Перейти до вмісту

Вибори Президента 2014

Повідомлень в темі: 343

#161 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1498 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 02.04.2014 – 22:31

taraBooka (02.04.2014 – 17:07) писав:

Ющенко розширив повноваження Порошенка, аби той "врівноважував" Тимошенко. Але й цього виявилось недостатньо. Вона страшна людина.

kalamar (02.04.2014 – 17:50) писав:

Які в біса факти! Що ви такого бачите в тих указах. Так, Ющенко тоді зробив колосальну помилку, коли призначив Юлю премєром.
Але що ви бачите антизаконне в тих указах по Порошенку.
Ющенко просто будував систему противаг, і втій системі спочатку використав своїх найближчих соратників.
Наївні люди.
Порошенко оплатив Ющенку путівку в президенство, профінансувавши передвиборчу компанію. Чим йому Ющенко мав віддячити? Дулею з маком? Він дав йому посаду, але тих повноважень Порошенкові виявилось замало, от він їх і розширив.
А факти, які kalamar, не бачить, чи не хоче бачити, чи щось очі йому заступило, кажуть про дуже очевидні речі: поки Порошенко був Секретарем РНБО, доти була ота ваша "система противаг", як тільки Порошенко пішов, раптом Ющенко її скасував (указами, про які я писала). Чомсь Кінах, який прийшов на зміну Порошенка в РНБО, вже не був покликаний "врівноважувати" Тимошенко, бо частина 3 того указу взагалі раптом ні з того ні з сього утратила чинність.
Я розумію, що легше слухати брехні Ющенка, ніж самому взяти і розібратись із законодавством, а воно не бреше, там чорним по-білому все задокументовано.

taraBooka (02.04.2014 – 17:07) писав:

Вона хороша як рупор революції (була колись), а для щоденної рутинної діяльності в уряді в Юлі замало знань в галузі економічних закономірностей, забагато амбіцій та непомірна жага наживи. Вона страшна людина. Ви послухайте, що про неї той же Яценюк говорив ще в 2010, здається.
Яценюк чомусь змінив свою думку, познайомившись із нею ближче.
Преса багато бреше.
Як там писав kalamar:

kalamar (02.04.2014 – 12:50) писав:

Преса, то окрема розмова.
У нас звикли ганити продажних депутатів, продажних політиків. Хоча наші політики - з народу вихідці, і відображають зріз народу.
Але журналісти, які ганять продажних в своїй масі політиків, самі в своїй масі продажні нітрохи не менше, і теж працюють на грошові мішки. І шкоду своєю продажністю вони часто приносять більшу, ніж політики.
Але в основному ми про все дізнаємось саме з преси.

kalamar (02.04.2014 – 17:50) писав:

Якщо ви колись за Тимошенко голосували, то я гадаю, ви ганебно вчинили. І ви винні в тому, що тепер Україна намагається повернути хоч частину того, що вона вже мала пять років тому.
Не в грошах і не майні України справа, а у людських життях, майно можна нажити, повернути, а життя - ні:

Немі (02.04.2014 – 16:30) писав:

та ну, яка б вона не була, то дуже сумніваюся, чи наважилася б наказати стріляти до людей.

kalamar (02.04.2014 – 18:14) писав:

То його свідчення в суді. Закінчилось посадкою Тимошенко.
Суд проти Тимошенко був політично вмотивований. Але звідси зовсім не слідує, що справа була пришита і докази сфабриковані.
Суди очевидно отримали вказівку згори посадити Тимошенко і Луценка. Справа Луценка гадаю майже повністю сфабрикована. У справі ж Тимошенко, гадаю, не було потреби щось фабрикувати.
Поки в Україні відсутня незалежна судова гілка влади, яка має авторитет і для влади, і для опозиції, і визнається і владою, і опозицією, як достатньо незалежна, не може бути ніякої мови про реалізацію гасла "бандитам - тюрми". Бо суди просто будуть засобом боротьби із політичними опонентами. І по будь-якій справі проти відомого опозиціонера, опозиція звинувачуватиме владу в політичних переслідуваннях. Зараз нова влада захоче когось із регіоналів посадити, і регіонали слушно звинуватять нову владу в політичних переслідуваннях. Он Михальчишин наче (кажу наче, бо я лише мигцем в ЗМІ бачив) відкрив справу проти судді, який судив Тимошенко. Припустимо суддю посадять. Через деякий час зміниться влада, і поставить свого прокурора. Тоді буде справа проти Михальчишина, за цю справу, і сидітиме уже Михальчишин. Звичайно, в тому є якась внутрішня естетика. :) Але все ж здається Ющенко розумів цю проблему, і тому не спішив із виконанням того гасла, у невиконанні якого ви його звинувачуєте.
Може ви не помітили, але я не кажу, що Тимошенко свята, я навіть не маю наміру зараз за неї голосувати. А цинічна поведінка її доньки взагалі приголомшила. І я не вникала у ті судові справи, у мене не було ні бажання, ні часу у тому розбиратися детально.
Я лиш вас прошу не ідеалізувати Ющенка і не прирівнювати Тимошенко до Януковича. Якщо Тимошенко й винна у розкраданнях, які слідство не знайшло, то Янукович винен у смертях людей, а це не припустимо.
Простий приклад відношення до людей: за прем'єрства Тимошенко у бюджеті гроші були і вчасно надходили в області, за Януковича фінансування областей перебувало в плачевному стані, бо все розкидалось по кишенях, зростала скрита заборгованість, у звітах на сайті статистики ви того не побачите, але можете попитати, якщо маєте знайомих працівників ОДА, чи міських рад.
  • 0

#162 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4200 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 02.04.2014 – 23:00

серпиня (02.04.2014 – 22:31) писав:

Наївні люди.
Порошенко оплатив Ющенку путівку в президенство, профінансувавши передвиборчу компанію. Чим йому Ющенко мав віддячити? Дулею з маком? Він дав йому посаду, але тих повноважень Порошенкові виявилось замало, от він їх і розширив.
Звідки знаєте, що Порошенко профінансував Ющенка?
Он у Путіна кажуть, що і теперішній майдан Порошенко профінансував. Порошенко, виходить, просто революційний монстр. Він перманентно влаштовує в Україні революції, а в перервах між революціями примудряється підробляти міністром в уряді Азірова. :lol: Мабуть його фабрики виробляють наколотий шоколад, і стає зрозуміло, чому в 2013 році Путін розпочав проти його шоколаду торгову війну.
Хіба Ющенко справедливо тоді вчинив, коли замість такої енергійної людини, призначив на посаду премєра якусь істеричку?

А факти, які kalamar, не бачить, чи не хоче бачити, чи щось очі йому заступило, кажуть про дуже очевидні речі: поки Порошенко був Секретарем РНБО, доти була ота ваша "система противаг", як тільки Порошенко пішов, раптом Ющенко її скасував (указами, про які я писала). Чомсь Кінах, який прийшов на зміну Порошенка в РНБО, вже не був покликаний "врівноважувати" Тимошенко, бо частина 3 того указу взагалі раптом ні з того ні з сього утратила чинність.
Я розумію, що легше слухати брехні Ющенка, ніж самому взяти і розібратись із законодавством, а воно не бреше, там чорним по-білому все задокументовано.
Бо Юля підняла ґвалт. Тому і дещо обмежив повноваження. З істеричкою хіба можна було инакше?

Може ви не помітили, але я не кажу, що Тимошенко свята, я навіть не маю наміру зараз за неї голосувати. А цинічна поведінка її доньки взагалі приголомшила. І я не вникала у ті судові справи, у мене не було ні бажання, ні часу у тому розбиратися детально.
Я лиш вас прошу не ідеалізувати Ющенка і не прирівнювати Тимошенко до Януковича. Якщо Тимошенко й винна у розкраданнях, які слідство не знайшло, то Янукович винен у смертях людей, а це не припустимо.
Простий приклад відношення до людей: за прем'єрства Тимошенко у бюджеті гроші були і вчасно надходили в області, за Януковича фінансування областей перебувало в плачевному стані, бо все розкидалось по кишенях, зростала скрита заборгованість, у звітах на сайті статистики ви того не побачите, але можете попитати, якщо маєте знайомих працівників ОДА, чи міських рад.
Наскільки знаю, сиділа вона передусім за перевищення повноважень, тобто за підписання договору з Путіним. Прем'єр Тимошенко волюнтаристськи здала Путіну газові інтереси України. Президент Тимошенко може здати Путіну пару областей України, як гадаєте?
В Росії наче сиділо кілька генералів за хабарі від неї.
Як прем'єр вона була чистим популістом тоді, коли треба було робити реформи. І за сучасний стан економіки вона відповідає нарівні з Азаровим. Хіба що у Азарова є відмазка, він мусив жити по підписаному нею договору, який Росія навідріз відмовлялась переглядати.
Я не прирівнюю її до Януковича, я гадаю, що вона гірша за Януковича. Опосередковано, як президент, Янукович винен в смертях. Але ніхто поки не довів прямої вини Януковича.

Повідомлення відредагував kalamar: 02.04.2014 – 23:04

• 0

#163 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 03.04.2014 – 08:36

Зображення
  • 0

#164 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 03.04.2014 – 09:58

kalamar (02.04.2014 – 23:00) писав:

Звідки знаєте, що Порошенко профінансував Ющенка?
Доказів не маю. Це мої здогадки.

Он у Путіна кажуть, що і теперішній майдан Порошенко профінансував. Порошенко, виходить, просто революційний монстр. Він перманентно влаштовує в Україні революції, а в перервах між революціями примудряється підробляти міністром в уряді Азірова. :lol: Мабуть його фабрики виробляють наколотий шоколад, і стає зрозуміло, чому в 2013 році Путін розпочав проти його шоколаду торгову війну.
Ви таки не добачаєте. Я писала про революцію? Про передвиборчу кампанію я писала.

Хіба Ющенко справедливо тоді вчинив, коли замість такої енергійної людини, призначив на посаду премєра якусь істеричку?
Це ваш Ющенко істеричка. Так боявся Тимошенко, що обклав її міністрами, губернаторами і головами РДА зі свої кадрів, і жодного з БЮТ. Та ще й з боку Порошенка підсадив.

Бо Юля підняла ґвалт. Тому і дещо обмежив повноваження. З істеричкою хіба можна було инакше?
Який ґвалт? Коли?

Наскільки знаю, сиділа вона передусім за перевищення повноважень, тобто за підписання договору з Путіним. Прем'єр Тимошенко волюнтаристськи здала Путіну газові інтереси України. Президент Тимошенко може здати Путіну пару областей України, як гадаєте?
В Росії наче сиділо кілька генералів за хабарі від неї.
Наче?
І які такі інтереси вона здала?
Я так розумію вас ціна не влаштувала? Ну так це Ющенко не хотів дешевше.

Як прем'єр вона була чистим популістом тоді, коли треба було робити реформи.
То не був час для реформ. У світову кризу робити реформи було небезпечно, крім того стихійні лиха відвернули увагу від реформ. Ними не було коли займатися.

І за сучасний стан економіки вона відповідає нарівні з Азаровим. Хіба що у Азарова є відмазка, він мусив жити по підписаному нею договору, який Росія навідріз відмовлялась переглядати.
Я не прирівнюю її до Януковича, я гадаю, що вона гірша за Януковича. Опосередковано, як президент, Янукович винен в смертях. Але ніхто поки не довів прямої вини Януковича.
Після таких слів з вами дійсно нема про що говорити.
  • 0

#165 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4200 повідомлень

Відправлено 03.04.2014 – 10:11

Мурчик (03.04.2014 – 07:10) писав:

читай уважніше, йдеться не про виключення з правил, до якого ти беззубо апелюєш, а про реальну картину
маргінальна думка твоїх знайомих з Криму великої політики не зачіпає
Маргінальна ваша думка теж нічого не зачіпає.

Мурчик (03.04.2014 – 07:10) писав:

не смішися. не існує ніякого постосовєтського простору. є рускій простір, і не тільки в криму, а повсюдно, в києві також, і ти як киянин, прекрасно це знаєш, бо повсякчас перебуваєш у ньому: візуально, акустично, інформаційно і тп. тому, ти можеш називати свою країну як завгодно, срср чи Україна, але твоя голова повсякчас в Росії посередництвом перебування в згаданому просторі
З якого дива. Тому що Мурчик сказав, що є якийсь там русскій простір, він є? Ви коли востаннє були власне в Росії? Що я такого можу в інформаційному просторі почути? Тільки не розводьтесь тут про російськомовних, бо Австрійці якби теж німецькою розмовляють.

серпиня (03.04.2014 – 09:58) писав:

Наче?
І які такі інтереси вона здала?
Я так розумію вас ціна не влаштувала? Ну так це Ющенко не хотів дешевше.
Ви не правильно розумієте, там справа далеко не тільки в ціні. Ціну можна переглядати.
Всі інтереси вона здала. Вона тим договором здала суверенітет. Харківські угоди - прямий наслідок того договору. Пуста казна - теж. В діяльності уряду Азірова, вона не менше Азірова винна, бо Азіров тим договором був просто звязаний. Вона тим договором накинула на шию України удавку, кінці якої Путін тримає, і Україна змушена добиватись послаблення через політичні поступки Путіну.
Ось Ющенко популярно то пояснює. То стара передача, і там є деякі передбачення. Порівняйте його тогочасні передбачення, з сучасним станом речей.
  • 0

#166 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4200 повідомлень

Відправлено 03.04.2014 – 10:32

Мурчик (03.04.2014 – 10:13) писав:

звісно, що для тебе його не існує, бо тобі зручніше начепити на носа рожеві окуляри і розводитися виключно через їхню призму :lol:
Не тикайте незнайомцям. Окуляри то не зовсім призма.

Мурчик (03.04.2014 – 10:13) писав:

давай не наводь нісенітницьких паралелей. треба бути абсолютним йолопом щоб ставити в одну площину Австрію та Україну.
Треба бути абсолютними йолопом, щоб вважати, що досить сказати, що не можна ставити, і хтось то серйозно сприйме.
Чому не мочна? Конкретно говоріть.
  • 0

#167 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4200 повідомлень

Відправлено 03.04.2014 – 11:12

Мурчик (02.04.2014 – 18:16) писав:

якщо б ти жив в Криму, то б давно русифікувався під тиском оточення і думав би зовсім не так.
Не судіть по собі про инших.
Але справа навіть не в русифікації. Справа в тому, що напр. тут, у Києві, є чимало цілком російськомовних кримчан, які зараз реально не знають, як їм бути напр. з громадянством. Ну не горять вони бажанням російського громадянства з пропискою невизнаної території (вони не кримські екзальтовані пенсіонерки).
Я від одного навіть чув незадоволення нашою армією. Він вважає, що армія однразу повинна була відкрити вогонь, і перестріляти всіх зелених чоловічків.
То у вас окуляри путінського телебачення, якщо ви гадаєте, що там "аншлюс" всі сприйняли з криками гіп-гіп-ура.

Повідомлення відредагував kalamar: 03.04.2014 – 11:13

• 0

#168 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4200 повідомлень

Відправлено 03.04.2014 – 12:02

То не був час для реформ. У світову кризу робити реформи було небезпечно, крім того стихійні лиха відвернули увагу від реформ. Ними не було коли займатися.
Скажіть то Яценюку, адже світова криза і досі триває, а він грозиться реформами. Фірмовий Тимошенківський свинячий грип то справді було стихійне лихо, яке прославило Україну, тоді з України реготав ввесь світ. :wink2: Без перебільшення, досить було погуляти по їхнім форумам, щоб в тому пересвідчитись.

Після таких слів з вами дійсно нема про що говорити.
Ага. Розумію, вам нема що сказати.
Ось удавка Путін-Тимошенко в дії.
  • 0

#169 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 03.04.2014 – 20:58

Зображення
Ось така математика
  • 2

#170 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 03.04.2014 – 21:17

kalamar (03.04.2014 – 10:11) писав:

Ви не правильно розумієте, там справа далеко не тільки в ціні. Ціну можна переглядати.
Всі інтереси вона здала. Вона тим договором здала суверенітет. Харківські угоди - прямий наслідок того договору. Пуста казна - теж. В діяльності уряду Азірова, вона не менше Азірова винна, бо Азіров тим договором був просто звязаний. Вона тим договором накинула на шию України удавку, кінці якої Путін тримає, і Україна змушена добиватись послаблення через політичні поступки Путіну.
Ось Ющенко популярно то пояснює. То стара передача, і там є деякі передбачення. Порівняйте його тогочасні передбачення, з сучасним станом речей.
Подивилася я те відео, здається колись навіть вже бачила.
Ющенко помиляється, коли думає, що ціна - це математика і що тут не має бути політики.
Нас колись учили основам економіки і казали, що ціна - це стосунки. Це якраз є ніщо інше, як політика, а не математика. Нема ніяких законів щодо встановлення ціни, бо це сфера стосунків, а не науки. Так, вона залежить від попиту і пропозиції. Але це лише закони "залежності", а не "встановлення", якщо я правильно розуміла економіку.

Оскільки у той час всередині України не було нормальних стосунків у владі, то звісно це впливало і на міжнародні стосунки.
А винен у поганих стосунках Ющенко своїм відношенням до Тимошенко, зіпсувавши їх ще у 2005. Про це я писала вище. Він не створив нормальних умов для праці прем'єрки, залишивши її наодинці в уряді (ну хіба що Турчинов ще там був) зі соратниками Ющенка і з небютівськими головами ОДА та РДА.
Звісно, що він міг не висувати у прем'єри Тимошенко, а дорогого йому Порошенка. Та, як кажуть, договор дороже дєнєг, на вибори йшли, об'єднавшись, значить мусили потім чесно поділити посади: я - президент, ти - прем'єр.

Ніяких інтересів Тимошенко не здавала. Вона б їх здала, якби домовилась на меншу ціну в обмін на щось. Очевидно, що Путін скористався внутріполітичною ситуацією в Україні і загнув ціну по-максимуму. А чо ж не скористатись? Тим більше, що помаранчевих він не любив, м'яко кажучи.

Здав інтереси вже потім Янукович, погодившись на меншу ціну в обмін на здачу інтересів.

kalamar (03.04.2014 – 12:02) писав:

Скажіть то Яценюку, адже світова криза і досі триває, а він грозиться реформами.
Зараз вибору, мабуть, іншого нема.

Фірмовий Тимошенківський свинячий грип то справді було стихійне лихо, яке прославило Україну, тоді з України реготав ввесь світ. :wink2: Без перебільшення, досить було погуляти по їхнім форумам, щоб в тому пересвідчитись.
Я не кажу, що вона свята. Це її помилки.

Ага. Розумію, вам нема що сказати.
У мене бракує слів, коли ви ставите в один ряд грабіжників і зрадників Азарова і Януковича з Тимошенко.

Wеbеr (03.04.2014 – 20:58) писав:

Зображення
Ось така математика
це фізика))

але все-одно у тему)

Повідомлення відредагував серпиня: 03.04.2014 – 21:41

• 0

#171 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень

Відправлено 03.04.2014 – 21:58

antip (02.04.2014 – 01:08) писав:

Почитав я ці програми, і от що скажу: більш-менш по госту оформлено тільки у Порошенка, у всіх інших -- так-сяк.

Nameless One (02.04.2014 – 08:24) писав:

А що це за такі стандарти?
В Порошенка взагалі не програма, а твір для 11-го класу. Гірше тільки в Богомолець.
Мені більше імпонують тези як у Тимошенко чи Яроша, але то певно справа смаку.
Ти що в інституті не навчався? По госту, це означає: оформляти 14 шрифтом Таймс нью Роман, з полуторним інтервалом, заголовки посередині, підзаголовки відступаються табом, таб 1.2 сантиматри і так далі.
  • 0

#172 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4200 повідомлень

Відправлено 03.04.2014 – 22:33

серпиня (03.04.2014 – 21:17) писав:

Ющенко помиляється, коли думає, що ціна - це математика і що тут не має бути політики.
Нас колись учили основам економіки і казали, що ціна - це стосунки. Це якраз є ніщо інше, як політика, а не математика. Нема ніяких законів щодо встановлення ціни, бо це сфера стосунків, а не науки. Так, вона залежить від попиту і пропозиції. Але це лише закони "залежності", а не "встановлення", якщо я правильно розуміла економіку.
Мабуть таки ви гуляли на лекціях разом із Юлею Володимирівною. Ціну встановлює ринок через балансування попиту і пропозиції.
Ціна на газ не є цілком ринкова, бо тут монополія, але математика, формула, по якій обраховується ціна на газ, цілком доречна. Та математика говорить по якій ціні газпром може продавати газ Україні, так, щоб із одного куба мати такий самий прибуток, як і з куба проданого в Німеччині. Припустимо, Юлі би Путин запропонував 600 доларів, Юля погодилась би? А на 1000 погодилася б? Ви вважаєте, що Юля тоді мала погоджуватись на будь-яку ціну, яку Путін запропонує? Так ви уявляєте стосунки, по яким ціни встановлюються? Коли на ринку ви потрібний вам товар знаходите в одного продавця, але той продавець править втридорога, ви одразу купуєте? Не торгуєтесь?
Юля не повинна була погоджуватись на ціну, яку в принципі Україна не здатна була платити.
Україна газпрому не менше потрібна, ніж Україні - газ. Україна є найбільший покупець газпрому. Через Україну транспортується газ. Чим менше ми газу споживаємо (енергозбереження), тим дешевшим стає газпром. Коли газпром заломив неймовірну ціну, Україні тоді було чим воювати, і треба було торгуватися, аж до газової війни. Провести належну інформаційну кампанію в Європі, запросити європейських експертів. В України були запаси газу у сховищах. Якби газпром газ перекрив у Європу, то згодом платив би Європі пеню за невиконання контрактів.
До того не дійшло би, газпром тоді би раніше здався. А так, ваша Юля ощасливила Україну своїм газом набагато років вперед, здалася в полон без бою.

Оскільки у той час всередині України не було нормальних стосунків у владі, то звісно це впливало і на міжнародні стосунки.
А винен у поганих стосунках Ющенко своїм відношенням до Тимошенко, зіпсувавши їх ще у 2005. Про це я писала вище. Він не створив нормальних умов для праці прем'єрки, залишивши її наодинці в уряді (ну хіба що Турчинов ще там був) зі соратниками Ющенка і з небютівськими головами ОДА та РДА.
Звісно, що він міг не висувати у прем'єри Тимошенко, а дорогого йому Порошенка. Та, як кажуть, договор дороже дєнєг, на вибори йшли, об'єднавшись, значить мусили потім чесно поділити посади: я - президент, ти - прем'єр.
Він мусив тоді висувати Порошенка, адже ви самі кажете, що він йому був зобовязаний. З Порошенком він тоді мабуть справді повівся не добре.
А сварку ваша Тимошенко почала з наїзду і на Порошенка, й на инших. Тут однозначно. Він правильно її втришия погнав, тільки запізно.

Ніяких інтересів Тимошенко не здавала. Вона б їх здала, якби домовилась на меншу ціну в обмін на щось. Очевидно, що Путін скористався внутріполітичною ситуацією в Україні і загнув ціну по-максимуму. А чо ж не скористатись? Тим більше, що помаранчевих він не любив, м'яко кажучи.

Здав інтереси вже потім Янукович, погодившись на меншу ціну в обмін на здачу інтересів.
Свята простота! Принаймні ви не корупціонерка, на відміну від вашої Юлі.
Відкати не так працюють. Путину треба було продати дорожче газ, тому він міг запропонувати щось Юлі в обмін на те, що Юля купить для України дорогий газ.
Памятайте цю формулу, бо може вам доведеться колись займатись корупцією.

Дякую. Хоч наприкінці ви мене таки зуміли добряче насмішити. :D

Повідомлення відредагував kalamar: 03.04.2014 – 22:35

• 2

#173 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4200 повідомлень

Відправлено 04.04.2014 – 00:16

Мурчик (03.04.2014 – 11:38) писав:

спочатку хай в собі розберуться: хто вони є за переконаннями, чи українцями чи росіянами. якщо самі не знають хто вони такі, то звісно що виникатиме питання яке громадянство їм потрібне.
Цікаво, як на подібне питання відповідають австралійці, чи канадці. Ви не помічаєте того, що половина сучасного світу не живе в категоріях поняття національності зразка кінця 19 ст.
При потребі канадець без зайвих терзань може набути австралійське чи американське громадянство. Але то не заважає тому самому канадцю бути патріотом Канади.
  • 1

#174 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 04.04.2014 – 01:27

Дуже шкода.
  • 0

#175 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 04.04.2014 – 09:57

Додав голосування. Всі кандидати не помістилися, тому прихильникам Цушка надається можливість висловити свою позицію окремо в темі.

• 1

#176 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 04.04.2014 – 10:13

Проголосував)
  • 0

#177 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень

Відправлено 04.04.2014 – 11:12

Бачили дохідну декларацію Богомолець, скільки у неї гектар землі і квартир?

Повідомлення відредагував antip: 04.04.2014 – 11:13

• 0

#178 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 04.04.2014 – 11:31

якби я стільки заробляла на своїх клініках. я б теж в нерухомість вкладалася.
  • 0

#179 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 04.04.2014 – 12:28

antip (04.04.2014 – 11:12) писав:

Бачили дохідну декларацію Богомолець, скільки у неї гектар землі і квартир?
бачив... вона хоч чесно це не приховує, як Тимошенко.
  • 0

#180 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 04.04.2014 – 12:32

Фабрегас (04.04.2014 – 12:28) писав:

бачив... вона хоч чесно це не приховує, як Тимошенко.
ну, але грошей у людей просить.
  • -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних