Перейти до вмісту

"Ви нам ще за Севастополь відповісте" (с) Фільм "Брат"

Повідомлень в темі: 69

#41 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1514 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 17.03.2014 – 22:27

Перегляд дописуkalamar (16.03.2014 – 01:50) писав:

А яка взагалі вигода від Криму? Я не думаю, що дії Путина можна раціонально пояснити.
Може вже й можна: Путін хоче воювати. Але йому не дають. Натомість він вимушений займатись проведенням референдуму, думати про те, як ввести рубль в Криму, як бути з комунікаціями, майном і т.і., щоб хоч трохи виглядати правдоподібним.

Перегляд дописуkalamar (16.03.2014 – 01:50) писав:

Свого часу СССР програв холодну війну. Сучасна Росія далеко не СССР, і нову холодну війну вона програє дуже швидко. США досить обвалити ціни на нафту.
А може він хоче гарячої, лиш ніяк не знайде привід, щоб почати.

Повідомлення відредагував серпиня: 17.03.2014 – 22:33

• 0

#42 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 18.03.2014 – 00:54

Ніяких висновків ніхто не робить, УНР армію розпускала, і теж розвела безлад. Так само і зараз армію довели до убогого стану, і мирно здали Крим, хоча важко сказати щоб було якби відвойовували. Якби армія буланормальна то можна було витіснити
  • 0

#43 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 18.03.2014 – 11:33

Перегляд дописуMqM (18.03.2014 – 00:54) писав:

хоча важко сказати щоб було якби відвойовували. Якби армія буланормальна то можна було витіснити
Якби кинули всі сили на Крим, то спрацював би план Путіна напасти на незахищений схід. А так, поки Путін розбирався з Кримом, попідтягували сили на Схід. Тепер можна і оборонятись. Нмд, стратегія правильна поки.
  • 0

#44 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 18.03.2014 – 12:48

Перегляд дописуkalamar (15.03.2014 – 20:50) писав:

До речі, я й не певен, що те, що Янукович тоді напудив в штани, то був найкращий для України варіант. Якби Янукович тут залишився весільним президентом, у Росії тепер не було би приводу розігрувати кримську карту. Тоді на майдані, гадаю, слушність мав Кличко, а не Парасюк. Чи то Правий сектор, чи то подібні радикали з майдану на жаль мають ту ж хворобу, якою страждає Янукович і Путін, не адекватне сприйняття реальності і життя в ілюзорному світі, ідіотизм. Але то здається національна хвороба.
Якби не Парасюк, то невідомо ще скільки б людей могло загинути на майдані поки б Янукович був "весільним президентом".

Війна влади з майданом перейшла на вищий рівень - війну Росії з Україною. Майдан поки виграє.
  • 1

#45 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 19.03.2014 – 01:27

Яценюк боягуз зливає
  • 0

#46 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4237 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 19.03.2014 – 02:11

Перегляд дописусерпиня (17.03.2014 – 22:27) писав:

Може вже й можна: Путін хоче воювати. Але йому не дають. Натомість він вимушений займатись проведенням референдуму, думати про те, як ввести рубль в Криму, як бути з комунікаціями, майном і т.і., щоб хоч трохи виглядати правдоподібним.

А може він хоче гарячої, лиш ніяк не знайде привід, щоб почати.
У Путіна просто манія "збирача земель", то, здається, частина менталітету росіян, яку важко збагнути раціонально. Російська імперія, на відміну, скажімо, від британської імперії, ніколи не забезпечувала нормального життя передусім росіянам. Росіяни готові жити в лайні, але щоб у них була сильна імперія. Навіщо їм імперія, то для мене незбагненно, але вони хочуть, і все. Таємнича російська душа. :)
З раціонального погляду а) Крим буде для Росії діркою, в яку підуть мільярди, які були би зовсім не зайвими де небудь в ставропільщині. б) Крим уже опустив нижче плінтуса імідж Росії, знівелювавши цілком 46 міль'ярдів потрачених на його підняття в Сочі. в) Захід докорінно змінить стратегію щодо Росії. І хоч то навряд чи буде холодна війна, але гадаю все ж буде прохолодне не сприяння в розвитку. А справи в російській економіці насправді дуже кепські, Росія сидить на нафтогазовій голці, і навіть маючи поки гроші з нафти, не знатна зіскочити і модернізувати економіку. З появою нових (хоча б тіж "сланці") технологій, в найближчі роки порція наркотиків вичерпається, і Росіяни зрозуміють, що їхня Велика Росія, то звичайна

Цитата

Россия — это бензоколонка, притворяющаяся страной. — Это клептократия и коррупция.

• 3

#47 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.03.2014 – 21:31

шо за глюки, де кнопки - цитата, і т.д...
ось хотів процитувати, а воно шось не працює.
"Крим буде для Росії діркою, в яку підуть мільярди" - і тому Росії тре віддати ще й донбас
  • 1

#48 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 19.03.2014 – 21:41

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (19.03.2014 – 21:31) писав:

і тому Росії тре віддати ще й донбас
Акція: береш Крим - Донбас у подарунок!
  • 0

#49 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 20.03.2014 – 09:44

Перегляд дописуkalamar (19.03.2014 – 02:11) писав:

У Путіна просто манія "збирача земель", то, здається, частина менталітету росіян, яку важко збагнути раціонально. Російська імперія, на відміну, скажімо, від британської імперії, ніколи не забезпечувала нормального життя передусім росіянам. Росіяни готові жити в лайні, але щоб у них була сильна імперія. Навіщо їм імперія, то для мене незбагненно, але вони хочуть, і все. Таємнича російська душа. :)
З раціонального погляду а) Крим буде для Росії діркою, в яку підуть мільярди, які були би зовсім не зайвими де небудь в ставропільщині. б) Крим уже опустив нижче плінтуса імідж Росії, знівелювавши цілком 46 міль'ярдів потрачених на його підняття в Сочі. в) Захід докорінно змінить стратегію щодо Росії. І хоч то навряд чи буде холодна війна, але гадаю все ж буде прохолодне не сприяння в розвитку. А справи в російській економіці насправді дуже кепські, Росія сидить на нафтогазовій голці, і навіть маючи поки гроші з нафти, не знатна зіскочити і модернізувати економіку. З появою нових (хоча б тіж "сланці") технологій, в найближчі роки порція наркотиків вичерпається, і Росіяни зрозуміють, що їхня Велика Росія, то звичайна
Перечитувала багато разів ваш допис, і ваші висновки видаються мені цілком логічними і раціональними.
Та хотілося б знати вашу позицію щодо того, як варто діяти (і чи варто взагалі діяти) Україні далі стосовно Криму?
У свою чергу я думаю, що Крим не можна дарувати, тре його повертати. Найперше, треба пробувати мирний спосіб: звернутись у міжнародні суди, щоб довести Росії, що вона чинить поза межами міжнародного права, адже вона каже інакше. А потім, якщо Росія не захоче віддавати мирно, то дати їй лопаткою по голові і забрати пасочку ввести війська і силою відібрати Крим.

Повідомлення відредагував серпиня: 20.03.2014 – 09:51

• 0

#50 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 20.03.2014 – 13:40

От кажуть не жалко, що здали Крим. Це таке заспокоєння? Влада готова діяти після здачі області, а це могла бути Сумщина. Мало того, що це удар по репутації України, так ми ще зливаємо свої солдатів в Криму

Повідомлення відредагував MqM: 20.03.2014 – 13:41

• 0

#51 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 20.03.2014 – 16:28

Перегляд дописуkalamar (15.03.2014 – 20:50) писав:

Але я, на відміну від вас, не висуваю гіпотез про те, хто з них щось думав, і хто кому там вигідний. Я просто звернув вашу увагу на те, що все, про що ви пишете, то рівень інтернет-пліток.
Люди не можуть спілкуватися фактами. Між фактами кожен учасник обговорення перекидає мости умовиводів. Причому кожен робить це, виходячи зі своєї картини світу.

Звичайно, Ви можете вважати мої джерела інформації чи мої висновки "інтернет-плітками", а свої "фактами". Із цим нічого не поробиш.)
А "Кому вигідно?" – головне запитання в політиці (імхо), але в цій сфері Вам усі факти на блюдечку ніхто як правило не викладе, щось потрібно додумувати (див. вище). І я з Вами не згодна, що Путін ідіот. Він не ідіот ані з психіатричної т. зору, ані з "фігуральної". Це як в анекдоті: "Дура-не дура, а сто баксів на день маю". Він плекав свою мрію про повернення "блудної" України вже багато років.
Ось такий був виступ в 2011:

Я думаю, що він збирався Крим відібрати за підтримки Януковича як президента + "Партії регіонів", а коли побачив, що намічений ним сценарій не пройде, запустив "план В".

Щодо інтересів Меркель і не тільки можете, наприклад, почитати тут:
http://blogs.pravda....c51/view_print/

Щодо ставлення Путіна до Тимошенко. Наведу цитату зі статті, з висновками якої цілком погоджуюсь (останній абзац):
"Вопрос журналистки: «Вы сказали, что нужно контактировать со всеми. Юлия Тимошенко на днях вроде как говорила, что собирается в Москву».Ответ Путина: «Вы знаете, что мы работали всегда и достаточно успешно с властями Украины совсем разных политических взглядов – и с Леонидом Даниловичем работали, и с Ющенко работали. И я как Председатель Правительства Российской Федерации работал с Тимошенко: я к ней ездил, она приезжала в Россию. Разные были ситуации, связанные с осуществлением совместной деятельности по руководству экономиками стран, и споры были, и договорённости были. Но это была в целом конструктивная работа. Если она захочет приехать в Россию, пускай приезжает. Но сегодня она – не председатель правительства. В каком качестве она приедет? Но препятствовать тому, чтобы она приехала в Россию, я лично не собираюсь».
Перевод с дипломатического языка на обывательский: с Тимошенко я, Путин, договорился бы, но вы же не захотели назначать её премьер-министром. Впрочем, всё равно можно попробовать – вы только какую-нибудь официальную роль ей определите, чтобы она не была просто частным лицом."

Джерело:
http://ukr.lb.ua/new...lov_putina.html

Перегляд дописуВід 19.03.2014 – 02:11

З цим згодна. Ще б додала, що Путіну вигідно навіть просто здіймати бучу - робити Кримський півострів територією нестабільності (як от Придністров'я). З одного боку, це унеможливлюватиме для України вступ до НАТО (якщо Крим залишатиметься в складі України), з іншої, це не створюватиме такого небажаного для російського диктатора контрасту "диктатура - демократія", а ще з однієї - це ще один "гачок", за який він буде увесь час смикати і використовувати при переговорах, щоб домогтися своєї вигоди.
Тут DON BASS в одній з тем дав класне посилання. Раджу послухати всім: вся ситуація в Україні, в стосунках з Росією розкладена по поличках дуже грамотно.
Шкода, що до таких людей мало хто прислуховується:

• 0

#52 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 20.03.2014 – 18:29

Перегляд дописуNameless One (07.03.2014 – 21:07) писав:

Дуже цікавими є варіанти відповідей кримського "референдуму". Або Крим входить у склад РФ, або відновлює конституцію 1992 року, і стає фактично незалежною державою де-юре у складі України. Мені здається другий варіант у короткостроковій перспективі Путіну навіть більш вигідний з багатьох причин. І заклики до військових присягати на вірність "кримському народу" наводять на такі роздуми. А потім можуть бути різні варіанти. Або РФ пізніше анексує Крим, коли це буде потрібно, або Київ знову забере у автономії частину прав, що тепер буде складніше, оскільки ЧФ РФ і "зелені чоловічки" там залишаться, і будуть робити погоду.
Теж так думаю. Бо приєднавши Крим, РФ мала б його фінансувати, а в разі "автономності" Криму тягар фінансування лягає на Україну, причому континентальна Україна мусить утримувати регіон, який всіляко демонструє свою любов до "матінки Росії" (я не кажу про всіх кримчан, але таких там теж є немало).
  • 0

#53 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 20.03.2014 – 21:27

Та то є так Таро певно раціонально я розумію Яценюка і Ко., як економісти, прорахувавши реальну ситуацію вони скидають так званий "важкий актив",
бо воювати дорожче ніж продавати.
Можливо вони б раді причепом здихатись і Донбасу, але чомусь так і не зорганізувалась тут якась більш-менш радикальна сила-одні соплі.
Путін згуртував руских в Росії і якимось ірраціональним чином українців в Україні.
Правда вони плюють одні на одного, але то таке, з тайного в явне.

Хочеться і асоціацію і щоб росія розвалилась відразу і з тріском :)

Але так щоб усе і відразу- не буває
Як і не буває війни без втрат, навіть якщо вона "холодна"
Завтра - 21
  • 0

#54 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 20.03.2014 – 23:55

Перегляд дописуtaraBooka (20.03.2014 – 18:29) писав:

Теж так думаю. Бо приєднавши Крим, РФ мала б його фінансувати, а в разі "автономності" Криму тягар фінансування лягає на Україну, причому континентальна Україна мусить утримувати регіон, який всіляко демонструє свою любов до "матінки Росії" (я не кажу про всіх кримчан, але таких там теж є немало).
Як ми бачимо, Путін обрав інший шлях. Очевидно швидке офіційне приєднання Криму до Росії йому здалося достатньо вигідним варіантом, щоб розплатитися за це репутацією на міжнародній арені. Це значно посилить його позиції в середині країни, але ціна буде вищою ніж за "абхазький варіант".
Дуже показовим є запис у блозі єдиного депутата РФ, який голосував проти анексії.
  • 2

#55 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 21.03.2014 – 11:53

Перегляд дописуNameless One (20.03.2014 – 23:55) писав:

Дуже показовим є запис у блозі єдиного депутата РФ, який голосував проти анексії.
Якщо це той, що проти, таке пише (суцільна брехня і пересмикування "Крим русский", "украинская армия мобилизуєтся, кто-нибудь да пальнет", про Осетію і т.п.), то які тоді ті, хто "За".(((
  • 2

#56 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 21.03.2014 – 12:58

Перегляд дописуNameless One (20.03.2014 – 23:55) писав:

але ціна буде вищою ніж за "абхазький варіант".
Це якщо Україна прийме притомний закон щодо тимчасово окупованих територій. А так зараз виходить, що ми маємо сплачувати пенсії, давати в Крим воду тощо, бо ми ж не визнаємо приєднання його до РФ.

До речі, чи не тому Путін так "подсуетился" з приєднанням, що Туреччина могла визнати незалежність Криму і почати вести з РФ війну за нього? Хоча, з іншого боку, це зіпсувало б репутацію самої Туреччини як такої, що визнала законною анексію.
  • 0

#57 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 21.03.2014 – 14:51

Перегляд дописуtaraBooka (21.03.2014 – 12:58) писав:

Це якщо Україна прийме притомний закон щодо тимчасово окупованих територій. А так зараз виходить, що ми маємо сплачувати пенсії, давати в Крим воду тощо, бо ми ж не визнаємо приєднання його до РФ.
Пенсії у будь-якому випадку мають виплачуватися громадянам України, не залежно від того де вони проживають. Коли народ на радощах масово повикидає українські паспорти, тоді вже інше питання.

Цитата

До речі, чи не тому Путін так "подсуетился" з приєднанням, що Туреччина могла визнати незалежність Криму і почати вести з РФ війну за нього? Хоча, з іншого боку, це зіпсувало б репутацію самої Туреччини як такої, що визнала законною анексію.
Ні, Туреччина не наважилась би грати свою власну гру, оскільки це грозило б їй виходом з НАТО, після чого Греція постаралась би не втратити момент, нагадавши про свої претензії. Хоча юридично незалежний Крим був би більш вразливим до будь-якого вторгнення, чи то реваншу України, чи введення контингенту НАТО, або миротворців ООН, іноземного легіону, космодесантників хаоса, і т.д. Юридична анексія це свого роду страховка, плюс ідеологічна перемога Путіна, як "збирача земель". Але це, як вже хтось висловлювався, Піррова перемога. Якщо ЄС зараз опинився в дуже незручному становищі, бо з одного боку зобов'язався підтримувати Україну, з іншого економічне протистояння з Росією багатьом також не вигідне, то США натомість вже гострить зуби, про що свідчить доволі агресивна поведінка тієї рудої бестії в ООН. Крім того варто врахувати внутрішню політику в Америці, зараз тільки лінивий республіканець не буде крити пісюнами Обаму за його недостатню жорсткість, за його "перезавантаження стосунків".

Повідомлення відредагував Nameless One: 21.03.2014 – 17:30

• 1

#58 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4237 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 22.03.2014 – 00:24

Перегляд дописуDON BASS (20.03.2014 – 21:27) писав:

Можливо вони б раді причепом здихатись і Донбасу, але чомусь так і не зорганізувалась тут якась більш-менш радикальна сила-одні соплі.
Послухайте, потенційно Крим має великі курортні можливості, однак і у нас, і в росії їх поки не вміють використовувати, і в Росії є Сочі, та і який може бути туризм на невизнаних територіях. Щодо Криму, то гадаю росіяни там закінчать розпочате Януковичем будівництво Межигір`я 2, та й там біля моря є гарні місця на яких мешканці Рубльовки зможуть побудувати свої дачі. Крим потрібний, але кримчани, як на мене, для Росії зайві. Найдешевше їх просто вивезти на далекий схід, щоб вони протистояли експансії в Росію китайців. Так зробив би модний серед росіян Сталін, але навряд чи сучасна Росія наважиться діяти так, як діяв би її кумир із недавнього минулого. Тож на кримчан на перших порах Росії доведеться тратити не малі гроші.
Щодо Донбасу, то гадаю не слід недооцінювати значення Донбасу для України. Донбас не годує Україну, але і Україна не годує Донбас. Те, що Донбас начебто дотаційний не означає, що донбаське вугілля - зайве. Для Росії Донбас - то приший кобилі хвіст, але для України важливий.
  • 1

#59 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 22.03.2014 – 10:05

На мою особисту думку, котру я нікому не нав*язую і поважаю Вашу-йде глобанальна боротьба за ринки збуту.

Ю.Тимошенко свято в те вірить і люди з її команди, не скажу що абсолютно з нею згодні, але куди вони дінуться.
Не важливо при тому буде вона президентом чи ні.

Путіну Крим потрібний для просування південного потоку і контролю вивозу нафти через Босфор.
Його ж в кремлі для чого посадили - захищати олігархічний капітал.

Якщо при таких розкладах починати воювати, то гинутимуть кращі з нас, а в них будуть раді здихатись непотребу.
Ми стільки років мріяли про цивілізовану сім*ю народів
  • 0

#60 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 22.03.2014 – 12:27

Перегляд дописуDON BASS (22.03.2014 – 10:05) писав:

Якщо при таких розкладах починати воювати, то гинутимуть кращі з нас, а в них будуть раді здихатись непотребу.
Ми стільки років мріяли про цивілізовану сім*ю народів
Але Росія не показує, що хоче з нами сім'ї. На мою думку, від неї йде політика витіснення України і всього українського з політичної карти світу. Хіба крім боротьби за наше місце під сонцем у нас є якийсь інший вибір?

Повідомлення відредагував серпиня: 22.03.2014 – 12:27

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних