Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до росіян?

Повідомлень в темі: 582

#401 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Донецьк

Відправлено 13.05.2008 – 18:55

2Сотник! Я тебе говорю , що з роди ми одного !
  • 0

#402 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:села

Відправлено 13.05.2008 – 18:55

Перегляд дописуДаня Валуєв (24.04.2008 01:14) писав:

То Путін не такий, то Ленін не той, то Сталін, то Катерина, то Петро перший.

А так, вони завжди були нашими найщирішими друзями.

мда
ну в вас і уявлення друзі найщиріші
якщо це такі друзі уявляю які вороги

Перегляд дописуSotnik (11.05.2008 19:45) писав:

Переважна більшість росіян хворі... Їх навмисно отруює цією хворобою їхній уряд. Ім'я цієї зарази - шовінізм.
Робиться це задля полегшення керування безголовим бидлом, яким стає народ отруєний шовінізмом.
Логіка російського шовінізму приблизно така: "Нехай ми голі, босі і дурні, але ми Великий народ і кручє всіх, бо дуже страшні!"

правда чиста
німеччина була фашистська
але ж тепер одна з найцивілізованіших країн світу
і нема навіть натяків на те що когось хооче поневолювати

Перегляд дописуDarkLordVillis (11.05.2008 21:08) писав:

Гірше те, що переважна більшість українців теж хворі. Їх навмисно отруюють не тільки російська влада, а й своя, українська, і не тільки. і з різних сторін різну заразу приносять. І одна з цих зараз - алкоголізм.

це наші проблеми
але ми не обсираємо інші народи і не посягаємо на їх територіальну цілісність

Перегляд дописуОлеська (11.05.2008 22:25) писав:

Не те, що на російських, - на міннародних сайтах росіяни кричать про свою ненависть і зневагу до українців. Ще й дивуються, як то ми не можем звикнутись зі статусом тупорилого, підлого і жадного хохла?...
Зате на наших, українських, (теревені - приклад тому) заборонено росіян називати москалями чи кацапами, бо то вже зневага...

суки вибачте мене за слово

Перегляд дописуДончанин! (13.05.2008 18:46) писав:

Ну ви люди даєте ) росіяни , як українці однієї крові ) так , що яки тут ставлиння , ми брати !

ага
такі брати як каїн і авель
тіки концовочка тепер буде інакша :rolleyes:

Перегляд дописуДончанин! (13.05.2008 19:18) писав:

Однієї тому , що ми жили в однієй країни) У мене родичів в росії не менш чим тут.
Щодо смоктання крові , тоді треба на могол , татарів переть !
Жириновський шоу-мен , він мені подобаєця , тому що розважає нород! А те , що сказал Лужков, не говорить що росіяни чмошники... У нас теж хватає політиків! І сварять народи тільки вони!

а татари шо?
вони собі спокійно живуть в криму і нікого не чіпають і близько
це ж тільки москалі там мітинги проводять (нен знаю хто їм взагалі дозволив(()
і ми з москалами в одній країні не жили зроду
то вони жили в нашій
вони ж україну і тепер не залишають в спокої
думаєте чого вони не хочуть шоб україна в нато вступала?
бо тоді їм буде зась на нас посягнути
а так проти них піде весь союз
як правильно хтось розказував анекдот про рибку золоту
паркан 20 метрів нвіколо всієї росіє
наших забрати і заливати все цементом
ато задрали вже шовіністи смердючі
україна була раніше від них набагато і проживе шовше ніх сука росія
  • 0

#403 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.05.2008 – 19:27

А от я вважаю що то жиди російські все те роблять - чужими руками жар загрібають. Той же Жирік, тепер уже розкритий жид, а раніше прикидався "русскім". а росіян шкода. ними маніпулюють. і нас шкода. натравлюють нас один на одного. народи наші пішли різними шляхами культурного розвитку, і хоч і під однією владою були, але в імперії багато таких. Тільки ненавидіти їх не треба. Вони (деякі) не винуваті, що дурні. І українці (деякі) теж не винуваті що дурні, так само як вони, що з ними ще й сперечаються.
  • 0

#404 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 19:31

Перегляд дописуДончанин! (13.05.2008 19:55) писав:

2Сотник! Я тебе говорю , що з роди ми одного !
Може ти і з того роду, який пішов від цих народів: весь, корела, чудь, іжора, марі, меря, мурома, печера, мещера, вять, кривь, голядь, ятвяги, мордва, перма, удмурти, хозари, торки, самоядь, мокша, ямь, черемиси, зимигола, корсь, нарова... Одним словом угрофіни.
А українці мають інший родовід, слов'янський. Це поляни, древляни, дреговичи, северяни, бужани, волиняни, уличі, тиверці...
Так що ніякої одної крові нема і не було.

А з паном DarkLordVillis я повністю погоджуюсь. Політична нація що в Росії, що в Україні - одної національності і крові.
Прикріплений файл  idiots.jpg   106.56К   6 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Sotnik: 13.05.2008 – 19:33

• 0

#405 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 19:56

оооо дуже гарний малюнок!!! про це я і говорю , що більшість з вас на ній зображена...
  • 0

#406 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 13.05.2008 – 20:34

Перегляд дописуДончанин! (13.05.2008 20:56) писав:

оооо дуже гарний малюнок!!! про це я і говорю , що більшість з вас на ній зображена...
здається мені що і ти там є, той що більшу волохатість має)))
  • 0

#407 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 20:39

мені там нема) а і був , то тільки всередені! мені взагалі байдуже до всіх мітінгів і тп... я і так гарно живу

2Сотник! Да у тебе в крові тече татарська , мангольську , турскська кров! Я то думаєшь твою пропропропропробабку не галтували!

Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил2.2.).
  • 0

#408 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 20:47

Перегляд дописуДончанин! (13.05.2008 21:39) писав:

мені там нема) а і був , то тільки всередені! мені взагалі байдуже до всіх мітінгів і тп... я і так гарно живу
значить якщо на малюнку є одночасно людина і прапор це зображен мітинг?
хоч бери і тему окрему створюй для поясненя останнього зображення))))))
  • 0

#409 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 20:47

2Сотник! Да у тебе в крові тече татарська , мангольську , турскська кров! Я то думаєшь твою пропропропропробабку не галтували!
Друже Дончанин....якось негарно ви це сказали(((( Литовські землі після розділу між Росією та Прусією довго були під Російською імперією та німцями...але ж вони литовці сьогодні....далі, серби, хорвати, словенці, болгари - багато років були під Османами(турками) - але ж вони болгари, словенці....ну і що? Головне ким і чим ТИ себе почуваєш сьогодні....українцем, росіянином, малоросом(недоукраїцем, недоросіянином)....

Повідомлення відредагував Olex: 13.05.2008 – 20:48

• 0

#410 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.05.2008 – 20:49

Думаю, що ти недалека людина. Мову спочатку вивчи, а то у тебе помилка на помилці. Соромно повинно бути таким невігласом.

Думаю, що ти недалека людина. Мову спочатку вивчи, а то у тебе помилка на помилці. Соромно повинно бути таким невігласом.
Marcos: ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.2.).
  • 0

#411 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 13.05.2008 – 20:49

ти шо ***??? (втбачте нестрималась)
ти шо в його прапрапрапрабаби хочеш?
звісно шо в кожмному з нас змішана кров але чого ж гвалтували??
а якби я сказала шо твою бабу москалі *** :rolleyes:

bamik: +10% ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 2.2.2).
  • 0

#412 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 21:02

2Рена . Українську не вчив ! І так пійде , рідною забороняють! (це всі твої аргументи?)
2Лилит. Моя бабуся кохалася с моїм дідом , який з Росії

2Олекс. я почиваюсь УКРАИНЦЕМ! думаю рідною - російською. А те що в країні дискримінація це факт

Повідомлення відредагував Дончанин!: 13.05.2008 – 21:03

• 0

#413 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 21:04

Перегляд дописуДончанин! (13.05.2008 22:02) писав:

2Олекс. я почиваюсь УКРАИНЦЕМ! думаю рідною - російською. А те що в країні дискримінація це факт
закинть хтось це в баш :rolleyes:
  • 0

#414 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 21:08

2Рена . Українську не вчив ! І так пійде , рідною забороняють! (це всі твої аргументи?)

2Олекс. я почиваюсь УКРАИНЦЕМ! думаю рідною для 50% укр - російською. А те що в країні дискримінація це факт

2Нечупара , що куриш ? у тебе істерика

Повідомлення відредагував Дончанин!: 13.05.2008 – 21:07

• 0

#415 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 21:14

Згоден - дискримінація є - я не можу знайти свої улюблені видання українською мовою, я повинен слухати чужу мову на телебаченні коли транслюють рос фільми, бачте це дивно...мови то схожі...не більше ніж українськата польська, чи чешська.
Дискримінація у сх та пд облястях - згадайте випадок у Луганську з студентом, який вимагав навчання українською? Схід та південь держави русифіковані та росіянізуються зараз успішно - це факт. А що ви хотіли, яякщо живете в державі українців, та мови не знаєте....і ще маєте наглість щось вимагати? Друже - гріх вам скаржитися.
Не мені тебе осуджувати, роби як вважаєш правильним...але скажи - українець, Україна та українська мова це одне ціле?
  • 0

#416 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 21:19

Взагалі то поняття чистоти крові дуже складне і не раз підіймалося на цьому форумі.
В решті решт більшість форумчан зійшлася на висновку, що головне не чистота крові, а світогляд людини, її самоідентифікація, сприйняття людиною культурних і історичних традицій свого народу, менталітет. Саме це і робить людину українцем або росіянином. Стверджувати, що в Росії та Україні однакові культурні та історичні традиції - це нонсенс.
Я вже неоднаразово писав, що сам виріс на Донбасі, і дуже добре знаю взаємовідносини між людьми по наш і по той бік кордону... Таке ставлення до росіян, як до братів, виникає тому що по той бік кордону живуть такі самі українці. І слобожанці та донечане думають, що по всій Росії так...
  • 0

#417 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 21:23

Тільки у світі можуть жити з двома обо трьома мовами, а у нас ні ! Так як що так , то російськомовних більшість. жили собі нормально і вот тобі на... не влаштовує їх мова ? довго к цьому йшли ?

2Сотник. В мене брат двоюродний прожив в Варкуті (як , що ти знаєшь де це) все своє життя , і щас переїхав жити в Донецьк... І він ні якої різниці не відчуває. То як до нього треба відноситися , бо він росіянин?

п.с. Тояк що ти відпочивав за кордоном , не раз спілкувався з росіянами , що одразу в пику ?
  • 0

#418 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 21:30

Перегляд дописуДончанин! (13.05.2008 22:23) писав:

Тільки у світі можуть жити з двома обо трьома мовами, а у нас ні ! Так як що так , то російськомовних більшість. жили собі нормально і вот тобі на... не влаштовує їх мова ? довго к цьому йшли ?

2Сотник. В мене брат двоюродний прожив в Варкуті (як , що ти знаєшь де це) все своє життя , і щас переїхав жити в Донецьк... І він ні якої різниці не відчуває. То як до нього треба відноситися , бо він росіянин?

п.с. Тояк що ти відпочивав за кордоном , не раз спілкувався з росіянами , що одразу в пику ?
Більшість....через таку дурню і всі проблеми - звідки такі дані....як ця країна називається? Чому відомо? Де утискають російьку мову? ДЕ?

Я був неодноразово у Ст-Петербурзі у гостях, зовсім інші люди, менталітет різний, цінності різні. Повертався звідти з харків'янкою, зійшлися ми на тому, що у нас та росіян різний світ та світогляд....ми різні. І чим далі маємо свою державу - тим більше буде українців і менше укрінцєв. І дезглуздо це заперечувати.
  • 0

#419 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 21:36

Тю , Пітер и Москва різні люди! що тут говорити про нас! Але корні в нас одні. А тебе , з того що я буду все життя розмовляти рос. погано буде ?
  • 0

#420 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 21:37

Перегляд дописуДончанин! (13.05.2008 22:23) писав:

Навіщо в пику? Оті, що на малюнку зображені сірим, вони дуже б раділи, якби ми товкли один одному пики.
Просто треба любити і поважати свій народ, бути патріотом своєї країни, шанувати свої традиції, історію, культуру, мову.
Те ж саме хай роблять роблять росіяни у себе в країні. І не нав'язують свої цінності нам. Тоді і повага один до одного з'явиться.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних