Перейти до вмісту

Вибори Президента 2014

Повідомлень в темі: 343

#121 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 01.04.2014 – 09:58

серпиня (01.04.2014 – 09:49) писав:

Було б цікаво саме хто за кого і ще чому, а не кількість голосів.
зате не буде об'єктивної картини, у відкритому і закритому проголосують по різному ;)
  • 0

#122 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 01.04.2014 – 10:02

Фабрегас (01.04.2014 – 09:58) писав:

зате не буде об'єктивної картини, у відкритому і закритому проголосують по різному ;)
Ну доообре)) Хай буде закрите. А хто забажає, той у темі напише за кого.

Повідомлення відредагував серпиня: 01.04.2014 – 10:06

• 0

#123 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 01.04.2014 – 14:34

Зверніть увагу, пане kalamar, на частину 3 того указу, там є пункт, згідно якого Секретареві РНБО надано право брати участь у засіданні Кабінету Міністрів України з правом дорадчого голосу. А оскільки згідно Закону про РНБО:

Цитата

Рада національної безпеки і оборони України відповідно до Конституції України є координаційним органом з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
то це означало, що Президент (Ющенко) міг втручатися у справи Кабміну через секретаря РНБО, маючи отой дорадчий голос на засіданні уряду.
Жоден Секретар РНБО не призначався на такі повноваження. Погляньте які лаконічні укази про призначення Горбуліна, Марчука, Радченка, Кінаха, Гайдука, Плюща, Богатирьової, Клюєва, Парубія, і який про Порошенка.
Повноваження звісно могли змінюватись і іншими указами, які зараз тяжко знайти, але не пригадаю, щоб хоч хтось із Секретарів РНБО (фактично людина президента) припиралась на засідання уряду і щось радила прем'єру.

Ось натрапила ще на таку статтю.

Не зважаючи на це, я збираюсь голосувати за Порошенка.))
  • 0

#124 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 01.04.2014 – 21:43

серпиня (01.04.2014 – 14:34) писав:

Не зважаючи на це, я збираюсь голосувати за Порошенка.))

За Міністра економічного розвитку і торгівлі уряду Азірова? Це і є "нова влада"? :cry:
  • -1

#125 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 01.04.2014 – 22:04

Я ще так трохи сумнівався за кого голосувати, а тепер все ясно - лише Порошенко. Якщо в методичках фсб він бяка, то є гарний критерій для Українців. Спасіба зваріч.
  • 1

#126 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4197 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 01.04.2014 – 22:11

серпиня (01.04.2014 – 14:34) писав:

то це означало, що Президент (Ющенко) міг втручатися у справи Кабміну через секретаря РНБО, маючи отой дорадчий голос на засіданні уряду.
І що з того, що міг? Що ви в тому бачите поганого? Кабмін то не суд, не прокуратура, і не парламент. Кабінет міністрів відповідальний перед президентом, і підзвітний раді.
Коли ВОНА працювала, ЇЇ заважали працювати, боротись з грипом і підписувати з Путіним кабальні договори? Ви на це натякаєте? ВОНА перед підписанням договору директиви від уряду мала? Адже не всі в уряді були дурні! Єхануров ось каже, що не було у неї директив, що то все була творча самодіяльність. То як?
  • 0

#127 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 01.04.2014 – 22:19

Wеbеr (01.04.2014 – 22:04) писав:

Я ще так трохи сумнівався за кого голосувати, а тепер все ясно - лише Порошенко. Якщо в методичках фсб він бяка, то є гарний критерій для Українців. Спасіба зваріч.

На здоров"я. А потім новий президент призначить Азірова міністром економіки, а свого кума Ющенка головою Нацбанку. І нарешті в нас буде нова влада. :beer:

Зображення

До речі. Ти вже був у військоматі, чи і далі по закордонах никаєшся?
  • 0

#128 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 01.04.2014 – 22:44

Почитав передвиборні програми кандидатів. Дарта Вейдера ще немає, але решта теж варта уваги.
Пункт про ядерний статсус вказали наразі лише Ярош і Тягнибок. Взагалі їхні програми подібні, проте в Яроша дуже стисло і грамотно розписано все по тезах. Практично все крім кількох позицій звучить розумно і актуально. В Тягнибока ж трохи довільний стиль, а також деякі суперечливі ініціативи.
Програма Ляшка написана дуже сумбурно, але якщо подумки читати її голосом та інтонацією Ляшка, і уявляти парламентську трибуну, то нормально. Програма в цілому відповідає назві його партії, тобто доволі радикальна. Включаючи його обіцянку виставити РФ ціну за транзит газу 500 доларів. Але згадки про ядерний статус я так і не зустрів. Проте лише його програма завершується словами "Слава Україні".
Тігіпко, Царьов, Симоненко та Добкін обіцяють другу державну, відновлення дружніх стосунків з РФ, тобто нічого несподіваного, все розраховано на старий електорат. Особливо цинічно в Симоненка "Буде збережений і зміцнений державний статус української мови, а російській мові надано статус другої державної". Але якщо перші троє крім цього вказують на необхідність розвитку армії, збереження суверенітету, а Тігіпко навіть хоче "розробити план відновлення територіальної цілісності країни в дотеперішніх кордонах", то Добкін, висуванець 'партії регіонів', у своїй програмі мало не обіцяє здати державу Росії безкоштовно.
Програма Порошенка не вразила, але він там хоч чесно зізнається що для соцсфери грошей ближчим часом не буде, на відміну від Королевської, яка знову обіцяє європейські стандарти життя.
Найкраще виписана програма Тимошенко. Все чітко і по пунктах розписано, хоч галочки став за виконання\невиконання. В цілому у більшості кандидатів є спільні позиції, це мораторій на землю, розвиток армії, безвізовий режим з ЄС, співпраця з НАТО, люстрація, економічна децентралізація та відміна держадміністрацій, скорочення кількості податків і т.д. і т.п. Тобто речі цілком очевидні.

Тому найцікавіша передвиборна програма в Гриценка. Він там прямо пише що ці програми безглузді, їх ніхто потім не виконує.
  • 3

#129 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 01.04.2014 – 22:46

Цитата

А потім
А потім зваріч знову без преміальних 30 рублів залишиться... Как неубєдітєльний сєржант діванной дівізіі путлєра.
  • 0

#130 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 01.04.2014 – 22:51

Wеbеr (01.04.2014 – 22:46) писав:

А потім зваріч знову без преміальних 30 рублів залишиться... Как неубєдітєльний сєржант діванной дівізіі путлєра.

:facepalm:

У кого що болить, той про те й говорить (с)
  • -1

#131 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4197 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 01.04.2014 – 22:51

Wеbеr (01.04.2014 – 22:04) писав:

Путін, в обхід Зварича, уже давно сам рекламує Порошенка.
І займається чорним піаром проти Тимошенко.

Цитата

"Мы работали всегда достаточно успешно с властями Украины совсем разных политических взглядов – и с Леонидом Даниловичем работали, и с Ющенко работали. И я как председатель правительства Российской Федерации работал с Тимошенко: я к ней ездил, она приезжала в Россию. Разные были ситуации, и споры были, и договоренности были. Но это была в целом конструктивная работа. Если она захочет приехать в Россию, пускай приезжает. Но сегодня она – не председатель правительства. В каком качестве она приедет? Но препятствовать тому, чтобы она приехала в Россию, я лично не собираюсь"

• 1

#132 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень

Відправлено 01.04.2014 – 23:40

Nameless One (01.04.2014 – 22:44) писав:

Почитав передвиборні програми кандидатів. Дарта Вейдера ще немає, але решта теж варта уваги.
Пункт про ядерний статсус вказали наразі лише Ярош і Тягнибок. Взагалі їхні програми подібні, проте в Яроша дуже стисло і грамотно розписано все по тезах. Практично все крім кількох позицій звучить розумно і актуально. В Тягнибока ж трохи довільний стиль, а також деякі суперечливі ініціативи.
Програма Ляшка написана дуже сумбурно, але якщо подумки читати її голосом та інтонацією Ляшка, і уявляти парламентську трибуну, то нормально. Програма в цілому відповідає назві його партії, тобто доволі радикальна. Включаючи його обіцянку виставити РФ ціну за транзит газу 500 доларів. Але згадки про ядерний статус я так і не зустрів. Проте лише його програма завершується словами "Слава Україні".
Тігіпко, Царьов, Симоненко та Добкін обіцяють другу державну, відновлення дружніх стосунків з РФ, тобто нічого несподіваного, все розраховано на старий електорат. Особливо цинічно в Симоненка "Буде збережений і зміцнений державний статус української мови, а російській мові надано статус другої державної". Але якщо перші троє крім цього вказують на необхідність розвитку армії, збереження суверенітету, а Тігіпко навіть хоче "розробити план відновлення територіальної цілісності країни в дотеперішніх кордонах", то Добкін, висуванець 'партії регіонів', у своїй програмі мало не обіцяє здати державу Росії безкоштовно.
Програма Порошенка не вразила, але він там хоч чесно зізнається що для соцсфери грошей ближчим часом не буде, на відміну від Королевської, яка знову обіцяє європейські стандарти життя.
Найкраще виписана програма Тимошенко. Все чітко і по пунктах розписано, хоч галочки став за виконання\невиконання. В цілому у більшості кандидатів є спільні позиції, це мораторій на землю, розвиток армії, безвізовий режим з ЄС, співпраця з НАТО, люстрація, економічна децентралізація та відміна держадміністрацій, скорочення кількості податків і т.д. і т.п. Тобто речі цілком очевидні.

Тому найцікавіша передвиборна програма в Гриценка. Він там прямо пише що ці програми безглузді, їх ніхто потім не виконує.
Дай посилання на програми.
  • 0

#133 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 01.04.2014 – 23:43

antip (01.04.2014 – 23:40) писав:

Дай посилання на програми.
http://www.cvk.gov.ua/pls/vp2014/WP001
  • 0

#134 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 02.04.2014 – 01:08

Почитав я ці програми, і от що скажу: більш-менш по госту оформлено тільки у Порошенка, у всіх інших -- так-сяк.

Повідомлення відредагував antip: 02.04.2014 – 01:09

• 0

#135 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 02.04.2014 – 01:18

гм, а чи то не є так, що якщо Порошенко виграє, то прем'єром-міністром стане Тимошенко?
  • 0

#136 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 02.04.2014 – 01:22

-- Пане Ярош розкажіть про перші пункти вашої предвиборчої програми на пост президента України.
-- Головна мета, це зупинка російської агресії, для цього ми збираємось: збільшити утричі видатки на армію та відновити ядерний статусу України.
-- Серьозна заявка, а де ви візьмете стільки грошей?
-- Напічатаєм.

Повідомлення відредагував antip: 02.04.2014 – 01:28

• 1

#137 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 02.04.2014 – 01:31

ну, Ярош як Ярош, після заяви, що нічого не заробив у 2013 р., я майже впевнена, що за ним стоїть якийсь олігарх (або навіть і сама Росія), а він просто тупий фігурант.
  • 0

#138 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 02.04.2014 – 08:24

Мурчик (02.04.2014 – 06:43) писав:

З цього випливає, що ти за ядерний статус країни.
Я тут так і писав.
І чому це Пакистану можна, а Україні не можна?

Цитата

Цікавий підхід. Нагадує аналогію з вишиванкою. "Ну і шо, шо він бандюга, зате вишиванку красиво носить".
Це не підхід, це констатація факту. Ляшко більший націоналіст за Яроша і Тягнибока)

Цитата

Моя думка щодо нього і його сектора...
Ще місяць назад ПС користувався дуже великою підтримкою, а Ярош мав неабиякий рейтинг. Якщо ПС це справа рук Тимошенко, то чому б їй було не протиставити ПС "Свободі", витіснивши ту з парламенту на наступних виборах? Ярош цілком міг перебрати на себе частину традиційних виборців "Свободи", які теж нікуди не ділися. Але зараз БЮТ руками Авакова фактично пробує знищити ПС.

antip (02.04.2014 – 01:08) писав:

Почитав я ці програми, і от що скажу: більш-менш по госту оформлено тільки у Порошенка, у всіх інших -- так-сяк.

А що це за такі стандарти?
В Порошенка взагалі не програма, а твір для 11-го класу. Гірше тільки в Богомолець.
Мені більше імпонують тези як у Тимошенко чи Яроша, але то певно справа смаку.
  • 0

#139 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 02.04.2014 – 08:28

Nameless One (01.04.2014 – 22:44) писав:

як немає
http://vader.com.ua/programma
1. Будівництво бойової космічної станції для захисту республіки від територіальних претензій найближчих родичів.
2. Соціальний проект « Дартова тисяча», приємно здивує потерпілих від розвалу Ощадбанку СРСР.
3. Національна програма «Бездонний бюджет» дозволить підвищити зарплату бюджетникам до космічного рівня , а стипендії та соціальні виплати до захмарного.
4. Визнати мову ситхів другою державною.

Повідомлення відредагував Фабрегас: 02.04.2014 – 08:28

• 0

#140 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 02.04.2014 – 09:52

kalamar (01.04.2014 – 22:11) писав:

І що з того, що міг? Що ви в тому бачите поганого? Кабмін то не суд, не прокуратура, і не парламент. Кабінет міністрів відповідальний перед президентом, і підзвітний раді.
Відповідальний, але не підконтрольний.
Чому ви вперто не хочете бачити, що Ющенко викував посаду з підходящими повноваженнями для свого любого друга Порошенка?
Більш, ніж упевнена, що якби прем'єром тоді обрали не Юлю, а Пєтю, то необхідності надавати такі повноваження секретареві РНБО у Віті б не виникло. Вітя б з Пєтьою керували урядом удвох.
Ющенко тоді почав робити катавасії з розподілом влади, яку потім підхопили регіонали, в результаті чого Україна отримала Президента, Уряд, ВРУ, Суд, Прокуратуру у одній особі Януковича.

Коли ВОНА працювала, ЇЇ заважали працювати, боротись з грипом і підписувати з Путіним кабальні договори? Ви на це натякаєте?
Я не вигороджую Тимошенко, але на неї тоді дійсно дуже багато звалилось: той же грип, повені, газ, світова криза. Мабуть, не всі рішення її були правильними. Я лиш не можу зрозуміти чому ви так вигорожуєте Ющенка.
У тому указі про Секретаря РНБО є ще один цікавий пункт, яким Секретареві РНБО надано право:

Цитата

подавати на розгляд Президентові України пропозиції на підставі внесених у встановленому порядку відповідно до Конституції України та законів України Вищою радою юстиції, Головою Верховного Суду України, головою відповідного вищого спеціалізованого суду та іншими особами подань щодо кандидатур на посади суддів, членів Вищої ради юстиції та членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, призначення яких на посади здійснюється Президентом України
Цікаво, для чого Порошенку такі повноваження були?

ВОНА перед підписанням договору директиви від уряду мала? Адже не всі в уряді були дурні! Єхануров ось каже, що не було у неї директив, що то все була творча самодіяльність. То як?
І що, він надав якісь докази, чи усе закінчилось одними балачками?

Зварич (01.04.2014 – 21:43) писав:

За Міністра економічного розвитку і торгівлі уряду Азірова? Це і є "нова влада"? :cry:
Поки не бачу іншого кандидата, який мав би потрібний досвід для керування державою і який дійсно може об'єднати країну.
Але я ще остаточно не вирішила.

Немі (02.04.2014 – 01:18) писав:

гм, а чи то не є так, що якщо Порошенко виграє, то прем'єром-міністром стане Тимошенко?
Чорт їх там знає. Залишається сподіватися, що Пєтя з Юльою засвоїли уроки історії.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних