Перейти до вмісту

Шлях і перспективи України

Повідомлень в темі: 183

Опитування: Шлях України (22 користувачів проголосувало)

Подальші кроки України

1. Воєнний конфлікт з Росією за повернення Криму (7 голосів [31.82%])

Процент голосів: 31.82%

2. Змиритись з втратою Криму і за допомогою армії не допустити втрати решти території (9 голосів [40.91%])

Процент голосів: 40.91%

3. Погодитись на пропозицію Росії - виведення військ в обмін на федералізацію, другу державну мову, вибори президента в грудні, невступ в НАТО і непідписання асоціації з ЄС (1 голосів [4.55%])

Процент голосів: 4.55%

4. Інше (опишіть у темі) (5 голосів [22.73%])

Процент голосів: 22.73%

Подальша структура України

1. Унітарна держава (15 голосів [68.18%])

Процент голосів: 68.18%

2. Федерація (1 голосів [4.55%])

3. Розпад на кілька незалежних держав (4 голосів [18.18%])

Процент голосів: 18.18%

4. Інше (опишіть у темі) (2 голосів [9.09%])

Процент голосів: 9.09%

Мовне питання

1. Єдина державна мова українська (13 голосів [59.09%])

Процент голосів: 59.09%

2. Дві державні мови на всій території України (3 голосів [13.64%])

Процент голосів: 13.64%

3. Регіональні мови в певних областях України (5 голосів [22.73%])

Процент голосів: 22.73%

4. Дві і більше мов у певних регіонах України після федералізації (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

5. Інше (опишіть у темі) (1 голосів [4.55%])

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 18.03.2014 – 23:08

Федерація та дві державні, якщо ще не пізно. Інакше втратимо Схід та Південь, а в нас настане економічний пістуц.

Про Крим забути, він вже не повернеться.

Армію не використовувати.

Цитата

Некого винить. Смотрю на проекты постановлений ВР: убрать из названия Киева город-герой, лишить Москву и Петербург статуса городов-побратимов, запрет КПУ и Партии Регионов... ГПУ поручил Минкульту перепроверить расходование средств на празднование юбилея Шевченко. А расстрел на Институтской ГПУ уже расследовало? Успешно?
Да вы охерели, господа. Реально охерели.
Юго-Восток кипит. Ботексное чудо ехидно посматривает на процесс. Он в первый же день ввел в Крыму 3!!!! Государственных языка. Потому что он мерзавец, но вменяемый. Умный. И понимает, что надо сделать, что его носили на руках крымчане. А вы еще выпустите на трибуну бесноватую Фарион! И дончане не только танки, они и самолеты остановят!

http://bither.livejo...com/331930.html

Повідомлення відредагував Зварич: 18.03.2014 – 23:19

• -3

#22 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.03.2014 – 23:17

Цитата

Про Крим забути, він вже не повернеться.
А куди Крим подівся? Невже був землетрус?
  • 0

#23 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 18.03.2014 – 23:25

Перегляд дописуWеbеr (18.03.2014 – 23:17) писав:

А куди Крим подівся? Невже був землетрус?

На жаль, Крим ми втратили через нерозумну політику нашої влади. Менше треба було волати: "Крим буде український, або безлюдний"
  • -1

#24 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.03.2014 – 23:35

Перегляд дописуЗварич (18.03.2014 – 23:25) писав:

На жаль, Крим ми втратили через нерозумну політику нашої влади. Менше треба було волати: "Крим буде український, або безлюдний"
Ну да, в усьому винна теперішня влада і майдан, а Путін ні при чому тут, мимо проходив просто та й підібрав, що погано лежало.
  • 3

#25 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 18.03.2014 – 23:39

Перегляд дописусерпиня (18.03.2014 – 23:35) писав:

Ну да, в усьому винна теперішня влада і майдан, а Путін ні при чому тут, мимо проходив просто та й підібрав, що погано лежало.
Це гасло (про Крим) наші націоналісти волають ще з 90-х років, з легкої руки Корчинського ;)
  • -3

#26 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 18.03.2014 – 23:47

Зварич, гониш, до цього тупо.
виходить всі злочини влади за яника ніпрічьом. і путін ніпрічьом.
знаєш, це навіть я знаю, що вони прічьом і хоча б тому тобі має бути реально соромно.
  • 1

#27 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 18.03.2014 – 23:52

Перегляд дописуНемі (18.03.2014 – 23:47) писав:

Зварич, гониш, до цього тупо.
виходить всі злочини влади за яника ніпрічьом. і путін ніпрічьом.
знаєш, це навіть я знаю, що вони прічьом і хоча б тому тобі має бути реально соромно.
Я не казав, що вони не винні. Путін лише використав ситуацію на свою користь. А "95% Криму за приєднання до Росії" - це погана робота усіх наших попередніх урядів. І сьогоднішньої влади також.
  • -2

#28 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 18.03.2014 – 23:54

Перегляд дописуЗварич (18.03.2014 – 23:52) писав:

Я не казав, що вони не винні. Путін лише використав ситуацію на свою користь. А "95% Криму за приєднання до Росії" - це погана робота усіх наших попередніх урядів. І сьогоднішньої влади також.
А які ви новини дивитесь?
  • 2

#29 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 18.03.2014 – 23:56

Перегляд дописусерпиня (18.03.2014 – 23:54) писав:

А які ви новини дивитесь?
Євроньюс, Бі-Бі-Сі і далі по списку. Нашим та російським я не дуже довіряю. А що?
  • 0

#30 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 19.03.2014 – 00:01

Перегляд дописуЗварич (18.03.2014 – 23:56) писав:

Євроньюс, Бі-Бі-Сі і далі по списку. Нашим та російським я не дуже довіряю. А що?
Та я не спорю, цифра 95% "за" була у всіх новинах. Але невже там не казали про порушення? Ви хоч знаєте, що 123% у Севастополі проголосували "за"?
  • 1

#31 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 19.03.2014 – 00:02

Перегляд дописуЗварич (18.03.2014 – 23:39) писав:

Це гасло (про Крим) наші націоналісти волають ще з 90-х років, з легкої руки Корчинського ;)
Корчинський такий самий націоналіст як ти. Думаю, що ви з одної каси 30 срібників отримуєте.
  • 1

#32 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 19.03.2014 – 00:09

Перегляд дописусерпиня (19.03.2014 – 00:01) писав:

Та я не спорю, цифра 95% "за" була у всіх новинах. Але невже там не казали про порушення? Ви хоч знаєте, що 123% у Севастополі проголосували "за"?

Я навіть знаю, звідки ця мулька пішла:

Цитата

Явка избирателей в Крыму на 20.00 (22.00 мск) составила 81,36%, сообщил председатель комиссии Верховного совета Крыма по организации и проведению референдума Михаил Малышев.
«На 20 часов в Крыму проголосовали 1 млн 250 тыс. 426 человек. Это результат без учета Севастополя», - сказал он. «С учетом Севастополя проголосовали 1 млн 724 тыс 563 человека», - добавил глава комиссии.
Из математического расчета получалось, что в Севастополе проголосовали 474 137 человек. Проблема в том, что во всем городе не найдется такого количества населения. Там всего около 300 000 избирателей. После чего это сообщение подхватила масса недоброжелателей и раскидала по всему интернету.
Однако, зайдем на официальный сайт Севастополя.
И Председатель Севастопольской городской комиссии по подготовке и проведению общекрымского референдума Валерий Медведев зачитал протокол, согласно которому в списки для голосования были внесены 306 258 человек, 274 101 человек приняли участие в голосовании.
Более того, число в 1 миллион 700 тысяч больше вообще нигде не фигурирует, кроме вышеописанного сообщения. Нетрудно предположить, что мы имеем дело с простой ошибкой. Малышев назвал правильное количество проголосовавших по Автономной республике Крым, потому что это сфера его отвестенности. Севастополь же, совсем иной субьект, и Малышев скорее всего просто ошибся. Вполне возможно, что это ошибка издания. Предлагаю, еще раз проверить данные, и нигде больше не найдете такой большой суммы.

• 0

#33 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 19.03.2014 – 00:13

Перегляд дописуЗварич (19.03.2014 – 00:09) писав:

Я навіть знаю, звідки ця мулька пішла:
Євроньюс, Бі-Бі-Сі кажете...
www.gazeta.ru - новини, яким довіряєте?
  • 0

#34 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 19.03.2014 – 00:18

Перегляд дописусерпиня (19.03.2014 – 00:13) писав:

Євроньюс, Бі-Бі-Сі кажете...
www.gazeta.ru - новини, яким довіряєте?

Я довіряю Бі-Бі-Сі.

Цитата

У Криму обробили всі бюлетені: 96,77% - за приєднання до Росії

http://www.bbc.co.uk...esults_dt.shtml

Покажіть мені, де на сайті Бі-Бі-Сі інфа про 123%?
  • 0

#35 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 19.03.2014 – 01:37

The Wallstreet Journal або The Guardian - теж сумнівні джерела?
бо також подали цю інфу.
  • 1

#36 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 19.03.2014 – 09:16

До розмови зі Зваричем я не знала, як голосувати у темі.)
Тепер знаю: інше за усіма пунктами.
1. Подальші кроки України: відстоювати своє право на Крим у міжнародних судах, які (берусь пророкувати) ми 100% виграємо.
2. Подальша структура України: винести питання державного устрою на всеукраїнський референдум. Сама схиляюсь до унітарного устрою з децентралізацією державної влади.
3. Мовне питання: так само референдум, навіть 2. На першому винести питання одно-, двомовності у державі (я за одномовність). На другому дати право на проведення місцевих (обласних) референдумів теж про двомовність у області. Але це не остаточна моя думка у мовному питанні, тут треба ще добре подумати.

І ще: може варто би відкликати з Криму війська, щоб уникнути нових убивств.

Немі +
  • 1

#37 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 19.03.2014 – 09:34

Друзі!
А з чого весь кіпіш почався?
Так отож.
чекаємо 21
а якщо читати вже російські змі, то "вмєняємиє"
www.grani.ru
www.ej.ru
www.kasparov.ru

і бережіть підсвідомість:
https://www.youtube....ZPxLdujQ#t=1002
  • 0

#38 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 19.03.2014 – 10:19

Перегляд дописуНемі (18.03.2014 – 20:33) писав:

я песимістка та чогось мені здається, зокрема після цих заяв, що Україна вийшла з СРСР незаконно, що путін придурок зупиниться щойно на вашому західному кордоні(
але за рахунок відповідей - позначила:
- Змиритись з втратою Криму і за допомогою армії не допустити втрати решти території
- Унітарна держава (хоча мало мені віриться)
- Дві державні мови на всій території України

до речі - федералізація імо це розкол України без військового вторгнення. якраз путіну це вигідно.
я тепер вже думаю що Путін на таке не піде - максимум на "забезпечення проведення референдуму на Півдні і Сході", мінімум - мінімум вже виконано.
Федералізація справді на руку Путіну, бо так легше захапати ще кусок в майбутньому.
Дві державні мови - складна річ. Я деколи спілкуюсь на певних сайтах з людьми зі Сходу, на перший погляд адекватними, так от вони постійно показують себе притісненними, в тому плані що хочуть ведення офіційної документації в себе - російською.
Я хочу, щоб всі жителі України відчували себе нормально в цьому плані. Але ми маємо досвід Білорусі, де з 95 року дві державні мови і стан білоруської - плачевний. Я не хочу такої долі для української. Російська мова ніколи не зникне, маючи такий потужний "рускій мір" за спиною. Захищати треба українську. Але при цьому, бляха, східняки кажуть що це їх ущімляє.
Взагалі в нас патова ситуація тут...

Перегляд дописуWеbеr (18.03.2014 – 21:32) писав:

ще гордість за дніпропетровськ бере. дивився трансляцію по телевізору і афігевав, вони без перестанку сипали Слава Україні-Героям Слава
був на тому стадіоні в 2011 і 2012 році, там коли чули Слава Україні починався свист неймовірний і виконання ставало неможливим, а зараз Зображення
звук підбавте Зображення
https://www.youtube....d&v=fjv3LWmJXjE

https://www.youtube....d&v=KqXE_mYsBx4

та ну... в 2011, 2012 ) Ультрас на всіх стадіонах вже дуже давно використовують ці гасла, але тільки ультрас. Кузьмічі менше. в Луганську ультрас теж час Слава Україні заряджає. Ви просто не цікавитесь футболом.

Перегляд дописусерпиня (18.03.2014 – 22:42) писав:

У мене теж до вас питання: ви ідеально виконуєте свою роботу? завжди все вчасно?
намагаюсь принаймні.
Але в них зовсім інший рівень відповідальності. Прийшовши до влади вони одним з перших законів проголосували за відміну мовного закону, наче спеціально, щоб спровокувати заворушення на Сході і Півдні. Думати треба головою. Те що Турчинов побачив ефект і заветував відміну - вже нічого не дало. Зараз вони все поділили і взялись до вирішення "другорядних справ" - таких як людські питання, але вже може бути пізно. Рупор Кремля не спав весь цей місяць.

Перегляд дописуНемі (19.03.2014 – 01:37) писав:

The Wallstreet Journal або The Guardian - теж сумнівні джерела?
бо також подали цю інфу.
вони напевно просто передрукували цю інфу з українських ЗМІ. На офіційному сайті "референдуму" зараз вже реалістичні цифри, правда не бачив які були до того.
http://referendum201...zbirateley.html

Цитата

"Общее количество участников общекрымского референдума, принявших участие в голосовании, 1 миллион 274 тысячи 96, человек. Количество бюллетеней, признанных недействительными — 9097. Количество голосов по первому вопросу — 1 миллион 233 тысячи 002 человека. Количество голосов участников референдума, поданных в поддержку вопроса номер два — 31 тысяча 997", — сказал он.

І ще я офігіваю з дій Свободи в останніх подіях.
Свобода не працює на зближення Сходу і Заходу. Свобода працює як провокатор. Ех, говорили мені колись що це агенти Кремля, а я не вірив. Тепер вірю
  • 0

#39 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень

Відправлено 19.03.2014 – 11:26

.

Повідомлення відредагував antip: 19.03.2014 – 11:29

• 0

#40 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 19.03.2014 – 11:31

Перегляд дописуantip (19.03.2014 – 11:26) писав:

Так, а ще ми зігуємо.
Не троль ) Я чудово розумію, що рядові учасники партії роблять все для України і те що кажуть керівники. Але, що в головах керівників, не можеш достеменно знати ні ти, ні я

Повідомлення відредагував Фабрегас: 19.03.2014 – 11:31

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних