Перейти до вмісту

Шлях і перспективи України

Повідомлень в темі: 183

Опитування: Шлях України (22 користувачів проголосувало)

Подальші кроки України

1. Воєнний конфлікт з Росією за повернення Криму (7 голосів [31.82%])

Процент голосів: 31.82%

2. Змиритись з втратою Криму і за допомогою армії не допустити втрати решти території (9 голосів [40.91%])

Процент голосів: 40.91%

3. Погодитись на пропозицію Росії - виведення військ в обмін на федералізацію, другу державну мову, вибори президента в грудні, невступ в НАТО і непідписання асоціації з ЄС (1 голосів [4.55%])

Процент голосів: 4.55%

4. Інше (опишіть у темі) (5 голосів [22.73%])

Процент голосів: 22.73%

Подальша структура України

1. Унітарна держава (15 голосів [68.18%])

Процент голосів: 68.18%

2. Федерація (1 голосів [4.55%])

3. Розпад на кілька незалежних держав (4 голосів [18.18%])

Процент голосів: 18.18%

4. Інше (опишіть у темі) (2 голосів [9.09%])

Процент голосів: 9.09%

Мовне питання

1. Єдина державна мова українська (13 голосів [59.09%])

Процент голосів: 59.09%

2. Дві державні мови на всій території України (3 голосів [13.64%])

Процент голосів: 13.64%

3. Регіональні мови в певних областях України (5 голосів [22.73%])

Процент голосів: 22.73%

4. Дві і більше мов у певних регіонах України після федералізації (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

5. Інше (опишіть у темі) (1 голосів [4.55%])

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 26.03.2014 – 10:10

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (25.03.2014 – 21:50) писав:

ми? особисто ти продаєш зерно? це те ж саме як ватніки кажуть "крим тєпєрь наш!" - кацапізм. а бізнесмени щось вигадають. через Польшу торгуватимуть.
Спочатку розберись в питанні, а потім кричи. Головними споживачами зерна є Єгипет, Саудівська Аравія, Іран (ну і Іспанія), за статистикою. От в Єгипет, Саудівську Аравію і Іран саме через Польщу вигідно відправляти зерно, блять.
Не ми, бізнесмени... От коли ці бізнесмени будуть тратити вдвічі більше грошей на відправку і ці гроші не доотримає бюджет - ми всі це відчуємо дуже суттєво, не тільки бізнесмени.
  • 2

#102 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6641 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 26.03.2014 – 10:36

я взагалі працюю в газотранспортній системі, а бандерівці погрожують підірвати трубу - то що мені ставати контрреволюціонером і воювати за інтереси ГАЗПРОМу ?

бандерівці у вконтакті закликають чинити саботаж російського бізнесу - я пишу в коментарях: "перекрию газ жителям мого міста, спалю завод на якому пів міста працює, бо він москалям належить, і туди відправляє свою продукцію - хай пів міста людей не працюють а йдуть воювати" - мої коментарі тут же видаляють, і мене вносять в чорний список. питається за що? за те що аналізую заклики бандерівців? Їм би аби не аналізували, і не думали про наслідки, а відразу йшли палити...

Ось такий вибір - ось така внутрішня боротьба самого з собою - яку сторону прийняти? сторону тіла, чи сторону душі?
Знову ж таки, бандерівці поширюють агітацію, нібито Бандера сказав крилату фразу: "коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, втому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний" - насправді це слова Бенджаміна Франкліна: "якщо між свободою і безпекою народ обирає безпеку, то втратить і те і інше"

отож вибір такий: або особиста свобода - або територіальна цілісність. я вибираю свободу. свобода завжди небезпечніша ніж рабство.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 26.03.2014 – 10:46

• 0

#103 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 26.03.2014 – 11:39

У Росії зашкалює етатизм, а в нас його навпаки не вистачає. В нас переважає місцевий регіональний патріотизм.
"мене не влаштує, якщо особисто мою власну землю в мене відберуть." Під поняттям що мається на увазі? Власна хата, і все що в радіусі 200 метрів від неї? Ну ще може одна вулиця трохи далі, на якій живе тесть дядя Коля, класний мужик. Ну а решта не цікавить, їхні проблеми.

Не так давно читав "Холодний Яр". Дуже показовим є один момент. Партизани сиділи кожен у своєму селі, захищали власну хату, і не дуже горіли бажанням об'єднуватись, робити якісь вилазки, пробувати починати повномасштабне повстання. Через це червоні поступово, кожне село по черзі захопили.
  • 2

#104 renxu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 267 повідомлень

Відправлено 27.03.2014 – 15:15

Нам потрібен двопалатний парламент:
250-300 депутатів Ради
і 55-56 сенаторів - по 2 від області, 1 або 2 від Києва, 3 від Криму, з яких 1 обов'язково від татар, 1 від Севастополя.
Таким чином балансуються інтереси регіонів без федералізації
  • 0

#105 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6641 повідомлень

Відправлено 27.03.2014 – 19:08

Перегляд дописуrenxu (27.03.2014 – 15:15) писав:

250-300 депутатів Ради
і 55-56 сенаторів - по 2 від області, 1 або 2 від Києва, 3 від Криму, з яких 1 обов'язково від татар, 1 від Севастополя.
фігня. представники областей - там де федерація. у нас поділ країни не по областям. можна було б поділити країну адміністративно на захід, центр, південний-схід, південь і Крим. Тоді можна говорити про представників регіонів. Але то для України не потрібно.

А ось моя пропозиція: закони мають писати і затверджувати ті, хто з законами працює - не бізнесмени, не інжинери а юристи - судді! Електорат в мажоритарних округах вибирає народного суддю, вибраний народний суддя призначає місцевих суддів, прокурорів, начальника поліції, судить апеляції, а також приймає закони на з'їздах народних суддів в парламенті.
ну а укази, постанови і т.д. , загалом долю країни вирішує верхня палата парламенту, що складається з 12 народних депутатів. 12 народних депутатів обирають загальноукраїнськими виборами з 60 кандидатів. В бюлетені з 60 кандидатів ставити 12 галочок. якщо народні депутати голосують 6 за / 6 проти - вирішальний голос має президент....
  • 0

#106 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4202 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 28.03.2014 – 00:26

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (26.03.2014 – 10:36) писав:

Знову ж таки, бандерівці поширюють агітацію, нібито Бандера сказав крилату фразу: "коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, втому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний" - насправді це слова Бенджаміна Франкліна: "якщо між свободою і безпекою народ обирає безпеку, то втратить і те і інше"
:wink2:
Я би не був того таким певним. Ви справді вивчили всі праці Бандери і впевнились, що він подібного не говорив? Свобода то таке слово, про яке є безліч цитат, адже свобода то усвідомлена необхідність. :wink2:

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (27.03.2014 – 19:08) писав:

А ось моя пропозиція: закони мають писати і затверджувати ті, хто з законами працює - не бізнесмени, не інжинери а юристи - судді! Електорат в мажоритарних округах вибирає народного суддю, вибраний народний суддя призначає місцевих суддів, прокурорів, начальника поліції, судить апеляції, а також приймає закони на з'їздах народних суддів в парламенті.
ну а укази, постанови і т.д. , загалом долю країни вирішує верхня палата парламенту, що складається з 12 народних депутатів. 12 народних депутатів обирають загальноукраїнськими виборами з 60 кандидатів. В бюлетені з 60 кандидатів ставити 12 галочок. якщо народні депутати голосують 6 за / 6 проти - вирішальний голос має президент....
Цікаво, на чому грунтується популярне переконання багатьох людей і ваше також, що процвітання залежить від форми правління, чи якихось дрібніших нюансів формування апарату держави. Адже навколо безліч президентських республік, парламентських республік, монархій, диктатур, олігархій, і серед них є як занепадницькі демократії, так і найогидніші диктатури з квітучою економікою.
  • 2

#107 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.03.2014 – 00:33

Перегляд дописуNameless One (26.03.2014 – 11:39) писав:

У Росії зашкалює етатизм, а в нас його навпаки не вистачає. В нас переважає місцевий регіональний патріотизм.
"мене не влаштує, якщо особисто мою власну землю в мене відберуть." Під поняттям що мається на увазі? Власна хата, і все що в радіусі 200 метрів від неї? Ну ще може одна вулиця трохи далі, на якій живе тесть дядя Коля, класний мужик. Ну а решта не цікавить, їхні проблеми.

Не так давно читав "Холодний Яр". Дуже показовим є один момент. Партизани сиділи кожен у своєму селі, захищали власну хату, і не дуже горіли бажанням об'єднуватись, робити якісь вилазки, пробувати починати повномасштабне повстання. Через це червоні поступово, кожне село по черзі захопили.
нагадує "моя хата скраю"

Повідомлення відредагував MqM: 28.03.2014 – 00:33

• 0

#108 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6641 повідомлень

Відправлено 28.03.2014 – 08:59

Перегляд дописуkalamar (28.03.2014 – 00:26) писав:

Я би не був того таким певним. Ви справді вивчили всі праці Бандери і впевнились, що він подібного не говорив? Свобода то таке слово, про яке є безліч цитат, адже свобода то усвідомлена необхідність. :wink2:
я не заперечую того, що Бандера читав Франкліна :)

Перегляд дописуkalamar (28.03.2014 – 00:26) писав:

Цікаво, на чому грунтується популярне переконання багатьох людей і ваше також, що процвітання залежить від форми правління, чи якихось дрібніших нюансів формування апарату держави. Адже навколо безліч президентських республік, парламентських республік, монархій, диктатур, олігархій, і серед них є як занепадницькі демократії, так і найогидніші диктатури з квітучою економікою.
тут справа не в процвітанні, а вирішенні існуючих проблем. щоб люди хоча би могли знати хто що вирішує. бо я наприклад не знаю хто він такий - депутат від мого мажоритарного округу. також я не знав хто то був такий - кандидат від об'єднаної опозиції в нашому мажоритарному окрузі.

Перегляд дописуMqM (28.03.2014 – 00:33) писав:

нагадує "моя хата скраю"
так, коли в людей інтереси схожі і навіть тотожні, але не об'єднані в спільні інтереси - то біда, треба обєднуватись. Але так вже сталося що у переважаючої частини населення південного сходу інші інтереси - не тотожні нашим. так вже сталося, що більшість населення - пенсіонери, що прожили свою молодість і зрілість в радянському союзі, і мріють повернути ті часи - ніяк не зрозуміло яким дивом вони вважають, що Путін поверне їм молодість і здоров'я, але ситуація така, що переконувати їх в нереальності їхніх мрій - це агресія і диктатура. Абсурд, але нажаль ситуація така. І якщо у багатьох є мотивація захищати свою землю, то мотивація захищати Крим і Донбас супроти бажання місцевих бабусь - значно менша. Бо потрібо розуміти, що прийшовши туди, місцеві бабусі відразу деморалізують нас, бо саме вони є замовниками нашого вбивства, а ми не можемо сприймати їх за ворога! І бойовий дух різко впаде!

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 28.03.2014 – 09:01

• 1

#109 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4202 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 29.03.2014 – 00:37

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.03.2014 – 08:59) писав:

я не заперечую того, що Бандера читав Франкліна :)
Можливо. Припускати все можете, припущення - тільки припущення. Спробую пояснити.
У Франкліна наче так, хоча я не знаю звідки то.

Цитата

Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.
Все ж то не точно то, що пропагована цитата з Бандери.

Я напр. можу припустити, що Бандера читав Фауста Гете.

Цитата

Nur der verdient sich Freiheit wie das Leben,
Der täglich sie erobern muß.

Лиш той життя й свободи вартий,
хто йде щодня за них у бій.

• 0

#110 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.03.2014 – 18:17

МЗС України такий коментар)) дало щодо мов нацменшин. Взула МЗС РФ одним словом.
Прихований текст

• 1

#111 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 30.03.2014 – 19:49

Перегляд дописусерпиня (30.03.2014 – 18:17) писав:

МЗС України такий коментар)) дало щодо мов нацменшин. Взула МЗС РФ одним словом.
Прихований текст
взагалі я в захваті від вашого МЗС.
ще то, геніальний тролінг))
  • 1

#112 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1498 повідомлень

Відправлено 30.03.2014 – 20:03

Перегляд дописуНемі (30.03.2014 – 19:49) писав:

взагалі я в захваті від вашого МЗС.
ще то, геніальний тролінг))
Ага, мені це теж сподобалось.))
А ще ось це.
  • 1

#113 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 31.03.2014 – 16:37

Зображення

мені це фото холодить душу.... якийсь зомбі-апокаліпсис
  • 5

#114 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 31.03.2014 – 17:16

Перегляд дописуФабрегас (31.03.2014 – 16:37) писав:

мені це фото холодить душу.... якийсь зомбі-апокаліпсис
Справді. Спершу здалося, що постановочне фото(( Це як Людмила Янукович про "наколоті апельсинки" говорила зі сцени, я, чесслово, спершу подумала, що Сердючка виступає.
  • 1

#115 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6641 повідомлень

Відправлено 31.03.2014 – 20:00

Перегляд дописуМурчик (31.03.2014 – 19:53) писав:

роздати всім по по 100к зелених. іншого шляху до всезагального виску від щастя проживання на території під найменуванням Україна нема
е ні, виску від щастя тоді не буде, буде загальне невдоволення.
бо щастя від 100к зелені може бути лиш в тому випадку, якщо у сусідів немає 100к зелені.
  • 1

#116 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 19.06.2014 – 19:18

Кримчанин впевнений, що все буде добре.

Цитата

Ребята, неужели не понятно??????????? Первое, Крым был дотационным по разным оценкам процентов на 60. Украина с пустой казной сдаёт Крым, перестаёт его содержать, а наоборот делает сейчас на нём бабки (продают, а НЕ ПОСТАВЛЯЕТ БЕСПЛАТНО воду, газ, свет, продукты ) Второе. После аннексии Крыма подымают большую шумиху и на этой волне припирают Евросоюз к стенке (а те очень даже хитрожопые) и вынуждают подписать ассоциацию. В обычном порядке для этого нужно было бы куеву тучу условий выполнить, и не за один год (для сравнения Турция живёт на много лучше Украины и до сих пор не вступила). Третье, на хрена им на президенстких выборах разбавлять проценты ( а Крым проголосовал бы пополам за пророссийского кандидата) и получить второй тур. Проще не помогать в волеизъявлении граждан за ПР, Комуняк и т.д. По той же причине не зачищали Донбасс, потому что в паре с Крымскими голосами рыги полячили бы проценты. Не даром их имеют, а заступиться некому. Один регион тю-тю, хоть и временно, второму не до них. И теперь вопрос, кто кого поимел стратегически?

П.С. И зная всё это у нас нет притензий к Украинскому народу, потому что понимаем что по другому нельзя было. Пришлось отрубить руку, чтобы сохранить голову. И НЕ СМЕЙТЕ нас обвинять в предательстве, даже по каким то слухам! Или глаза ваши ещё не совсем раскрылись??????
http://krainamaystri.../18588/page-723
  • 0

#117 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.06.2014 – 05:50

Перегляд дописуrenxu (27.03.2014 – 15:15) писав:

250-300 депутатів Ради
"представики народу" завжди дбатимуть тільки про особисті інтереси - "таке життя".
  • 0

#118 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 06.07.2014 – 12:56

...виявляється, ми всі під кайфом...

• 0

#119 dokabal

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 22.07.2014 – 16:50

маю намір почати колекціонувати крейзі рашан фотос. На теперь що мені друзі не висилають, то все в меморіз. Люди вкрай зазомбовані, але їх навіть не шкода
  • 1

#120 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.08.2014 – 23:37

Що посієш те пожнеш. Над смертями на майдані найбільше ржали в Донецьку і інших містах регіону. Тепер зло прийшло до них, цікаво вони так само бпідтримують дії беркуту і спецпідрозділів що до них , як на майдані?

Повідомлення відредагував MqM: 09.08.2014 – 23:38

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних