Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до росіян?

Повідомлень в темі: 582

#301 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 18.12.2007 – 15:01

Перегляд допису))((Кришталюся))(( (15.12.2007 12:20) писав:

Москалі при малих дітях бухають і співають в ресторані, матюкають без причини приходить і з іншого кінця ресторану кричить до маленького "Ти чьо арьош дєбіл", зтакимчисто москальським акцентом

Я такі картини в Києві щоранку бачу біля дитсадка.
  • 0

#302 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 18.12.2007 – 15:10

Перегляд допису-=VJ=- (18.12.2007 15:01) писав:

Я такі картини в Києві щоранку бачу біля дитсадка.
добре, що не в дитсадку
  • 0

#303 Kozak_Mamaj

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Лучеськ Великий

Відправлено 19.12.2007 – 01:46

Тут деякі кажуть: "от росіян люблю, а москалів ні". Насправді це нісенітниця. Тому що в українській мові
(як доречі і в москальській) слово "росіяни" це не національність, а громадянство. Слова "рускій" в українській мові нема. Є слово "москаль", яке не має негативного змісту. Тому ліпше,і правильніше, казати "москалів люблю, а кацапів ні".
Тепер моє ставлення до них. Хоча серед них іноді й трапляються нормальні люди, загалом це хамська і підла нація.
  • 0

#304 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 19.12.2007 – 03:32

не згодна.
Росіяни - це нормальні люди, серед яких трапляються кацапи та москалі. Їх політики налаштовують проти нас. Якщо в них станеться демократична революція, ми будемо найближчими друзями! Ми один народ - славяни, ми не можемо ворожо ставитись одне до одного...це все політика різних держав - не більше того...серед нас теж є неадекватні...
  • 0

#305 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 19.12.2007 – 03:48

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (19.12.2007 03:32) писав:

не згодна.
Росіяни - це нормальні люди, серед яких трапляються кацапи та москалі. Їх політики налаштовують проти нас. Якщо в них станеться демократична революція, ми будемо найближчими друзями! Ми один народ - славяни, ми не можемо ворожо ставитись одне до одного...це все політика різних держав - не більше того...серед нас теж є неадекватні...
Не згоден. Пошкреби будь-якого найпрогресивнішого та найтолерантнішого росіянина і побачиш кацапа. Середовище, на жаль, формує людей значно сильніше ніж нам здається. Тільки навіщо таким "шкряботінням" займатись? Росія - країна велика, очевидно що контраст між найпідлішими та найсвітлішими людьми має бути більший ніж у нас.
  • 0

#306 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 04:15

але ж так само можна й про українців по відношенню до росіян сказати! пошкреби будь-якого найпатріотичнішого найзавзятішого і ти побачиш злобного бандерівця-націоналіста! навіть в собі це бачу, не дивлячись на всю мою толерантність! хто скаже щось погане про мою державу - і я можу кинутись в горлянку! а так - наче біла й пухнаста... просто коріння моє у Львові! :brovy: :ggggg:
  • 0

#307 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • 1465 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 19.12.2007 – 10:03

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (19.12.2007 04:15) писав:

але ж так само можна й про українців по відношенню до росіян сказати! пошкреби будь-якого найпатріотичнішого найзавзятішого і ти побачиш злобного бандерівця-націоналіста! навіть в собі це бачу,
А що то за стереотип "злобний бандерівець-націоналіст"??? Чому той, хто любить свою українську націю - відразу "злобний". Чому я ніколи не чув про російського патріота що він злобний? Вся совдепівська, а тепер російська маскультура просякнута якщо не шовінізмом, то російським патріотизмом і нічого. Всякі жиріновські, глєбипавловскі з чорномордими прекрасно в нас себе почувають і час від часу повчають як нам жити і з ким дружити. І вони не злобні.
А бандерівці, які воювали на СВОЇЙ землі за СВІЙ народ погані. Треба ставити питання: для кого погані? Для українських ворогів - злобні, погані. Для українців - ГЕРОЇ.
Героям слава!
  • 0

#308 Kozak_Mamaj

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 18:27

не згодна.
Росіяни - це нормальні люди, серед яких трапляються кацапи та москалі.
Повторюю "росіяни" це не національність це громадянство. Тобто "москалі" що живуть в Росії є "росіянами". Чечени, татари, карели та інші також є росіянами. А москалі які мають українське (польске, гамериканське тощо) громадянство не є "росіянами".

Їх політики налаштовують проти нас.
То правда. Але хто їм лікар якщо самостійно думати не можуть...?

Якщо в них станеться демократична революція,
Це якщо... Дуже сумніваюся що вона взагалі станеться.

ми будемо найближчими друзями!
Не треба себе обманювати цього ніколи не станеться. Росія завжди буде імперською. Шановна пані Помаранчева Пантерко, невже вас історія нічому не вчить. Самодержавна Росія була Україні і українцям ворогом. Лютнева революція нічого в цьому плані не змінила, жовтневий заколот також. Сучасна Росія є ворогом. Так було, так є і так буде поки не зникне або Росія, або Україна.

Ми один народ - славяни
Ми не один народ. А москалі не слов'яни. Вони угро-фіни зі значним домішком монголоїдної раси і невеликим вкрапленням слов'янської.

ми не можемо ворожо ставитись одне до одного...
Факти говорять про інше...

Повідомлення відредагував Kozak_Mamaj: 19.12.2007 – 18:29

• 0

#309 Pavlja

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:м.Зуїв

Відправлено 19.12.2007 – 20:58

паралельно.А то хто такі?!!! :cool1:
  • 0

#310 Промінчик

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 21:15

То звичайних росіян-нормально! а от до москалів,які трапляються між ними- :cool1: вони-.....
  • 0

#311 Люблю Хортицю (острів)

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 22:14

А як до них відноситися. Як до прокаженних, як ще?
П.С зуб за зуб
  • 0

#312 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 00:35

Перегляд дописуKozak_Mamaj (19.12.2007 18:27) писав:

Повторюю "росіяни" це не національність це громадянство. Тобто "москалі" що живуть в Росії є "росіянами". Чечени, татари, карели та інші також є росіянами. А москалі які мають українське (польске, гамериканське тощо) громадянство не є "росіянами".
взагалі неважливо які національності составляють російську націю - американці теж нація, яка суржиком народів створена.

Цитата

То правда. Але хто їм лікар якщо самостійно думати не можуть...?
а хто може? думаєш, якщо б не ЗМІ, у нас би сталася революція? якщо б не журналісти, які керували народом, хрен би ми що самі змогли. Взагалі, мабуть ми маємо бути вдячними не стільки самим майданським лідерам, скільки журналістам, які не побоялися підтримати революцію. А то була б демократія в нас, ага...

Цитата

Це якщо... Дуже сумніваюся що вона взагалі станеться.
Доки журналісти не об"єднаються з опозиційними політиками та не вдарять по владі - не станеться...

Цитата

Не треба себе обманювати цього ніколи не станеться. Росія завжди буде імперською. Шановна пані Помаранчева Пантерко, невже вас історія нічому не вчить. Самодержавна Росія була Україні і українцям ворогом. Лютнева революція нічого в цьому плані не змінила, жовтневий заколот також. Сучасна Росія є ворогом. Так було, так є і так буде поки не зникне або Росія, або Україна.
Ми не один народ. А москалі не слов'яни. Вони угро-фіни зі значним домішком монголоїдної раси і невеликим вкрапленням слов'янської.
Вона була ворогом не Україні, а радикальним утворенням України. Україна - це не тільки самі націоналісти, тут жили і звичайні мирні люди, які мирно соіснували з мирним населенням сусідніх держав, які входили в состав імперії... Звідки стільки ненависті зараз? Ми маємо приймати нашу історію такою, якою вона насправді є...

Цитата

Факти говорять про інше...
у кожного свої факти...

от нікого не захищаю, ні на чий бік не стаю, але шукаю правду. справжню не радикальну правду, яка має бути посередині! Я прекрасно знаю, що Україна завжди боролася за незалежність...але мені дико, що звичайних людей намагаються між собою стравити! я стільки людей знаю з Росії і ні з ким не враждую...бо просто не спілкуюся з ними про політику!

Повідомлення відредагував Помаранчева Пантерка: 20.12.2007 – 00:55

• 0

#313 Kozak_Mamaj

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 20.12.2007 – 19:25

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (20.12.2007 00:35) писав:

а хто може? думаєш, якщо б не ЗМІ, у нас би сталася революція? якщо б не журналісти, які керували народом, хрен би ми що самі змогли. Взагалі, мабуть ми маємо бути вдячними не стільки самим майданським лідерам, скільки журналістам, які не побоялися підтримати революцію. А то була б демократія в нас, ага...
Я і без допомоги журналістів здатен мислити самостійно. Вони мені були не потрібні щоб думати інакше ніж Кучма, Янукович чи Медведчук. І взагалі, не переоцінюйте значення журналістів...

Доки журналісти не об"єднаються з опозиційними політиками та не вдарять по владі - не станеться...
Опозиційні політики і журналісти мають такі ж імперські погляди (можливо більш помірковані, а часом і більш радикальні) як і їх протеже що при владі. Повторюю згдайте історію. Влада в Росії змінювалася не раз, а ставлення до України завжди було як до колонії.

Вона була ворогом не Україні, а радикальним утворенням України. Україна - це не тільки самі націоналісти, тут жили і звичайні мирні люди, які мирно соіснували з мирним населенням сусідніх держав, які входили в состав імперії...
Ви мабуть жартуєте...? Або зовсім не знаєте історії? По вашому 7,5 мільйонів ( деякі дослідники називають і 15 млн) українських селян які померли з голоду в 1932-33 рр. то є "радикальне утворення"? Чи може "радикальним утворенням" є ті сотні тисяч в'язнів ГУЛАГу, які в більшости своїм були ні в чому не винні? Чи може ті десятки тисяч в'язнів які були знищені в 1941р. під час відступу совітських військ? Список можна продовжувати...
Річ в тім що сама Україна і українці, з точки зору імперії, по своїй природі є "радикальними утвореннями".

у кожного свої факти...
Я факти не штампую. Оперую загальновідомими з історії і сьогодення.

от нікого не захищаю, ні на чий бік не стаю, але шукаю правду. справжню не радикальну правду, яка має бути посередині!
З чого ви взяли що правда обов'язково мусить бути десь посередині? Можливо правда якраз і є ультра радикальною і непримеренною (згадайте тих же 7,5 мільйонів селян. Хіба це не радикальна правда). Це вже залежить від вашого суб'єктивного уявлення що таке радикалім і поміркованість. От наприклад мене дехто вважає занадто радикальним, інший навпаки стверджує що я занадто поміркований. То де ж правда? :cool1:

я стільки людей знаю з Росії і ні з ким не враждую...бо просто не спілкуюся з ними про політику!
А дарма що ви не спілкуєтеся з ними про політику. Ви спробуйте. І тоді зрозумієте чи вони дійсно вам друзі... (побачите, так би мовити, усі їх підногітну) Адже відвертість це запорука нормального добросусідського співіснування.

P.S.

хрен би ми що самі змогли.
По українськи "хрєн" - хрін. Але ліпше казати "Чорта з два ми би змогли самі"

соіснували з мирним населенням
"соіснувати" - співіснувати

враждую
"враждую" - ворогую

Повідомлення відредагував Kozak_Mamaj: 20.12.2007 – 19:27

• 0

#314 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 02:01

Перегляд дописуKozak_Mamaj (20.12.2007 19:25) писав:

Я і без допомоги журналістів здатен мислити самостійно. Вони мені були не потрібні щоб думати інакше ніж Кучма, Янукович чи Медведчук. І взагалі, не переоцінюйте значення журналістів...
Опозиційні політики і журналісти мають такі ж імперські погляди (можливо більш помірковані, а часом і більш радикальні) як і їх протеже що при владі. Повторюю згдайте історію. Влада в Росії змінювалася не раз, а ставлення до України завжди було як до колонії.
У влади? так!

Цитата

Ви мабуть жартуєте...? Або зовсім не знаєте історії? По вашому 7,5 мільйонів ( деякі дослідники називають і 15 млн) українських селян які померли з голоду в 1932-33 рр. то є "радикальне утворення"? Чи може "радикальним утворенням" є ті сотні тисяч в'язнів ГУЛАГу, які в більшости своїм були ні в чому не винні? Чи може ті десятки тисяч в'язнів які були знищені в 1941р. під час відступу совітських військ? Список можна продовжувати...
Річ в тім що сама Україна і українці, з точки зору імперії, по своїй природі є "радикальними утвореннями".
Це зовсім інше!! Сталін покидьок і свій народ вбивав! Він вбивав усіх кого боявся! До чого тут мирне населення, яке страждало через нього навіть в Росії?

Цитата

Я факти не штампую. Оперую загальновідомими з історії і сьогодення.
З чого ви взяли що правда обов'язково мусить бути десь посередині? Можливо правда якраз і є ультра радикальною і непримеренною (згадайте тих же 7,5 мільйонів селян. Хіба це не радикальна правда). Це вже залежить від вашого суб'єктивного уявлення що таке радикалім і поміркованість. От наприклад мене дехто вважає занадто радикальним, інший навпаки стверджує що я занадто поміркований. То де ж правда? :cool1:

Десь посередині....

Цитата

А дарма що ви не спілкуєтеся з ними про політику. Ви спробуйте. І тоді зрозумієте чи вони дійсно вам друзі... (побачите, так би мовити, усі їх підногітну) Адже відвертість це запорука нормального добросусідського співіснування.
Справа в тому, що вони не люблять коли ображають їхню Батьківщину, так само як і ми, коли ображають нашу. Мабуть, не варто зараз загострювати стосунки... Згадай, як розпадалися сім"ї в нас під час майдану через різні політичні погляди!

Цитата

P.S.
По українськи "хрєн" - хрін. Але ліпше казати "Чорта з два ми би змогли самі"
"соіснувати" - співіснувати
"враждую" - ворогую
дякую :yes:
  • 0

#315 Kozak_Mamaj

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 21:05

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (21.12.2007 02:01) писав:

У влади? так!
Шановна Пантерко, ви мене не слухаєте! Хто б не прийшов до влади в Московії, хай це будуть найбільші демократи за москальськими мірками, ставлення до України буде однозначне - "ностальжі" за втраченою колонією яку потрібно повернути, або принаймі навернути у русло власної політики. Сама природа російської влади така. Згадайте - який би не був цар, який би не був генсек, який би не був президент відношення до України, по великому рахунку, однакове.

Це зовсім інше!! Сталін покидьок і свій народ вбивав! Він вбивав усіх кого боявся! До чого тут мирне населення, яке страждало через нього навіть в Росії?
Жоден з російських правителів свій народ не шкодував, а українців тим більше (Сталін це лише найяскравіший приклад). Але москалів це влаштовує. "Раді вєлічія матушкі-Расії і раді царя-батюшкі..." Це нація за своїм менталітетом є колективістською, що є типовим для азіатів, тому нічого дивного.

Десь посередині....
Це суб'єктивізм.

Справа в тому, що вони не люблять коли ображають їхню Батьківщину, так само як і ми, коли ображають нашу.
Я не закликаю Вас ображати їх, а лише пропоную поговорити відверто, щоб переконатися що ці москалі собою представляють.

Згадай, як розпадалися сім"ї в нас під час майдану через різні політичні погляди!
Не знаю жодної такої сім'ї. А взагалі кожна здорова родина повинна будуватися на спільних світоглядних засад.

дякую ;)
Прошу.
  • 0

#316 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.12.2007 – 21:15

Цитата

Згадай, як розпадалися сім"ї в нас під час майдану через різні політичні погляди!

В мене на останніх виборах батьки голосували за одну партію, брат із жінкою за іншу, а я - ще за третю. І нічо, навіть не дискутували дуже, всьо нормально. Не нагнітайте...
  • 0

#317 Lemon

Писар

• Користувачі
  • 437 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 23:07

Цитата

наведу вам цікавий приклад,сидить дитина сама в ресторані, хлопчику десь 2 роки, приходить мама (москалиця) кофта на ній одягнута навиворіт, юбка перевернута, помада розмазана,на голові бордель...іде така задоволена (вона тіпа адінокая мать), після удачного сексу, вона переспала зі всіма аніматорами готелю( їх було штук 8-9), самий більший прикол що вона відпочивала всього лиш 7 днів...приходить і з іншого кінця ресторану кричить до маленького "Ти чьо арьош дєбіл", зтакимчисто москальським акцентом, весь ресторан крім москалів був в трансі...отож це кляті москалі...вони ніколи не зміняться...такими і остануться...
Тіпа в нас такого нема...
  • 0

#318 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 22.12.2007 – 00:57

Kozak_Mamaj
вся проблема в тому, що для того, щоб припинити ворожнечу, треба змінити менталітет...а це майже неможливо - він всасується з молоком...інакше як я - Дніпропетровська людина - стала б такою... здаюся, важко з тобою дискутувати...мабуть, Дніпропетровськ відрізняється від України...бо так звані "москалі" коли чують що ти з Дніпра - проставляються, майже в ноги кланяються, роботу там легко знайти непогану саме дніпропетровцям...може тому я не бачила ніколи негативного ставлення...
  • 0

#319 O`B`utiful

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 20:53

Нам, думаю, є що в них повчитися, наприклад, патріотизму, але не російського, а нашого, українського! :brovy:
  • 0

#320 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 20:56

Перегляд дописуO`B`utiful (3.01.2008 20:53) писав:

Нам, думаю, є що в них повчитися, наприклад, патріотизму, але не російського, а нашого, українського! :brovy:

Звідки в росіян може зявитися український патріотизм!
Я особисто не маю нічого проти самих росіян я проти політики яку зараз проводить російська федерація!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних