Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до росіян?

Повідомлень в темі: 582

#561 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.09.2008 – 17:05

Перегляд дописуMarcos (21.05.2008 00:32) писав:

Вільні, розумні, сильні, свідомі українці пишуть про тупих, підневільних росіян і абсолютно несвідомих)))) Читаєш пости і від сміху ледь не плачеш))
процитую тобі слова росіян(з іншого форуму) :
,,Devil_May_Cry [ID: 186242]В моем городе в 2-ух школах ввели обучение украинского языка,по желанию.у нас все нормально как в цивилизованном мире,а вы(маються на увазі українці) убиваете наш язык...
-ДЖ0К [ID: 462506]Украинский язык это смесь русского ,польского и ещё непонять кокого.Вдавесок очень смешно звучит!.LMAO.
Зелене_Небо_В_Очах [ID: 487292]зря ввели. Фонетически вы никогда украинский не выучите.как впрочем и лексику нашу...
Kasipor [ID: 162973] для Зелене_Небо_В_Очах [ID: 487292]
Тю! Да шо вы такое говорите? А вооще оно мене не надо, ваш язых учить! .LMAO.
-ДЖ0К [ID: 462506] для ЗеленоеНебо_В_Глазах [ID: 487292]
Ахахаха не смеши невыучите,язык как язык,тока смешной очень.LMAO.Вот китайский да,трудно будет наверно.
ФантомАсс [ID: 427849]
мы ржали когда узнали что насильник по украински -злыдень писюкатый а фартук - напиздник ггг и как это русскоязычным детишкам обьяснит училка хохлушка ?ггг
А Тарас Шевченко был из хохлов Он ведь ненавидел русских Ты почитай его ,,Катерину,, и все поймешь а его песни все продажные твари хохлов из эсэсовских бригад Галичина как гимны пели Хотя Тараса наши русские из кабалы вытащили а он после начал благодарить их всех так! Вывод: хохлы все неблагодарные Особенно после развала СССР не народ весь украинский а процентов 85,,

І судячи по анкетам їм від 22 до 40 років.... Важко назвати таких людей розумними....(((
Вибачаюсь за цитування російською.
  • 0

#562 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Шполяндія

Відправлено 24.09.2008 – 20:27

Посередньо
  • 0

#563 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 24.09.2008 – 21:19

Перегляд дописуРена (24.09.2008 17:05) писав:

,,Devil_May_Cry [ID: 186242]В моем городе в 2-ух школах ввели обучение украинского языка,по желанию.у нас все нормально как в цивилизованном мире,а вы(маються на увазі українці) убиваете наш язык...
-ДЖ0К [ID: 462506]Украинский язык это смесь русского ,польского и ещё непонять кокого.Вдавесок очень смешно звучит!.LMAO.
Зелене_Небо_В_Очах [ID: 487292]зря ввели. Фонетически вы никогда украинский не выучите.как впрочем и лексику нашу...
Ахахаха не смеши невыучите,язык как язык,тока смешной очень.LMAO.Вот китайский да,трудно будет наверно.
мы ржали когда узнали что насильник по украински -злыдень писюкатый а фартук - напиздник ггг и как это русскоязычным детишкам обьяснит училка хохлушка ?ггг
А Тарас Шевченко был из хохлов Он ведь ненавидел русских Ты почитай его ,,Катерину,, и все поймешь а его песни все продажные твари хохлов из эсэсовских бригад Галичина как гимны пели Хотя Тараса наши русские из кабалы вытащили а он после начал благодарить их всех так! Вывод: хохлы все неблагодарные Особенно после развала СССР не народ весь украинский а процентов 85,,

І судячи по анкетам їм від 22 до 40 років.... Важко назвати таких людей розумними....(((
Я так зрозумів , що то ти з ними спілкувалась.(Перепрошую, що на ти- таке прохання у тебе в підписі. :) )
Щодо "смішності" мов може розмірковувати всерйоз тільки людина, яка знає одну мову. Наприклад: в іспанській слово " curva" (транскр. КУРВА) означає ПОВОРОТ. Їду я з іспанцем , а в нього GPS - навігатор "Curva a la derecha...curva a la iquierda..." -ніби курва направо , курва наліво.
В чеській , ніби слов*янська мова, один знайомий " шукав працю " українською. А для чехів це виглядало приблизно "Я манав працювати" :) ...він довго "шукав" роботу...
В польскій , якщо захочеш "порухатись" , то побачиш великі очі співрозмовника чи співрозмовниці від якої й ляпаса можна дістати :) Реальних прикладів - хоч книжку анекдотів складай. :happy1:
  • 0

#564 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 25.09.2008 – 07:57

Перегляд дописуРена (24.09.2008 18:05) писав:

Таких треба залізною трубою лупити... :)
Взагалі у мене відношення до росіян кожного разу все гірше.
  • 0

#565 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.09.2008 – 09:20

Перегляд дописуbublik (24.09.2008 22:19) писав:

Я так зрозумів , що то ти з ними спілкувалась.(Перепрошую, що на ти- таке прохання у тебе в підписі. :) )
Щодо "смішності" мов може розмірковувати всерйоз тільки людина, яка знає одну мову.
Я філолог майбутній. Для мене немає смішних мов. А от їм повинно бути соромно. Але в них це почуття історично не закладене. Суміш російської та польської...укріїнців називають ,,братами,, ,щоправда додають потім ,,нашими меншими,,...Та ну їх на фіг таких сусідів.
  • 0

#566 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 25.09.2008 – 12:39

Тільки не тре аж так узагальнювати. Росіяни (так само, як і українці) різні бувають. Думаю, серед них є люди, котрі спокійно можуть прожити день без того, щоб "на нас наїжджати")
  • 0

#567 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.09.2008 – 19:40

от тільки в цій темі часто путають росіян з особами без національності, що кличуть себе "русскімі" - не путайте! То різні люди!
  • 0

#568 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 26.09.2008 – 15:54

щодо російсьої мови. з вікіпедії: "Автор первой грамматики русского языка немец Генрих Вильгельм Лудольф — племянник автора первой эфиопской грамматики Хиоба Лудольфа. :8:
  • 0

#569 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 12.05.2009 – 11:33

А дуже гарне ставлення було, поки не почав з ними спілкуватись в мережі. :D

Я думав до цього, що то все політики (не розумні люди), ЗМІ і т.д. влаштовують провокації, а дві розумні :) людини(нехай різних націй) завжди знайдуть спільну мову ;) . Таж бо ні, російський шовінізм не знає меж і я поки не бачив жодного росіянина який би не був у нього заринутий з головою.

Маю гарного знайомого, цікаво з ним спілкуватись на певні теми, але деякі його погляди просто вбивають...
Мислення типу: "я был на Украине и там такие же росияне как в Москве и везде" ,я його одразу послав... відвідати західну частину України...
А то ще починає мені доказувати , що Сталін це свята людина і лише оточення в нього було паскудне. Я навіть не дискутую, в цьому сенсу ніякого немає... Лише кажу, що для мене Гітлер і Сталін це одне і теж і т.д.

Отак залишаючись при своєму і спілкуємось та чи довго таке спілкування протримається? ;) ...
  • 0

#570 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень

Відправлено 12.05.2009 – 13:06

Перегляд дописуRomun (12.05.2009 12:33) писав:

...
А то ще починає мені доказувати , що Сталін це свята людина і лише оточення в нього було паскудне. .....
Але ж Сталін і справді Святий!!!!!
  • 0

#571 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 12.05.2009 – 13:54

Так вже склалася історія, що ми, українці, нелюбим кацапів чи москалів, ми теж не ідеальні! Ми як кіт з собакою!!! :D :) ;) Я ПАТРІОТ СВОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ І БУДУ ГОРОЮ СТОЯТИ ЗА НЕЇ ПОКИ НЕ ВПАДУ!!!!!!

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (12.05.2009 14:06) писав:

Якщо Сталін святий то я Мать-Тереза!!! Його комуняки святим зробили!!! А за Мазепу знаєте,він взагалі до чорта рівнявся, і це робили КАЦАПИ, БО ВІН ЦАРЯ "ЗРАДИВ" - ВІН БУВ ПАТРІОТОМ!! ЩОБ В НИХ РУКИ ПОВІДСИХАЛИ!!! ЯК ВОНИ ДО НАС ТАК І МИ ДО НИХ, ХОЧА МИ І ХРИСТИЯНИ, ВДАРИЛИ ПО ОДНІЙ ЩОЦІ ПІДСТАВ ІНШУ,ЗАРАЗ, РОЗІГНАВСЯ!!!!
  • 0

#572 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.05.2009 – 16:06

До адекватних росіян які живуть собі і не лізуть в чужі справи, і не закидують шовіністичні промови - нормально. Але як то кажуть в отарі не без паршивої вівці!
  • 0

#573 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 17:36

моє ставлення до росіян - нормальні хлопці.
все інше то є політика. не ведіться.

тим паче, кого вважати росіянами? тих кто живе на території Росії, чи дивитись на коріння та етнічність?
  • 0

#574 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 17:55

Перегляд дописуSHAHIST (12.05.2009 14:54) писав:

Так вже склалася історія, що ми, українці, нелюбим кацапів чи москалів, ми теж не ідеальні! Ми як кіт з собакою!!! :happytwo: :D <_< Я ПАТРІОТ СВОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ І БУДУ ГОРОЮ СТОЯТИ ЗА НЕЇ ПОКИ НЕ ВПАДУ!!!!!!

Якщо Сталін святий то я Мать-Тереза!!! Його комуняки святим зробили!!! А за Мазепу знаєте,він взагалі до чорта рівнявся, і це робили КАЦАПИ, БО ВІН ЦАРЯ "ЗРАДИВ" - ВІН БУВ ПАТРІОТОМ!! ЩОБ В НИХ РУКИ ПОВІДСИХАЛИ!!! ЯК ВОНИ ДО НАС ТАК І МИ ДО НИХ, ХОЧА МИ І ХРИСТИЯНИ, ВДАРИЛИ ПО ОДНІЙ ЩОЦІ ПІДСТАВ ІНШУ,ЗАРАЗ, РОЗІГНАВСЯ!!!!
а наша демократія тримається на міліції і внутрішніх військах.
росіян люблю більше чим євросоюз і поляків
  • 0

#575 -=Українець=-

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 369 повідомлень
  • Місто:Хмельницького

Відправлено 13.05.2009 – 18:08

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (13.05.2009 18:55) писав:

Ні, я навпаки, люблю набагато більше євросоюз та поляків порівняно з москалями! :happytwo:
  • 0

#576 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 13.05.2009 – 18:25

Перегляд дописуthe_one_and_the_only (13.05.2009 18:55) писав:

Я думаю знаю чому ти так думаєш,можливо це не так, вони блище до нас, трошки свої, так само думав Хмельницький коли пішов до царя за допомогою, а Мазепа до шведів, тільки Петро сильніший виявився, а Мазепа такою ціною став ворогом народу!!! Як не хочеться визнавати, але ти маєш рацію!

Перегляд дописуbegemot (13.05.2009 18:36) писав:

моє ставлення до росіян - нормальні хлопці.
все інше то є політика. не ведіться.

тим паче, кого вважати росіянами? тих кто живе на території Росії, чи дивитись на коріння та етнічність?
Того хто каже:"Я Руский!!!" і гоне на НАС
  • 0

#577 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 13.05.2009 – 20:22

Перегляд дописуSHAHIST (13.05.2009 18:25) писав:

Того хто каже:"Я Руский!!!" і гоне на НАС
На кого на ВАС?
Є й українці , що гонють на НАС. На мене сьогодні жінка-українка "нагнала", бо сміття забув винести.

До росіян відношусь нормально.
  • 0

#578 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень

Відправлено 13.05.2009 – 20:45

Перегляд дописуSHAHIST (12.05.2009 14:54) писав:

Ти хоч по лінку кляцнув, почитав що там? так почитай....
А Мазепа - найбільший зрадник Українського народу! Чув таку фразу "Я тебе породив, я тебе і вб'ю!" - так це насправді про Мазепу.
Саме Мазепа виховав, виучив Петра, на лихо всьому світу. Якби не Мазепа, то Росія і досі б зоставалася відсталою Московщиною, в цивілізовому світі відомою на рівні з Монголією.

Якби не Мазепа, то Петро б був звичайнісіньким Московським бородатим деспотом, і його внуки продовжували б платити дань Татарському хану (остання данина Татарському Хану була сплачена 1700 року....) Московське царство продовжувало б залишатися улусом Хана ще довгий час, аж поки б Запоріжці їх не розбили.
  • 0

#579 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.05.2009 – 09:42

Перегляд дописуZoomerMan (12.05.2009 17:06) писав:

До адекватних росіян які живуть собі і не лізуть в чужі справи, і не закидують шовіністичні промови - нормально. Але як то кажуть в отарі не без паршивої вівці!

повністю згоден з тобою. Там деж є багато адекватних людей. Не можна усіх людей записувати під один штамп. В кожній нації є як виродки,так і нормальні люди.
Але так склалося,що нас весь час зіштовхують лобами політики. від цього і уся ворожнеча з обох боків.
  • 0

#580 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.05.2009 – 10:01

Перегляд дописуyushchenko (13.05.2009 21:22) писав:

До росіян відношусь нормально.
Ага, пане президенте! Таки відноситесь до росіян! Я так і знала!)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних