Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до росіян?

Повідомлень в темі: 582

#41 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 01.12.2006 – 21:34

А що тут казати,ви жерєновського та путіна бачили?! а за них віддало голоси більшість росіян!
  • 0

#42 Rull

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:Галичини

Відправлено 01.12.2006 – 22:59

Я? Ну не знаю... До росіян - нейтрально, до москалів - геть кепсько... Думаю різницю між москалем і росіянином ви помічаєте... :)
  • 0

#43 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень

Відправлено 01.12.2006 – 23:39

Перегляд дописуChukcha (1.12.2006 21:34) писав:

А що тут казати,ви жерєновського та путіна бачили?! а за них віддало голоси більшість росіян!
ага, у нас за яника теж немало народу проголосувало...
  • 0

#44 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 02.12.2006 – 19:30

Перегляд дописуChukcha (1.12.2006 21:34) писав:

а ще за мера сьогоднішнього столичного (Жиріновський відпочиває:))
вважаю що росіяни нормальні люди, і знаю що вони думають таке й про нас (досить часто спілкуюсь з представниками сусідньої держави)... Завжди думала, що "конфлікт націй" просто насаджений нам верхівками, кожна людина має права і кожна людина вільна у своїх рішеннях. Якщо вона хоче виїхати до росії - Бог в помащь! але це не означає що вона одразу забуде звідки приїхала....
Всюди є ЛЮДИ, і є бидло, і не має значення Росія то чи Україна
  • 0

#45 Anfiska

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 173 повідомлень
  • Місто:міста мрій...:)

Відправлено 02.12.2006 – 23:32

вони теж люди як і ми!!!!
  • 0

#46 Справжній

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 03.12.2006 – 00:27

Ось почитав я ваші думки, додав власні, склав таке:
хтось каже: "Та вони теж люди, вони не винні... ", хтось: "неневиджу ненавиджу...".
Власне, моя думка: отже, 1 - якби не Росія і не ті всі люди; що їх переселили до нас(на Україну) під час СРСР, якби не всі ті періоди русифікації і багато чого іншого... - не було б зараз і розмови про це все.
2 - та погляньте лиш на історію Московії (тобто, Росії, як всі її називають): суцільне загарбання інших народів, вбивства, асиміляція, русифікація. Взяти будь-який період. Теж творення Євроазійського простору...: експансія на Сибір, захоплення(пораблення) інших народів, культурна експансія. Для Росії, в ті часи(можливо і тепер), всі інші народи, які вона захоплювала і яким насаджувала свою "культуру" - "дикуни". Іхня великодержавність - над усе!!!
Все це робилось і робиться з Украіною...
І 5-те, і 10-те і т.д. можна продовжити...
Я не буду дуже докладно все розписувати, скажу ще пару слів. Наслідки цього ми спостерігаємо сьогодні і будемо спостпрігати ще довго, і ще довше, якщо не будемо нічого робити.
Щось я дуже захопився...
Прошу пробачення(можливо це - оффтоп), якщо моя думка розбігається з чиєюсь, але: не треба нашому народу(українцям) таких відносин, не дай Бог!
ЗІ: Держава - це її народ, народ - складова держави, і якщо народ нічого не робить..., то не треба казати, що він не винен, що від ньго нічого не залежить(залежало).
Є така штука - менталітет. Висновки робіть самі.
Тому моє відношення - негативне, як до людей, так і до Держави(Росії), в якій вони живуть.
  • 0

#47 КАСІОПЕЯ

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна

Відправлено 03.12.2006 – 17:23

Цитата

не треба нашому народу(українцям) таких відносин, не дай Бог!
а я не згодна. Незважаючи на загарбницьку репутацію Росії, вона все ж досить успішна країна економічно, чого не завадило б і нашій державі!
  • 0

#48 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 03.12.2006 – 20:02

Перегляд дописуГатило (28.11.2006 19:19) писав:

Мені їх шкода.
Замість того, щоб гідно відтворювати власну історію не позбавлену величі та достойних моментів, вони готові вилізти зі шкури, щоб лише довести своє первородство в сім'ї братніх народів (чому визнається кревність лише трьох братів?) Надмета щодо експансії підкорює особистість і робить неможливим належний розвиток індивідуалізму, який притаманний Європі. Масова свідомість, як критерій визначення правди - це, як на мене, жахливий діагноз. Ми тут (в Україні) сперечаємось, доводимо щось один одному, не погоджуємось до діаметрально протилежного, в той час, як Росія приречена на тоталітаризм через одностайність росіян у прагненні розширити Росію. Але таке прагнення довго коштує самим росіянам чиї права і інтереси безмежно звужуються.
Я люблю росіян - людей, я боюсь Росії - держави, і мені шкода росіян - народу...
Браво,пане!
Лиш тим москалям треба дещо в голову втовкти.а потім їх любити!
  • 0

#49 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень

Відправлено 03.12.2006 – 20:31

Перегляд дописуBHAAD (1.12.2006 23:39) писав:

ага, у нас за яника теж немало народу проголосувало...
Яник хоча б не намагється насаджувати свої думки та бажання іншим державам,та не намагається їх контролювати.(я його аж ніяк не захищаю,просто кажу що путін та жириновський гірнші)
  • 0

#50 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 883 повідомлень

Відправлено 03.12.2006 – 20:33

Перегляд дописуChukcha (3.12.2006 20:31) писав:

Яник хоча б не намагється насаджувати свої думки та бажання іншим державам,та не намагається їх контролювати.(я його аж ніяк не захищаю,просто кажу що путін та жириновський гірнші)
еее.. в Яника просто можливості немає...
Хоча нє.. він міг би насаджувати свої думки Буркіна Фасо.
точно. Яник хороший- не насаджує.
  • 0

#51 Rull

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 03.12.2006 – 21:28

Я коли слухаю виступ Яника намагаюся зрозуміти зміст його промови, але це в мене рідко виходить... :brovy: В його промовах забагато пробілів. :)
  • 0

#52 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 03.12.2006 – 23:28

Перегляд дописуChukcha (3.12.2006 20:31) писав:

Яник хоча б не намагється насаджувати свої думки та бажання іншим державам
авжеж, просто все насаджують йому, а потім це відображається на нас...
  • 0

#53 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 04.12.2006 – 02:18

Ну шо тут говорити про Янека?Він не росіянин.але довбаний москаль!Толку з нього,ше менше чим з інших політиків!Нічо нам доброго не зробить.хіба забере то шо є...
  • 0

#54 Lesia

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 04.12.2006 – 20:32

мабуть,що ставлюся до росіян скоріше негативно,але все ж таки вони люди, і як людей їх дуже шкода,як шкода кожну хвору людину. ну які ж вони як не хворі? Якщо вони мріять тільки про те, щоб ними керував тиран,а вони сліпо йому вірили і в нього вірили,а чому й ні,напевно так легше жити не треба думати про завтрішній день,бо все одно за них вже все вирішив їх "добрий", "розумний" та "справедливий" правитель, який їх веде до світлого майбутньго. Тільки мені важко зрозуміти куди і як збираеться іх вести колишній кгбіст,який користуеться виразами в стилі "мочити в сортирі". Вони вважають ,що в них активно розвиваеться економіка,ну нехай вважають.Хоча важко зрозуміти ,як щось може розвиватися в країні,в якій 10 років йде війна.
Те ,що вони ставляться зверхньо,а іноді навіть і призирливо до українців,абсолютна правда,але на щастя бачила пару виключень,була дуже здивована
  • 0

#55 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень

Відправлено 04.12.2006 – 21:47

Перегляд дописуAmalteya (3.12.2006 23:28) писав:

авжеж, просто все насаджують йому, а потім це відображається на нас...
ніхто силою його до влади не приводив
  • 0

#56 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 04.12.2006 – 22:53

Про Януковича давайте будемо в розмовляти в інших темах.....не залазьте в ОФФ-ТОП
  • 0

#57 kasatik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень
  • Місто:м.Стрий

Відправлено 05.12.2006 – 15:50

Перегляд дописуStuff (1.12.2006 09:50) писав:

Не люблю я росіян..і всьо..можливо серед них є і нормальні люди, але те, як Росія ставиться до України формує в мене аналогічне ставлення до всіх росіян..
цікаво... а що ти скажеш про мене: батьки росіяни і прізвище російське, а сам я народився тут - на Заході України і прожив 23 роки розмовляючи українською
  • 0

#58 Rull

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 05.12.2006 – 16:29

Перегляд дописуkasatik (5.12.2006 15:50) писав:

цікаво... а що ти скажеш про мене: батьки росіяни і прізвище російське, а сам я народився тут - на Заході України і прожив 23 роки розмовляючи українською
Я б хотів відповісти:
Така твоя доля... Але якщо ти розмовляєш Українською і любиш Україну так як я, то ти - не москаль. (ну хіба чуть-чуть) :) (жарт) Нехай stuff відповідає.
  • 0

#59 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 09.12.2006 – 13:42

В тому дописі все сказано..без вийнятків..
  • 0

#60 Vik

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 127 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 13.01.2007 – 02:10

:) ... повбивав би!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1