?
Поки прийшли якісь усі нікому невідомі особи, молоді, позвільняли усіх начальників в ОДА, яких вважали корупціонерами. Побачимо.

Перегляд дописуkalamar (08.04.2014 – 13:03) писав:

Якщо Тимошенко мала якийсь подарунок від Путіна, тоді там була корупція. Якщо ж ні, то не було там ніякої корупції, просто дурість.
Отже, ви погоджуєтесь нарешті, що ринок не встановлює ціну?))

Повідомлення відредагував серпиня: 08.04.2014 – 13:09

• 0

#222 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4214 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 08.04.2014 – 15:04

Перегляд дописусерпиня (08.04.2014 – 13:07) писав:

Поки прийшли якісь усі нікому невідомі особи, молоді, позвільняли усіх начальників в ОДА, яких вважали корупціонерами. Побачимо.
Звичайний переділ, до чого тут взагалі корупція?
Якщо справді почнуть боротись за зменшення корупції, то то мінімум на десятиліття програма. Проблема починається аж на рівні менталітету народу. За приклад, можете взяти Грузію.
Для швидкого зменшення корупції можна тільки змінити дещо систему, щоб чиновники мали менше приводів до корупції. Дещо, як ті ж держзакупівлі, уже уряд і парламент спробували впровадити. Побачимо, чи то щось дасть.

Перегляд дописусерпиня (08.04.2014 – 13:07) писав:

Отже, ви погоджуєтесь нарешті, що ринок не встановлює ціну?))
Говорили-балакали, сіли і заплакали. Саме ринок формує ціну, за деякими винятками. Навіть і у випадку аномалій, то ринкові аномалії.
Але мова про договір йшла. Там не ринкова ціна, всупереч тому, що Тимошенко і Путін кажуть. Завважте, коли Тимошенко каже, що вона перейшла на ринкову ціну, вона підіграє Путіну і газпрому, і ускладнює позицію Яценюка. Бо Яценюку треба переконати захід, що ціна насправді політична, як політичною є ціна для Литви.

Перегляд дописусерпиня (08.04.2014 – 13:00) писав:

У нас ненормальний був стан у 2008-2009. І забудьте про ринкову ціну. Я згідна з вами, що Тимошенко бреше. То не ринкова ціна, так погоджуюсь. Але я про саму ціну говорю. Вона не формується за законами ринку, тим більше коли там присутня корупція.
Я ніде не казав, що коли домовляються двоє монополістів, то у них виходить ринкова ціна. Навпаки, я ввесь час кажу, що ціна в договорі не ринкова. Газпром мав запропонувати свій договір, а Тимошенко свій, вони мали сісти і узгодити два договора через взаємні поступки. В договорі ж Тимошенко добре видно чим поступилась Україна, але там не видно чим поступилась Росія. Видається так, що Тимошенко просто підписала те, що її дав Путін.

Повідомлення відредагував kalamar: 08.04.2014 – 15:04

• 0

#223 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4214 повідомлень

Відправлено 08.04.2014 – 20:59

Перегляд дописусерпиня (08.04.2014 – 10:35) писав:

Ну да не компетентніша, Янукович і двох слів зв'язати не міг.
Типовий приклад впливу пропаганди на свідомість.

Цитата

«Поки я був послом, то бачився з ним (Януковичем, тоді лідером опозиції. — Ред.) навіть частіше, ніж з Ющенком. Так само часто я бачився з Тимошенко. Так, Янукович не інтелектуал. І Тимошенко теж не можна назвати інтелектуалкою. Ми не збиралися, щоб обговорювати Еммануїла Канта. Але кожен згоден, що Тимошенко розумна. Проте не всі вважають, що Янукович розумний. Він розумний в тому сенсі, що мав бачення політики. Ми могли говорити з ним про НАТО, про енергетику, про податки. Він не тримав папірець в руках, з яким зачитував тези. Ми з ним розмовляли, як з вами зараз, про складні речі. Тоді люди сміялися над ним, тому що не любили його — і вони не мали рації»
Я згоден з цим американцем, ні Янукович ні Тимошенко не є інтелектуалами, вони обидвоє є досить обмежені в багатьох речах люди, очевидно далося взнаки важке дитинство. Проколи Януковича просто розтиражовані. Ви знаєте, що з януковичем навряд чи можна поспілкуватись про поезію Чехова, але хибно вважаєте, що Тимошенко має виховання світської леді. Обидвоє східняки, обидвоє вивчили українську, причому Янукович розмовляє з меншим акцентом, ніж Тимошенко. А Тимошенко, зі своєю ламаною українською, примудрилась представляти "бендерівців". Обидвоє не володіють англійською (що ганьба).
Обидвоє мають своєрідний політичний розум. На економічні теми, Янукович зможе краще розмовляти, ніж Тимошенко.
В чому, в інтелектуальному плані, Янук Тимосі поступається?

Але якщо падає попит, то виробники не зобов'язані знижувати ціни. Якщо завтра у половини населення виникне алергія на молоко і його вдвічі менше купуватимуть, то ціну ніхто не знижуватиме, адже від цього попит не збільшиться, його просто почнуть менше виробляти, але на ціну це може і не вплинути.
Та ні. Молоко виробляє багато виробників. Якщо впаде попит, то наявне молоко треба буде продати, і продасть той, хто знизить ціну. Хто не знизить ціну матиме дулю з маком. А зниження виробництва теж є наслідком того графіку. Все працює.

Крім того, попит і пропозиція залежить від поведінки людей, як вони купуватимуть чи продаватимуть. Лише ідеальна їх поведінка на ринку дозволяє малювати графіки. А поведінка будь-якої людини, чи групи людей часто зовсім непередбачувана, тоді економічні закони не працюють.
Поведінка людей на ринку прекрасно передбачувана, і чудово працюють закони ринку.

На ринку нафти і газу захмарна корупція, тому сподіватись на чесне встановлення цін не приходиться. Або треба оголошувати війну (яку Росія з нами і так веде), або змиритися.
Я ж вище писав, що ціна на нафту є прекрасною ілюстрацією отого графіка. На нафту ціни ринкові. Єдине, що країни ОПЕК, домовляються про експорт, домовляються про пропозицію. Але ціна, ота точка перетину.
  • 0

#224 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 08.04.2014 – 21:45

Перегляд дописуkalamar (08.04.2014 – 15:04) писав:

Говорили-балакали, сіли і заплакали. Саме ринок формує ціну, за деякими винятками.
Добре. А як же методи ціноутворення, формули, за якими обраховують ціни? Для чого їх вводять, якщо ринок сам собі ціну формує. От наприклад. Найперший метод (витратний), навіть не враховує попит.
  • 0

#225 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4214 повідомлень

Відправлено 08.04.2014 – 21:59

Перегляд дописусерпиня (08.04.2014 – 21:45) писав:

Добре. А як же методи ціноутворення, формули, за якими обраховують ціни? Для чого їх вводять, якщо ринок сам собі ціну формує. От наприклад. Найперший метод (витратний), навіть не враховує попит.
Ви ж бачите, як багато формул! Яку вибрати? Працюватиме та, яка даватиме правильну ринкову ціну. Я вище писав, що маркетологи можуть помилитись, і помиляються. І маркетологи якраз вивчають ринок, перед тим, як щось на етикетці написати. А ціна на етикетці то всього лише ask price, лише побажання продавця, а не ціна, при якій обмін здійснюється. І якщо ціну на етикетці написали сильно завищену, товару майже не купуватимуть. Виграють конкуренти, які встановили адекватнішу ціну. Якщо занижену, то недоотримаєте прибутки. Конкуренти, за певних обставин, можуть вас взагалі задемпінгувати, спустивши ціни і зробивши нерентабельним виробництво, знищити виробництво, а потім підняти ціни до хмар.

Повідомлення відредагував kalamar: 08.04.2014 – 22:01

• 0

#226 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 09.04.2014 – 08:47

Перегляд дописуkalamar (08.04.2014 – 21:59) писав:

Ви ж бачите, як багато формул! Яку вибрати? Працюватиме та, яка даватиме правильну ринкову ціну. Я вище писав, що маркетологи можуть помилитись, і помиляються. І маркетологи якраз вивчають ринок, перед тим, як щось на етикетці написати. А ціна на етикетці то всього лише ask price, лише побажання продавця, а не ціна, при якій обмін здійснюється. І якщо ціну на етикетці написали сильно завищену, товару майже не купуватимуть. Виграють конкуренти, які встановили адекватнішу ціну. Якщо занижену, то недоотримаєте прибутки. Конкуренти, за певних обставин, можуть вас взагалі задемпінгувати, спустивши ціни і зробивши нерентабельним виробництво, знищити виробництво, а потім підняти ціни до хмар.
Ох...
Я би сказала так: ринок підказує правильну ціну, а остаточно приймає рішення і пише якусь ціну на етикетці продавець. Він не зобов'язаний ставити оту правильну ціну. Він її поставить, якщо хоче злагоди на ринку, нормальних відносин з іншими продавцями і покупцями та продати товар.
Але він може і не ставити ту правильну ціну. Це підтверджують і наведені вами приклади:

Перегляд дописуkalamar (08.04.2014 – 12:51) писав:

В умовах жорсткої конкуренції і на заході компанії використовують весь спектр боротьби із конкурентами, різні засоби утримання ціни, промисловий шпіонаж, мають корпоративні служби розвідки і контррозвідки.

Перегляд дописуkalamar (08.04.2014 – 20:59) писав:

Та ні. Молоко виробляє багато виробників. Якщо впаде попит, то наявне молоко треба буде продати, і продасть той, хто знизить ціну. Хто не знизить ціну матиме дулю з маком. А зниження виробництва теж є наслідком того графіку. Все працює.

Перегляд дописуkalamar (08.04.2014 – 21:59) писав:

Конкуренти, за певних обставин, можуть вас взагалі задемпінгувати, спустивши ціни і зробивши нерентабельним виробництво, знищити виробництво, а потім підняти ціни до хмар.
І, нарешті, приклад з Путіном, він же не поставив "правильну ціну", а яку собі вважав за потрібну і можливу.
Такі його дії можуть означати: або вони з Тимошенко змовились у корупції, або він не хоче з Україною, як самостійною державою, нормальних сусідських стосунків (тобто вирішив надурити Тимошенко). Я розумію, що Тимошенко мала б наполягати на знижці. Чому це не було зроблено - не знаю. Може він хотів Крим взамін, а вона не погодилась, як Янукович?

Я згоден з цим американцем, ні Янукович ні Тимошенко не є інтелектуалами, вони обидвоє є досить обмежені в багатьох речах люди, очевидно далося взнаки важке дитинство. Проколи Януковича просто розтиражовані. Ви знаєте, що з януковичем навряд чи можна поспілкуватись про поезію Чехова, але хибно вважаєте, що Тимошенко має виховання світської леді. Обидвоє східняки, обидвоє вивчили українську, причому Янукович розмовляє з меншим акцентом, ніж Тимошенко. А Тимошенко, зі своєю ламаною українською, примудрилась представляти "бендерівців". Обидвоє не володіють англійською (що ганьба).
Обидвоє мають своєрідний політичний розум. На економічні теми, Янукович зможе краще розмовляти, ніж Тимошенко.
В чому, в інтелектуальному плані, Янук Тимосі поступається?
Добре, а щодо другого мого критерію - чесності. Хто з них чесніший? Чи зробила б Тимошенко, якби її вибрали у 2010-му, свій кишеньковий уряд, суд, прокуратуру і ін., як це зробив він. І чи б грабувала?

Поведінка людей на ринку прекрасно передбачувана, і чудово працюють закони ринку.
Ну ви ж самі написали:

Перегляд дописуkalamar (08.04.2014 – 12:51) писав:

В умовах жорсткої конкуренції і на заході компанії використовують весь спектр боротьби із конкурентами, різні засоби утримання ціни, промисловий шпіонаж, мають корпоративні служби розвідки і контррозвідки.
То чи така вже й передбачувана?

Повідомлення відредагував серпиня: 09.04.2014 – 08:51

• 0

#227 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4214 повідомлень

Відправлено 09.04.2014 – 13:19

Перегляд дописусерпиня (09.04.2014 – 08:47) писав:

Ох...
Я би сказала так: ринок підказує правильну ціну, а остаточно приймає рішення і пише якусь ціну на етикетці продавець. Він не зобов'язаний ставити оту правильну ціну. Він її поставить, якщо хоче злагоди на ринку, нормальних відносин з іншими продавцями і покупцями та продати товар.
Він змушений поставити правильну ціну, його ринок змушує.
Я ж приклад з демпінгом навів. Всі оті формули для ціноутворення, на які ви послались, коту під хвіст, якщо собівартість продукції нижча ринкової ціни. Ви просто вилітаєте в трубу, і все. Бо ринковій ціні насправді чхати на собівартість вашої продукції.
Будь-який продавець може хотіти утримати, чи підняти ціни, і на ринку не злагода, а конкуренція. Але саме конкуренція, війна, не дозволяє крутити цінами за бажанням. Коли ж на ринку настає злагода, продавці домовляються, вони можуть підняти ціни до хмар. То змова продавців, яку мусить руйнувати держава.
Отже на ринку війна - то добре, війна змушує продавців до справедливих цін, а злагода - то погано, злагодою продавці обдеруть вас до нитки, піднявши злагоджено ціни. :wink2:

Але він може і не ставити ту правильну ціну. Це підтверджують і наведені вами приклади:
Хотіти не шкідливо. Він не ціну ставить, він ставить ask price. Ви теж можете піти і поставити ціну на кілограм картоплі в 1000. Але то лише ваше бажання продати кіло картоплі за 1000, а ціною те бажання стане тільки тоді, коли відбудеться реальний обмін, коли у вас хтось купить картоплю по такій ціні. Розрізняйте ціну по якій реальна торгівля йде, від цін, які хотів би покупець чи продавець.
Якщо маркетолог поставить завищену ціну, товар погано купуватиметься, і маркетолог перегляне ціну.

Я розумію, що Тимошенко мала б наполягати на знижці. Чому це не було зроблено - не знаю. Може він хотів Крим взамін, а вона не погодилась, як Янукович?
Харківські угоди передбачали знижку на 100 в обмін на перебування флоту. Нічого за просто так Янукович Путину не давав.
Юля за просто так невигідний договір підписала. Їй не потрібно було на знижці наполягати, бо що знижувати? Їй не потрібно було займатись риторикою про ринкову ціну, а спробувати договоритись про вигідніший договір, по якому нам взагалі були би не потрібні знижки.
А при повернені сюди самій одразу підняти тарифи для населення, а не займатись порожньою балаканиною про енергозбереження. Бо яке може бути енергозбереження при низьких тарифах.

Добре, а щодо другого мого критерію - чесності. Хто з них чесніший? Чи зробила б Тимошенко, якби її вибрали у 2010-му, свій кишеньковий уряд, суд, прокуратуру і ін., як це зробив він. І чи б грабувала?
Я не маю жодного сумніву, що те все ВОНА зробила би. Вона ще за свого премєрства змогла по прирученню судів чимало досягнути. Просто тоді, був стримуючий фактор, Ющенко. ВОНА не мала всієї влади. Але ВОНА намагалась політично знищити всіх, хто був не з нею. При повній владі ВОНА була б диктатором, тоді як Януковича не можна вважати диктатором.

Повідомлення відредагував kalamar: 09.04.2014 – 13:20

• 0

#228 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 09.04.2014 – 15:05

Перегляд дописуShіver2005 (09.04.2014 – 15:00) писав:

та й олігархів за ним немає.
звідки така впевненість? Декларація Яроша 803 грн. за 2013 рік.
Хто фінансує партію Правий Сектор?
  • 0

#229 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 09.04.2014 – 15:26

тобто Ярош фінансує діяльність партії, працюючи на шабашках? )))))
аа... я здогадався, ти знову тролиш ;)
  • 0

#230 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4214 повідомлень

Відправлено 09.04.2014 – 20:44

Перегляд дописуМурчик (09.04.2014 – 17:50) писав:

ну от, красномовний доказ, що рейтинг Порошенку намалювали щиро і від душі, зовсім не скуплячись. дійсно почуваючий себе впевнено в лідерах кандидат не буде тремтіти в колінцях і кричати іншому "накуй с пляжа!"
Порошенко - посміховисько після цього.
А ви не припускаєте, що якщо буде один кандидат, він переможе в першому турі? Не розумієте, що повністю легітимна влада, то найкраще, що Україна може зробити проти агресії, і чим швидше буде легітимний президент, тим краще? І для економіки також, бо очевидно, що важко дати фінансову допомогу Україні до виборів.
Якщо Порошенко не буде президентом, йому Рошен продавати не доведеться. Гадаю він якось переживе. Не треба недооцінювати капіталістів. Ви читали Маркса? Пам'ятаєте, як Маркс по справджжньому захоплювався капіталістами?

Цитата

"Я нещодавно розмовляв з одним українським політичним діячем і промисловцем, який виробляє дуже смачну продукцію. Він сказав: "Для того, щоб мені перебудувати виробництво, треба два, може, три роки. Це непростий процес, але це буде моєю платою за євроінтеграцію. Бо мені краще жити за нормальними цивілізованими правилами". І як підтвердження цього стало відкриття представництва його солодкої фірми в Будапешті", - розповів Огризко.
http://gazeta.ua/art...-ogrizko/516885

Цитата

та й взагалі, протягом місяця Росія вводить в країну війська, а вони бавляться в президентську забавку. клоуни. а чи може їм лаври Хмельницького спати не дають: змагаються за право постати разом з Богданом в історії як возєднувачі?
Вступіть в гвардію, втічіть в Європу, тільки не жвиндіть. Що ви врешті пропонуєте, крім всьо пропало?
  • 0

#231 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4214 повідомлень

Відправлено 09.04.2014 – 22:58

Ну да не компетентніша, Янукович і двох слів зв'язати не міг.
До речі, з його послання Urbi et Orbi.
Зображення

Мурчику, ось що великий Маркс думав про капітілістів. Із "Маніфесту комуністичної партії". Маркс реально буржуями захоплювався. :ggggg:

Цитата

Буржуазия не может существовать, не вызывая постоянно переворотов в орудиях производства, не революционизируя, следовательно, производственных отношений, а стало быть, и всей совокупности общественных отношений. Напротив, первым условием существования всех прежних промышленных классов было сохранение старого способа производства в неизменном виде. Беспрестанные перевороты в производстве, непрерывное потрясение всех общественных отношений, вечная неуверенность и движение отличают буржуазную эпоху от всех других. Все застывшие, покрывшиеся ржавчиной отношения, вместе с сопутствующими им, веками освященными представлениями и воззрениями, разрушаются, все возникающие вновь оказываются устарелыми, прежде чем успевают окостенеть. Все сословное и застойное исчезает, все священное оскверняется, и люди приходят, наконец, к необходимости взглянуть трезвыми глазами на свое жизненное положение и свои взаимные отношения.
Потребность в постоянно увеличивающемся сбыте продуктов гонит буржуазию по всему земному шару. Всюду должна она внедриться, всюду обосноваться, всюду установить связи. Буржуазия путем эксплуатации всемирного рынка сделала производство и потребление всех стран космополитическим. К великому огорчению реакционеров она вырвала из-под ног промышленности национальную почву. Исконные национальные отрасли промышленности уничтожены и продолжают уничтожаться с каждым днем. Их вытесняют новые отрасли промышленности, введение которых становится вопросом жизни для всех цивилизованных наций, - отрасли, перерабатывающие уже не местное сырье, а сырье, привозимое из самых отдаленных областей земного шара, и вырабатывающие фабричные продукты, потребляемые не только внутри данной страны, но и во всех частях света. Вместо старых потребностей, удовлетворявшихся отечественными продуктами, возникают новые, для удовлетворения которых требуются продукты самых отдаленных стран и самых различных климатов. На смену старой местной и национальной замкнутости и существованию за счет продуктов собственного производства приходит всесторонняя связь и всесторонняя зависимость наций друг от друга. Это в равной мере относится как к материальному, так и к духовному производству. Плоды духовной деятельности отдельных наций становятся общим достоянием. Национальная односторонность и ограниченность становятся все более и более невозможными, и из множества национальных и местных литератур образуется одна всемирная литература. Буржуазия быстрым усовершенствованием всех орудий производства и бесконечным облегчением средств сообщения вовлекает в цивилизацию все, даже самые варварские, нации. Дешевые цены ее товаров - вот та тяжелая артиллерия, с помощью которой она разрушает все китайские стены и принуждает к капитуляции самую упорную ненависть варваров к иностранцам. Под страхом гибели заставляет она все нации принять буржуазный способ производства, заставляет их вводить у себя так называемую цивилизацию, т. е. становиться буржуа. Словом, она создает себе мир по своему образу и подобию. Буржуазия подчинила деревню господству города. Она создала огромные города, в высокой степени увеличила численность городского населения по сравнению с сельским и вырвала таким образом значительную часть населения из идиотизма деревенской жизни. Так же как деревню она сделала зависимой от города, так варварские и полуварварские страны она поставила в зависимость от стран цивилизованных, крестьянские народы - от буржуазных народов, Восток- от Запада. Буржуазия все более и более уничтожает раздробленность средств производства, собственности и населения. Она сгустила население, централизовала средства производства, концентрировала собственность в руках немногих. Необходимым следствием этого была политическая централизация. Независимые, связанные почти только союзными отношениями области с различными интересами, законами, правительствами и таможенными пошлинами, оказались сплоченными в одну нацию, с одним правительством, с одним законодательством, с одним национальным классовым интересом, с одной таможенной границей. Буржуазия менее чем за сто лет своего классового господства создала более многочисленные и более грандиозные производительные силы, чем все предшествовавшие поколения, вместе взятые. Покорение сил природы, машинное производство, применение химии в промышленности и земледелии, пароходство, железные дороги, электрический телеграф, освоение для земледелия целых частей света, приспособление рек для судоходства, целые, словно вызванные из-под земли, массы населения, - какое из прежних столетий могло подозревать, что такие производительные силы дремлют в недрах общественного труда! Итак, мы видели, что средства производства и обмена, на основе которых сложилась буржуазия, были созданы в феодальном обществе. На известной ступени развития этих средств производства и обмена отношения, в которых происходили производство и обмен феодального общества, феодальная организация земледелия и промышленности, одним словом, феодальные отношения собственности, уже перестали соответствовать развившимся производительным силам. Они тормозили производство, вместо того чтобы его развивать. Они превратились в его оковы. Их необходимо было разбить, и они были разбиты. Место их заняла свободная конкуренция, с соответствующим ей общественным и политическим строем, с экономическим и политическим господством класса буржуазии.

• 0

#232 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 10.04.2014 – 00:17

Перегляд дописуShіver2005 (09.04.2014 – 18:03) писав:

Наскільки я зрозумів, "Правий сектор" виник випадково. Ярош ніби простий мужик.
і гроші на своє існування вони теж десь випадково знайшли... в броньованому чемоданчику на дні озера
  • 0

#233 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 10.04.2014 – 09:41

Перегляд дописуkalamar (09.04.2014 – 22:58) писав:

До речі, з його послання Urbi et Orbi.
Хочете сказати, що він це сам придумав?

Перегляд дописуkalamar (09.04.2014 – 13:19) писав:

Він змушений поставити правильну ціну, його ринок змушує.
Чому ж тоді Путіна не змусив ринок поставити правильну ціну? По ідеї він же не мав озвучувати ціну, за якою по ідеї ніхто б не купив.

Я ж приклад з демпінгом навів. Всі оті формули для ціноутворення, на які ви послались, коту під хвіст, якщо собівартість продукції нижча ринкової ціни.
Нижча, чи може вища?

Ви просто вилітаєте в трубу, і все. Бо ринковій ціні насправді чхати на собівартість вашої продукції.
Будь-який продавець може хотіти утримати, чи підняти ціни, і на ринку не злагода, а конкуренція. Але саме конкуренція, війна, не дозволяє крутити цінами за бажанням. Коли ж на ринку настає злагода, продавці домовляються, вони можуть підняти ціни до хмар. То змова продавців, яку мусить руйнувати держава.
Отже на ринку війна - то добре, війна змушує продавців до справедливих цін, а злагода - то погано, злагодою продавці обдеруть вас до нитки, піднявши злагоджено ціни. :wink2:
Ну от мені цікаво. Зараз упав попит на одяг, у магазинах і на базарах пусто, покупці не ходять. Чому не знижують ціни? Навпаки ще підвищують, бо доллар подорожчав. Хоча ці товари вони закупили у постачальників ще за нижчої ціни на доллар. Нема війни між продавцями за покупців. Таке враження, що це війна продавців з покупцями.

Януковича не можна вважати диктатором.
Чому?

Повідомлення відредагував серпиня: 10.04.2014 – 09:42

• 0

#234 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 10.04.2014 – 10:32

Почитала передвиборчу програму О. Богомолець. Цікаво послухати аргументи тих, хто після цього тексту вирішив усе ж таки голосувати за неї. "Чесна людина"? Без команди (а набрати її, то теж треба бути фахівцем, хоча б до певної міри в економіці, праві тощо) цю жінку схарчають без солі і хліба, блискавично. Це мені нагадує ситуацію з Ющенком. Його фіаско, імхо, теж не в останню чергу пов'язане з тим, що в команду натовклися пристосуванці-"прилипали".

Сподобався коментар про програму Богомолець на "УП": "там много текста из разряда - "Я хорошая, я всё сделаю, понятия не имею как, но обязательно". Краще й не скажеш.
  • 1

#235 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 10.04.2014 – 11:32

Перегляд дописуShіver2005 (10.04.2014 – 09:52) писав:

...Закони ринку тут вже не діють...
Kalamar кажуть, що повинні діяти.

:dontknow:
  • 0

#236 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 10.04.2014 – 11:44

Перегляд дописуShіver2005 (10.04.2014 – 09:52) писав:

Мільйони українців нелегально працюють, не бачу у цьому жодної проблеми. 2млн. грн. позичити не бачу жодної проблеми.
наївняк )
  • 0

#237 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 10.04.2014 – 12:40

Перегляд дописуShіver2005 (10.04.2014 – 12:34) писав:

Ну а що, хіба не правду кажу?
мільйони українців не мають відношення до Правого Сектора
  • 0

#238 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 10.04.2014 – 12:49

:goodnight: нічого
  • 0

#239 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4214 повідомлень

Відправлено 10.04.2014 – 14:17

Перегляд дописусерпиня (10.04.2014 – 09:41) писав:

Чому ж тоді Путіна не змусив ринок поставити правильну ціну? По ідеї він же не мав озвучувати ціну, за якою по ідеї ніхто б не купив.
Він поставив правильну ціну, адже він зміг знайти покупця, який на поставлену ним ціну погодився, Юлю. Ціну на газ не Путін поставив, це ціна на яку погодились Путін і Тимошеко. Я ж уже то багато разів повторював.
А ринок на високі ціни на газ реагує. Коли зростає ціна, то стимулює пошуки газу (напр. сланцевий газ), стимулює енергнозбереження, стимулює перехід на альтернативне паливо, стимулює диверсифікацію і руйнування монополії. В короткостроковій перспективі монополіст виграє, але в довгостроковій перспективі монополіст може і програти.
І договір, то не тільки ціна. Чому Юля не поставила Путіну ціну за транзит теж як у Європі?

Нижча, чи може вища?
У мене там описка.

Ну от мені цікаво. Зараз упав попит на одяг, у магазинах і на базарах пусто, покупці не ходять. Чому не знижують ціни? Навпаки ще підвищують, бо доллар подорожчав. Хоча ці товари вони закупили у постачальників ще за нижчої ціни на доллар. Нема війни між продавцями за покупців. Таке враження, що це війна продавців з покупцями.
Бо більшість одягу імпортується, тому одяг привязаний до долара. Це інфляцією спричинено і невизначенністю курсу. Ціна звичайно ж залежить від усередненої собівартості. Якщо ви придбали товар за долари, а гривня відносно долара впала, то тепер ви не можете його продавати в гривнях по старій ціні, а покупець ще не готовий купувати по новій.
Якщо ви детальніше десь почитаєте про закон попиту і пропозиції, то там багато говориться про так звану еластичність як попиту, так і пропозиції. Так що і тут той закон працює.

Повідомлення відредагував kalamar: 10.04.2014 – 14:18

• 0

#240 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 13.04.2014 – 00:15

Перегляд дописуkalamar (10.04.2014 – 14:17) писав:

Він поставив правильну ціну, адже він зміг знайти покупця, який на поставлену ним ціну погодився, Юлю. Ціну на газ не Путін поставив, це ціна на яку погодились Путін і Тимошеко. Я ж уже то багато разів повторював.
Виходить, що якщо відбулось реальне погодження ціни (обмін грошима і товаром), то оце і є та ціна, яку формує ринок? Але ж до чого тут ринок? До чого кого ринок тут змусив?

Мені все-таки видається, що до одного місця ті формули, які писав Ющенко на тому відео. До одного місця формули, про які Путін з Тимошенко розказували. Вони усі брешуть, що при встановленні ціни на газ і транзит не мало бути (Ющ.)\не було(Тим. і Пу) політики. Вона завжди присутня, раз можливі такі договори. І ми багато чого не знаємо.

І математика своїми формулами, чи графіками там нічого не говорить. Все вирішила політика.

Тому я й кажу, що закон попиту і пропозиції - дуже умовний, якщо на нього дивитись суто з точки зору математики. Бо, якщо підвищуюють ціни - мав би впасти попит, або скоротитись виробництво, а іноді це не відбувається, всупереч графіку (хіба-що просто тупо переміщують криву - хіба це не політика? це ж утримання влади на ринку).

І договір, то не тільки ціна.
Так. Договір відображає відносини. У даному випадку - міжнародні економічні відносини. І газові угоди (та й самі переговори напередодні підписання) показують наскільки все у нас погано з Росією.

Чому Юля не поставила Путіну ціну за транзит теж як у Європі?
Переговори велися непрозоро. Чому така ціна на газ, чому не такі ціни на транзит? Бо вони там у ігри граються. Хто в цьому винен? Обидві сторони разом з президентами, бо саме ті відповідають за злагоджені відносини між країнами, і такі невигідні угоди Росія не мала б навіть пропонувати за нормальних стосунків. Заради правди, звісно треба зазначити, що Україна й не мала на них погоджуватись. Тоді - війна? Хтось цього хотів тоді і тепер таки добився. Може іноді війна це й добре, а саме, добре тоді, коли це війна не між суб'єктами, а війна суб'єктів з несправедливістю.
Але багато про що, мабуть, просто нам невідомо, тому якісь однозначні висновки про те, хто там винен, краще не робити.

Бо більшість одягу імпортується, тому одяг привязаний до долара. Це інфляцією спричинено і невизначенністю курсу. Ціна звичайно ж залежить від усередненої собівартості. Якщо ви придбали товар за долари, а гривня відносно долара впала, то тепер ви не можете його продавати в гривнях по старій ціні, а покупець ще не готовий купувати по новій.
Але ж ті продавці купували долари (за які купували імпорт) ще за старою ціною долара. Виходить, вони заробляють на таких, як я. А я втрачаю, бо я отримую з\п у гривнях. І вони брешуть, що вимушені продавати за такою ціною, змушучи мене купувати (якщо товар для мене є необхідним - ліки напр.) втридорога. Насправді ж, вони зовсім не змушені продавати за такою ціною, вони просто не хочуть нічого втрачати (якщо дійсно купували за долари за новою ціною), а ще й, навпаки, заробити на мені (якщо за старою). Вони нічого не втрачають, на відміну від мене. Що, ні? Чи від того, що вони зароблять більше, зміцніє економіка, збільшиться експорт, зменшиться імпорт? Я стаю бідніша і залежніша.

Вчора виступ Гриценка у Шустера сподобався.

Повідомлення відредагував серпиня: 13.04.2014 – 00:01

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних