Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до росіян?

Повідомлень в темі: 582

#501 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.06.2008 – 15:43

флуд видалено
  • 0

#502 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.06.2008 – 16:12

ну а як можна ставитися до росіян? вони ті ж люди <_< , тільки росіяни)))) от ми можемо не любити їхніх політиків, їхніх предків, так а зашо зараз їх не любити? пізно! раніше треба було думати!
  • 0

#503 Ти_чи_підросла

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень
  • Місто:Місто ГЕРОИ КИІВ

Відправлено 05.06.2008 – 16:21

Взагалі номрмальні люди...Лиш тільки пропаганда робить з них єбланів таких.
  • 0

#504 werwoolf

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.06.2008 – 18:32

:happy1: ))

Цікаво б було подивитися що тут понаписували якби бану не було ))))
  • 0

#505 Zolot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Місто:Мюнхен

Відправлено 06.06.2008 – 16:04

Тоді б писало що їхні мами в етаблизементі гроші заробляють, а тати алькоголіки які в ночі до доньки в лішко лізуть. А політики їхні то взагалі зовсім дивні люди і врешті решт вони дуже до рогатих звірів подібні.

Але то очевидно тільки як бану не було б. :happy1:

Ну а моя думка про россіян... ой, задумався українею, вибачайте.
  • 0

#506 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 06.06.2008 – 16:22

Перегляд дописуКрасунечка*****^^^ (5.06.2008 17:12) писав:

ну а як можна ставитися до росіян? вони ті ж люди :ggggg: , тільки росіяни)))) от ми можемо не любити їхніх політиків, їхніх предків, так а зашо зараз їх не любити? пізно! раніше треба було думати!

Правильно! Якшо політики бахнуті і ворогують, то чому серед нас, простих смертних, повинна процвітати ворожість?

Мені взагалі дивно чути таке питання, адже всі народи для мене однакові і я не терплю коли хтось вважає, шо одна нація вища за іншу. :happy1:

Повідомлення відредагував Дарця_Борхес: 06.06.2008 – 16:22

• 0

#507 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 06.06.2008 – 17:52

Перегляд дописуДарця_Борхес (6.06.2008 17:22) писав:

Правильно! Якшо політики бахнуті і ворогують, то чому серед нас, простих смертних, повинна процвітати ворожість?

Мені взагалі дивно чути таке питання, адже всі народи для мене однакові і я не терплю коли хтось вважає, шо одна нація вища за іншу. :happy1:
Хм...
Але ж народ обирає своїх політиків.... Які настрої превалюють в суспільстві - ті і проголошують політики.
Якщо Ви вважаєте, що всі нації рівні, то чи вважають так і інші націїї щодо вашої?
  • 0

#508 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень

Відправлено 06.06.2008 – 18:26

Я не знаю...Та мені якось все одно, бо ж зараз питають мою думку. А ставлення інших країн до моєї її не змінить, навіть якшо воно негативне.
  • 0

#509 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 06.06.2008 – 18:53

Перегляд дописуДарця_Борхес (6.06.2008 19:26) писав:

Я не знаю...Та мені якось все одно.....
Це як в "Унесені вітром" Вів'єн Лі казала: "Я не буду думати про це сьогодні... Я подумаю про це завтра..."

Повідомлення відредагував Sotnik: 06.06.2008 – 19:19

• 0

#510 Koka-Baka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.06.2008 – 19:19

Україна найліпша!!!!!!!!!!!!!!
:happy1:
:ggggg:
;)
:8:
  • 0

#511 Гість_nafana_*

• Гості

Відправлено 06.06.2008 – 19:38

Ставлення до росіян рівне, як і до інших народів.
Ми можемо воргувати, можемо дружити все буде залежати від обставин, і від політиків.

Тай узагалі при особистій зустрічі національність якось відходить на другий план, мене білше особисті якості співрозмовника цікавлять. :happy1:
  • 0

#512 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень

Відправлено 06.06.2008 – 21:14

Перегляд дописуSotnik (6.06.2008 19:53) писав:

Це як в "Унесені вітром" Вів'єн Лі казала: "Я не буду думати про це сьогодні... Я подумаю про це завтра..."

Чому? Я відповіла що мене не цікавить ставлення інших народів до нас. Ось і все..

Перегляд дописуnafana (6.06.2008 20:38) писав:

Тай узагалі при особистій зустрічі національність якось відходить на другий план, мене білше особисті якості співрозмовника цікавлять. :happy1:

Так, це правда. Для дружби та кохання національність неважлива! :ggggg:

Повідомлення відредагував Дарця_Борхес: 06.06.2008 – 21:18

• 0

#513 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 12.06.2008 – 08:34

А я ДУЖЕ негативно відношуся до псів, от чим вони хороші, вони паршиві пси, не всі звичайно, але всі (без кількох чоловік)..............бо ніц хорошого від них не можна чекати........але попри те, вони більше поважають себе, аніж звичайний (не свідомий патріотично) українець, бо пси з нами розмовляють по-псячому, і от ті несвідомі теж по-псячому починають глаголити, а я от, коли доводиться з ними спілкуватися говорю по-Українськи!!!!!!!!
  • 0

#514 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 12.06.2008 – 09:14

Скажу емоціями: :gryzin: <_<
  • 0

#515 Malyuchka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 13.06.2008 – 14:05

Навіть дуже і дуже :blush: - так коли на відстані і коли вони не починають з себе показувати ображено-готових до оборони невідомо від чого і від кого.

Якщо чесно, то не можу сказати, що ненавиджу їх - хоча чорний гумар про москалів серед людей пропагую.
Але, коли хтось вказує на те, що це неприємно, то прошу вибачення.
В цілому вони такі ж люди, зі своїми особливостями і приколами.
Виводить з себе, дратує і не можу стриматися тоді, коли вони починають думати, ніби заслужили жити на цьому світі більше (краще, довше, прикольніше) за всіх інших і починають цього всього добиватися обмежуючи права інших людей.
Але коли так буде робити українець, то також йому того не пробачу.
Просто виходить, що через свої нац. особливості росіяни якось частіше то показують.
  • 0

#516 Яринка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень
  • Місто:файне місто Тернопіль

Відправлено 13.06.2008 – 14:20

Моя улюблена футболка сама про все говорить:"Дякувати Богу,що я не москаль"))
  • 0

#517 Knecht

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 13.06.2008 – 14:45

Ставлюся до росіян загалом нейтрально,але ненавиджу прояви шовінізму та нав'язування своєї мови,точки зору та релігії з їхнього боку.Нічого не маю проти того,що вони живуть та спілкуються своєю мовою у Москві чи в Рязані,але коли росіянин,що 30 років проживає на території України демонстративно не бажає розмовляти українською та вдає,ніби зовсім її не розуміє - це просто виводить мене із себе :blush:
  • 0

#518 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 14.06.2008 – 07:11

Ставлення до Росіян... ги. А звідки взагалі взялися "росіяни"? А зявилися вони якраз так само і в той же час. що і американці! 1721 року Петро проголосив себе імператором всеросійським, і з тих пір росіянами звали себе ті. хто хотів до царя-батюшки підлещитися... Тож росіяни, як і американці - це не нація, це сукупність людей різноманітних народів, що відірвалися від коріння свого. Тож з нашого боку, ставлення до росіян, це насамперед, ставлення до колишніх українців, "які з якогось дива подуріли, стали називати горілку водкой, пиво півом, а Януковича президентом" :blush:

Отож знову-ж є аналогія між росіянами та американцями, і ті й інші - блудні сини, які пішли з дому батьківського, але повернулися не з покаянням, а з претензіями владними, вважаючи себе кращими від братів своїх, і бажаючи поневолити братів своїх.
  • 0

#519 alacka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 15:30

Як до скотини ! Хотів би шоб мені попався якись москалик десь в ночі )
Але на моїй вулиці такої родості певно не буде, бо я з Тернополя а тут вроді така нечисть не водиться )
  • 0

#520 volodymyr_ch

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 16:15

Перегляд дописуalacka (15.06.2008 16:30) писав:

Як до скотини ! Хотів би шоб мені попався якись москалик десь в ночі )
Але на моїй вулиці такої родості певно не буде, бо я з Тернополя а тут вроді така нечисть не водиться )

Ти також заслуговуєш подібного відношення, якщо так кажеш. Те, що серед українців зустрічаються ідіоти не означає, що ми - нація ідіотів. Це твердження буде справедливим і для будь-якого іншого народу. Сподіваюсь, нікому не доведеться робити висновки про українців, спілкуючись з тобою.

P.S. Набридло читати пости тих, хто вважає, що чим дужче образити росіянина, то тим краще заживе українець.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних