Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до росіян?

Повідомлень в темі: 582

#461 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 15.05.2008 – 22:07

Перегляд дописуДончанин! (15.05.2008 22:57) писав:

я що образливо в *хохол*, прозвали томущо казаки носили хохолки на бритій голові!
а я говорю , що не українець ?
Кацапами ще називають козлів(самців)....а козлами називають дурників та тих кого не поважають чи хочуть принизити. Я ж не вживаю цього слова по відношенню до співрозмовника, адже у вас написано рускій-хахол.
  • 0

#462 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Донецьк

Відправлено 15.05.2008 – 22:07

Щодо *русский хохол* у нас є такая группа , голос Донбасу , і там є пісня про це . Скину , послухаєш!

Повідомлення відредагував Дончанин!: 15.05.2008 – 22:09

• 0

#463 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 15.05.2008 – 22:10

Перегляд дописуДончанин! (15.05.2008 23:06) писав:

Є !!! Я патріот своєї України ... І мене влаштовує події радянського союзу! А що було до союзу ? Яка то Україна була !
Але я зараз пишаюсь і нашою землею і нашими спортсменами , письменниками!
то яких прав тобі треба ? Не розумію хто на тебе давить ?
Давить...хм....я ж не такрган. Я хочу у своїй країні мати змогу розвиватися як українець.
Питання повертається до тебе друже - хто тебе давить? Хто? Чим тебе тут так принижують...?
  • 0

#464 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень

Відправлено 15.05.2008 – 22:15

Хочу дивитися рос. програми на рос. , кіно рос. та багато ще чього ! Хоча б повернути як було ... У нас в кіно перестали ходити , тому що усе перекладенно !
  • 0

#465 pozitronik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень

Відправлено 15.05.2008 – 22:39

поки ми самі триндітимемо про те що росіяни нас принижують, хочуть нас захопити і т.п. доти й ставлення буде вороже, доти й буде така собі гризня між нами і росіянами, тут не поможе ніякий націоналізм і т.п., поки не перебудується наша психологія доти сперечатимемось з росіянами...
  • 0

#466 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 15.05.2008 – 22:41

Перегляд дописуДончанин! (15.05.2008 23:15) писав:

Хочу дивитися рос. програми на рос. , кіно рос. та багато ще чього ! Хоча б повернути як було ... У нас в кіно перестали ходити , тому що усе перекладенно !
Ласкаво прошу до України). Тільки не тре казати, що у вас немає російськомовних сеансів....навіть у нас вони є.
Не бачу логіки, ти кажеш - я українець, патріот.....але по-суті підтримуєш наміри сусідньої держави розколоти Україну, тобто підтримуєш Росію....який ти вбіса патріот?
Патріот чого? Патріот кого? Що вкладається у слово патріот у вас?

Купи машину часу - повернеш.
  • 0

#467 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень

Відправлено 15.05.2008 – 23:22

Ну ти даєшь !!! Кличко , Шева , Тимощук , для тебе вони патріоти - розмовляют рос!
Якою думаєшь , така і рідна твоя !

http://flash.udaff.c...02_salo.exe.zip ось вам )
  • 0

#468 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна

Відправлено 16.05.2008 – 14:12

Перегляд дописуДончанин! (15.05.2008 21:09) писав:

макарена

а я що заперечую???

однобокий! я тут мабуть перший з власною (іншою) думкой
а по-третє , хто не визнає Україну ??? Визнали ще в 1991. А багато Україна незалежна ?
Ой визнає її Росія, ще й як визнає...тільки не незалежною Україною, а Малоросією. А найбільше визнають Путін, Лавров, Лужков, Жириновський...
А тепер про власну думку--ти натякаєш, що ми тут усі прямо зазомбовані, завербовані, бо погляди співпадають? Ги-ги...

Перегляд дописуДончанин! (13.05.2008 22:52) писав:

Да ні мені здається , це дурниці)
п.с. люди а як коростуватися репутацієй?
Звичайно дурниці, Росія ж ніколи не намагалась Україну розколоти, вона тільки так--трошки десь українцям на своїй землі жить спокійно не давала з великої любові до братнього народу! Та з такими братами й ворогів не треба...

Повідомлення відредагував макарена: 16.05.2008 – 14:16

• 0

#469 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.05.2008 – 15:52

Про мови інша тема є. Тут ми обговорюємо, як ми ставимось до росіян. Ну і заодно те, як вони ставляться до нас. А тепер ще треба розділити: Як ми ставимось до росіян в Україні, і як ми ставимось до росіян в Росії. Ну, своє ставлення я писав кілька сторінок тому -
  • 0

#470 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 16.05.2008 – 15:57

То їдьте в Росію--там подібні бажання задовольняються автоматично :) Бо особисто я хочу навколо себе чути свою рідну, солов'їну українську мову. Мені здається, що українці в Україні мають на це повне право (чи, може, я помиляюся?), так як росіяни мають право чути і спілкуватися в Росії російською--в Росіїї, а не в Україні. Так що я абсолютно погоджуюся з тим, що написали Olex та karoOra.

Повідомлення відредагував макарена: 16.05.2008 – 16:02

• 0

#471 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 16.05.2008 – 15:59

Перегляд дописуДончанин! (16.05.2008 00:22) писав:

Ну ти даєшь !!! Кличко , Шева , Тимощук , для тебе вони патріоти - розмовляют рос!
Якою думаєшь , така і рідна твоя !

http://flash.udaff.c...02_salo.exe.zip ось вам )
Багато разів чув від вищеназваних спортспенів українську мову. Вони зростали у часи радянської русифікації....не дивно що переважає у них російська. Тоді навіть у універах не було української. Ще б трохи і це було б нормально....чого і хотіла Москва - знищити мову, знищити український вільний дух.
  • 0

#472 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.05.2008 – 16:11

Ми їх-кацапами називаємо,вони нас-хохлами,але ж ми всі люди.
  • 0

#473 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.05.2008 – 17:59

офф-топ видалено
  • 0

#474 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.05.2008 – 18:20

Перегляд дописуБандерас (13.05.2008 22:53) писав:

Які дві мови Україна -укр. мова Росія- рос.мова.

В чому проблема вивчити укр.мову і не мати жодних проблем! От зі мною вчуться росіяни які прекрасно володіють укр.мовою! Я вважаю що кожен громадянин України повинен володіти українською мовою! :rolleyes:
Повністю згодна

Перегляд дописуДончанин! (13.05.2008 23:18) писав:

Та я взагалі усі народи люблю !
Чого ж ти свого народу не любиш?

Перегляд дописуSotnik (14.05.2008 02:37) писав:

Нічого дивного, що Вам так зразу здалося... Живучі на Сході України Ви здебільше отримуєте одностороннє висвітлення навколішніх подій.
Я не буду говорити, заангажоване воно чи ні... До цього кожен сам має дійти своїм умом... Отримавши на цьому форумі інформацію про існування іншого погляду на все навколішнє, Вам вона зразу здалася провокуючою і малосприйнятною. Якщо будете частіше сюди заходити і більше спілкуватися не тільки на футбольні та навколоросійські теми, то зрозумієте, що різниці в світосприйнятті майже нема. Є тільки нестача інформації...
Ну...я от живу на півдні. Але мій світогляд значно відрізняється від того що має Дончанин.
  • 0

#475 Koka-Baka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.05.2008 – 20:53

Не люблю москалів паганих!фу вони противні
  • 0

#476 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 20.05.2008 – 16:51

Варто лише проаналізувати всю спільну з ними історію - не кілька підручників та монографій, написаних за совдепії чи колишніми комсомольцями та партійною професурою, а максимально всебічно, й стає криштально видно - хто до кого і як ставиться.
Переважна більшість росіян (що вважаються б/м освіченими, і особливо сприймають ЗМІ - читають, дивляться, слухають...) ставиться до нас як до злісних нациків (якщо ти з Західної) чи недолугих малоросів (якщо ти Східняк, а якщо ти свідомий Східняк - то ти переводишся до злісних нациків).
І тільки розрив "Парочнава" (хибного) інформаційного ланцюга змінить цю "історичну" традицію. Або бажання правдивого бачення історії. Але воно є у дуже небагатьох людей (комплімент одному з них - Сотнику) в силу купи причин, головна з яких - банальні лінощі...

Але люди! Без любові до своєї нації, без почуття належності до неї Ви - ніхто! Ваша нація дала вам мову, землю, вашу кров! Зрікаючись рідного, ви перестаєте існувати.
(За голосні слова виправдовуватися не буду). (Ососбливе прохання до Сергій_Ка - без стьобу!).
  • 0

#477 Ти_чи_підросла

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень
  • Місто:Місто ГЕРОИ КИІВ

Відправлено 20.05.2008 – 16:59

Нормальні люди,нічого не скажеш,прекрасний народ.Не подобається лише ваша влада,яка видає перли типу "Крым - наш,а на восточной Украине вообще непонятно что творится".
  • 0

#478 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 20.05.2008 – 17:12

Перегляд дописуТи_чи_підросла (20.05.2008 17:59) писав:

Нормальні люди,нічого не скажеш,прекрасний народ.Не подобається лише ваша влада,яка видає перли типу "Крым - наш,а на восточной Украине вообще непонятно что творится".

Демократичний лад передбачає, що влада завжди більшості не подобається.

Щодо народу - задатки просто супер! А от що з тих людей виходить в процесі навчання у школі й наступного життя за умов жорсткої ринкової економіки і повального хабарництва - це вже інше питання. На мою думку, це також - результат нашого варіанту демократії. Але - чи лише влада винна у цьому?
  • 0

#479 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 20.05.2008 – 20:00

Да, азиаты мы, с раскосыми и жадными очами!
О.Блок
(Москалі про себе.)
  • 0

#480 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 20.05.2008 – 22:11

Коли іспанці захоплювали південну америку, вони теж вважали племена Майя дикунами. І вже після ретельного вивчення науковціми ми знаємо хто з них дикуни. Так само і росіяни, ті яких ви маєте на увазі, обмежені власним вузьким світоглядом, не хочуть і не можуть розуміти когось більш розвинутішого, ніж монголи. Через те, що у росіян не має волі, не має права вибору, і можливості керувати напрямом свого вузького свтогляду, не треба їх ненавидіти - цим ви уподоблюєтесь їм самим.
Приказка "Кили хохол народився - жид заплакав" - все ж не на пустому місці вигадана. Вона свідчить про те, що нам не так просто задурити голову, як росіянам. А те що росіян натравлюють на зневагу до нас, а нас - на образу і помсту росіянам, то це описується відомим правилом "розділяй і владароюй". Це провокація, панове! Не піддавайтесь на провокації, досить ненавидіти москалів чи кацапів, їх треба жаліти! А жидів не треба недооцінювати і треба боротися з ними! За звільнення нас самих, і наших безвольних північних сусідів!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних