Перейти до вмісту

Вибори Президента 2014

Повідомлень в темі: 343

#101 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 31.03.2014 – 09:14

Цитата

Дарт Алексеевич Вейдер, выдвинутый политической партией «Интернет партия Украины», 1956 года рождения, образование среднее, Национальный университет пищевых технологий, электромонтер, проживает в Киеве;
:wink2:
  • 0

#102 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 31.03.2014 – 12:28

Перегляд дописусерпиня (31.03.2014 – 09:02) писав:

У зв'язку з цим у мене з'явилось кілька питань і тез.
А чим Ющенко кращий за них?
За кого них? За Юлю всім кращий.

Ідея створення Майдану - цікаво чия вона? І хто брав участь у її організації? І чи вважаєте ви майдан брудною технологією?
Ні. Громадські протести не є брудною технологією. Без широкої підтримки народу жодні політтехнологи не зможуть організувати пів мільйонні мітинги.

Ющенко погодився на технологію "Майдан" і працював у парі з Тимошенко, знищуючи рейтинг Януковича. "Бандити мають сидіти у тюрмах" - це ж така сама фішка Ющенка проти Януковича, як згадувана вами "любі друзі" проти Ющенка.
Ні. Як вище пояснив, майдан то не технологія. Щодо гасла, то то було його передвиборче гасло. Ви з ним не згодні? Чому ви вирішили, що то саме Януковича стосується? Я ніколи не чув щоб Ющенко обіцяв посадити Януковича. Навпаки, коли Янукович отримав підтримку виборців, Ющенко погодився на його премєрство.
Те передвиборче гасло було проти узагальненої корупції. Ви його якось иначе тоді розуміли?

Ющенко використовував брудний метод роблення посади під людину, коли хотів передати РНБО (Порошенку) повноваження КМУ (Тимошенко).
Цілковита дурниця і безпідставне фантазування.

А те, що Тимошенко посадили, Ющенко ж цьому посприяв, він віддав їй сторицею за свій знищений рейтинг, а реальних казнокрадів не посадив. Куди вже брудніший метод може бути, як садити собі подібних.
Я не знаю, чи була реальним казнокрадом Тимошенко.
Ющенко не сприяв її посадці. Він, по вашому, що, мав збрехати в суді?
У Ющенка не було повноважень когось садити. Садить суд, а не президент. Ющенко втручався в роботу судової системи? Яким чином Піскуну вдавалось відновлюватись через суд при Ющенку, якщо Ющенко так тяжко тиснув тоді на суди зловживаючи президенством?
Як гадаєте, при президенті Тимошенко, відновлення прокурора на посаді через суд, всупереч президенту Тимошенко, було би можливим? Думайте трохи.

Повідомлення відредагував kalamar: 31.03.2014 – 12:30

• 1

#103 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 31.03.2014 – 13:57

Перегляд дописуkalamar (31.03.2014 – 12:28) писав:

За кого них? За Юлю всім кращий.
Не кращий. -_-

Ні. Громадські протести не є брудною технологією. Без широкої підтримки народу жодні політтехнологи не зможуть організувати пів мільйонні мітинги.
Громадські протести не є брудною технологією, якщо вони дійсно громадські.
Порівняйте Помаранчеву революцію і Євромайдан, як вони почались:

Помаранчева революця:

Цитата

21 листопада 2004 року — другий тур голосування, у ході якого виборці повинні були зробити свій вибір між діючим прем'єр-міністром Віктором Януковичем і кандидатом від опозиції Віктором Ющенком. Зранку під керівництвом «польових командирів Майдану» Тараса Стецьківа, Миколи Томенка, Юрія Луценка та Володимира Філенка розпочалось монтування сцени на Майдані Незалежності.
Євромайдан:

Цитата

21 листопада — Під вечір 21 листопада, невдовзі після оприлюднення рішення уряду про призупинення процесу підготування підписання Угоди асоціації України з ЄС, люди стали самоорганізовуватися через соціальні мережі. Перша акція розпочалася у Києві на Майдані Незалежності близько 22:00. Під кінець доби учасників мітингу нараховувалось близько 1500 осіб.[75] На Майдан прийшли журналісти, громадські активісти, опозиційні політичні лідери. Стали з'являтися міліція та посилені загони Беркуту. Частина активістів пішла під Адміністрацію Президента України, після чого повернулась на Майдан Незалежності. Люди вирішили лишатися на ніч.[76][77] Цього дня суд прийняв рішення заборонити встановлення наметів, кіосків, навісів під час проведення акцій на Майдані Незалежності, вулиці Хрещатик та Європейській площі до 7 січня 2014 року.
Треба ж, 21 листопада, в той самий день. Аж тепер помітила.
Звісно, люди були обурені і тоді, і тоді. Але різниця у тому, що у першому випадку їх цілеспрямовано скликали до сцени політики, у другому ж, люди вийшли на протести самі.

Щодо гасла, то то було його передвиборче гасло. Ви з ним не згодні? Чому ви вирішили, що то саме Януковича стосується? Я ніколи не чув щоб Ющенко обіцяв посадити Януковича. Навпаки, коли Янукович отримав підтримку виборців, Ющенко погодився на його премєрство.
Те передвиборче гасло було проти узагальненої корупції. Ви його якось иначе тоді розуміли?
Я вже й призабула як воно було, але у мене справді тоді склалось враження, що це гасло було спрямоване проти Януковича і його оточення. Може я тоді й не правильно розуміла. Тоді Янукович саме як бандит мною сприймався.

Цілковита дурниця і безпідставне фантазування.
Я там мала написати "частину повноважень":
Прихований текст

Я не знаю, чи була реальним казнокрадом Тимошенко.
Ющенко не сприяв її посадці. Він, по вашому, що, мав збрехати в суді?
У Ющенка не було повноважень когось садити. Садить суд, а не президент. Ющенко втручався в роботу судової системи? Яким чином Піскуну вдавалось відновлюватись через суд при Ющенку, якщо Ющенко так тяжко тиснув тоді на суди зловживаючи президенством?
Як гадаєте, при президенті Тимошенко, відновлення прокурора на посаді через суд, всупереч президенту Тимошенко, було би можливим?
Він нічого не зробив, щоб цьому зашкодити. Боягуз.

І взагалі, коли Тимошенко програла вибори, вона теж могла майдан скликати у свою підтримку, але не зробила цього, признала поразку, хоча фальсифікації теж були. Вона краща за Ющенка.

Думайте трохи.
Та я думаю, може, лиш не так, як вам хочеться.))

Повідомлення відредагував серпиня: 31.03.2014 – 14:04

• 0

#104 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 31.03.2014 – 14:43

Перегляд дописусерпиня (31.03.2014 – 13:57) писав:

Треба ж, 21 листопада, в той самий день. Аж тепер помітила.
Звісно, люди були обурені і тоді, і тоді. Але різниця у тому, що у першому випадку їх цілеспрямовано скликали до сцени політики, у другому ж, люди вийшли на протести самі.
Знову фантазуєте. В обидвох випадках скликали. Ніхто просто так, ні сіло, ні впало, на майдан не йшов. Ви просто повелись на черговий міт, який дехто тепер намагається просунути, що мовляв між обома майданами є якась фундаментальна відмінність. Нема відмінності, хіба лише та, що перший був майже без жертв, а в другому задля політичної доцільності дехто і з влади і опозиції жертвував людьми.

Я там мала написати "частину повноважень":
З ланки ніяк не слідує, що посада голови РНБО була зайва, і що Ющенко її створював спеціально під Порошенка. Ви самі собі домислили, що то було під Порошенка, чи радше за вас домислили инші і вклали вам в голову, а ви ковтнули.
Щоб боротись з корупцією в найвищих ешелонах влади, потрібна система балансів і противаг. Ви ніколи не поборете корупцію, якщо віддасте всю владу в одні руки. Ющенко зробив посаду голови РНБО як противагу прем'єру, і логічно поставив на неї конкурента Тимошенко. Згадайте, що він на цю посаду згодом призначав і регіоналку Богатирьову, гадаю, із подібних міркувань. Щоб Богатирьова слідкувала за помаранчевими.

Він нічого не зробив, щоб цьому зашкодити. Боягуз.
Чому зашкодити? Він підписання газового договору Тимошенко називав злочином і зрадою ще за свого президенства. Ми чотири роки платимо за те підписання, і ще можливо платитимемо.
Відповідайте прямо. На вашу думку він на суді мав вигороджувати Тимошенко, і давати брехливі свідчення?

Он Піскун і тепер бреше розказує, що Ющенко на нього тиснув свого часу, щоб закрити справу по Тимошенко. Чому ви у цьому Ющенка не звинувачуєте, а звинувачуєте в тому, що він не збрехав на суді. :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 31.03.2014 – 14:48

• 2

#105 renxu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень

Відправлено 31.03.2014 – 15:04

В цій запеклій суперечці я хотів би нагадати про деякі факти з історії.
1. В бутність Ющенка прем'єром при Кучмі Тимошенко була віце-прем'єром з енергетики і поламала деякі корупційні схеми, за що її посунули з посади та ще й згодом посадили в Лук'янівку.Ющенко ні слова не сказав ні на її захист (ще до арешту), так само, втім, як і коли Пинзеника усунули з посади міністра економіки. Саме тоді в мене виникли величезні сумніви щодо моральних якостей майбутнього президента, хоча в 2004 я голосував за нього.
2. В 2004 Тимошенко зняла свою кандидатуру на користь Ющенка і всіляко його підтримувала, за що Ющенко їй щиро віддячив.
3. Напередодні підписання сумнозвісних газових угод було досягнуто домовленості про (мені ця цифра здається магічною) 268 доларів за тисячу кубів газу. Але Ющенко особисто заборонив підписувати цю угоду і наказав делегації повернутся в Україну. Тоді газпром "принципово" підняв номінальну ціну вдвоє, і лише якимись неймовірними махінаціями вдалось викрутити фактичну ціну на найближчий період на рівні 300.
4. Єдина особа, що займала високі посади, і яка дала свідчення проти Тимошенко на "суді" - саме Ющенко

Висновки.
Про юща більше не хочу.
Особисто я не схильний ідеалізувати Тимошенко, але
(1) злива бруду і чорного піару проти неї мені дуже сильно нагадує потоки лайна, що ллються с російського ТВ в сторону України - з такими ж рівнем аргументації та правдивості;
і (2) вибачаюсь за мій американський, але серед усіх політиків вона - єдиний мужик з яйцями
  • 0

#106 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 31.03.2014 – 15:20

Громадські протести не є брудною технологією, якщо вони дійсно громадські.
Порівняйте Помаранчеву революцію і Євромайдан, як вони почались:

Маємо приклади "проплаченого майдану" - антимайдан. І що? Оцініть дієвість цієї "політтехнології".
  • 0

#107 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 31.03.2014 – 15:50

Перегляд дописуkalamar (31.03.2014 – 14:43) писав:

Знову фантазуєте. В обидвох випадках скликали. Ніхто просто так, ні сіло, ні впало, на майдан не йшов. Ви просто повелись на черговий міт, який дехто тепер намагається просунути, що мовляв між обома майданами є якась фундаментальна відмінність. Нема відмінності, хіба лише та, що перший був майже без жертв, а в другому задля політичної доцільності дехто і з влади і опозиції жертвував людьми.
Якщо це справді так, то тоді я й Євромайдан вважатиму брудною політичною технологією.

З ланки ніяк не слідує, що посада голови РНБО була зайва, і що Ющенко її створював спеціально під Порошенка. Ви самі собі домислили, що то було під Порошенка, чи радше за вас домислили инші і вклали вам в голову, а ви ковтнули.
Посада не зайва, вона була і до Порошенка.
Але:
1) Порошенка призначили 8 лютого 2004 року указом, ланку якого я вам дала, і тим же указом йому дано "завищені" повноваження, яких секретарі РНБО досі не мали;
2) ось вам офіційна ланка того указу на сайті законодавства України, але там ніц не видно, бо той указ там уже зі змінами;
3) ось вам офіційна ланка про звільнення Порошенка Указом Президента від 8 вересня 2005 року;
4) і тут же 22 вересня повноваження секретаря РНБО різко зменшуються змінами того славнозвісного указу.

Щоб боротись з корупцією в найвищих ешелонах влади, потрібна система балансів і противаг. Ви ніколи не поборете корупцію, якщо віддасте всю владу в одні руки. Ющенко зробив посаду голови РНБО як противагу прем'єру, і логічно поставив на неї конкурента Тимошенко. Згадайте, що він на цю посаду згодом призначав і регіоналку Богатирьову, гадаю, із подібних міркувань. Щоб Богатирьова слідкувала за помаранчевими.
Ющенко не зробив цю посаду, вона була й раніше.
А коли на цю посаду заступила Богатирьова 24.12.2007, то той указ про завищені повноваження був вже скасований ще 15.12.2006. Тепер вам видно, що "завищені" повноваження робилися спецом для Порошенка?

Чому зашкодити? Він підписання газового договору Тимошенко називав злочином і зрадою ще за свого президенства. Ми чотири роки платимо за те підписання, і ще можливо платитимемо.
Відповідайте прямо. На вашу думку він на суді мав вигороджувати Тимошенко, і давати брехливі свідчення?
Може я й не права, може й не міг зашкодити.
Я не юрист і не знаю толком, що там було на тому суді.
Але чомусь оці визнані люди і організації думають інакше, ніж ви і Ющенко. Я їм вірю, що це не був злочин, а вам ні.

Перегляд дописуtaraBooka (31.03.2014 – 15:20) писав:

Маємо приклади "проплаченого майдану" - антимайдан. І що? Оцініть дієвість цієї "політтехнології".
Це просто різні політтехнології. У випадку Антимайдану для його створення залучались гороші, у випадку Помаранчевої революції для його створення використали обурення людей.

Повідомлення відредагував серпиня: 31.03.2014 – 16:05

• 0

#108 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 31.03.2014 – 16:03

Перегляд дописусерпиня (31.03.2014 – 15:50) писав:

Це просто різні політтехнології. У випадку Антимайдану для його створення залучались гороші, у випадку Помаранчевої революції для його створення використали обурення людей.
У визначенні політтехнології є слово "маніпулювання". В Помаранчеву люди вийшли на заклик не тому, що отримали викривлену інформацію від "помаранчевих політиків", а тому, що відмовилися бути маріонетками влади, яка сфальсифікувала результати виборів. Тому я з Вами в цім питанні не можу погодитись.
  • 0

#109 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 31.03.2014 – 16:25

Перегляд дописуtaraBooka (31.03.2014 – 16:03) писав:

У визначенні політтехнології є слово "маніпулювання". В Помаранчеву люди вийшли на заклик не тому, що отримали викривлену інформацію від "помаранчевих політиків", а тому, що відмовилися бути маріонетками влади, яка сфальсифікувала результати виборів. Тому я з Вами в цім питанні не можу погодитись.
Маніпулювання у Помаранчеву теж було. А саме, маніпулювання поведінкою людей. Хіба це не можна назвати політтехнологією?

Перегляд дописусерпиня (31.03.2014 – 15:50) писав:

1) Порошенка призначили 8 лютого 2004 року указом, ланку якого я вам дала, і тим же указом йому дано "завищені" повноваження, яких секретарі РНБО досі не мали;
Помилка. 2005 маэ бути, а не 2004.
  • 0

#110 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 31.03.2014 – 17:22

Перегляд дописусерпиня (31.03.2014 – 16:25) писав:

Маніпулювання у Помаранчеву теж було. А саме, маніпулювання поведінкою людей.
Що мається на увазі?
  • 0

#111 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 31.03.2014 – 18:07

Перегляд дописуtaraBooka (31.03.2014 – 17:22) писав:

Що мається на увазі?
Політики ще до закінчення виборів підготували сцену на майдані, тобто не люди вийшли спершу самі, а політики вже проводили до цього маніпуляції.

Повідомлення відредагував серпиня: 31.03.2014 – 18:08

• 0

#112 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 31.03.2014 – 21:03

Перегляд дописуМурчик (31.03.2014 – 20:21) писав:

тими, що й в.о президента Турчінав. якостями підпадати під впливи інших людей і здавати частину країни. чим скоріше президентздасть- юговасток, тим краще.

це що за брєд??? армія валяла ...., в той час як захоплювали кавалок країни, а тепер розказують - вони герої. хаха. зазомбували вас укр. змі.

і взагалі, нафіга утримувати армію, якщо є вона, нема її, а частину країну захоплюють, як дєцкій сад. одне, якби арміє не існувало - ну в такому випадку все зрозуміло, а тут...позор повний.
"подяка армії". :lol:
хех. треба ж таке встругнути
Відповідаю не вам, а тим (якщо такі є), які так само зрозуміли мої слова.

Щоб було ясно, коли я казала про подяку армії, то мала на увазі те, коли окремі генерали не підтримали дії Януковича і офіційно йому відмовили у підтримці, це стосується й усієї армії, бо саме завдяки їй Янукович не зміг скористатись своїм правом вводити війська для наведення порядку в країні.

Стосовно Криму. Я сама для себе колись відкрила істину, що не всяка дія є добра, і іноді бездіяльність (звичайне вичікування) є єдиним правильним рішенням. Чим закінчиться історія з Кримом, буде видно. Але те, що зараз на його території не ведуться військові дії, вважаю правильним (і не лише я).
  • 0

#113 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 31.03.2014 – 21:36

Планую додати в цю тему опитування. Запитання - робити його відкритим чи закритим?
  • 0

#114 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 31.03.2014 – 21:39

Перегляд дописуNameless One (31.03.2014 – 21:36) писав:

Планую додати в цю тему опитування. Запитання - робити його відкритим чи закритим?
А в чому полягає різниця між закритим і відкритим?
  • 0

#115 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 31.03.2014 – 22:03

У відкритому можна буде дізнатися хто з наших користувачів проголосував за Дарта Вейдера.
  • 3

#116 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 31.03.2014 – 22:06

Перегляд дописуNameless One (31.03.2014 – 22:03) писав:

У відкритому можна буде дізнатися хто з наших користувачів проголосував за Дарта Вейдера.
Тоді звичайно відкрите.
  • 0

#117 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.04.2014 – 02:22

Відповім на перший пост. Там решта суцільна т
канина

Перегляд дописуNameless One (31.03.2014 – 21:36) писав:

Та, я ще б планував врешті полюбасу :)
  • 1

#118 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 01.04.2014 – 07:57

До речі, kalamar, очевидно саме після того указу і з'явилося цілком заслужене єхидне звертання до тандему Ющенко-Порошенко "любі друзі". І ніяка це не політтехнологія. Я б їх взагалі засранцями після такого називала.
  • 0

#119 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 01.04.2014 – 08:37

Перегляд дописусерпиня (31.03.2014 – 22:06) писав:

Тоді звичайно відкрите.
у відкритому, як показує практика, голосують не так активно
  • 0

#120 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 01.04.2014 – 09:49

Перегляд дописуФабрегас (01.04.2014 – 08:37) писав:

у відкритому, як показує практика, голосують не так активно
Було б цікаво саме хто за кого і ще чому, а не кількість голосів.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних