Перейти до вмісту

Шлях і перспективи України

Повідомлень в темі: 183

Опитування: Шлях України (22 користувачів проголосувало)

Подальші кроки України

1. Воєнний конфлікт з Росією за повернення Криму (7 голосів [31.82%])

Процент голосів: 31.82%

2. Змиритись з втратою Криму і за допомогою армії не допустити втрати решти території (9 голосів [40.91%])

Процент голосів: 40.91%

3. Погодитись на пропозицію Росії - виведення військ в обмін на федералізацію, другу державну мову, вибори президента в грудні, невступ в НАТО і непідписання асоціації з ЄС (1 голосів [4.55%])

Процент голосів: 4.55%

4. Інше (опишіть у темі) (5 голосів [22.73%])

Процент голосів: 22.73%

Подальша структура України

1. Унітарна держава (15 голосів [68.18%])

Процент голосів: 68.18%

2. Федерація (1 голосів [4.55%])

3. Розпад на кілька незалежних держав (4 голосів [18.18%])

Процент голосів: 18.18%

4. Інше (опишіть у темі) (2 голосів [9.09%])

Процент голосів: 9.09%

Мовне питання

1. Єдина державна мова українська (13 голосів [59.09%])

Процент голосів: 59.09%

2. Дві державні мови на всій території України (3 голосів [13.64%])

Процент голосів: 13.64%

3. Регіональні мови в певних областях України (5 голосів [22.73%])

Процент голосів: 22.73%

4. Дві і більше мов у певних регіонах України після федералізації (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

5. Інше (опишіть у темі) (1 голосів [4.55%])

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 10.08.2014 – 03:26

В усіх трьох питанях голосую за перші пункти.
Крим - без варіантів. Можна погодитися на те, що Кримом має керувати Меджліс. Власне, я вже говорив: якщо Крим від ватників звільнить НАТО, він стане незалежною державою, якщо звільнить українська армія - він залишиться автономією у складі України; але російським Крим буде рівно доти, доки Росією керуватиме Х***о (якщо не менше). А його час уже на підході.

Перегляд дописуantip (18.03.2014 – 16:08) писав:

Я думаю треба валити звідси.
Сподіваюся, вдалося?

Щодо структури. відкрию маленький секрет: я як ніхто інший зацікавлений у федералізації. Бо прописаний я (і народився) у Полтавській області, а фактично живу в Харківській, а саме ці дві області (причому саме в такій послідовності) за Януковича були головними донорами держбюджету. Себто якби відбулася федералізація, то Донбас "внєзапно" смоктав би лапу, а "мої" області отримали би широкий простір для розвитку на власний розсуд. (А розсуд Полтавщини, між іншим, ніколи не збігався з розсудом Кучми-Януковича, така фігня, малята, і розказуйте далі про поділ на Схід
/Захід :8: ) і тим паче я поржав би, якби після завершення війни (вибач, друже Стюфляєв!) Донбас отримав би омріяну можливість відбудовувати свої руїни суто власним коштом! :happy1: Але. Федералізації не буде, бо для тих, хто про неї найбільше триндить, вона реально смерті подібна.

З мовою все зрозуміло, сподіваюся. Порошенко - баран, але його дружина - розумна (з гордістю можу сказати, що колись із нею перетинався в реалі, вона залишила враження найадекватнішої з усього сімейства). І є підстави сподіватися, що за президентства Петрика державна мова залишиться одна. (дяка Марині Анатоліївні :alakh: ).
  • 0

#122 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.08.2014 – 14:01

Лол, те що Крим був республікою, то він не смоктав с бюджету?

"Бо прописаний я (і народився) у Полтавській області, а фактично живу в Харківській, а саме ці дві області (причому саме в такій послідовності) за Януковича були головними донорами держбюджету. Себто якби відбулася федералізація, то Донбас "внєзапно" смоктав би лапу, а "мої" області отримали би широкий простір для розвитку на власний розсуд." Федералізація не завжди означає що кожен буже заробляти на себе, достатньо подивитися на Росію. Достатньо місцевого самоврядування, а ти в же хочеш не потрібної федералізації, яка призведе до того що ти будеш плакати кровавими слізьми, буде як в Криму.
  • 0

#123 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.08.2014 – 21:21

Цитата

Якщо Україна зуміє створити таку економічну модель, за якої люди охоче і старанно працюватимуть, то всі інші проблеми відійдуть на другий план. Якщо життєвий рівень учителя, інженера, простого робочого стане вищий, ніж у Росії, то проблеми Криму, Донецька, Луганська відпадуть самі собою.
Україна має всі умови для того, щоб стати однією з найсильніших і найбагатших країн Європи.
http://ar25.org/arti...-naysylnishyh-i

Цитата

Є глобальна спільнота - українці, частина з яких мешкає у надчорномор’ї, в Європі, решта - по всій земній кулі.
Україна глобальна

Повідомлення відредагував Armando: 11.08.2014 – 21:26

• 0

#124 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 12.08.2014 – 10:11

Перегляд дописуShіver2005 (12.08.2014 – 05:37) писав:

Україна перейшла від рук ГРУ до рук АНБ. Відтепер маріонетка США та ЄС. Президент не керує країною. АТО - фікція. Капіталіст Порох жадібний до грошей зведе цю країну у могилу, якщо вже не звів. Народ зомбований як росіяни, лише у бік ЄС і США. Яким же треба бути недоумком, щоб рівняти Україну, котра має мільйон перспектив більше з країнами ЄС? Людей на Майдані назвали бомжами, бо Порох не виконує вимог черні і боїться долі Яника.
Країна розвалена, люди повтікали, більшість київських бізнесменів у країни-паразити Антанти. Перспектива України - чорнота.
ти часто пишеш багато брєду, але тут, на жаль, я з тобою погоджуюсь...
  • 0

#125 L'insouciance

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 13.08.2014 – 11:14

Буфер між ЄС та Росією. 10-15% населення живуть чудово, бо вони в середині систем або навчилися використовувати її для свого благополуччя.
Більше половини - планктон, що обрав шлях не дивитися дальше свого носа. Вони працють на систему по буднях, по вікендах жарять шашлики та хилять пиво. ще десь 30% ледве зводять кінці з кінцями. 5% живе у внутрішній еміграції, їм також ця країна непотрібна. отаке майбутнє на найближчі 20 років. якщо Росія за цей час збережеться, існує велика вірогідність стати її частиною, бо в ЄС країна нах нікому непотрібна. Єдиний шлях людського існування в такій країні - проникнути в 10%ний пануючий системний клас. Це непросто, бо місця зайняті, соціальний ліфт відсутній. Ще один шлях - реальне знищення системи, аля французька чи совєтська революція. Малоймовірно, бо замало активних пасіонаріїв невдоволених життям, а ті що є - толерастичні, мирні тюхтії, які не те що високого чиновника з системи не пристрелять, а й мухи не прихлопнуть.
  • 1

#126 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 13.08.2014 – 11:46

Перегляд дописуL'insouciance (13.08.2014 – 11:14) писав:

Буфер між ЄС та Росією. 10-15% населення живуть чудово, бо вони в середині систем або навчилися використовувати її для свого благополуччя.
Більше половини - планктон, що обрав шлях не дивитися дальше свого носа. Вони працють на систему по буднях, по вікендах жарять шашлики та хилять пиво. ще десь 30% ледве зводять кінці з кінцями. 5% живе у внутрішній еміграції, їм також ця країна непотрібна. отаке майбутнє на найближчі 20 років. якщо Росія за цей час збережеться, існує велика вірогідність стати її частиною, бо в ЄС країна нах нікому непотрібна. Єдиний шлях людського існування в такій країні - проникнути в 10%ний пануючий системний клас. Це непросто, бо місця зайняті, соціальний ліфт відсутній. Ще один шлях - реальне знищення системи, аля французька чи совєтська революція. Малоймовірно, бо замало активних пасіонаріїв невдоволених життям, а ті що є - толерастичні, мирні тюхтії, які не те що високого чиновника з системи не пристрелять, а й мухи не прихлопнуть.
це не перспектива України, це її сьогодення
  • 0

#127 L'insouciance

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 13.08.2014 – 13:19

Перегляд дописуФабрегас (13.08.2014 – 11:46) писав:

це не перспектива України, це її сьогодення
якщо перспектива наступних 20ти років виглядає як сьогодення, то це свідчення тотального застою і цементування нинішнього європейського аутсайдерства в усіх розуміннях. після 20 років прогнозувати не варто, оскільки утворення "Україна" за всіма ознаками має щезнути
  • -3

#128 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 01.09.2014 – 10:28

Зображення
  • 0

#129 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 04.09.2014 – 13:29

Файна компанія у Порошенка
Зображення
  • 2

#130 L'insouciance

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 04.09.2014 – 14:02

Перегляд дописуWеbеr (04.09.2014 – 13:29) писав:

Файна компанія у Порошенка
В Порошенка історична місія - гарантувати перекроєння України
  • -2

#131 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 06.09.2014 – 15:07

Все буде добре.

Цитата

Крайне жалко выглядели украинские студенты 30 ноября, после нападения Беркута. Дебют Майданом был полностью проигран. Студенты бежали, теряя элементы одежды, и были вынуждены спрятаться за стенами Михайловского монастыря, потому что единственная их надежда была на Бога. Ну, а в результате мы знаем, чем все кончилось, и где сейчас Янукович. А, хотя нет. Мы даже не знаем, где сейчас Янукович, так он ловко организовал избиение студентов 30 ноября.
А Иловайск — это новое 30-е ноября.
Тут важно понимать, что традиция такова, что в дебюте мы традиционно проигрываем. Планида такая. В 41-м тоже Гитлер в дебюте неплохо выступил, а эндшпиль он встретил уже с простреленной головой.
В дебюте мы потерпели поражение в Крыму и на Донбассе. В эту войну мы вошли без армии, с разорванной страной, в которой половина населения не поддержала Майдан, совершенно не готовые к такой эпической эскалации конфликта. Поэтому и аннексия Крыма прошла успешно, и захват РОВД на Донбассе на старте удался.
В итоге мы за полгода миттельшпиля построили систему противодействия в гибридной войне, и даже начали выводить ситуацию на эндшпиль, додавливая «Новороссию» до границ, очерченных мелом вокруг силуэта Царева на асфальте.
Но при виде такого эндшпиля Путин не сдержался и открыто ввел войска. Таким образом, гибридная война закончилась и началась война обычная
http://argumentua.co...medium=facebook
  • 2

#132 L'insoucianсе

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 69 повідомлень

Відправлено 14.10.2014 – 19:21

Проглянув новини - і вкотре похитав головою. Вже стало загальноприйнятою традицією у високопосадовців публічно спілкуватися на кримінальному сленгу. Яке майбутнє чекає країну, державні мужі якої пілкуються тією ж мовою, що і злочинці...
Консервація неминуча. а що таке консервація? це продовження очолювати рецйтинг найбіднішої країни Європи, найнижчих в Європі зарплат, найкорумпованішої в Європі країни, загальноприйняте хамство, що ввійшло в норму, стабілізація олігархічного управління країною.
  • 0

#133 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.10.2014 – 08:25

Україну очікує суттєва реорганізація суспільства.
Соціум вже відчуває поштовхи до суттєвих змін.
Відносини між людьми їх форма, зміст, засоби комунікації та співпраці створять нову модель суспільства.
Ключовими факторами буде взаємодія сильних самодостатніх особистостей, спільна робота над викликами, діяльність для досягнення взаємного блага.
Устрій суспільства буде нагадувати мережу з великою кількістю зв’язків між вузлами графа "багато до багатьох".

Повідомлення відредагував Armando: 16.10.2014 – 08:26

• 0

#134 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6653 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.10.2014 – 08:39

та нічого не зміниться суспільство, тільки гірше буде. ось побачите. на виборах мого округу проголосують за блок порошенка і за мажоритарника Бобова, і в раді будуть всі ті ж самі регіонали, і будуть красти "пущє прєжнєго"

хіба що таки зроблять російську мову другою державною, і всі чиновники більше ні слова не промовлять українською.
  • 0

#135 *****

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 19.10.2014 – 11:28

Поки був Майдан, Росіяни просто зайшли в Крим, в Україну, поставили свій прапор, і ніхто нічого не сказав!!!
Ви що знущаєтесь?!!! Віддати Крим Росії?!!
Так звісно!!!! Давайте віддамо Крим Росії, Дніпропетровськ, Донецьк, Київ, та шо там, давайте всю Україну Росії віддамо!!!!
Які ж ми тоді патріоти?!!! Віддати кусок України Росії, значить зрадити свою державу!!!!!
  • 0

#136 L'insoucianсе

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 69 повідомлень

Відправлено 19.10.2014 – 17:48

Перегляд дописуКорлайн (19.10.2014 – 11:28) писав:

Поки був Майдан, Росіяни просто зайшли в Крим, в Україну, поставили свій прапор, і ніхто нічого не сказав!!!
Ви що знущаєтесь?!!! Віддати Крим Росії?!!
Так звісно!!!! Давайте віддамо Крим Росії, Дніпропетровськ, Донецьк, Київ, та шо там, давайте всю Україну Росії віддамо!!!!
Які ж ми тоді патріоти?!!! Віддати кусок України Росії, значить зрадити свою державу!!!!!
на разі не чув про партизанську діяльність патріотів України у Криму, які на практиці вирішили продемонструвати свою незгоду з віддачею Росії півострова. Воюють прихильники подальшого перебування Крима в Україні лишень в інтернетах.
на разі не чув, щоб хтосьпродемогнстрував свою незгоду з тим, що Крим віддали Росії і власними діями опору, як вчинити патріотичний акт, підірвавши десь у Севастополі себе і половину поліцейського участка.
може ти єдина спробуєш поїхати в Крим і висказати свою незгоду на практиці, чи слабо, як і для всіх решти "патріотів" і своя срака та життя дорожче
  • 0

#137 *****

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 19.10.2014 – 18:35

Перегляд дописуL'insoucianсе (19.10.2014 – 17:48) писав:

на разі не чув про партизанську діяльність патріотів України у Криму, які на практиці вирішили продемонструвати свою незгоду з віддачею Росії півострова. Воюють прихильники подальшого перебування Крима в Україні лишень в інтернетах.
на разі не чув, щоб хтосьпродемогнстрував свою незгоду з тим, що Крим віддали Росії і власними діями опору, як вчинити патріотичний акт, підірвавши десь у Севастополі себе і половину поліцейського участка.
може ти єдина спробуєш поїхати в Крим і висказати свою незгоду на практиці, чи слабо, як і для всіх решти "патріотів" і своя срака та життя дорожче
Зараз вся увага українців на Сході країни, складається таке враження що про Крим забули!
Хочу сказати що це не тільки моя думка, так думає половина Заходу України.
Мені не "слабо" поїхати в Крим, а на Сході я була, я не із тих хто буде ховатися в інших країнах, коли фашисти залізуть в моє місто.
Хотілося б почути Вашу думку, от припустим, Схід повернувся до України, а Крим досі під владою Росії, що б зробили Ви?
Хоча ні, не те запитання, Ви би щось зробили, для повернення Криму?
  • 0

#138 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6653 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.10.2014 – 19:09

ну яка може бути перспектива, якщо добровольцям, що захищають цю державу, ця держава зброю продає?! задарма не дасть, тільки за доляри. та ще й розвели народ на СМСки, з яких кошти невідомо де...
  • 0

#139 L'insoucianсе

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 69 повідомлень

Відправлено 20.10.2014 – 08:12

Перегляд дописуКорлайн (19.10.2014 – 18:35) писав:

Хочу сказати що це не тільки моя думка, так думає половина Заходу України.
Я теж фантазії думаю. Думаю, що непогано було б, наприклад, трахнути шведську принцессу.

Цитата

Мені не "слабо" поїхати в Крим, а на Сході я була, я не із тих хто буде ховатися в інших країнах, коли фашисти залізуть в моє місто.
Ще раз - покажи своє патріотичне налаштування н а д і л і. Поїдь в Крим і вчини гідну української патріотки не на словах а на ділі дію - підорви себе і півофісу партіє Єдіная Россия в Сімферополі. Злачних місць, де тутсусються понаїхавші ту ди москалі, слава Богу, - купа.
А фашисти в твоє західноукраїнське місто не полізуть. Бо розуміють, що то вже не Росія і воно нафіг їм не потрібне.

Цитата

Хотілося б почути Вашу думку, от припустим, Схід повернувся до України, а Крим досі під владою Росії, що б зробили Ви?
Хоча ні, не те запитання, Ви би щось зробили, для повернення Криму?
Моя думка в цьому питанні сформувалася задовго до того, як в 2012 році Юрій Андрухович висловився про те, що шанс побудувати більш-менш подібну на європейську країну, виникне лише в тому разі, коли від України відсікти абсолютно чужі їй Крим і Донбас. Але я думаю ще більш категоричніше - україномовні мають формувати свою країну, російськомовні - свою. Поєдннання різних менталітетів через мови, що відбувається впродовж останніх чверть століття, робить з країни безформне месиво, в якому добре почувають себе лишень олігархи, їхні наближені, чиновники та безпринципний прошарок населення, який завжди пристосується ічим більше корупції і бєзпрєдєлу, тим краще він себе почуває в цій атмосфері.
А так, як відсікати ці області оліхархи не збираються, тому що ця болюча дія суперечить їхнім шкурним інтересам, тому очевидно, що і наступні чверть століття Україна продовжуватиме залишатися гемороєм чи апендиксом Європи (варіант ближчий до серця виберіть самі) з яким Європа нічого не робитиме, оскільки чудово навчилась не звертати на нього увагу і водночас використовувати його як буфер між собою та Росією, а в подальшому і як відстійник, для всіх африканців та азіатів, прагнучих до економічного європейського раю.
Отже, очевидно, що нічого не робитиму, бо така Україна не відображає моє уявлення про рідну країну, і живу я тут в силу свого народженя і не більше.
  • 0

#140 *****

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 20.10.2014 – 14:41

Чому Крим і Донбас чужі Україні?

Перегляд дописуShіver2005 (19.10.2014 – 14:03) писав:

А патріотично ставити японські аватарки? Японці взагалі-то досі є нацисти.
Патріотично сидіти вдома і писати купу знаків оклику, замість того аби борсатись у бруді з автоматом? Чи патріотична зарплата у 2-4 тис грн?
Якщо ви хочите докопатись до картинки, то будьласка. У нас вільна країна, я можу гола пробігтись по дорозі, подумають що придурошна, але ніхто нічого не скаже.
Ви юна пані надто молода, щоб судити про патріотизм інших або самій розумітись на подіях в Україні. Все вирішують олігархи. І ваше "давайте" не має жодної ваги, бо ви не маєте жодних економічних важелів. Питання: "чому". Але ви на нього не можете відповісти.

З чого Ви взяли що я молода?
А може мені 49 років, або 55 років.
Оскільки я працюю в міліції, я знаю як це "борсатись у бруді з автоматом"
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних