Перейти до вмісту

Вибори Президента 2014

Повідомлень в темі: 343

#201 Rina

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 06.04.2014 – 22:17

Я вважаю, що саме зараз та як ніколи Україні потрібен націоналіст на чолі влади! це буде найкращими ліками від зазіхань на культурну спадщину, територіальну цілісність та промиву мізків східним чи європейськими сусідами
  • 1

#202 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4225 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 06.04.2014 – 22:48

Перегляд дописуRina (06.04.2014 – 22:17) писав:

Я вважаю, що саме зараз та як ніколи Україні потрібен націоналіст на чолі влади! це буде найкращими ліками від зазіхань на культурну спадщину, територіальну цілісність та промиву мізків східним чи європейськими сусідами
Націоналіст то просто слово, в яке різні люди вкладають різні значення.
Взагалі, якби президента вибрали в першому турі, то було би здорово. Запізно у нас призначили вибори. Поки нема повністю влади, Росія розхитуватиме обстановку.
Було б дуже добре, якби майбутній президент мав приблизно рівну підтримку як у Львові, так і у Харкові.
  • 0

#203 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 06.04.2014 – 22:51

Перегляд дописуkalamar (06.04.2014 – 00:46) писав:

Зв'яжіться з Тимошенко, і скажіть їй, що ВОНА повна ДУРЕПА, яка не бачить різниці між ціною, і ринковою ціною.
Розберіться з нею самі, не звалюйте на інших.

Заодно, про економічні теорії з нею посперечаєтесь, бо ви з нею в одній ваговій категорії, прогулювали лекції.
Я пари не прогулювала.
Не можу похвалитися достатнім багажем знань і розумінням усіх процесів, що відбуваються, але намагаюся якось зліпити до купи те, що мені доступно.

Так, не одне і те ж. І я не писав, що вони тотожні. Але і ціна визначається за згодою продавця і покупця, а не береться продавцем з даху. Навіть і у випадку монополіста.
А я й не кажу, що продавець бере її з даху. Межі. Пам'ятаєте? Є межа, коли продавець не може продавати за низькою ціною собі у збиток, і коли не може загнути ціну, за якою ніхто не купить. Я про це писала.
Ціна не встановлюється ні за чиєю згодою. Ціну встановлює продавець. Він не питає згоди покупця. Він по факту дивиться, чи дозволяє собі покупець купувати за тією ціною, що йому запропонували.
Є ще товари, зміна цін на які, майже не впливає на попит. Це ж якраз газу стосується. Хіба ні?

Згадайте про той ринок, на якому ви знайшли потрібний вам товар втридорога. Уявіть, що той товар насправді, крім вас, нікому на тому ринку не потрібний (напр. якась книжка специфічна). Якщо ви добре потургуєтесь, не сумнівайтесь, ви доб'єтесь нормальної ціни.
От що-що, а торгуватись я не вмію.

А про переваги України в газовій сфері я писав, навіть не згадуючи такі "дрібниці", що наші газосховища обслуговують і Європу, і ми чомусь з того нічого не маємо.
І тут Юля винувата?

У вас є город? Виростіть картоплю. Біжіть на найближчий базар, чи просто в переході нелегально станьте, як продавець встановіть ціну в 1000$ за кіло, і продайте. Якщо те, що пишете, правда, то станете мільйонершою.
Звісно, що не продам, але теоретично ціну встановити таку можу.
Обмежити мою ціну може лише моє бажання продати товар.

Баланс попиту і пропозиції ціну утворює, і також діє зворотній зв'язок. Коли по вашу каотоплю вистроюється черга ви збільшуєте ціну, і думаєте, що на наступний рік треба посадити більше картоплі.
Це в країнах з ринковою економікою (майже ринковою) так економіка працює, але не у нас. Наскільки знаю, ціну збільшують, коли картопля не вродила, а не тоді коли більше покупців прийшло.

Перегляд дописуkalamar (06.04.2014 – 12:48) писав:

Я вам пояснив механізм. Держслужбовцю дається відкат. Є Тимошенко і Путін. Тимошенко за газ не зі своєї кишені платить, а Путіну із певних причин треба, щоб Тимошенко погодилась на дуже високу ціну, на дуже невигідний контракт, в якому за базову ціну взята ціна на кордоні Італії, а не України, дешевий транзит, штрафи за недобір. Те, що пропонує Путін, справді стає ціною, а не просто мареннями продавця, який за 1000 зібрався картоплю продавати, тільки тоді, коли на заявку на ціну погоджується покупець, Тимошенко.
Згадайте, що ціна визначається взаємно продавцем і покупцем, то збіг, точка перетину, то сума за яку продавець готовий продавати, а покупець готовий купувати. Але, оскільки Тимошенко купує не за свої гроші, то щоб схилити її на підписання контракту, Путін може дати їй особисто якийсь подарунок. На такому рівні подарунком можуть бути не обов'язково гроші, а швидше певні політичні обіцянки, чи закриття якихось справ...
А якщо на меншу ціну Путін не погоджувався? Що вона мала зробити? Відмовитись купувати? Зима ж була.
Щодо відкату, подарунків маєте якісь докази?

Що ви причепились до тих стосунків! Стосунки то дуже загальне слово. При користуванні послугами повії стосунки присутні окремо від торгівлі.
Ви правильно написали - повія послуги надає, а не стосунки. Але стосунки у суспільстві створюють їй робоче місце, а сутинер встановлює ціну за надання нею послуг. І яким чином ви можете вплинути тут на ціну? Або даєте заявлені гроші, або йдете геть. Яка тут згода?

Там присутнє погодження ціни, а не стосунки.
Я не знайома з повіями, ні з сутинерами, але по фільмам знаю, що ціну там ніхто не погоджує.)))))

А Юля, хто, по вашиму? Яке їхало, таке здибало.
Я чекаю на хоч якісь внятні докази, що Юля такого злочинного зробила. І чому ви її вважаєте гіршою за Януковича. Невже у неї теж є такі архіви платіжок на мільярди, які знайшли у воді у Межигір'ї?

Вся Європа без газу сиділа б. А газпром сидів би без грошей.
Юля цього не допустила. Що у цьому поганого?

І згодом Європа почала би швидко шукати альтернативного постачальника і позиватися з газпромом за невиконання контрактів. Газпром нюхав би свій газ сам. Не дійшло би до того, в газпромі ж не дурні. Тоді можна було і Росії поставити ультиматум, адже труба у нас.
Це вам так зараз легко отут розмірковувати. А там треба було відповідальні рішення приймати. Може вона побоялась таке робити просто, бо результат був не прогнозований.
  • 0

#204 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 06.04.2014 – 23:34

Перегляд дописусерпиня (06.04.2014 – 22:51) писав:

А я й не кажу, що продавець бере її з даху. Межі. Пам'ятаєте? Є межа, коли продавець не може продавати за низькою ціною собі у збиток, і коли не може загнути ціну, за якою ніхто не купить. Я про це писала.
Ціна не встановлюється ні за чиєю згодою. Ціну встановлює продавець. Він не питає згоди покупця. Він по факту дивиться, чи дозволяє собі покупець купувати за тією ціною, що йому запропонували.
Є ще товари, зміна цін на які, майже не впливає на попит.
Я не знаю, як вам простіше пояснити. Про межі, в яких ви можете варіювати ціну, я вище писав, це вузькі межі, які ринок встановлює. І якщо нижня межа залазить аж на собівартість вашого товару, то справи вашого бізнесу кепські. Коли верхня межа залазить на собівартісь, вашому бізнесу гаплик. Вам залишається або йти в депутати і лобіювати собі державні дотації, або знижувати собівартість. Коли баба йде на базар продавати картоплю, вона знає, по чому картопля, і поставить відповідну ціну з невеликими відхиленнями.
Реальна ціна диктується ринком, попитом і пропозицією. ЇЇ формують і продавці, і покупці.
Строго кажучи немає ніяких продавців і покупців, а є два суб'єкти, які здійснюють обмін, транзакцію. Адже гроші це теж товар. Ви купуєте якийсь товар і одночасно продаєте свої гроші. При натуральному обміні товар міняється на товар. Хто там ціну встановлює? Напр. в Давньому Єгипті роль грошей виконувало зерно.
В сучасному світі, маркетологи можуть обраховувати ціну, яку на етикетці пишуть. Але вони орієнтуються на ринкові ціни, і можуть не правильно обрахувати ціну. В кінцевому рахунку все одно все зводиться до ринку. І є звичайно не ринкові ціни, які напр. держава встановлює, але нашої дискусії то не стосується.

Це ж якраз газу стосується. Хіба ні?
Світова ціна на нафту цілком визначається попитом і пропозицією. По економічним законам. У випадку газу ж, ринок часто монополізований.

Це в країнах з ринковою економікою (майже ринковою) так економіка працює, але не у нас. Наскільки знаю, ціну збільшують, коли картопля не вродила, а не тоді коли більше покупців прийшло.
Ціна визначається балансом попиту і пропозиції. Коли приходить більше покупців, більше хочуть купувати картоплю, зростає попит - і тому зростає ціна. А коли картопля не вродила падає пропозиція, і тому знову ж ціна росте. І то, і то по законам ринку. Отже тут все гаразд у нас з ринком. Ціна, змінюючись, виконує ще й регулюючу роль.

А якщо на меншу ціну Путін не погоджувався? Що вона мала зробити? Відмовитись купувати? Зима ж була.
Був газ у сховищах. До того ж, припинити постачання газу технічно складно. І невже гадаєте, що Росія тоді відключила б Європу? Тимошенко тоді майнула до Путіна і швидко все підписала. Вона взагалі не торгувалась. До того ж, не було директив уряду, і вона насправді не мала права підписувати.
А потрібна була консолідована позиція, прем'єра, президента, уряду, парламенту і народу, що ми відмовляємся купувати газ по такій ціні.

Повідомлення відредагував kalamar: 06.04.2014 – 23:51

• 1

#205 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 07.04.2014 – 11:36

Перегляд дописуkalamar (06.04.2014 – 23:34) писав:

Я не знаю, як вам простіше пояснити. Про межі, в яких ви можете варіювати ціну, я вище писав, це вузькі межі, які ринок встановлює. І якщо нижня межа залазить аж на собівартість вашого товару, то справи вашого бізнесу кепські. Коли верхня межа залазить на собівартісь, вашому бізнесу гаплик. Вам залишається або йти в депутати і лобіювати собі державні дотації, або знижувати собівартість. Коли баба йде на базар продавати картоплю, вона знає, по чому картопля, і поставить відповідну ціну з невеликими відхиленнями.
Реальна ціна диктується ринком, попитом і пропозицією. ЇЇ формують і продавці, і покупці.
Строго кажучи немає ніяких продавців і покупців, а є два суб'єкти, які здійснюють обмін, транзакцію. Адже гроші це теж товар. Ви купуєте якийсь товар і одночасно продаєте свої гроші. При натуральному обміні товар міняється на товар. Хто там ціну встановлює? Напр. в Давньому Єгипті роль грошей виконувало зерно.
В сучасному світі, маркетологи можуть обраховувати ціну, яку на етикетці пишуть. Але вони орієнтуються на ринкові ціни, і можуть не правильно обрахувати ціну. В кінцевому рахунку все одно все зводиться до ринку. І є звичайно не ринкові ціни, які напр. держава встановлює, але нашої дискусії то не стосується.

Світова ціна на нафту цілком визначається попитом і пропозицією. По економічним законам. У випадку газу ж, ринок часто монополізований.

Ціна визначається балансом попиту і пропозиції. Коли приходить більше покупців, більше хочуть купувати картоплю, зростає попит - і тому зростає ціна. А коли картопля не вродила падає пропозиція, і тому знову ж ціна росте. І то, і то по законам ринку. Отже тут все гаразд у нас з ринком. Ціна, змінюючись, виконує ще й регулюючу роль.
Я теж не знаю як вам пояснити, що я маю на увазі.
Ринкова ціна визначається попитом і пропозицією: точка перетину у графіку.
Але ціноутворення формується самим виробником. Графік визначає ринкову ціну, але не ціну. Графік з'являється вже тоді, коли є ціни на ринку, тоді стає видно, який попит, яка пропозиція, і тоді ціна й регулюється відповідно, робиться менша, чи більша націнка і інше.
От допустимо з'явився новий товар (камінці з Марсу, чи нове чудо техніки). Графік нема звідки малювати, бо не знати який попит, яка пропозиція, оскільки товар ще не продавався. То хто встановлює ціну?

Був газ у сховищах. До того ж, припинити постачання газу технічно складно. І невже гадаєте, що Росія тоді відключила б Європу?
А хто її зна.

Тимошенко тоді майнула до Путіна і швидко все підписала. Вона взагалі не торгувалась.
Звідки знаєте, що не торгувалась?

До того ж, не було директив уряду, і вона насправді не мала права підписувати.
А потрібна була консолідована позиція, прем'єра, президента, уряду, парламенту і народу, що ми відмовляємся купувати газ по такій ціні.
В тому й справа, що в країні був безлад у стосунках перерахованих вами суб'єктів. Тому й так вийшло. Путін цим скористався просто. Саме тому я не звинувачую Тимошенко у тих домовленостях. Бо не одна вона винна.

Може скластися враження, що я велика прихильниця Тимошенко. Це не так. Я за неї голосувала єдиний раз у 2 турі виборів 2010.
І якщо на виборах 2014 так станеться, що у 2 тур вийде вона і, наприклад, Добкін, то я за неї знову проголосую, бо вважаю, що не зважаючи на її некомпетентність у деяких питаннях, вона прийнятніша за Добкіна.

При натуральному обміні товар міняється на товар. Хто там ціну встановлює?
Той, хто перший пропонує мінятися.

Повідомлення відредагував серпиня: 07.04.2014 – 11:52

• 0

#206 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 07.04.2014 – 12:56

Перегляд дописуМурчик (07.04.2014 – 12:30) писав:

а тут епікбатл по ходу. рушники щоразу більші. цікаво, хто їх читає окрім їхніх продукаторів
я ні )
  • 0

#207 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 07.04.2014 – 13:40

Перегляд дописусерпиня (07.04.2014 – 11:36) писав:

Я теж не знаю як вам пояснити, що я маю на увазі.
Ринкова ціна визначається попитом і пропозицією: точка перетину у графіку.
Але ціноутворення формується самим виробником. Графік визначає ринкову ціну, але не ціну. Графік з'являється вже тоді, коли є ціни на ринку, тоді стає видно, який попит, яка пропозиція, і тоді ціна й регулюється відповідно, робиться менша, чи більша націнка і інше.
От допустимо з'явився новий товар (камінці з Марсу, чи нове чудо техніки). Графік нема звідки малювати, бо не знати який попит, яка пропозиція, оскільки товар ще не продавався. То хто встановлює ціну?
Обмінну, транзакційну, торгову ціну (traded price) встановлює покупець і продавець. Це реальна ціна по якій здійснюється обмін.
Та ціна, яка в договорі, погоджена Путіним і тимошенко. Вони обидва її встановили. І тепер, коли Яценюк кілька днів тому рипнувся, що не згоден на таку ціну, газпром одразу в Європі розповів, що ціна погоджена.
Якщо ви аж так хочете бути прискіпливі, то иноді вводять поняття ціни продажу (asking price), яку продавець встановлює, і ціни купівлі (bid price), яку пропонує покупець.
Ось Яценюк встановлює bid price

Цитата

Україна вважає неприйнятною ціну на російський газ до 485 доларів за одну тисячу кубометрів і готова купувати його тільки за ціною 268 доларів, заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, відкриваючи в суботу, 5 квітня, засідання Кабміну.

Перегляд дописусерпиня (07.04.2014 – 11:36) писав:

Той, хто перший пропонує мінятися.
Кумедні ви, намагаєтесь чіплятись за своє. Чи справді не розумієте? Якщо ви продаєте крокодилів, а я папуг. То у вас є свої думки, скільки папуг коштує один крокодил, а у мене, скільки крокодилів коштує папуга. Ми обидва маємо свої ціни. Справжня, торгова ціна з’являється тільки тоді, коли ми погодили свої бажання і здійснили реальний обмін. Гроші то теж товар, і ви продаєте свої гроші. Тобто, на глибшому рівні, нема різниці між покупцями і продавцями.

Повідомлення відредагував kalamar: 07.04.2014 – 13:41

• 0

#208 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 07.04.2014 – 14:34

Перегляд дописуkalamar (07.04.2014 – 13:40) писав:

Обмінну, транзакційну, торгову ціну (traded price) встановлює покупець і продавець. Це реальна ціна по якій здійснюється обмін.
Та ціна, яка в договорі, погоджена Путіним і тимошенко. Вони обидва її встановили. І тепер, коли Яценюк кілька днів тому рипнувся, що не згоден на таку ціну, газпром одразу в Європі розповів, що ціна погоджена.
Якщо ви аж так хочете бути прискіпливі, то иноді вводять поняття ціни продажу (asking price), яку продавець встановлює, і ціни купівлі (bid price), яку пропонує покупець.
Ось Яценюк встановлює bid price
Я не знаю, чому Тимошенко тоді погодилась і не запропонувала bid price. Це її помилка, так.
Яценюк набагато компетентніший, ніж Тимошенко. А Тимошенко - ніж Янукович. До цього й зводиться вся суперечка, чому треба було голосувати у 2010 за неї і не пускати до влади Януковича. Я голосувла у 1 турі за Яценюка, у 2 - за Тимошенко. Чому це я ганебно по-вашому вчинила? Я порушила якусь логіку?

Перегляд дописуkalamar (07.04.2014 – 13:40) писав:

Кумедні ви, намагаєтесь чіплятись за своє. Чи справді не розумієте? Якщо ви продаєте крокодилів, а я папуг. То у вас є свої думки, скільки папуг коштує один крокодил, а у мене, скільки крокодилів коштує папуга. Ми обидва маємо свої ціни. Справжня, торгова ціна з’являється тільки тоді, коли ми погодили свої бажання і здійснили реальний обмін. Гроші то теж товар, і ви продаєте свої гроші. Тобто, на глибшому рівні, нема різниці між покупцями і продавцями.
Але коли ви приходите і кажете, що ви готові обміняти своїх папуг саме на крокодилів і ні на кого іншого, то ви вже нав'язуєте мені свою ціну.
  • 0

#209 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 07.04.2014 – 16:15

все погано.... я і сам вже починаю вірити, що Росії вдасться зірвати вибори 25 травня, хоча ще тиждень тому не вірив...
якщо зірве... то гривня може ще більше просісти або і обвалитись. Тоді взагалі всі люди вийдуть на вулиці....
все на користь Росії
  • 0

#210 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 07.04.2014 – 19:35

Перегляд дописуФабрегас (07.04.2014 – 16:15) писав:

все погано.... я і сам вже починаю вірити, що Росії вдасться зірвати вибори 25 травня, хоча ще тиждень тому не вірив...
якщо зірве... то гривня може ще більше просісти або і обвалитись. Тоді взагалі всі люди вийдуть на вулиці....
все на користь Росії
Все буде добре. Готуйся за рік посилити своєю присутністю Кубанську область України, де Президент Порошенко збудує свій новий шоколядний завод. І буде продавати цукорки "Кубань в шоколяді".
ПЕС. Ну не особисто сам, бо бізес обіцяв продати у разі станення Президентом.
  • 0

#211 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 08.04.2014 – 00:37

Перегляд дописусерпиня (07.04.2014 – 14:34) писав:

Я не знаю, чому Тимошенко тоді погодилась і не запропонувала bid price. Це її помилка, так.
Яценюк набагато компетентніший, ніж Тимошенко. А Тимошенко - ніж Янукович. До цього й зводиться вся суперечка, чому треба було голосувати у 2010 за неї і не пускати до влади Януковича. Я голосувла у 1 турі за Яценюка, у 2 - за Тимошенко. Чому це я ганебно по-вашому вчинила? Я порушила якусь логіку?
Тимошенко ніяк не компетентніша за Януковича. Для Тимошенко не закінчуються вибори. Тимошенко ввесь час дбає про свій рейтинг, а для політика, який уже при владі, це верх морального падіння.
Якби президентом стала тоді Тимошенко, зараз економічна ситуація гірша була би. За свого прем'єрства ВОНА примудрядась за рік добиватись 30 відсотків спаду в промисловості, і радісно звітувати про скорочення споживання газу на 30 відсотків. А чо? Піпл схаває. Якщо зупинити взагалі заводи, уявляєте яка буде економія газу? Зараз ми мали би не менший розвал економіки, можливо її не скинули би революцією, все ж схід більш терпільський. Але на наступних виборах впевнено перемагав би кандидат з Донецька, і вів би нас в тайожний союз. Бо Тимошенко дискредитувала би Європейський напрямок. І це в припущенні, що ВОНА не маріонетка Путіна.
Якщо ж чутки про її зв'язок із Путіним правда, то ми вже були би частиною Росії.

Перегляд дописусерпиня (07.04.2014 – 14:34) писав:

Але коли ви приходите і кажете, що ви готові обміняти своїх папуг саме на крокодилів і ні на кого іншого, то ви вже нав'язуєте мені свою ціну.
Я не зрозумів думки.
Якщо ви натякаєте на те, що Росія поки монополіст, то я про то уже кілька разів писав, мені не треба то казати. Але я кілька разів також писав, що Україна теж монополіст. Росія має монополію на газ, а Україна на його транзит. Тому в Україні апріорі були сильні позиції в переговорах.

Перегляд дописуWеbеr (07.04.2014 – 19:35) писав:

Все буде добре. Готуйся за рік посилити своєю присутністю Кубанську область України, де Президент Порошенко збудує свій новий шоколядний завод. І буде продавати цукорки "Кубань в шоколяді".
ПЕС. Ну не особисто сам, бо бізес обіцяв продати у разі станення Президентом.
Президент олігарх взагалі то не найкращий варіант, але треба виходити із реалій України. Ми мали президента європейського типу - Ющенка. А зараз вибір тільки між олігархом, і ставлениками олігархів (за винятком кількох незрозумілих маргінальних кандидатур). А при такому виборі, офіційний олігарх напряму краще, ніж ставленик олігарха, чи неофіційний олігарх, на кшталт Путіна. До того ж Порошенко не газовий олігарх, він із сектору економіки, де давно діють ринкові закони жорсткої конкуренції.
Не коректно його напр. із Кучмою порівнювати, бо Кучма хоч і був директором заводу, але якого заводу? Пріоритетного військового підприємства. Коли його заводу щось потрібно було, він міг зняти трубку і прямо подзвонити в політбюро. Він насправді ніколи не керував підприємством в умовах ринку.
  • 1

#212 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 08.04.2014 – 10:35

Перегляд дописуkalamar (08.04.2014 – 00:37) писав:

Тимошенко ніяк не компетентніша за Януковича. Для Тимошенко не закінчуються вибори. Тимошенко ввесь час дбає про свій рейтинг, а для політика, який уже при владі, це верх морального падіння.
Якби президентом стала тоді Тимошенко, зараз економічна ситуація гірша була би. За свого прем'єрства ВОНА примудрядась за рік добиватись 30 відсотків спаду в промисловості, і радісно звітувати про скорочення споживання газу на 30 відсотків. А чо? Піпл схаває. Якщо зупинити взагалі заводи, уявляєте яка буде економія газу? Зараз ми мали би не менший розвал економіки, можливо її не скинули би революцією, все ж схід більш терпільський. Але на наступних виборах впевнено перемагав би кандидат з Донецька, і вів би нас в тайожний союз. Бо Тимошенко дискредитувала би Європейський напрямок. І це в припущенні, що ВОНА не маріонетка Путіна.
Якщо ж чутки про її зв'язок із Путіним правда, то ми вже були би частиною Росії.
Ну да не компетентніша, Янукович і двох слів зв'язати не міг. І навряд чи би вона обікрала так країну, як він.
Щодо того, що вона маріонетка Путіна, виникає питання, чому вона після тюрми одразу поїхала до Меркель, а не до Путіна.
І якщо у неї налагоджена співпраця з Путіним, то це не погано.
Але ладно, як би воно було, якби тоді вибрали Тимошенко, ніхто не знає, це лише ваші припущення. Тим більше, що президент - це не прем'єр, там інші повноваження. І оточення у Тимошенко трохи інше, ніж у Януковича. Може була б якась співпраця, робота, а не царювання.
Вибрали Яника, то й вибрали. Тепер пожинаємо плоди.
Щодо Ющенка, то йому треба бути президентом десь у спокійній країні, де нормальна обстановка і дружні сусіди, він би там собі спокійно рахував ціни, і не зважав ні на які відносини.

Перегляд дописуkalamar (08.04.2014 – 00:37) писав:

Я не зрозумів думки.
Якщо ви натякаєте на те, що Росія поки монополіст, то я про то уже кілька разів писав, мені не треба то казати. Але я кілька разів також писав, що Україна теж монополіст. Росія має монополію на газ, а Україна на його транзит. Тому в Україні апріорі були сильні позиції в переговорах.
Я натякаю на те, що остаточне рішення щодо ціни все-одно приймає продавець. Встановлює ціну продавець, а сам процес встановлення цін - це взаємовідносини.
Вся економічна теорія побудована на взаємовідносинах, і теорія попиту і пропозиції - це лише теорія, модель, яка на практиці застосовується, але не працює безумовно, як закони фізики. Я розумію економіку, не як фізику. Якщо випустити м'яч із рук, то він зобов'язаний впасти до низу. Але якщо падає попит, то виробники не зобов'язані знижувати ціни. Якщо завтра у половини населення виникне алергія на молоко і його вдвічі менше купуватимуть, то ціну ніхто не знижуватиме, адже від цього попит не збільшиться, його просто почнуть менше виробляти, але на ціну це може і не вплинути. Крім того, попит і пропозиція залежить від поведінки людей, як вони купуватимуть чи продаватимуть. Лише ідеальна їх поведінка на ринку дозволяє малювати графіки. А поведінка будь-якої людини, чи групи людей часто зовсім непередбачувана, тоді економічні закони не працюють. На ринку нафти і газу захмарна корупція, тому сподіватись на чесне встановлення цін не приходиться. Або треба оголошувати війну (яку Росія з нами і так веде), або змиритися.

Повідомлення відредагував серпиня: 08.04.2014 – 10:39

• 0

#213 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 08.04.2014 – 10:41

Перегляд дописусерпиня (08.04.2014 – 10:35) писав:

Ну да не компетентніша, Янукович і двох слів зв'язати не міг. І навряд чи би вона обікрала так країну, як він.
от в тому то і справа... Яник тупий і красти так щоб не було помітно в нього не виходило. А Тимошенко завжди крала віртуозно... Питання що гірше.
Тимошенко не можна підпускати до влади!!! Ні в якому разі!
Якщо нема добра, зі всіх "зол" краще вже Порошенко...
  • 0

#214 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 08.04.2014 – 11:34

Щодо взаємовідносин для kalamar ще: коли у суспільстві пануює довіра і однакові стосунки між усіма, то й ціни будуть однаково чесно встановлюватись, а коли хтось хоче обманути, чи поставити підніжку, то починаються тертя. Більше не знаю, як вам пояснити зв'язок ціни і відносин.

Перегляд дописуФабрегас (08.04.2014 – 10:41) писав:

от в тому то і справа... Яник тупий і красти так щоб не було помітно в нього не виходило. А Тимошенко завжди крала віртуозно... Питання що гірше.
Тимошенко не можна підпускати до влади!!! Ні в якому разі!
Якщо нема добра, зі всіх "зол" краще вже Порошенко...
Ми за вибори 2010 говорили. Ви теж тоді проти всіх голосували?)) Десь у вашій темі я писала про "чесніших і розумніших кандидатів". Так от я саме таким принципом керувалася на виборах 2010. Тимошенко з Януковичем може й однаково "чесні", але вона розумніша. Може я й не права.
Щодо Порошенка згідна, вже писала тут і бачу kalamar теж так думає, що краще олігарх, ніж підопічний олігарха. Крім того, викликає неабияку повагу те, що він надав людям робочі місця, врятував багато підприємств. Але йому було б краще прем'єром у такому випадку бути, а не президентом.
  • 0

#215 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 08.04.2014 – 11:53

Перегляд дописусерпиня (08.04.2014 – 11:34) писав:

Ми за вибори 2010 говорили. Ви теж тоді проти всіх голосували?)) Десь у вашій темі я писала про "чесніших і розумніших кандидатів". Так от я саме таким принципом керувалася на виборах 2010. Тимошенко з Януковичем може й однаково "чесні", але вона розумніша. Може я й не права.
Щодо Порошенка згідна, вже писала тут і бачу kalamar теж так думає, що краще олігарх, ніж підопічний олігарха. Крім того, викликає неабияку повагу те, що він надав людям робочі місця, врятував багато підприємств. Але йому було б краще прем'єром у такому випадку бути, а не президентом.
ні, тоді за Тимошенко...
  • 0

#216 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 08.04.2014 – 12:05

Не хочеться щось мені за Порошенка голосувати, у нас подейкують, що в нашу область вернуться старі корупціонери на найвищі посади, якщо його виберуть.

Повідомлення відредагував серпиня: 08.04.2014 – 12:06

• 0

#217 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 08.04.2014 – 12:13

Зображення
  • 0

#218 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 08.04.2014 – 12:51

Перегляд дописусерпиня (08.04.2014 – 11:34) писав:

Щодо взаємовідносин для kalamar ще: коли у суспільстві пануює довіра і однакові стосунки між усіма, то й ціни будуть однаково чесно встановлюватись, а коли хтось хоче обманути, чи поставити підніжку, то починаються тертя. Більше не знаю, як вам пояснити зв'язок ціни і відносин.
Ринкові ціни не бувають чесними чи не чесними. Я вам пояснив, як формується ринкова ціна, при нормальному стані. Звичайно, за певних обставин, бувають аномалії. Вони теж пояснюються, але то ньюанси. І характерно то для всього світу.
В умовах жорсткої конкуренції і на заході компанії використовують весь спектр боротьби із конкурентами, різні засоби утримання ціни, промисловий шпіонаж, мають корпоративні служби розвідки і контррозвідки.

Повідомлення відредагував kalamar: 08.04.2014 – 12:51

• 0

#219 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 08.04.2014 – 13:00

Перегляд дописуkalamar (08.04.2014 – 12:51) писав:

Ринкові ціни не бувають чесними чи не чесними. Я вам пояснив, як формується ринкова ціна, при нормальному стані.
У нас ненормальний був стан у 2008-2009. І забудьте про ринкову ціну. Я згідна з вами, що Тимошенко бреше. То не ринкова ціна, так погоджуюсь. Але я про саму ціну говорю. Вона не формується за законами ринку, тим більше коли там присутня корупція.
  • 0

#220 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 08.04.2014 – 13:03

Перегляд дописусерпиня (08.04.2014 – 12:05) писав:

Не хочеться щось мені за Порошенка голосувати, у нас подейкують, що в нашу область вернуться старі корупціонери на найвищі посади, якщо його виберуть.
А зараз, там уже нема корупції?

Перегляд дописусерпиня (08.04.2014 – 13:00) писав:

У нас ненормальний був стан у 2008-2009. І забудьте про ринкову ціну. Я згідна з вами, що Тимошенко бреше. То не ринкова ціна, так погоджуюсь. Але я про саму ціну говорю. Вона не формується за законами ринку, тим більше коли там присутня корупція.
Якщо Тимошенко мала якийсь подарунок від Путіна, тоді там була корупція. Якщо ж ні, то не було там ніякої корупції, просто дурість.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних