Перейти до вмісту

Вибори Президента 2014

Повідомлень в темі: 343

#181 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 04.04.2014 – 12:39

Перегляд дописуНемі (04.04.2014 – 12:32) писав:

ну, але грошей у людей просить.
так, це трохи показуха...
але блін ... нема більше кандидатів, хіба Гриценко. Буду обирати ближче до 25 травня, почитаю ще щось

Повідомлення відредагував Фабрегас: 04.04.2014 – 12:40

• 0

#182 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 04.04.2014 – 13:11

Мене знітила заява Порошенка, що він готовий брати Тимошенко на роботу. Одне діло, якщо це дипломатичний реверанс, а інше - коли справді(
  • 0

#183 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 04.04.2014 – 13:14

Перегляд дописуМурчик (04.04.2014 – 12:59) писав:

Не бачу сенсу йти на вибори, коли 90% населення погрузло в корумпованості тієї чи іншої міри, кумівстві, хамстві, цинізмі і всіх прочіх веєгласно узаконених прєлєстях. Щоб щось змінилось, має статись, образно кажучи, якесь потужне потрясіння, а не тусування засмальцьованої колоди у вигляді виборів управляючого панівного класу який і надалі відстоюватиме нинішні правила гри, за яких йому добре ведеться, а не змінюватиме їх.
100 людей загинуло, і ще стільки ж досі не знайдені. Яке ще потрясіння має бути?

Перегляд дописуtaraBooka (04.04.2014 – 13:11) писав:

Мене знітила заява Порошенка, що він готовий брати Тимошенко на роботу. Одне діло, якщо це дипломатичний реверанс, а інше - коли справді(
та всі вони з одної нори вилізли... зараз сперечаються тільки хто ким буде поганяти?
  • 0

#184 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 04.04.2014 – 13:21

Перегляд дописуtaraBooka (04.04.2014 – 13:11) писав:

Звісно що готовий, поки у ВР рулить БЮТ, а сам Порох крім УДАРу не має своїх людей. Тому прем'єром буде або Тимошенко, або залишиться Яценюк. До наступних виборів парламенту.
  • 2

#185 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 04.04.2014 – 13:37

Ха, а я думав це я трохи цинічний. Та мабуть треба робити переоцінку цінностей)
  • 0

#186 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4200 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 04.04.2014 – 15:04

Перегляд дописуНемі (04.04.2014 – 12:32) писав:

ну, але грошей у людей просить.
Так, то черговий трюк продажних журналістів.
Я не голосуватиму за Богомолець. Але, в даному випадку, то просто журналістський антипіар. Якщо подивитись на її доходи по декларації, і на потрібну суму, то те, що з її доходами вона не змогла знайти ту суму повністю одразу, цілком реалістично.
Преса ж спочатку дає її декларацію і розповідає про її багатства, що викликає заздрість в частини виборців, а потім завважує, що вона зверталась за допомогою, щоб дозбирати гроші. Пересічний виборець ніколи не потужиться первірити необхідні суми, і скаже, у яка.

Перегляд дописуФабрегас (04.04.2014 – 12:39) писав:

так, це трохи показуха...
але блін ... нема більше кандидатів, хіба Гриценко. Буду обирати ближче до 25 травня, почитаю ще щось
Гриценко чимось дуже класний?

Перегляд дописуNameless One (04.04.2014 – 13:21) писав:

Звісно що готовий, поки у ВР рулить БЮТ, а сам Порох крім УДАРу не має своїх людей. Тому прем'єром буде або Тимошенко, або залишиться Яценюк. До наступних виборів парламенту.
У БЮТ і близько немає більшості.

Перегляд дописуМурчик (04.04.2014 – 13:31) писав:

буду трохи цинічним, але то є звичайне драматизування. це 3-4 дні смертей на дорогах. по суті, ніщо. тим більше, схоже за все нинішня влада ті вбивства і замовила, щоб скомпрометувати попередню. яких зміг при такому розкладі можна сподіватися?
от коли відбувається війна яка забирає сотні тисяч чи мільйони - отоді потрясіння.
для мене потрясіння - це коли відбулось щось, що змінило свідомість більшості людей, свого роду примусова переоцінка цінностей та світогляду. а 100 смертей для нашого пересічного корумпованого обивателя свідомість не змінить
Ви максималіст, що живе в ілюзорному світі. А мене в рожевих окулярах звинувачували. :wink2:
  • 0

#187 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 04.04.2014 – 15:18

Перегляд дописуkalamar (04.04.2014 – 15:04) писав:

Гриценко чимось дуже класний?
лише тим, що я йому довіряю більше ніж Тимошенкам і Порошенкам
  • 1

#188 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4200 повідомлень

Відправлено 04.04.2014 – 15:33

Перегляд дописуФабрегас (04.04.2014 – 15:18) писав:

лише тим, що я йому довіряю більше ніж Тимошенкам і Порошенкам
Для мене Гриценко забракований давно, назавжди, і безповоротно.
Ось слова Гриценко до вступу в БЮТ.

А ось після того, як йому запропонували прохідне місце в списку. :lol:
  • 2

#189 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 04.04.2014 – 21:05

Зображення
  • -1

#190 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 04.04.2014 – 21:44

Перегляд дописуkalamar (03.04.2014 – 22:33) писав:

Мабуть таки ви гуляли на лекціях разом із Юлею Володимирівною.
Ні, у нас був унікальний випадок, коли прогулювала викладачка (з практики). Лектор нормальний був.

Ціну встановлює ринок через балансування попиту і пропозиції.
А от ви на пари взагалі не ходили і підручників не відкривали.
У будь-якому підручнику написано, що ціну встановлює продавець.
Ринок - це продавці, покупці і відносини між ними. Ринок за своїм визначенням не може встановлювати ціну.

Ціна на газ не є цілком ринкова, бо тут монополія, але математика, формула, по якій обраховується ціна на газ, цілком доречна. Та математика говорить по якій ціні газпром може продавати газ Україні, так, щоб із одного куба мати такий самий прибуток, як і з куба проданого в Німеччині.
Математика там лише допомагає, але нічого не "говорить".
Ющенко на тому відео сказав, що ціна - це математика і там не може бути політики.
Я не кажу, що математики там нема. Я кажу, що ціна не встановлюється математикою. Ціну встановлює продавець, а покупець через відносини з продавцем її може змінювати. Є межі ціни, коли продавець не може продавати дешевше (собі у збиток) і дорожче (бо ніхто не купить), - оце математика. А встановлення ціни - це стосунки.

Припустимо, Юлі би Путин запропонував 600 доларів, Юля погодилась би? А на 1000 погодилася б? Ви вважаєте, що Юля тоді мала погоджуватись на будь-яку ціну, яку Путін запропонує? Так ви уявляєте стосунки, по яким ціни встановлюються? Коли на ринку ви потрібний вам товар знаходите в одного продавця, але той продавець править втридорога, ви одразу купуєте? Не торгуєтесь?
На усі питання відповідаю ні.
Путін би не запропонував. Він, як продавець знав межі, за які він не може вийти. Але через погані\хороші стосунки він може підходити до верхньої\нижньої межі дуже близько.

Юля не повинна була погоджуватись на ціну, яку в принципі Україна не здатна була платити.
Україна газпрому не менше потрібна, ніж Україні - газ. Україна є найбільший покупець газпрому. Через Україну транспортується газ. Чим менше ми газу споживаємо (енергозбереження), тим дешевшим стає газпром. Коли газпром заломив неймовірну ціну, Україні тоді було чим воювати, і треба було торгуватися, аж до газової війни. Провести належну інформаційну кампанію в Європі, запросити європейських експертів. В України були запаси газу у сховищах. Якби газпром газ перекрив у Європу, то згодом платив би Європі пеню за невиконання контрактів.
До того не дійшло би, газпром тоді би раніше здався. А так, ваша Юля ощасливила Україну своїм газом набагато років вперед, здалася в полон без бою.
Я не знаю з чого те усе почалося. Історія з газом тягнеться ще з 2005 року, а може й раніше. Розібратися в тих подіях мені дуже складно. Але валити все на Юлю не можна. Я навіть на Януковича все не валю, ні на Ющенка (хоч я там вище трохи на нього погнала бочку), ні навіть на Путіна (хоча він тут виглядає ворогом номер один). Так склались обставини.
Відносини між Україною і Росією завжди були непрості і ціна на газ - це лише показник цих відносин, як на мене.

Він мусив тоді висувати Порошенка, адже ви самі кажете, що він йому був зобовязаний. З Порошенком він тоді мабуть справді повівся не добре.
Він мусив висувати Тимошенко, бо для цього вони й об'єдналися. А Порошенка він хотів хоч десь пристроїти, і не тільки Порошенка, там і родичі і всякі куми, наближені різні були. Ющенко поклав початок отим сімейним походам у велику політику.

А сварку ваша Тимошенко почала з наїзду і на Порошенка, й на инших. Тут однозначно. Він правильно її втришия погнав, тільки запізно.
За яку сварку йдеться?

Свята простота! Принаймні ви не корупціонерка, на відміну від вашої Юлі.
Юля така сама моя, як ваша.

Відкати не так працюють. Путину треба було продати дорожче газ, тому він міг запропонувати щось Юлі в обмін на те, що Юля купить для України дорогий газ.
Памятайте цю формулу, бо може вам доведеться колись займатись корупцією.
А Юля не знала, що її чекає в Україні з такою привезеною нею ціною? Вона ж мабуть здогадувалась, що її по голівці не гладитимуть, адже усі олігархи на тій ціні зав'язані. Для чого їй було так себе дискредитувати?
Росія нам показала своє відношення тоді. І тепер показує. І виявляє нам свою "братську любов" через ціну на газ.

Дякую. Хоч наприкінці ви мене таки зуміли добряче насмішити. :D
Манери у вас погані.
  • 0

#191 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4200 повідомлень

Відправлено 04.04.2014 – 22:52

Перегляд дописусерпиня (04.04.2014 – 21:44) писав:

Ні, у нас був унікальний випадок, коли прогулювала викладачка (з практики). Лектор нормальний був.

А от ви на пари взагалі не ходили і підручників не відкривали.
Ринок - це продавці, покупці і відносини між ними. Ринок за своїм визначенням не може встановлювати ціну.
Я було подумав, що в Україні вивчають якусь особливу "українську" економіку, навіть в інтернеті почав шукати. Виявляється - ні. В Україні, як і на решті земної кулі, притомні економісти таки визнають, що ринкова ціна визначається балансуванням попиту і пропозиції.

Цитата

Функція балансування попиту і пропозиції виражається в тому, що через ціни здійснюється зв'язок між виробництвом і споживанням, попитом і пропозицією. Ціна миттєво сигналізує, якщо в економіці з'явилися диспропорції між сферою виробництва і сферою обертання, порушилася рівновага між пропозицією і попитом – вона або зростає, або падає. Тому при появі цих симптомів ціна починає виконувати свою рівноважну (що врівноважує) функцію:
збільшується або скорочується виробництво;
зростає або знижується ціна;
одночасно відбувається і те, і інше.

У ринковій системі рівновага попиту і пропозиції може виникнути лише на якийсь момент, потім баланс порушується, т. е. попит і пропозиція постійно прагнуть збалансуватися, і робиться це на основі ціни.
Економісти, за винятком невеликого числа фріків, які намагаються прогнозувати біржові коливання на основі стохастичного рівняння Фоккера-Планка (вони його щодо економіки навіть переіменували :wink2: ) користуються геть елементарною математикою, і в цьому місці малюють простенький графік з двох прямих, що перетинаються. Попиту, пропозиції, і ціни, в точці перетину.

Гаразд, у вас викладачка захворіла. Але голова у вас є? Коли вам дурниці говорять, ви їх просто зубрите, не розмірковуєте над ними?
Із суто лінгвістичного погляду, число, яке ви на ярлику свого товару напишете, називається "ціною". Але то просто слово, яке позначає число на ціннику. Поясню простим прикладом. У мене є кіло картоплі, і я кочу вам його продати за 1000$. Куди підвозити, і як я отримаю свої гроші?
Иншими словами, ви не визначаєте ціну на свій товар. На практиці, ви мусите написати на ярлику ціну з вузького інтервалу цін, які є на подібний товар на цьому ринку. Не ви визначаєте скільки коштує кіло картоплі, а ринок, ви лише, в залежності від якості вашої картоплі, можете варіювати ціну в вузьких межах, і бути готовим спустити ціну, якщо вашої картоплі не будуть купувати, чи підняти, якщо вистроїться черга. Бачите тут пропозицію (ваша картопля), попит (черга, або ніхто не купує), і їх балансування?
Але щодо газу, то вище я пояснив, що ціна на нього не є цілком ринковою, бо Росія монополіст. Ота математика, яку Ющенко в тому відео розказує, і є спосіб обрахунку найбільш ринкової ціни на газ. Бо той спосіб грунтується на прибутку, який отримує продавець. Ваша ж Юля називає "ринковою" ціну на газ, яка є в районі центральної Європи. Але на різних ринках ціни різні! Кавуни в Миколаєві, дешеві, в Києві дорожчі, а в Вінниці иноді можуть бути дорожчі, ніж в Києві. (В Київ можна дешево завезти по Дніпру) В США геть инша ціна на газ, ніж в Європі. Тому забудьте про те, що Юля перейшла на ринкові ціни, як вона всім любить хвастатись. Вона очевидно теж на двійки економіку вчила. Вона перейшла на ту ціну, яку заправив Путін, і ще й додумалась прописати в контракті штрафи за недобір. А Путін заправив таку ціну, щоб тримати Україну на гачку, торгуючи знижками на газ.
Якщо ви з математикою не дружите, і хочете визначення ціни через стосунки. То і в визначенні через стосунки ціна не продавцем визначається, а продавцем і покупцем, погдженням між тим, за що продавець готовий продати, і тим, скільки покупець готовий заплатити. Якщо не згодні, то купуйте у мене кіло картоплі за тисячу баксів. :wink2:

До речі, ви чули, що Яценюк хоче купувати газ через реверс з Європи? Так трохи дешевше, ніж по договору Тимошенко. Реверсний газ то той самий російський газ, який ми качаємо у Європу по трубі, а потім Європа його качає нам. Абсурд? Абсурдність того і говорить на які "ринкові" ціни перейшла Тимошенко. Але принаймні так Росія побачить значно менше наших грошей, адже добряча частина наших грошей піде Словаччині та иншим країнам Європи за перекачку. :wink2: А росія отримає решток, який і є справжньою ринковою ціною на газ для України.

Якщо натхнення і час буде, відповім на решту.

Повідомлення відредагував kalamar: 04.04.2014 – 23:03

• 1

#192 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень

Відправлено 04.04.2014 – 23:47

Перегляд дописуNameless One (04.04.2014 – 13:21) писав:

Наступні вибори парламенту будуть у жовтні цього року, міг би і почекати.
  • 0

#193 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 05.04.2014 – 00:15

так до речі - якщо пригадую собі правильно, наче Порошенко у свій час дуже посварився з Тимошенко. хоча б тому мені це здається дещо дивним, що вони мали б просто так домовитися та співпрацювати.
  • 0

#194 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4200 повідомлень

Відправлено 05.04.2014 – 02:20

Математика там лише допомагає, але нічого не "говорить".
Ющенко на тому відео сказав, що ціна - це математика і там не може бути політики.
Я не кажу, що математики там нема. Я кажу, що ціна не встановлюється математикою. Ціну встановлює продавець, а покупець через відносини з продавцем її може змінювати. Є межі ціни, коли продавець не може продавати дешевше (собі у збиток) і дорожче (бо ніхто не купить), - оце математика. А встановлення ціни - це стосунки.
Я вам вище провів лікнеп про ціну.

На усі питання відповідаю ні.
Путін би не запропонував. Він, як продавець знав межі, за які він не може вийти. Але через погані\хороші стосунки він може підходити до верхньої\нижньої межі дуже близько.
Про які межі ви глаголите? Путін все що завгодно запропонувати міг, бо то ніяка не ринкова ціна. Уже зараз Росія, по тому договору, вимагає ціну вищу ніж європейська. А порівняйте ціну транзиту з того договору з європейською. Тільки зацікавлена людина могла настільки кабальний договір підписати. Мабуть Путін добряче тримає Юльку.
Юльці тоді треба було просто відмовитись підписувати, і через місяць був би инший договір, не на кільканадцять років, але із значно нижчою ціною. Юлька тоді врятувала Путіна, гадаю. Я ж написав, що треба було починати війну. Тоді ми до газової війни були набагато краще готові, ніж тепер. А тепер газова війна уже почалася. І тепер, до війни, ми маємо той договір, який не просто денонсувати буде, і який Росія в війні використовуватиме.

Я не знаю з чого те усе почалося. Історія з газом тягнеться ще з 2005 року, а може й раніше. Розібратися в тих подіях мені дуже складно. Але валити все на Юлю не можна. Я навіть на Януковича все не валю, ні на Ющенка (хоч я там вище трохи на нього погнала бочку), ні навіть на Путіна (хоча він тут виглядає ворогом номер один). Так склались обставини.
Відносини між Україною і Росією завжди були непрості і ціна на газ - це лише показник цих відносин, як на мене.
Тимошенко - брехуха. Я, з перерахованих вами, до неї найгірше ставлюсь.

Він мусив висувати Тимошенко, бо для цього вони й об'єдналися. А Порошенка він хотів хоч десь пристроїти, і не тільки Порошенка, там і родичі і всякі куми, наближені різні були. Ющенко поклав початок отим сімейним походам у велику політику.
Не мусив. Його рейтинг тоді був значно вищий, ніж у Тимошенко, коли вони об'єднувались. Деякі розумні люди із його партії навіть були проти об'єднання із партією такої одіозної особи. Тимошенко під час революції рейтинг набрала. Далися взнаки її акторські здібності і народна дурість. І я не памятаю від Ющенка, щоб він казав, що у них із Тимошенко були якісь домовленості. Від Тимошенко чув - але вона мабуть вчергове бреше. Ви можете дати на Ющенка посилання? Де б він казав, що у нього були домовленості шодо її премєрства? Бо наскільки я пам'ятаю, він тоді просто аргументував її премєрство тим, що так хоче майдан. І він деякий час вагався між Порошенком і нею.

За яку сварку йдеться?
Сварка почалася із звинувачення у корупції Порошенка.

Юля така сама моя, як ваша.
Я ніколи не голосував ні за неї, ні за її партію.

А Юля не знала, що її чекає в Україні з такою привезеною нею ціною? Вона ж мабуть здогадувалась, що її по голівці не гладитимуть, адже усі олігархи на тій ціні зав'язані. Для чого їй було так себе дискредитувати?
Росія нам показала своє відношення тоді. І тепер показує. І виявляє нам свою "братську любов" через ціну на газ.
Юля сподівалась стати президентшою.
Олігархам - респект. Вони уже скоротили споживання газу своїми заводами в рази.
Юля тепер, як вона звикла, це чуже досягнення намагається собі присвоїти. Каже що то завдяки їй, бо вона примудрилась по такій ціні газ купити. Їй-бо, театр абсурду, ваша Юля. :wink2:
От тільки де набрати олігархів на жеки? Та й договір специфічний, за яким нам ніззя споживання газу скорочувати.

Повідомлення відредагував kalamar: 05.04.2014 – 02:30

• 1

#195 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4200 повідомлень

Відправлено 05.04.2014 – 03:21

Цитата

"Я вважаю, що скорочення більше ніж вдвічі обсягу споживання російського газу за останні три роки, збільшення вдвічі вартості транзиту, організація реверсивних поставок природного газу з країн ЄС, початок видобутку сланцевого газу, проектування LNG - терміналу та інші корисні справи - ​​все це позитивні наслідки роботи газових угод, підписаних в 2009 році (під час перебування Ю.Тимошенко прем'єром - ІФ)", - додала екс-прем'єр.
Скажіть, серпине, справді одному мені здається, що те, про що говорить вище Тимошенко на фоні цього нижче, то просто дурдом веселка?

Цитата

“Газпром” виписав штраф “Нафтогазу” у 7 млрд дол. У Москві озвучили офіційну підставу: недобір законтрактованого газу за угодою, підписаною 2009р. Київ заперечує порушення умов договору. Сума штрафу сягає 4% ВВП України.

• 1

#196 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 05.04.2014 – 23:27

Щось вам не спалось)
Боже, як ви багато написали. Як я маю це розрулити.

Перегляд дописуkalamar (04.04.2014 – 22:52) писав:

Я було подумав, що в Україні вивчають якусь особливу "українську" економіку, навіть в інтернеті почав шукати. Виявляється - ні. В Україні, як і на решті земної кулі, притомні економісти таки визнають, що ринкова ціна визначається балансуванням попиту і пропозиції.
Притомні економісти знають, що ціна і ринкова ціна - це не одне і те ж.

Економісти, за винятком невеликого числа фріків, які намагаються прогнозувати біржові коливання на основі стохастичного рівняння Фоккера-Планка (вони його щодо економіки навіть переіменували :wink2: ) користуються геть елементарною математикою, і в цьому місці малюють простенький графік з двох прямих, що перетинаються. Попиту, пропозиції, і ціни, в точці перетину.
Ринкову ціну дійсно відображає графік. Але ринкова ціна - це ціна на яку орієнтуються, її ніхто не встановлює, її допомагає відобразити математика графіком. Але встановлюють ціни самі продавці.

Якось мені дід на базарі продав яблука по 5 грн, хоча ринкова ціна була 7. У нього залишилось 2 кг яблук, а мені треба було 1кг. Він мені й каже: "Хочу їхати додому вже, гай візьміть за 10 грн. усі яблука, щоб я не віз назад." Я й узяла. Бабки, що поряд стояли скоса на нас глянули, чи то позаздрили дідові, що він вже їде, чи то поспівчували йому, що його баба дома сваритиме за 4 гривні.)) То хто ціну встановлює? Ринок?

Крім того, ціна на різних моделях ринків (з відмінними стосунками (відносинами) між продавцями і покупцями: монополія, олігополія, мнопольна конкуренція,...) встановлюється продавцями по-різному. Лише на ринку з досконалою конкуренцією (який поки є утопією) на ціну не впливають ні продавці, ні покупці, тут вона дійсно, як ви кажете, визначається балансуванням попиту і пропозиції.

Гаразд, у вас викладачка захворіла.
Ні, вона не хворіла, вона прогулювала. Ми її чекали, а вона не приходила, точніше приходила через раз. І не попереджала про неприхід.

Але голова у вас є? Коли вам дурниці говорять, ви їх просто зубрите, не розмірковуєте над ними?
Саме так. Ото сиджу і розмірковую якраз. :wink2:

Із суто лінгвістичного погляду, число, яке ви на ярлику свого товару напишете, називається "ціною". Але то просто слово, яке позначає число на ціннику. Поясню простим прикладом. У мене є кіло картоплі, і я кочу вам його продати за 1000$. Куди підвозити, і як я отримаю свої гроші?
Иншими словами, ви не визначаєте ціну на свій товар. На практиці, ви мусите написати на ярлику ціну з вузького інтервалу цін, які є на подібний товар на цьому ринку. Не ви визначаєте скільки коштує кіло картоплі, а ринок, ви лише, в залежності від якості вашої картоплі, можете варіювати ціну в вузьких межах, і бути готовим спустити ціну, якщо вашої картоплі не будуть купувати, чи підняти, якщо вистроїться черга. Бачите тут пропозицію (ваша картопля), попит (черга, або ніхто не купує), і їх балансування?
Взагалі, ви можете поставити ціну у 1000 баксів. Це у нас так при держзакупівлях здається робиться, я справді не знаю механізму, як це робиться, ви правильно зауважили.
Ви можете і не ставити ціну, якщо везете картоплю своєму родичу.
Ви бачите, що тут присутні стосунки, про які я вам торочу?
Інша справа, коли ви йдете продавати на базар, ви вступаєте там у зовсім інші стосунки.
Інша справа, коли збуваєте товар у магазин, чи ресторан.
А ще інша справа, коли ви приїжджаєте до Путіна після Помаранчевої революції, там взагалі такі стосунки цікаві, і вони мало нагадують ринкові.

Але щодо газу, то вище я пояснив, що ціна на нього не є цілком ринковою, бо Росія монополіст. Ота математика, яку Ющенко в тому відео розказує, і є спосіб обрахунку найбільш ринкової ціни на газ. Бо той спосіб грунтується на прибутку, який отримує продавець. Ваша ж Юля називає "ринковою" ціну на газ, яка є в районі центральної Європи. Але на різних ринках ціни різні! Кавуни в Миколаєві, дешеві, в Києві дорожчі, а в Вінниці иноді можуть бути дорожчі, ніж в Києві. (В Київ можна дешево завезти по Дніпру) В США геть инша ціна на газ, ніж в Європі. Тому забудьте про те, що Юля перейшла на ринкові ціни, як вона всім любить хвастатись. Вона очевидно теж на двійки економіку вчила. Вона перейшла на ту ціну, яку заправив Путін, і ще й додумалась прописати в контракті штрафи за недобір. А Путін заправив таку ціну, щоб тримати Україну на гачку, торгуючи знижками на газ.
Путін - олігарх і диктатор. Одним словом - бандит. І вплинути на нього Юлі, і не тільки їй, дуже тяжко. Ми це зараз спостерігаємо.

Якщо ви з математикою не дружите, і хочете визначення ціни через стосунки. То і в визначенні через стосунки ціна не продавцем визначається, а продавцем і покупцем, погдженням між тим, за що продавець готовий продати, і тим, скільки покупець готовий заплатити. Якщо не згодні, то купуйте у мене кіло картоплі за тисячу баксів. :wink2:
Якщо ви поставите мені ультиматум (як у фільмі: "Распространите среди жильцов нашего ЖЭКа. А если не будут брать - отключим газ!"), то у таких залежних "стосунках", якщо я не можу себе ніяк захистити, я буду змушена купити, або сидітиму без газу.

До речі, ви чули, що Яценюк хоче купувати газ через реверс з Європи?
Так, уже наслухалась.

Так трохи дешевше, ніж по договору Тимошенко. Реверсний газ то той самий російський газ, який ми качаємо у Європу по трубі, а потім Європа його качає нам. Абсурд? Абсурдність того і говорить на які "ринкові" ціни перейшла Тимошенко. Але принаймні так Росія побачить значно менше наших грошей, адже добряча частина наших грошей піде Словаччині та иншим країнам Європи за перекачку. :wink2: А росія отримає решток, який і є справжньою ринковою ціною на газ для України.
Ага, у нас зі Словаччиною і ЄС трохи інші стосунки, ніж з Росією.))
Вони нам помагати готові з усіх сторін. А чому? Бо склалися такі стосунки.))

Перегляд дописуkalamar (05.04.2014 – 02:20) писав:

Про які межі ви глаголите?
Про ті самі, що й ви:

На практиці, ви мусите написати на ярлику ціну з вузького інтервалу цін, які є на подібний товар на цьому ринку. Не ви визначаєте скільки коштує кіло картоплі, а ринок, ви лише, в залежності від якості вашої картоплі, можете варіювати ціну в вузьких межах, і бути готовим спустити ціну, якщо вашої картоплі не будуть купувати, чи підняти, якщо вистроїться черга. Бачите тут пропозицію (ваша картопля), попит (черга, або ніхто не купує), і їх балансування?
Але ви описали утопічну ситуацію, коли на ціну не впливає ні продавець, ні покупець. На ринку газу так не буває. Там продавець може диктувати ціну.

Путін все що завгодно запропонувати міг, бо то ніяка не ринкова ціна. Уже зараз Росія, по тому договору, вимагає ціну вищу ніж європейська. А порівняйте ціну транзиту з того договору з європейською. Тільки зацікавлена людина могла настільки кабальний договір підписати. Мабуть Путін добряче тримає Юльку.
Юльці тоді треба було просто відмовитись підписувати, і через місяць був би инший договір, не на кільканадцять років, але із значно нижчою ціною. Юлька тоді врятувала Путіна, гадаю. Я ж написав, що треба було починати війну. Тоді ми до газової війни були набагато краще готові, ніж тепер. А тепер газова війна уже почалася. І тепер, до війни, ми маємо той договір, який не просто денонсувати буде, і який Росія в війні використовуватиме.
Можливо Юля просто не хотіла воювати. Мабуть, таки мінус їй у цьому. Ніхто не знає напевне про що і як вона договорювалась. Чи я щось пропустила? Усі подробиці відомі, як вона там його рятувала?

Тимошенко - брехуха.
Ющенко теж.

Не мусив. Його рейтинг тоді був значно вищий, ніж у Тимошенко, коли вони об'єднувались. Деякі розумні люди із його партії навіть були проти об'єднання із партією такої одіозної особи. Тимошенко під час революції рейтинг набрала. Далися взнаки її акторські здібності і народна дурість. І я не памятаю від Ющенка, щоб він казав, що у них із Тимошенко були якісь домовленості. Від Тимошенко чув - але вона мабуть вчергове бреше. Ви можете дати на Ющенка посилання? Де б він казав, що у нього були домовленості шодо її премєрства? Бо наскільки я пам'ятаю, він тоді просто аргументував її премєрство тим, що так хоче майдан. І він деякий час вагався між Порошенком і нею.
Посилання не можу дати. Але ви так вірите Ющенку і так його захищаєте, ніби він ваш родич.

Сварка почалася із звинувачення у корупції Порошенка.
Так то ніби покійний Зінченко його звинуватив.
Ви точно знаєте, що саме з цього?
Там була ще "цукрова криза" перед тим, у якій Порошенко був замішаний. Ось у вікіпедії знайшла:

Цитата

У квітні-травні 2005 — пройшли так звані «бензинова, цукрова, м'ясна кризи» — коли ціни (на цукор і бензин) за 2-3 тижні піднімалися на 30% −50%. Ці «кризи» мали ознаки «картельної змови» — уряд Тимошенко повернуло ціни на колишні рівні через місяць-півтора (діючи, в основному, ринковими методами — «товарними інтервенціями») :
— «М'ясна криза» була викликана тим, що Тимошенко в перші місяці свого прем'єрства — підвищила зарплати та пенсії в півтора рази. Це викликало зростання попиту на м'ясо; Уряд Тимошенко зняв мито на ввезення м'яса, спекулятивні ціни впали, але політичні опоненти Тимошенко (Ющенко, Янукович) продовжували критикувати Тимошенко (мовляв, «в Україну завозять переморожене м'ясо, обрізки»). Водночас, Уряд Тимошенко прийняв рішення про значне збільшення виробництва м'яса птиці; внаслідок реалізації цієї програми — через через кілька років Україна перетворилася з імпортера в експортера «курячого м'яса».
— «Цукрова та бензинова кризи» мали ознаки «картельної змови, яка призвела до стрибка цін на 30% — 50%».[113] Уряд Тимошенко організував завезення партії тростинного цукру; та відмінив мита на ввіз нафтопродуктів в Україну. І за місяць-два ціни повернулися на минулий рівень. Окрім того, «цукрову кризу» розслідував Антимонопольний комітет, який (аж через рік, в квітні 2006 року, за уряду Єханурова) прийняв рішення, що «цукрова криза» була «змовою монополістів» (серед яких був і секретар РНБО Петро Порошенко); і нарахував на винуватців штрафи понад 20 млрн.
— Під час «бензинової кризи» Ющенко (на засіданні РНБО, в травні 2005) вперше в різкій формі зробив зауваження Тимошенко за «тиск на оптових продавців бензину».

Перегляд дописуkalamar (05.04.2014 – 03:21) писав:

Я ніколи не голосував ні за неї, ні за її партію.
погано

Юля сподівалась стати президентшою.
Олігархам - респект. Вони уже скоротили споживання газу своїми заводами в рази.
Юля тепер, як вона звикла, це чуже досягнення намагається собі присвоїти. Каже що то завдяки їй, бо вона примудрилась по такій ціні газ купити. Їй-бо, театр абсурду, ваша Юля. :wink2:
От тільки де набрати олігархів на жеки? Та й договір специфічний, за яким нам ніззя споживання газу скорочувати.
Я так розумію, що ви вважаєте, що то Юля приїхала тоді до Путіна зі своїми умовами і, навіть, сама ціну запропонувала, Путін лиш підписав.
Ви часом не забули, що то Путін диктатор. Тим більше на ринку газу. Він сам продиктував ціну, може й більшу, а мо щось і виманити хотів у Юлі в обмін на меншу ціну, а вона не піддалась.))

Скажіть, серпине, справді одному мені здається, що те, про що говорить вище Тимошенко на фоні цього нижче, то просто дурдом веселка?
Ну так, вона себе вигороджує. Я ще раз кажу: вона не свята.

Але й Ющенку я теж не вірю.
Я притримуюсь думки, що у сварці винні завжди обидві сторони.
Тим більше, що усіх подробиць їхніх стосунків я не знаю.
  • -1

#197 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4200 повідомлень

Відправлено 06.04.2014 – 00:46

Перегляд дописусерпиня (05.04.2014 – 23:27) писав:

Щось вам не спалось)
Боже, як ви багато написали. Як я маю це розрулити.
То просте дитяче пояснення, звідки береться ціна, для чайників. Там нема що розрулювати. Я старався пояснити якнайдоступніше.

Притомні економісти знають, що ціна і ринкова ціна - це не одне і те ж.
:happy1:

Цитата

Україна й далі виконуватиме газові угоди 2009-го, оскільки лише ринкова ціна газу може забезпечити Києву незалежність від Москви. Про це заявила в інтерв'ю "ВВС Україна" лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.
Сказали А, кажіть В.
Зв'яжіться з Тимошенко, і скажіть їй, що ВОНА повна ДУРЕПА, яка не бачить різниці між ціною, і ринковою ціною. Заодно, про економічні теорії з нею посперечаєтесь, бо ви з нею в одній ваговій категорії, прогулювали лекції.

Так, не одне і те ж. І я не писав, що вони тотожні. Але і ціна визначається за згодою продавця і покупця, а не береться продавцем з даху. Навіть і у випадку монополіста.
Згадайте про той ринок, на якому ви знайшли потрібний вам товар втридорога. Уявіть, що той товар насправді, крім вас, нікому на тому ринку не потрібний (напр. якась книжка специфічна). Якщо ви добре потургуєтесь, не сумнівайтесь, ви доб'єтесь нормальної ціни. А про переваги України в газовій сфері я писав, навіть не згадуючи такі "дрібниці", що наші газосховища обслуговують і Європу, і ми чомусь з того нічого не маємо.

Ринкову ціну дійсно відображає графік. Але ринкова ціна - це ціна на яку орієнтуються, її ніхто не встановлює, її допомагає відобразити математика графіком. Але встановлюють ціни самі продавці.
У вас є город? Виростіть картоплю. Біжіть на найближчий базар, чи просто в переході нелегально станьте, як продавець встановіть ціну в 1000$ за кіло, і продайте. Якщо те, що пишете, правда, то станете мільйонершою.
Баланс попиту і пропозиції ціну утворює, і також діє зворотній зв'язок. Коли по вашу каотоплю вистроюється черга ви збільшуєте ціну, і думаєте, що на наступний рік треба посадити більше картоплі.

Повідомлення відредагував kalamar: 06.04.2014 – 00:48

• 1

#198 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 06.04.2014 – 09:39

Неочікувано.

Ольгу Богомолець на президентських виборах підтримає Соцпартія
  • 0

#199 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4200 повідомлень

Відправлено 06.04.2014 – 12:48

Взагалі, ви можете поставити ціну у 1000 баксів. Це у нас так при держзакупівлях здається робиться, я справді не знаю механізму, як це робиться, ви правильно зауважили.
Я вам пояснив механізм. Держслужбовцю дається відкат. Є Тимошенко і Путін. Тимошенко за газ не зі своєї кишені платить, а Путіну із певних причин треба, щоб Тимошенко погодилась на дуже високу ціну, на дуже невигідний контракт, в якому за базову ціну взята ціна на кордоні Італії, а не України, дешевий транзит, штрафи за недобір. Те, що пропонує Путін, справді стає ціною, а не просто мареннями продавця, який за 1000 зібрався картоплю продавати, тільки тоді, коли на заявку на ціну погоджується покупець, Тимошенко. Згадайте, що ціна визначається взаємно продавцем і покупцем, то збіг, точка перетину, то сума за яку продавець готовий продавати, а покупець готовий купувати. Але, оскільки Тимошенко купує не за свої гроші, то щоб схилити її на підписання контракту, Путін може дати їй особисто якийсь подарунок. На такому рівні подарунком можуть бути не обов'язково гроші, а швидше певні політичні обіцянки, чи закриття якихось справ...

А при держзакупівлях, то звичайно робиться. А ви думаєте навіщо Тимошенко був потрібен її фірмовий свинячий грип?

Ви можете і не ставити ціну, якщо везете картоплю своєму родичу.
Ви її тоді даруєте, а не продаєте.

Ви бачите, що тут присутні стосунки, про які я вам торочу?
Що ви причепились до тих стосунків! Стосунки то дуже загальне слово. При користуванні послугами повії стосунки присутні окремо від торгівлі.
Там присутнє погодження ціни, а не стосунки.

А ще інша справа, коли ви приїжджаєте до Путіна після Помаранчевої революції, там взагалі такі стосунки цікаві, і вони мало нагадують ринкові.
:wink2:

Путін - олігарх і диктатор. Одним словом - бандит.
А Юля, хто, по вашиму? Яке їхало, таке здибало.

Якщо ви поставите мені ультиматум (як у фільмі: "Распространите среди жильцов нашего ЖЭКа. А если не будут брать - отключим газ!"), то у таких залежних "стосунках", якщо я не можу себе ніяк захистити, я буду змушена купити, або сидітиму без газу.
Вся Європа без газу сиділа б. А газпром сидів би без грошей. І згодом Європа почала би швидко шукати альтернативного постачальника і позиватися з газпромом за невиконання контрактів. Газпром нюхав би свій газ сам. Не дійшло би до того, в газпромі ж не дурні. Тоді можна було і Росії поставити ультиматум, адже труба у нас.

Ага, у нас зі Словаччиною і ЄС трохи інші стосунки, ніж з Росією.))
Вони нам помагати готові з усіх сторін. А чому? Бо склалися такі стосунки.))
Не буде нам ніхто помагати собі у збиток.

Але ви описали утопічну ситуацію, коли на ціну не впливає ні продавець, ні покупець. На ринку газу так не буває. Там продавець може диктувати ціну.
Ні. Якщо вам дуже хочеться картоплі, а у всьому світі картопля є тільки в мене, то я можу вам продати картоплю дуже дорого. Але невряд чи ви погодитесь купувати, якщо я вимагатиму все, що у вас є, і ще лимон на додачу. Не було сенсу підписувати договір, по якому в принципі не можнав було розрахуватись.

Так то ніби покійний Зінченко його звинуватив.
Ви точно знаєте, що саме з цього?
Там була історія з якимось будинком. А далі пішло-поїхало.
Я добре пам'ятаю огидний блювотний спектакль, який Юля зіграла на телебаченні, коли Ющенко її звільнив. Гадаю, і зараз його в неті можна знайти, і пригадати, яка там була послідовність. Але до обіду мені то не можна дивитись.

Там була ще "цукрова криза" перед тим, у якій Порошенко був замішаний. Ось у вікіпедії знайшла:
БЮТ вікіпедію редагував. На подібні брехні від БЮТ давно слід було взагалі перестати реагувати. Тимошенко звинувачувала всіх навколо, все її прем'єрство було боротьбою з "корупціонерами", і по жодному "корупціонеру" не було справді доказів, і ніхто не сів. Це ноу-гау БЮТ, якщо є політичний конкурент, просто називаємо його корупціонером, в чомусь звинувачуємо, тиражуємо в пресі, і так знищуємо. БЮТ і Тимошенко винні в тому, на що зійшов майдан 2005 року, і ніхто инший.

ВОНА і з тим договором всім розказує, що якісь там корупційні схеми зруйнувала. Тільки от по тим "корупційним схемам" чомусь газ для України був вдвічі дешевший.

Повідомлення відредагував kalamar: 06.04.2014 – 12:53

• 1

#200 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4200 повідомлень

Відправлено 06.04.2014 – 20:16

Ющенко теж.

Посилання не можу дати. Але ви так вірите Ющенку і так його захищаєте, ніби він ваш родич.

Але й Ющенку я теж не вірю.
Я притримуюсь думки, що у сварці винні завжди обидві сторони.
Тим більше, що усіх подробиць їхніх стосунків я не знаю.
Я просто аналізую те, що було у звичайній пресі. Напр. мені важко пригадати, щоб уже на пості президента Ющенко розкидався звинуваченнями у корупції.
Звичайно у нас є багато корупції. Але особа, яка при владі, мусить відповідати за базар. Коли опозиція, щоб набрати рейтинг, звинувачує у корупції владу, то ще пів біди. Але в цивілізованих країнах і опозиція мусить такі звинувачення чимось підкріплювати. Але коли влада,прем'єр , для рейтингу, направо і наліво обзиває всіх корупціонерами, це ЧП. Тимошенко, звинувачуючи всіх навколо у корупції, девальвувала звинувачення у корупції, і унеможливила боротьбу з тією самою корупцією. По Тимошенко навколо Ющенка було корупційне коло любих друзів, про яких не змовкала преса. Скажіть, скільки подань в прокуратуру проти любих друзів з конкретними фактами корупції зробила Тимошенко? Чи можете ви собі уявити, щоб Меркель обізвала когось корупціонером, і після того не ініціювала би розслідування?
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних