Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до росіян?

Повідомлень в темі: 582

#321 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.01.2008 – 20:58

Проти росіян в Росії я не маю аж нічого проти. А от тут, в Україні... тут вони в більшості є саме кацапами!
  • 0

#322 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 03.01.2008 – 20:59

Перегляд дописуОлеська (3.01.2008 20:58) писав:

Проти росіян в Росії я не маю аж нічого проти. А от тут, в Україні... тут вони в більшості є саме кацапами!

Погоджуюся з тобою!
  • 0

#323 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 03.01.2008 – 21:15

в кожній країні є хороші і погані люди - такий висновок зробила моя бабуся після заслання в Сибір
повністю підтримую її думку, історичне підгрунтя дозволяє нам їх недолюблювати, але досить скаржитись, бо всім нашим бідам вони не винні, потрібно не спостерігати і діяти!
  • 0

#324 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 21:17

Перегляд дописуO`B`utiful (3.01.2008 20:53) писав:

Нам, думаю, є що в них повчитися, наприклад, патріотизму, але не російського, а нашого, українського! :brovy:
У москалів? Патріотизму вчитися? :cry: :cool1: :D Може ще у цигана патріотизму вчитися?
Українці і москалі - це зовсім інші народи. Ми слов"яни, вони - ні! Тільки намагаються під слов"ян маскуватися. Для цього вони вкрали наше древнє ім"я - Русь. Після того, як вони ним покористувалися, нам довелося від нього відмовитись. Вони вкрали нашу древню історію. Після того, як вони її зпаплюжили під себе, нам довелося від такої історії відмовитись. Вони вкрали нашу православну віру. Після їхнього використання, зараз все більше людей відвертається від такої церкви.
Моє ставлення до них таке - вірним "путьом за мєдвєдьом" хай чимчикують стройними рядами якнайглибше на три букви, на Сибір сніг підмитати, весь...
  • 0

#325 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 21:19

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (3.01.2008 21:15) писав:

в кожній країні є хороші і погані люди - такий висновок зробила моя бабуся після заслання в Сибір
повністю підтримую її думку, історичне підгрунтя дозволяє нам їх недолюблювати, але досить скаржитись, бо всім нашим бідам вони не винні, потрібно не спостерігати і діяти!

Просто вони ще й надалі хочуть впливати на нашу політику розказують де нам не можна вступати а куда можна!
Тай ми ще не дочикались вибачень від РФ за голодомори та інші негативні факти їхнього тоталітарного режиму!
  • 0

#326 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 03.01.2008 – 22:51

Я особисто нормально відношусь, як і до всіх інших націй!!!Всі ми люди, якщо вміємо поважати один одного!!!Мені особисто цікаво спілкуватись із різними націями!!!Тіки більш об"єктивними і поміркованими!!!
  • 0

#327 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 23:17

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (3.01.2008 22:51) писав:

Я особисто нормально відношусь, як і до всіх інших націй!!!Всі ми люди, якщо вміємо поважати один одного!!!Мені особисто цікаво спілкуватись із різними націями!!!Тіки більш об"єктивними і поміркованими!!!

Росія як правонаступниця СРСР несе повну відповідальність за вчинки тоталітарного режиму!
Я маю на увазі державу Росію а не самих росіян!
Так вчинила Німечинна що в цьому поганого а Росія й надалі суне свій ніс в справи України!
  • 0

#328 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 23:25

Перегляд дописуBanderas (3.01.2008 23:17) писав:

Росія як правонаступниця СРСР несе повну відповідальність за вчинки тоталітарного режиму!
Я маю на увазі державу Росію а не самих росіян!
Так вчинила Німечинна що в цьому поганого а Росія й надалі суне свій ніс в справи України!
На повержену Німеччину тоді всіх "собак навішали". Німці понесли відповідальність як за свої злочини, так і за ті злочини, які ніколи не робили. А СССР на цьому руки погрів. Сталін всі свої гріхи завдяки німцям списав. Ще б пак! Великий переможець! А переможців не судять...
Це я до чого... Як в тій пісні співається: "Давно не гуляла сокира по вулицях міста Масква!"
  • 0

#329 Майже щаслива

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 123 повідомлень
  • Місто:червоного будинку)))

Відправлено 03.01.2008 – 23:27

ненавиджу!!!ше коли мовчать,то ше більш менш переношу,але коли вже починають говорити...то тримайте мене :brovy:
  • 0

#330 youllow

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:...зВерХУ (:

Відправлено 04.01.2008 – 00:23

доки не побувала в Турції, де росіян більше, ніж турків, ставилась до них нормально :brovy:
  • 0

#331 бульбашка...

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 01:41

всі ми люди... яка різниця де народились..проживаєм...в кожного свої плюси і мінуси.. мінуси росіян мені переносити нормально..такшо ставлення норм.!
  • 0

#332 O`B`utiful

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 09:26

Я про патріотизм казав у тому розумінні, що росіяни чомусь більше люблять свою державу, ніж окремі українці.
  • 0

#333 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 04.01.2008 – 11:14

А чи не є некоректним порівняння ДЕЯКИХ українців і росіян?

Я беруся стверджувати що БАГАТО українців люблять свою батьківщину СИЛЬНІШЕ від росіян.
  • 0

#334 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.01.2008 – 14:48

Перегляд дописуO`B`utiful (4.01.2008 09:26) писав:

Я про патріотизм казав у тому розумінні, що росіяни чомусь більше люблять свою державу, ніж окремі українці.
Це необ*єктивне твердження. З кількох причин.
По-перше, більшість росіян нічого крім Росії та в крайньому разі України (Крим) чи Грузії (курортної зони) не бачили. Тому в них є тверда впевненість, що ніде у світі кращого нема))...адже таке їм щодня стверджують з усіх роійських ЗМІ.
По-друге, росіяни в масі своїй чомусь дуже навіювані, тобто наївно вірять в усе, що скажуть їм "згори", тобто з Кремля.
Ну і по-третє, у росіян культивується шовінізм (на базі імперіалізму), тому вони навіть не мають бажання знаходити спільну мову з іншими, іноді й у буквальному прямому значенні, тобто не вивчають ніякої мови (та й російську знають погано здебільшого...особливо письмову)).
  • 0

#335 Гість_Luxor_*

• Гості

Відправлено 08.01.2008 – 21:08

Росіян я поділяю на:
Москалів - переважно тих, хто колись припхався до столиці і зазвіздився (характеризуються пихою, всезнайством і переважно великою нахабністю). Щоб стати москалем, треба
навчитися в 4 години ранку вставати, щоб вчасно доїхати до роботи у протилежному кінці Москви,
навчитися гарно орудувати ліктями - в метро не пропихнешся
І на простих росіян- це ті, які живуть у європейскій частині РФ
Щоб стати істінним росіянином треба
навчитися пити горілку на пляжі у 30 градусну спеку
загаряти, запхавши стрінги у непобриту п-ську, коли навколо бігають хохлівські діти
освоїти триповерхові мати і використовувати їх без потреби
уміти зіпсувати усім навколишнім настрій під час екскурсії (Туреччина, Єгипет)

Усі інші народи РФ- то або українці, або прибалти, або кавказці, або азіато-монголи. А це вже інша тема.[size=7]
  • 0

#336 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 08.01.2008 – 21:11

моя мама любить захищати росіян, я відношуся нейтрально. бісить, як зараз політики в усьому їх звинувачують. люблю повиганятися з московського акценту.
  • 0

#337 Пензлик

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 132 повідомлень
  • Місто:Стаааліца

Відправлено 08.01.2008 – 21:41

Так само,як до молдаван))) :)
  • 0

#338 Sleepy Beauty

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.01.2008 – 22:07

Цитата

По-перше, більшість росіян нічого крім Росії та в крайньому разі України (Крим) чи Грузії (курортної зони) не бачили. Тому в них є тверда впевненість, що ніде у світі кращого нема))...адже таке їм щодня стверджують з усіх роійських ЗМІ.
По-друге, росіяни в масі своїй чомусь дуже навіювані, тобто наївно вірять в усе, що скажуть їм "згори", тобто з Кремля.
Ну і по-третє, у росіян культивується шовінізм (на базі імперіалізму), тому вони навіть не мають бажання знаходити спільну мову з іншими, іноді й у буквальному прямому значенні, тобто не вивчають ніякої мови (та й російську знають погано здебільшого...особливо письмову)).

Дійсно, порівнювати ступінь патріотизму росіян і українців - то некоректно. Повністю згодна з наведеними у цитаті тезами, які і пояснюють "патріотизм" росіян. Справа в тому, що сам менталітет в них так склався, що вони завжди слухають поради згори, звідки їх насильно примушують "любити" свою державу і "царя-батюшку" (що цікаво - для більшості то є одне й те саме). Може тому й для Росії неприйнятною є демократія. Тому що коли усі різноманітні народи РФ отримають право вільно висловити свої думки, то імперський патріотизм вмить зникне і всі розбіжаться у різні боки.

Так що треба бути поблажливими в цьому плані до наших північних сусідів.. Особисто я до росіян ставлюся нормально, самі люди досить добрі та щирі, а те що їм запудрили мізки - то інша справа. Не люблю саме мешканців Москви (хто там був зрозуміє)... :)
  • 0

#339 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 08.01.2008 – 22:10

Росіяни такі самі самі люди як і ми потрібно до них відноситись так якби хотів щоб відносились до тебе !
  • 0

#340 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.01.2008 – 14:47

Перегляд дописуSleepy Beauty (8.01.2008 22:07) писав:

Дійсно, порівнювати ступінь патріотизму росіян і українців - то некоректно. Повністю згодна з наведеними у цитаті тезами, які і пояснюють "патріотизм" росіян. Справа в тому, що сам менталітет в них так склався, що вони завжди слухають поради згори, звідки їх насильно примушують "любити" свою державу і "царя-батюшку" (що цікаво - для більшості то є одне й те саме). Може тому й для Росії неприйнятною є демократія. Тому що коли усі різноманітні народи РФ отримають право вільно висловити свої думки, то імперський патріотизм вмить зникне і всі розбіжаться у різні боки.

Так що треба бути поблажливими в цьому плані до наших північних сусідів.. Особисто я до росіян ставлюся нормально, самі люди досить добрі та щирі, а те що їм запудрили мізки - то інша справа. Не люблю саме мешканців Москви (хто там був зрозуміє)... :prapor3:
Недаремно кажуть, що варто розрізняти Росію та Московію.

Перегляд дописуpushechka (8.01.2008 22:10) писав:

Росіяни такі самі самі люди як і ми потрібно до них відноситись так якби хотів щоб відносились до тебе !
Не відношусь до росіян. Тут, мабуть, малось на увазі ставлення...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних