Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до росіян?

Повідомлень в темі: 582

#341 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.01.2008 – 15:29

До росіян нормальне, а до москалів негативне.
  • 0

#342 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.01.2008 – 23:14

до адекватних нормально по дружньому (хоть їх дуже мало :prapor3: )
  • 0

#343 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 31.01.2008 – 21:41

до росіян як народу нормально до росіян як політиків негативно і до деяких зросійчених (зрусифікованих) українців які починають гнати на Україну і українців і зверхньо дивляться на тебе тобто тих кого називають кацапами або москалями
  • 0

#344 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 31.01.2008 – 21:46

Чесно кажучи, що Росія в мене асоціюється з ледарством, нахабництвом і пияцтвом. Але я розумію, що там живуть такі ж люди, з такими ж позитивами і негативами, як і в нас. Можливо колись моя думка зміниться, при умові, що росіяни скажуть: "Ми Вас любимо і поважаємо, Українці! "
  • 0

#345 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 31.01.2008 – 22:23

ОООО! :D В мене до них особливе ставлення. Не зважаючи. що то можуть бути просто росіяни чи кляті москалі. Їх же ще з школи виховують, що Україна завжди була частиною Росії, нас же не сприймають, як окремий народ, то хай росіянин і буде сам по собі добра людина, все одно я з ним розмови не знайду. А про москалів.... думаю, і так видно, що я про них думаю.
В мене навіть з рідною сестрою напружені стосунки, бо вона живе в Москві, причому її дратує, що я націоналістка. Отакі-то справи :)
  • 0

#346 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 01.02.2008 – 08:06

protiv-putina.ru/forum
поспілкуйтеся отут. тут росіяни, які на нашому боці. ваше ставлення зміниться, якщо ви ненавидите усіх...
  • 0

#347 Ivan 523

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Звягель

Відправлено 01.02.2008 – 09:41

У мене нормальне ставлення до будь-якої нації яка поважає мою країну та мову. :D
  • 0

#348 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 01.02.2008 – 11:38

Мені ця тема нагадала як у у мене в дитинстві випадок був... Мені дівчинка з Росії сказала зауваження щодо моєї мови: "Как мнє ташніт от тваєво українского! Гаварі по-русскі.." Мені хоч і образило, та я перейшла на російську... По дурісті своїй! А зараз би знайшла що сказати :D Ще й як би сказала :)

Виражати своє ставлення до цілої нації - це безглуздо. По типу "От ненавиджу я росіян і все тут!". Люди є різні, в Росії також живуть ті, які поважають Україну та нашу культуру і навіть від чистого серця виражають симпатії. Але є і інші, протилежні езземпляри, які тільки й ловлять момент щоб вставити "які ж ви, українці такі-сякі-пересякі" (це вже пом"якшений варіант).
  • 0

#349 amorales

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 01.02.2008 – 14:15

ай, ну пруть вони мене і всьо!
зразу коли москаля бачу - згадуються всі ті нещастя, які вони принесли нашим людям і державі...
через них, в певній мірі, ми не живемо хоча б так, як поляки...

• 0

#350 Unknown

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 230 повідомлень
  • Місто:Славія

Відправлено 13.02.2008 – 22:25

Нормально до них відношусь, хоча іноді коли починають мене бісити, можу хлопнути у рило...
А так є і друзі серед них:happytwo:
  • 0

#351 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 14:38

Імперська суть Росії в старих плакатах
Прикріплений файл  20060726204420195_1.jpg   51.61К   6 Кількість завантажень:Прикріплений файл  20060727182005343_1.jpg   96.52К   8 Кількість завантажень:jpg]

І це той "великий" народ, що своїм гербом обрав цю істоту?
Прикріплений файл  Resize_of_6uh49ba.jpg   8.71К   7 Кількість завантажень:
  • 0

#352 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.02.2008 – 14:44

Пан Sotnik ви важаєте доречним доводити нікчемність російського народу за допомогою продукту фотошопу ? :happytwo:
  • 0

#353 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 14:51

Мені всеодно....аби людина гарна була...а козлів по всьому світу вистачає)))
  • 0

#354 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 15:15

Перегляд дописуMarcos (14.02.2008 14:44) писав:

Пан Sotnik ви важаєте доречним доводити нікчемність російського народу за допомогою продукту фотошопу ? :happytwo:
А до чого тут "нікчемність"? Я казав про "великість". Плакати справжні, ніякий не фотошоп. А істота дійсно бридка. Скільки таку не прикрашай золотими перами, мутантом воно і залишиться. Чи Вам подобається, пане Marcos? ;)

Повідомлення відредагував Sotnik: 14.02.2008 – 15:18

• 0

#355 Гість_Radik_*

• Гості

Відправлено 14.02.2008 – 15:23

Вони нас використовують як папір в WC. Як я можу до них добре відноситись. Падлюки вони там всі, а головна
Путін. Та нічого ми їм всім козячу пику покажемо.
  • 0

#356 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 15:26

Перегляд дописуSotnik (14.02.2008 14:15) писав:

А до чого тут "нікчемність"? Я казав про "великість". Плакати справжні, ніякий не фотошоп. А істота дійсно бридка. Скільки таку не прикрашай золотими перами, мутантом воно і залишиться. Чи Вам подобається, пане Marcos? :happytwo:
ну так розумієте і наш тризубець можна гарно обробити, думаю вам це не сподобається ?) чи не так ?
  • 0

#357 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 14.02.2008 – 15:48

Перегляд дописуMarcos (14.02.2008 15:26) писав:

ну так розумієте і наш тризубець можна гарно обробити, думаю вам це не сподобається ?) чи не так ?
Може й так... Мабудь Ви праві. Якщо вас це не обтяжить як супермодератора, то зітріть з мого поста отого монстра... Щоб не ображати почуття пересічних росіян.
  • 0

#358 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 15.02.2008 – 15:00

Перегляд дописуОлеська (27.01.2008 14:47) писав:

Не відношусь до росіян. Тут, мабуть, малось на увазі ставлення...
Ставлюсь нормально.Серед них є різні люди.А от русифікованих манкуртів ненавиджу!
ну не всі русифіковані українці є однозначно манкуртами.Але від засилля російської вже тошно. що найголовніше останні 17р російську ніхто не нав"язує ззовні.Люди самі прогинаються.
P.S от і у вас шановний модератор в ICQ в профілі графа "Захоплення" заповнена російською.
  • 0

#359 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 15.02.2008 – 16:31

Сам за батьком росіянин, за мамою - українець..
Коли дивлюся на Путіна і на те, як вони з нас кепкують через той клятий газ (хай вони їм потруяться :rolleyes:), то мене всього аж пробирає від ненависті..
А коли згадую, що в мене в Санкт-Петербурзі та Москві є чудові родичі, які ніякого відношення до тих виродків не мають, то якось мені вже не до ненависті..
А взагалі не люблю тих росіян, чи зросіщених українців, що живуть у нашій Батьківщині і качають на повну свої права, типу їх тут так гноблять і не поважають їхні інтереси..
Мене самого можна назвати українізованим росіянином, як письменника Хвильвого..))
  • 0

#360 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6666 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.02.2008 – 17:12

Поважаю росіян які далеко на північ звідси. кожен сам по собі то вони дуже хороші люди. Я їх майже люблю і любов до них як і до тещі вимірюється кілометрами. От тілки проблема з тими хто приїздить сюди пити нашу горілку, закусувать нашим салом, але найстрашніше що вони нас примушують це все їм підносити та ще й казати їм по їхньому кацапському "спасібо" - фу!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних