Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до росіян?

Повідомлень в темі: 582

#101 juRa

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівнещина, Кузнецовськ

Відправлено 22.02.2007 – 18:08

Контролюйте свої емоції

Повідомлення відредагував Marcos: 22.02.2007 – 18:13

• 0

#102 juRa

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 22.02.2007 – 18:21

Захопився. :(
Що саме несподобалось? я відредагую!
Написав і аж полегшало

Повідомлення відредагував juRa: 22.02.2007 – 18:36

• 0

#103 juRa

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 22.02.2007 – 18:35

КАЦАПИ!

Задовбали!
Нормальні люди серед них є, але...
Їхнє ставленя до України. Їхнє ставленя в Україні до України.
Побачити нормального кацапа важко не треба казати що їх нема навіть серед фашистів траплялись гуманісти яким віїна непотрібна і допомагали якось противнику
но те що натерпілась Україна від кацапів-москалів. навіть гітлер і сотої частини ненакоїв.

ГолодоморИ, констабори(доречі фашисти перейняли їх в ссср!), і ще куча фактів свідчать самі за себе

І тепер кацапи лізуть в нашу політику в нашу Країну (Тузел дружби :( ) , їм мало землі? Їм мало людей? (рабів). Якого їм тут потрібно? Чого їм ще від нас треба?!!!!!!!!

П.С. Кацапи-люди які проживають в України і які розмовляють по російськи і ведуть себе як росіяни. (для мене)
це не тільки люди які приїхали в Україну з росії і живуть тут це і українці які Народилися в Україні але ведить себе по кацапські і які тянуться до Москви

Маркос підійде?
  • 0

#104 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава

Відправлено 22.02.2007 – 19:19

2juRAМоя особиста думка-проблема росіян надумана, вони не більше хочуть зробити нас рабами, ніж американці, і це ще велике питання, хто являє більшу загрозу. Потім, поведінка керівників Росії зовсім не характеризує окремих її громадян. Принаймі вони(росіяни) поважають свою країну, а нам до цього ой як далеко, ми самі себе не поважаемо. далі йдемо до німців. Фашизм-це ідеологія, яку вкладали в голови людям, в яких там нічого не було, так роблять і з нами. Головне відвернути увагу, дати причину всіх проблем-росіян, які ніби наше сало з'їли, а самим робити, що забажається. І це явна тенденція. Можеш закинути, що я за фашизм, але це не так, знову ж безчинства були страшенні, і були люди, яким подобалося це робити, але були і просто маріонетки в руках лідера. І до речі, чому ж ти не кажеш, що німці теж погані і злі?Тому що з усіх дірок тобі твердять про росіян.

І нарешті, неможливо зробити рабом сильну людину, а якщо не мати чіткої позиції, то легко втратити рівновагу. На моє переконання, росіяни, білоруси, мексиканці чи американці-це такі ж люди,як і ми, серед них є погані, хороші і слабкі, і жоден з них нічим не гірший. І НІХТО не зможе зробити нас рабами, якщо ми будемо надіятися тільки на себе, будемо сильним і вольовими, а не слудккувати за "модними тенденціями" хто проти кого дружить.

Можу подискутувати з тобою ще, але за умови поваги до моєї думки і конструктивного обговорення.

Повідомлення відредагував rainy: 22.02.2007 – 19:22

• 0

#105 Turbo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень

Відправлено 22.02.2007 – 20:17

Якщо Українець розмовляє по російськи це цілком норма! А коли клятий мОСКАЛЬ розмовльє по Українськи бити його аж хочешся одно разу послав коли мене спитали " Хлопєцьь гьде здэся могазин?"
Там трохи не так було але той акцент.. фу :(

А в цілому нейтрально! Все залежить від характеру та настрою людини!

Повідомлення відредагував Part: 22.02.2007 – 20:19

• 0

#106 TORNADO

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 22.02.2007 – 20:17

Перегляд дописуMarcos (22.02.2007 01:36) писав:

а росіяни і зовнішня політика держави це одне й теж саме ?

звичайно, тим більше в країні, де майже 90% людей підтримують існуючу владу
  • 0

#107 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 22.02.2007 – 20:37

Перегляд дописуTORNADO (22.02.2007 21:14) писав:

звичайно, тим більше в країні, де майже 90% людей підтримують існуючу владу
Вони підтримуєть існуючу владу, бо вона дає їм змогу нормально жити (інакше б не підтримували) і дозволяє не думати про зовнішні справи, бо захистить в будь-якому випадку.
  • 0

#108 TORNADO

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 22.02.2007 – 21:12

Ага, і в давнину раби підтримували своїх хазяїв, бо як би не бив, але в крайньому випадку - захистить! А хто не підтримував - того на м"ясо!
  • 0

#109 juRa

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 22.02.2007 – 22:28

Перегляд дописуrainy (22.02.2007 19:16) писав:

2juRAМоя особиста думка-проблема росіян надумана :) , вони не більше хочуть зробити нас рабами :cool2: , ніж американці(ми говоримо про кацапів америка теж добра штучка но вона так не напікла як кацапи), і це ще велике питання, хто являє більшу загрозу :cool2: . Потім, поведінка керівників Росії зовсім не характеризує окремих її громадян :yes: . Принаймі вони(росіяни) поважають свою країну :yes: (Патріоти є в кожної країни і якщо ти так кажеш то ти один(а) з них, я кажу те що бачу), а нам до цього ой як далеко(ти кацап?) :box: , ми самі себе не поважаемо :box: нема слів. далі йдемо до німців. Фашизм-це ідеологія, яку вкладали в голови людям, в яких там нічого не було, так роблять і з нами. Головне відвернути увагу, дати причину всіх проблем-росіян, які ніби наше сало з'їли, а самим робити, що забажається. І це явна тенденція. Можеш закинути, що я за фашизм, але це не так, знову ж безчинства були страшенні, і були люди, яким подобалося це робити, але були і просто маріонетки в руках лідера. І до речі, чому ж ти не кажеш, що німці теж погані і злі?(Тому що я про це написав :8: і тому що КРАЩЕ ЧИТАЙ ТЕКСТ) Тому що з усіх дірок тобі твердять про росіян. Не твердять, вони самі про себе заявляють!!!

І нарешті, неможливо зробити рабом сильну людину, а якщо не мати чіткої позиції, то легко втратити рівновагу. На моє переконання, росіяни, білоруси, мексиканці чи американці-це такі ж люди,як і ми, серед них є погані, хороші і слабкі, і жоден з них нічим не гірший. І НІХТО(якби тебе вже понад 300років (ПОНАД, ЗНАЧИТЬ ЩЕ БІЛЬШЕ Я НЕ ІСТОРИК І ТОЧНУ ЦИФРУ НЕ СКАЖУ) то і з істиного фараона зроблять раба) не зможе зробити нас рабами, якщо ми будемо надіятися тільки на себе, будемо сильним і вольовими, а не слудккувати за "модними тенденціями" хто проти кого дружить.
Я НЕ ПОЛІТИК, Я НЕ слідкую за "тенденціями" Я ПОКАЗУЮ те як воно є і ти або сліпий або вже тобі промили мізки :)

Можу подискутувати з тобою ще, але за умови поваги до моєї думки і конструктивного обговорення.
Я поважаю справедливу думку, а ти навіть не докінця прочитав(ла) мою відповідь і ще тут розволався

Ця боротьба вже триває давно і не треба тут заявляти те що ми самі цього хочемо чи неборимося
людина яка любить свою країну вона бориться за неї вона захищає її інтереси, а не спокійно матюкає Свою країну в якій народився і виріс на ЧУЖІЙ мові!!!!!!!!!!!!!!!!!
Це не тільки про Украйну це і про інші країни француз патріот Франції, а якщо ні то я перший такому "патріоту" хочу плюнуть в очі хоч він і не мій співвітчизник

Я люблю Україну і хочу в ній жити я розмовляю по Українськи і хочу рохмовляти і це хоче кожен житель своєї країни.
а якщо ні, то він ...(назва одного російського фільму, про дітей диверсантів :( )

а крім політиків є і люди які з задоволеням виконують їх накази навіть перевиконують
треба 100тис. тон картопіл зберемо! 300тис. тон картоплі
треба 100 чоловік розтріляти розтріляєм 1000

Парт коли українецб розмовляє по росіїськи це не нормально це погано і в цьому вся суть це вже не українець. Інша мова це вже інше мисленя розуміти треба і не боротись за Україну

доречі жертиви 1932-1933 року які ще дотогож побували і в НМЕЦЬКИХ концтаборах казал:
- Нічого страшнішого за голод нема, навіть війна не так страшна як голод
людина яка пухла від голоду і мучилась в німецьких констабрах

погортай історію України за 11 і 10 клас там можливо теж є лапша но принаймні правди набагато більше ніж кажуть кацапи

Повідомлення відредагував juRa: 22.02.2007 – 22:31

• 0

#110 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 24.02.2007 – 00:06

Надіюсь шановне товариство дозволить висловити ще кілька своїх скромних думок

Отже багато в росіян класних хлопців, - надійні, по справжньому вміють дружити, тобто ведуть себе як нормальні люди, в чому неодноразово впевнювався, займаючись альпінізмом. Дівчата росіянки, калмички, татарки – зустрічаються відчайдушні, з характером, справжні Леді Макбет.

Якщо говорити про москальство як тенденцію, то, приміром, москвичі ридають: «Хахли панаєхалі, всє мєста пазахапалі» і т.д. і т.п. Вам це нічого не нагадує?

Дійсно, не тільки в Москві, а й по Росії багато крутих посад займають етнічні українці, а якось старий єврей казав: - в вас украінцев хватка єсть.

Російських спеціалістів і керівників нерідко губить одне і те ж – с п и в а ю т ь с я.

В Краснодарському краї, Ставропольському краї, Ростовській обл..і ін. є цілі станиці де говорять українською мовою, пісні, обряди, і таке враження, що знаходишся десь на Полтавщині.
Правда вони кажуть - ми Казаки, а не хохляндія і тим більше не кацапня.
Йде інтеграція народів, але на диво, – не інтеграція культур. І боронь Боже в цю царину лізти брудними, корисливими методами.

Та вернемося до тенденції
Згадався анекдот:
Чукчу спитали - які він знає почуття?
- Раніше знав два чуйства - чуйство гольода и чуйство хольода. А з приходом «Старшого Брата» чукча тепер знає про три чуйства, а саме: чуйство гольода, чуйство хольода и чуйство Глубокой благодарности.

Звичайно приємно, коли тобі аплодують і кажуть, що ти надія та опора для нас нетямущих.
Але тут криється небезпека, бо:
Щастя – це коли тебе розуміють
А нещастя – це коли тебе розкусили

І уявіть собі Вселенський Облом, коли, вже здавалось, завалили Українсько Дуба і тепер можна скакати та веселитись на пні, - аж тут з коренів, по страшенннній силі, поперли зелені пагони.
  • 0

#111 Гість_Шелест_*

• Гості

Відправлено 24.02.2007 – 20:11

СЛАВА УКРАЇНІ! ! !
  • 0

#112 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 24.02.2007 – 20:50

Перегляд дописуChukcha (1.12.2006 21:31) писав:

А що тут казати,ви жерєновського та путіна бачили?! а за них віддало голоси більшість росіян!
Знаєш, бачити то бачили, але тільки я знаю стількох людей, які готові ледь не поклонятись російським політикам!!!!!!!"Ти что, Путин же такой красивый!не то, что Ющенко!"і так думає маса людей. на привеликий жаль :)
  • 0

#113 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 24.02.2007 – 21:07

о, ще хочу сказати!В Росії живуть такі самі люди, що деколи плачуть, брешуть, радіють і вудчувають біль і все - все...Але, ми замітимо росіянина здалеку.і не через акцент!просто віками вони мали деспотну владу, яка віками володарювала не тільки в межах своєї держави, але ще простягувала "граблі"до своїх сусідів.Це і ми, і таже Білорусь.....і ця влада насаджувала в їхній мозок думку про свою величність і нікчемність інших.Тепер - це менталітет, який буде жити в їхній свідомості ще років 200 як мінімум...на жаль, вони вплинули і на наш менталітет - це через них і все вище згадане деякі львівянини, вже не кажучи про центр, схід і північ цураються української, намагаються говорити російської, як це жахливо в них не звучить.так, ми цураємось!і це заслуга російської влади!!!!!і маю сказати, що приємно було побачити, що цю тему завів саме росіянин...мій висновок - росіяни непогані, поки не чипляють нас! :)
  • 0

#114 TORNADO

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 24.02.2007 – 21:07

От, DON BASS, гарно написав! І все - до сорому нашого МЗС. Бо досі немає посла Украіни в Росії, немає роботи з украінською діаспорою в Росії, відповідних заходів по підвищенню національної гідності і т.п., я вже не кажу про те, що нікому захищати права наших громадян в цій країні... Ось і живуть ці люди, називаючи себе "казаками", або десь на півночі підтримуючи самотужки свою культуру, або видобуваючи газ, який потім піде, можливо, до України по завищеним цінам... І нічого не поробиш... Бо "спасіння утопаючих - діло рук самих утопаючих".
  • 0

#115 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.04.2007 – 19:25

Геть москаля з форума!!!!

Смерть москальськії наволочі!!!

:lol: :D :D :cool2: :D :D

Повідомлення відредагував N@tsioN@list: 24.04.2007 – 19:26

• 0

#116 ЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 258 повідомлень

Відправлено 24.04.2007 – 20:02

Ееееее, рєбята, не плутайте поняття росіяни та кацапи і як сказав один мій знайомий

Цитата

Росияни хорошие люди, а кацапы это плохие росияни
Так шо можу вам с впевненістю сказати що це дійсно так
  • 0

#117 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 883 повідомлень

Відправлено 24.04.2007 – 20:03

Перегляд дописуN@tsioN@list (24.04.2007 20:25) писав:

Геть москаля з форума!!!!

Смерть москальськії наволочі!!!

:lol: :D :D :cool2: :D :D
геть придурків з форуму.

Треба поважати українців, а не зневажати росіян.
  • 0

#118 Гурвіник

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Місто:Рокитне

Відправлено 24.04.2007 – 20:11

Перегляд дописуЗлодюжка (24.04.2007 21:03) писав:

Треба поважати українців, а не зневажати росіян.

От хай вони нас нарешті почнуть поважати.
  • 0

#119 ЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 258 повідомлень

Відправлено 24.04.2007 – 20:12

Вони і поважають - з власного досвіду можу сказати, знов повторюю
НЕ ПЛУТАЙТЕ РОСІЯН З КАЦАПАМИ
  • 0