Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до росіян?

Повідомлень в темі: 582

#201 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 23.06.2007 – 12:39

Перегляд дописуFreelancer (16.06.2007 11:40) писав:

Це історичний вираз, і авторство не моє. Більше нічого не бісить? Чи мені розказати, що бісить мене? )
Київ назвали "матір*ю" через невігластво. Це вже освітлювали у наукових дослідженнях вчені-історики. У старослов*янській письмовій мові (або у мові Київської Русі) не було голосних літер. Дослівно на звитку, який знайшли, було написано щось на зразок : тут "мт грд" русинів - Київ, коли визначали, де побудувати Київ.
Я, звісно, не можу написати точно так, як було на мові Київської Русі, бо не пам*ятаю - читала вже давненько той матеріал. Тому пишу головний зміст помилки....
Радянські історики переклали як : тут "мать городов" русских - Київ, але насправді відповідно до правил української мови, яка і вийшла з мови Київської Русі, повинно на цьому місці бути дієслово, бо у нашій мові історично речень без дієслів не буває, на відміну від рос.мови! Та й Київ був чоловічого роду, як тепер, так і раніше. І слово град не стояло у формі "городов".
Тому цю частину речення уже сучасні історики перекладають як : "мати град русинів - Київ".
Ще раз кажу, що дослівно не пригадую всю фразу, але вона відповідає цьому реченню : тут будемо мати град русинів - Київ. :gryzin:

Що стосується росіян або русскіх, то я до обох цих груп людей (народів) ставлюся нейтрально. Сама Російська імперія, звісно, викликає негативні емоції...так само, як і політика сучасної Росії. Але до людей не можна ставитися до всіх абсолютно однаково, бо серед росіян і серед русскіх є різні люди, як і в будь-якій країні.
Деякі русскіє та росіяни є більшими патріотами України, ніж деякі українці.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 23.06.2007 – 12:56

• 0

#202 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Києва

Відправлено 23.06.2007 – 23:25

Кожна дія породжує протидію. Як вони до нас так і ми до них. І ми ще довго не забудемо всіх тих злочинів супроти України, за які вони не хочуть навіть вибачитись. Кістки дідів наших, що ними Сибір засіяно не дозволять нам цього зробити.
І допоки росіяни не позбудуться великодержавного шовінізму, нав'язливої ідеї об'єднання всіх слов'янських народів під своїм крилом, ніяк інакше ніж негативно ми до них ставитись не зможемо.
  • 0

#203 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Москва-Львів

Відправлено 23.06.2007 – 23:29

Перегляд дописуValandil (23.06.2007 23:25) писав:

Кожна дія породжує протидію. Як вони до нас так і ми до них. І ми ще довго не забудемо всіх тих злочинів супроти України, за які вони не хочуть навіть вибачитись. Кістки дідів наших, що ними Сибір засіяно не дозволять нам цього зробити.
І допоки росіяни не позбудуться великодержавного шовінізму, нав'язливої ідеї об'єднання всіх слов'янських народів під своїм крилом, ніяк інакше ніж негативно ми до них ставитись не зможемо.
ну-ну....
так років через 20-50.....як у відомих класиків.....
я вас ненавиджу....і ми вас теж.... а чому?.....еееее.....незнаю...яка різниця.........
:gryzin:
  • 0

#204 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 24.06.2007 – 00:19

Перегляд дописуserafim (24.06.2007 00:29) писав:

ну-ну....
так років через 20-50.....як у відомих класиків.....
я вас ненавиджу....і ми вас теж.... а чому?.....еееее.....незнаю...яка різниця.........
:gryzin:
Не знаю, що тоді буде... можливо і нас уже не буде...
Та я не можу посміхатись людині в очі і плювати за її спиною. Краще вже сказати прямо, що думаю.
  • 0

#205 ivanna

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:KOCIB--> USA

Відправлено 24.06.2007 – 04:31

yak vony do mene tak i ya do nyh.
  • 0

#206 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 24.06.2007 – 09:53

Єдине, що мене бісить в москалях - це те, що вони лізуть не на свою територію. Мабуть забули, що вже є УКРАЇНА , а не малоросія. Хай запхнуть собі свій "рускій язик"..... у те саме місце:durak: У нас є своя УКРАЇНСЬКА МОВА :gryzin: і іншої нам не треба !!!!! :angry2: (хібащо можна повчити англійську, італійську, німецьку, французьку)

А так я взагалі відношусь до них нормально :durak: як і до усіх людей (поляків, американців чи французів) :)
  • 0

#207 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 24.06.2007 – 10:54

Перегляд дописуValandil (24.06.2007 00:19) писав:

Не знаю, що тоді буде... можливо і нас уже не буде...
Та я не можу посміхатись людині в очі і плювати за її спиною. Краще вже сказати прямо, що думаю.
от так...зустрыв десь (наприклад gsl час выдпочинку десь на К1пр1 :angry2: ) познайомився с д1вчиною, нав1ть якщо не в1риш у кохання с першого погляду, але 1 таке трапляэться.....аж раптом д1знаэшся що вона маскалька........ :gryzin:
Хот1в би я подивитись, як ти будеш 1й у оч1 плювати :durak:
  • 0

#208 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 24.06.2007 – 11:03

Перегляд дописуserafim (24.06.2007 11:54) писав:

от так...зустрыв десь (наприклад gsl час выдпочинку десь на К1пр1 :angry2: ) познайомився с д1вчиною, нав1ть якщо не в1риш у кохання с першого погляду, але 1 таке трапляэться.....аж раптом д1знаэшся що вона маскалька........ :gryzin:
Хот1в би я подивитись, як ти будеш 1й у оч1 плювати :durak:
Певно варто було пояснити.
Я ставлюсь неприязно лише до тих росіян, які мають всілякі нечисті думки щодо нашоїненьки України. Такі думки псують їх, витравлюють душу.

Я не казав, що росіяни не мають права на життя, серед них також є достойні люди. Знову ж таки через те, що вони не травлять собі душу...
  • 0

#209 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 24.06.2007 – 11:50

Перегляд дописуValandil (24.06.2007 11:03) писав:

Певно варто було пояснити.
Я ставлюсь неприязно лише до тих росіян, які мають всілякі нечисті думки щодо нашоїненьки України. Такі думки псують їх, витравлюють душу.

Я не казав, що росіяни не мають права на життя, серед них також є достойні люди. Знову ж таки через те, що вони не травлять собі душу...
ось...с цього треба 1 починати.....
  • 0

#210 ЯрославМ

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень

Відправлено 02.07.2007 – 14:28

Якась дивна тема. Чим росіяни такі особливі? Чому не молдовани, не грузини і так далі. Це вже на расизм зкидається.
  • 0

#211 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 02.07.2007 – 14:38

Перегляд дописуЯрославМ (2.07.2007 15:28) писав:

Чим росіяни такі особливі?

А чим українці таким особливі для росіян, що вони нас поганять?Тому це природня протидія на такі дії..
  • 0

#212 Зірочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 02.07.2007 – 15:55

Перегляд дописуStuff (2.07.2007 15:38) писав:

А чим українці таким особливі для росіян, що вони нас поганять?Тому це природня протидія на такі дії..

Вони, власне, багато кого поганять...
  • 0

#213 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.07.2007 – 16:01

якшо чесно мені ці москалі якось всерівно!хоча ми на них заробляємо)) :angry12:
  • 0

#214 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 02.07.2007 – 16:17

Перегляд дописуЗірочка (2.07.2007 16:55) писав:

Вони, власне, багато кого поганять...
ну от, і за що їх тоді любити?:angry12:
  • 0

#215 Urban

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 02.07.2007 – 17:14

Всі наші біди від від москалів.Вони завжди своє гризло сунуть у наші справи.
  • 0

#216 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 20:03

Перегляд дописуUrban (2.07.2007 18:14) писав:

Всі наші біди від від москалів.Вони завжди своє гризло сунуть у наші справи.
Респект :)

Ну все, всі сказали все що хотіли, а на більше вони (росіяни) і не заслуговують ;) .

Можна тему закривати.
  • 0

#217 maybe*

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Місто:українське місто Київ

Відправлено 07.07.2007 – 17:51

в мене друзі з росії..до них ставлюся добре.так як і вони до мене.а ось до їхньої влади я ставлюсь негативно
  • 0

#218 Queek

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 07.07.2007 – 20:44

Як на писено в вічній книзі: "Стався до інших, як до самого себе"
  • 0

#219 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 07.07.2007 – 20:56

Перегляд дописуQueek (7.07.2007 21:44) писав:

Як на писено в вічній книзі: "Стався до інших, як до самого себе"
Вдарили по правій, підстав ліву?...
рабська психологія...
Вони ставляться до нас так, як би вони хотіли щоб ми до них ставились. Правильно? От і отримують...
  • 0

#220 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 08.07.2007 – 06:42

Як я ставляся? Хм, вони ж не фашисти?... В мене живе подруга в Росії, ну і що вона така ж як я, руки , ноги.. все нормально.. в голові те саме що і в мене, а попі - дитинство грає :brovy: Хоча її мама українка, зається, тут вона раніше жила, коли ще мануною була.
Та нормальні вони люди, от тільки мова в них специфічна. Не дуже люблю інші словянські мови. Люблю свою - рідну! Ну а інші заморські мови поважаю і вивчаю.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних