Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до росіян?

Повідомлень в темі: 582

#381 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 24.04.2008 – 00:14

Перегляд дописуpunic (23.04.2008 20:25) писав:

Росіяни норм тіпи , а от їхня влада(Путін) - це повний відстій!

То Путін не такий, то Ленін не той, то Сталін, то Катерина, то Петро перший.

А так, вони завжди були нашими найщирішими друзями.
  • 0

#382 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.04.2008 – 07:08

Подобається, гумор тернопільського сірого (Притула С.):

Цитата

Москалі колись були козаками. Потім з якогось дива подуріли, почали називати горілку водкой, пиво - півом, а Януковича президентом... Ну і відповідно за що отримали підсрачників і пішли в невідомому напрямку...

П.С. Ця тема на форумі, мабуть, вічна...
  • 0

#383 Гість_Непересічний Українець_*

• Гості

Відправлено 24.04.2008 – 16:11

Московія вбачає ворога у Заході, ми в Московії.
Поки ми сваримося, хтось підкидає хмизу в багаття, краде і маніпулює нами.
  • 0

#384 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6661 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 26.04.2008 – 15:21

Перегляд дописуНепересічний Українець (24.04.2008 17:11) писав:

Московія вбачає ворога у Заході, ми в Московії.
- не там ворога шукаєте. комуністи 70 років нас виховували, що ворог всередині нас. і він таки всередині, але не той. саме комуністи і загнали нам всередину, у глибину нашої свідомості, ворога, якого ще мало хто помітив. і ще не скоро змінеться покоління людей, що памятають... я і сам в союзі народився...

А Московія якраз не вбачає ворога в заході, бо США - то партнер Росії по заганянню України, як то "розділяй і владарюй" я нехочу наганяти параною, але вороги всюди, і насамперед в нас.
  • 0

#385 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.05.2008 – 18:29

Я якось зареєструвалася на одному россійському форумі. Там є такий розділ ,,Політична трибуна,,. Як почитати,що там про Україну пишуть....зненавидиш усю Россію вже після п'ятої теми чи коментарію. Крим- це значить,взагалі спокон віків була россійська територія,західна Украіна- не Україна й зовсім. А Київ побудував московський князь Юрій Довгорукий.Такої ,,intelligent,, я ще ніде не зустрічала.....
  • 0

#386 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 18:45

Переважна більшість росіян хворі... Їх навмисно отруює цією хворобою їхній уряд. Ім'я цієї зарази - шовінізм.
Робиться це задля полегшення керування безголовим бидлом, яким стає народ отруєний шовінізмом.
Логіка російського шовінізму приблизно така: "Нехай ми голі, босі і дурні, але ми Великий народ і кручє всіх, бо дуже страшні!"

Повідомлення відредагував Sotnik: 11.05.2008 – 18:50

• 0

#387 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6661 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 20:08

Гірше те, що переважна більшість українців теж хворі. Їх навмисно отруюють не тільки російська влада, а й своя, українська, і не тільки. і з різних сторін різну заразу приносять. І одна з цих зараз - алкоголізм.
  • 0

#388 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.05.2008 – 21:25

Перегляд дописуРена (11.05.2008 19:29) писав:

Я якось зареєструвалася на одному россійському форумі. Там є такий розділ ,,Політична трибуна,,. Як почитати,що там про Україну пишуть....зненавидиш усю Россію вже після п'ятої теми чи коментарію. Крим- це значить,взагалі спокон віків була россійська територія,західна Украіна- не Україна й зовсім. А Київ побудував московський князь Юрій Довгорукий.Такої ,,intelligent,, я ще ніде не зустрічала.....
Не те, що на російських, - на міннародних сайтах росіяни кричать про свою ненависть і зневагу до українців. Ще й дивуються, як то ми не можем звикнутись зі статусом тупорилого, підлого і жадного хохла?...
Зате на наших, українських, (теревені - приклад тому) заборонено росіян називати москалями чи кацапами, бо то вже зневага...
  • 0

#389 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6661 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 22:41

І як воно так історично склалася, розвинулась дідовщина? Не тільки в армії, а взагалі в житті? Я маю на увазі, що кожен рветься до влади, і лиш чуточки висунувши голову вверх відразу намагається втопити в багні тих, хто поряд. Здається прийшло це явище десь з північного сходу, але звідки воно взялося?
Якщо кожен вважає, що якщо йому довелося в житті тяжко, то іншим має бути ще гірше. От і виходять розмови про те що прості росіяни - бідні добрі люди, а влада в них така-сяка, а звідки ж та влада береться?
  • 0

#390 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 23:09

Не думаю, що шовінізм - це російське, чи ще чиєсь ноу-хау. Ця зараза відома дуже давно. Навіть в деяких релігіях це є наріжним каменем.
Шовінізм на перших стадіях хвороби дуже важко відрізнити від націоналізму і патріотизму...
Гітлер програв війну тільки із-за свого шовінізму. Саме із-за цього його не підтримали визволені ним народи колишнього СРСР...
Шовінізм дає змогу злетіти дуже високо, але потім обов'язково прийдеться падати... Це чекає і на Росію.
  • 0

#391 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 12.05.2008 – 14:39

Я до росіян нормально ставлюся, якщо вони не котять бочку на Україну. Серед них є, звичайно, хороші люди, але й погані достатньо, особливо на їх форумах: гонять на Україну--аж гай шумить...Почитаєш такого і думаєш про автора, як в тому фільмі, : "Дайте мені його хоть за горло подержать!" :happy1: :happy1:
  • 0

#392 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 13.05.2008 – 17:46

Ну ви люди даєте ) росіяни , як українці однієї крові ) так , що яки тут ставлиння , ми брати !

Повідомлення відредагував Дончанин!: 13.05.2008 – 17:46

• 0

#393 Бандерас

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 223 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.05.2008 – 17:53

Дончанин а як ти ставишся до росіянина Лужкова Жириновського та інших москальських клоунів?
  • 0

#394 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 18:06

Перегляд дописуДончанин! (13.05.2008 18:46) писав:

Ну ви люди даєте ) росіяни , як українці однієї крові ) так , що яки тут ставлиння , ми брати !
брехня, крові ми різної. Та й брати ми сумнівні. Як щось тре від нас - то відразу брати, а як нам щось тре - відразу починається у Москві істерика....які ми брати?
Варвари та дикуни вони(не всі) - а не брати.
  • 0

#395 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 18:12

Перегляд дописуДончанин! (13.05.2008 18:46) писав:

Однієї крові кажеш? Хм... Може і однієї. Але лише тому, що імперія віками смоктала кров з України, от і стали однієї крові...
В такому випадку, людина і комар, що з неї напився крові - теж брати. :rolleyes:

Повідомлення відредагував Sotnik: 13.05.2008 – 18:15

• 0

#396 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 18:18

Однієї тому , що ми жили в однієй країни) У мене родичів в росії не менш чим тут.
Щодо смоктання крові , тоді треба на могол , татарів переть !
Жириновський шоу-мен , він мені подобаєця , тому що розважає нород! А те , що сказал Лужков, не говорить що росіяни чмошники... У нас теж хватає політиків! І сварять народи тільки вони!
  • 0

#397 Бандерас

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 223 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 18:29

Але приїхати на територію України і так висловлюватися свідчить як мінімум про неповагу до шашої сувереної держави і народу! Мотивує він це тим що представляє думку більшості народу! Він представник Росії і такі його заяви ніяк не покращують наші відносини! Нехай заберають свій флот і тусують з Криму! Попросять вибачення за всі знущання над нами і тоді можна буде думати про дружні стосунки! А росіяни не знають реальної історії не чують правди і не мають можливості висловитися!
:rolleyes:
  • 0

#398 Дончанин!

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 18:40

Хай цім наша влада займаєця ) а кому вибачатися требо ?
  • 0

#399 Бандерас

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 223 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 18:44

Офіційним особам РФ!
  • 0

#400 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 13.05.2008 – 18:51

Перегляд дописуДончанин! (13.05.2008 19:18) писав:

Однієї тому , що ми жили в однієй країни) У мене родичів в росії не менш чим тут.
Щодо смоктання крові , тоді треба на могол , татарів переть !
У мене теж в Росії є родичі. Ну й що? Ми ж обговорюємо не родичів, а народ в цілому. У мене і в Канаді є родич. Може і канадці нам брати?
А те, що жили в одній країні... Колись в різні часи українські землі входили в одні держави з Австрією, Польщею, Чехією, Угорщиною, Румунією, Молдовою і навіть Туреччиною... Може вони всі також брати? :rolleyes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних