Перейти до вмісту

"Ви нам ще за Севастополь відповісте" (с) Фільм "Брат"

Повідомлень в темі: 69

#21 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 07.03.2014 – 21:07

Стаття з 2009 року.
http://arhiv.ukrpohl...ws.php/news/634

Думаю, сьогоднішні події схожі на мікс 2-го і 3-го пункту статті. Метою Росії є не тільки і не стільки сам Крим, як саботаж виборів президента у травні.
Дуже цікавими є варіанти відповідей кримського "референдуму". Або Крим входить у склад РФ, або відновлює конституцію 1992 року, і стає фактично незалежною державою де-юре у складі України. Мені здається другий варіант у короткостроковій перспективі Путіну навіть більш вигідний з багатьох причин. І заклики до військових присягати на вірність "кримському народу" наводять на такі роздуми. А потім можуть бути різні варіанти. Або РФ пізніше анексує Крим, коли це буде потрібно, або Київ знову забере у автономії частину прав, що тепер буде складніше, оскільки ЧФ РФ і "зелені чоловічки" там залишаться, і будуть робити погоду.

Повідомлення відредагував Nameless One: 07.03.2014 – 21:21

• 3

#22 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 08.03.2014 – 09:12

Якби в природі не існувало криму, то щось інше б придумали.
Під шуміху козлам довірили капусту(олігархам обладміністрації)

Для рівноваги душевної:

Цитата

Алексей Арестович

9 ч. назад возле Khotiv

Народ, некоторые несознательные граждане меня просто задолбали просьбами прокомментировать Илларионова и его "обамасдалукраинупутину".

Комментирую:

- что вы завибрировали раньше времени?..

Определитесь для себя - вы лично собираетесь сопротивляться захвату Неньки?

Если - да - какая вам разница, что там по этому поводу решили другие?..

Все придется делать своими руками, а не руками татар, турок, американцев, прибалтов, соседа или неизвестных патриотов.

А помощь, если и приходит, то только тем, кто делает свое дело, не сворачивая с пути.

И потом, россияне двадцать лет мутят здесь воду и даже митинга не могут приличного собрать - в русскоязычном регионе.

Вот такая же убогая будет и оккупация - если еще будет.

Не надо бояться. Все у нас получится - легче, чем нам кажется.

• 0

#23 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень

Відправлено 09.03.2014 – 10:06

Так нормально хлопці "капусту шинкують" :)
http://forum.antrats...thread.php/2659
пост #12
  • 0

#24 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень

Відправлено 10.03.2014 – 10:53

Анархія мать порядка:)

Цитата

Владимир Евдокимов Из Крыма, от Сопротивления (прошу перепост):
"Ситуация шлак, "беркута" с "казаками" все подаяния по городу собирают, да разрывают подачки Аксенова. Короче твари редкие, одним словом -- мародеры. Запугивают предпринимателей, собирают дань, на "нужды революции", да женщин пугают. "Зелёные человечки" им не доверяют. Сейчас по информации, "зеленые" страдают от респираторных заболеваний, просят в больших количествах противовирусные препараты. В Новоозерном, ночью местные жители, когда "зеленые" на сутки пропали, растащили их коммуникации, провизию, матрасы, шанцевый инструмент, водовозкой залили окопы водой по пояс, а сегодня опять дождь. Слава Украине!"

• 0

#25 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 10.03.2014 – 13:52

наші луганські однокраїнники... :angry1:

• 1

#26 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1511 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 11.03.2014 – 00:01

Оцей коментар про Крим сподобався на сайті Кабміну.

Повідомлення відредагував серпиня: 11.03.2014 – 00:06

• 0

#27 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 11.03.2014 – 09:19

Зображення
  • 1

#28 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 11.03.2014 – 10:34

Перегляд дописуkalamar (06.03.2014 – 18:44) писав:

Я не знайомий ні з Меркель, ні з Путіним, і не знаю, що їм там вигідно. То Меркель сама вам сказала, що її хтось влаштовує? Ви мали з нею телефонну розмову?
Ну Ви ж і з Януковичем теж особисто не знайомі, правда?
Я просто читала в той період, які відбувалися переговори. Меркель намагалася впливати на Яника, щоб він припинив кровопролиття, він вівся як "великий тупий предмет". Потім з'являється новина, що Меркель поспілкувалася з Путіним з приводу ситуації в Україні, він їй говорить те ж, що й Яник. Але після кількох переговорів між цими двома персонажами події починають дуже швидко розвиватися: президент зникає, його слухняна ПР раптом зраджує свого патрона на засіданні Ради, випускають Тимошенко, риторика рос. ЗМІ різко змінюється і якось дивно: там лунають слова, що Тимошенко, можливо, нарешті зможе взяти ситуацію в країні в руки, в цей же час Меркель запрошує її до себе на переговори (чому раптом саме її? в якому статусі "леді Ю" там (при наявності новообраного прем'єра)?

Будь-яка фортеця варта чогось тільки доти, доки є люди готові її захищати. Після переходу в вогнепальну фазу, у Януковича мабуть просто не виявилось боєздатного гарнізону, готового захищати стіну навколо межигір`я
А як же усі ті беркути, що вбивали-катували протестувальників і простих випадкових свідків? Це вони то не здатні? Крім того, йому міг допомогти Путін, наприклад. Як ось в Криму зараз.

Завважте, що й з олігархів ніхто ним особливо не переймався.
Та він сам собі олігарх зі своїм Сашею-Стоматологом.
  • 0

#29 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 11.03.2014 – 15:38

Щодо Криму. Якщо будівництво "Південного потоку" (газопровід) по дну Чорного моря в обхід України "заморозять", то, імовірно, Путіну закортить захопити всю Україну загалом.
  • 0

#30 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 11.03.2014 – 15:38

повтор

Повідомлення відредагував taraBooka: 11.03.2014 – 15:42

• 0

#31 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 11.03.2014 – 20:22

Перегляд дописуtaraBooka (11.03.2014 – 15:38) писав:

Щодо Криму. Якщо будівництво "Південного потоку" (газопровід) по дну Чорного моря в обхід України "заморозять", то, імовірно, Путіну закортить захопити всю Україну загалом.
Хатєть нє врєдно. Йому то вже років 23 хочеться.
  • 0

#32 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1511 повідомлень

Відправлено 15.03.2014 – 00:48

Перегляд дописуNameless One (07.03.2014 – 21:07) писав:

Дуже цікавими є варіанти відповідей кримського "референдуму". Або Крим входить у склад РФ, або відновлює конституцію 1992 року, і стає фактично незалежною державою де-юре у складі України.
Так і кортить ще додати один варіант: "Залишити АРК у складі України і позбавити статусу АР".
  • 1

#33 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1511 повідомлень

Відправлено 15.03.2014 – 12:13

Отаке знайшла:

Цитата

З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про Автономну Республіку Крим

Стаття 13. Повноваження Верховної Ради Автономної Республіки
Крим можуть бути достроково припинені у разі, якщо вона:
1) порушила Конституцію України і закони України та не приводить свої рішення у відповідність з ними;
2) прийняла рішення, спрямоване на порушення територіальної цілісності України, самочинну зміну її державно-територіального устрою;

Сьогодні мали б розпустити.

І ще звідти ж:

Цитата

Стаття 8. Віданню Автономної Республіки Крим в особі її органів влади підлягають:
1) тлумачення законів Автономної Республіки Крим та контроль за їх додержанням;
2) вирішення питань адміністративно-територіального поділу Автономної Республіки Крим, встановлення і зміна меж районів, населених пунктів, віднесення населених пунктів до категорії міст, найменування і перейменування міст, районів, районів у містах, селищ міського типу, сіл;

Повідомлення відредагував серпиня: 15.03.2014 – 12:13

• 1

#34 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4218 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 15.03.2014 – 20:50

Перегляд дописуtaraBooka (11.03.2014 – 10:34) писав:

Ну Ви ж і з Януковичем теж особисто не знайомі, правда?
Але я, на відміну від вас, не висуваю гіпотез про те, хто з них щось думав, і хто кому там вигідний. Я просто звернув вашу увагу на те, що все, про що ви пишете, то рівень інтернет-пліток. На жаль, у нас люди звикли вестись на плітки, і нехтують фактами.

Перегляд дописуtaraBooka (11.03.2014 – 10:34) писав:

А як же усі ті беркути, що вбивали-катували протестувальників і простих випадкових свідків? Це вони то не здатні? Крім того, йому міг допомогти Путін, наприклад. Як ось в Криму зараз.Та він сам собі олігарх зі своїм Сашею-Стоматологом.
Давайте поглянемо на факти. В ніч втечі Януковича беркут уже його не захищав. Не було тоді беркуту, він поїхав. У мене не йшлося про те, на що здатний беркут з погляду моралі. Я гадаю, що беркут не здатен був розганяти демонстрантів, в яких була навіть невелика кількість вогнепальної зброї і яким не було що втрачати. Сутитчка з застосуванням вогнепальної зброї, то вам не хлопці з палками. Хто в ніч втечі Януковича, коли йому на майдані поставили ультиматум, його охороняв би? Янукович останні два місяці тримався на "штиках", і "штиків" раптом не стало.
До речі, я й не певен, що те, що Янукович тоді напудив в штани, то був найкращий для України варіант. Якби Янукович тут залишився весільним президентом, у Росії тепер не було би приводу розігрувати кримську карту. Тоді на майдані, гадаю, слушність мав Кличко, а не Парасюк. Чи то Правий сектор, чи то подібні радикали з майдану на жаль мають ту ж хворобу, якою страждає Янукович і Путін, не адекватне сприйняття реальності і життя в ілюзорному світі, ідіотизм. Але то здається національна хвороба.
  • 1

#35 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень

Відправлено 16.03.2014 – 00:38

Перегляд дописуkalamar (15.03.2014 – 20:50) писав:

До речі, я й не певен, що те, що Янукович тоді напудив в штани, то був найкращий для України варіант. Якби Янукович тут залишився весільним президентом, у Росії тепер не було би приводу розігрувати кримську карту. Тоді на майдані, гадаю, слушність мав Кличко, а не Парасюк. Чи то Правий сектор, чи то подібні радикали з майдану на жаль мають ту ж хворобу, якою страждає Янукович і Путін, не адекватне сприйняття реальності і життя в ілюзорному світі, ідіотизм. Але то здається національна хвороба.
Я правильно розумію, ти вважаєш що для Росії вигідніше мати крим, ніж лояльну до себе Україну?
  • 0

#36 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4218 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 16.03.2014 – 01:50

Перегляд дописуantip (16.03.2014 – 00:38) писав:

Я правильно розумію, ти вважаєш що для Росії вигідніше мати крим, ніж лояльну до себе Україну?
А яка взагалі вигода від Криму? Я не думаю, що дії Путина можна раціонально пояснити.
Свого часу СССР програв холодну війну. Сучасна Росія далеко не СССР, і нову холодну війну вона програє дуже швидко. США досить обвалити ціни на нафту.
  • 2

#37 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень

Відправлено 16.03.2014 – 09:19

Пару років тому я був Севастополі, де мій син приймав присягу.
За час служби в них були навчання на полігонах разом з російськими ВМС і то було очевидно як в нас то все розслаблено з великою кількістю
вільношатающегося люду, а в росіян строго, відразу обкопували палатки, патрулі і ні з ким не спілкувались.
Був я і в воєнній частині в Перевальному,там танковий полігон і сила силенна різної воєнної техніки законсервована на базах і тихе життя.
Єдине місце де сурові і дійснобоєздатні хлопці з купою зброї на руках, то батальйон морпіхів в Феодосії, але більш в тій темі наш "MIGEL".

Але хіба появився новий ЧеГевара, або, блін, якийсь харизматичний Фідель ЮГОВОСТОКА?
Та ні.
Одна полова.
Путін певно приколовся.

Ото обіцяли бабло дати своїм, тож прапор у руки.
В кожного свої інтереси, але коли корабель тоне то скидають баласт, а не грузять.
  • 2

#38 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень

Відправлено 16.03.2014 – 15:34

Час згадати "Горе от ума"

Цитата

К свободной жизни их вражда непримирима,