Перейти до вмісту

Подарунки на свята

Повідомлень в темі: 137

#21 Mentor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Тернопiль

Відправлено 24.02.2014 – 13:31

Перегляд дописуKonoplyanka (14.02.2014 – 15:52) писав:

Ой, з тими ректальними свічками так читалося, що навіть не цікаво) Була хоч одна людина що не подумала про це?))
Не знаю як пояснити, такої не бачив ще. Виходить ти запалюєш, а вона змінює один відтінок на інший^_^ Еірвівківська, можеш спробувати загуглити.
Це та шо AIR WICK Multicolor?
  • 0

#22 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 22.04.2015 – 15:04

Перегляд дописуShіver2005 (22.04.2015 – 11:51) писав:

Комерція - є частиною життя. Рух товарів - запорука існування суспільного класу. Подарунки призначаються, як увага того, хто дарує - до того хто одержує подарунок. Увага через усвідомлення потреб інших осіб. Ви так роздратовано пишете, бо не бажаєте піклуватись про інших людей. Ви є надто скупий. Все повертається до вас.
А ти, як я розумію, щедрик-ведрик? Шівере, перш ніж вішати н когось ярлик, ти маєш довести, що насправді не є цим самим ярликом, якого так палко намагаєшся комусь присобачити. Якщо ти називаєш когось тупим, то спочатку маєш довести, що сам не є тупий. Якщо ти обзиваєш когось жорстоким, то спочатку маєш довести, що сам є добрий. А якщо ти заявляєш, що хтось скупий, то для початку маєш довести, що сам не є скупим. Якщо без підтверджень, що сам не є таким, берешся вішати на людину ярлик скупості, то ти є звичайнісінький Балабол. Балабол-Пустодзвін. Я знаю, як тобі довести, що ти не є Балаболом-Пустодзовном.
Ти тут в розмові з Маківкою заявляв, що печешся активністю форуму, і що без тебе він ну ніяк. Отож, вродовж тижня організовуємо якийсь конкурс і тим самим трохи піднімаємо активність форуму. І водночас ти матимеш чудову нагоду довести, себто продемонструвати всім підтвердження, що ти не є скупий, і аж ніяк не є Балаболом. Тобто переможець конкурсу отримає 100$, і цю суму фондуєш ти. Доводиш, що не скупий. Інакше, якщо цього не буде зроблено, я матиму всі підстави через тиждень називати тебе Балаболом-Пустодзвоном. І весь форум матиме право теж називати тебе Балаболом.
  • -1

#23 inna123

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 17.02.2016 – 15:15

Я цьогоріч вирішила подарувати коханому копію швейцарского годинника. На вигляд не придерешся. Ціна впринципі влаштовує. Цікаво, може хтось підкаже з власного досвіду.
Насправді якби не сказали що копія, то думала що оригінальний.
  • 0

#24 Настенька

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 19.02.2016 – 17:31

з чоловіком вже давно один одному даруємо або гроші, або ж подарункові сертифікати. кожен може сам собі вибрати, і немає загрози не догодити.

Повідомлення відредагував Kassandra: 21.03.2016 – 13:59
видалила спам-посилання

• 0

#25 Tuse

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 24.02.2016 – 01:01

Найкращий подарунок для дівчини на 8 березня це ювелірний виріб. Я вже чоловікові зробила натяк, з докладним описом, начебто зрозумів)))

Повідомлення відредагував Kassandra: 21.03.2016 – 14:00
видалила спам-посилання

• 0

#26 Angil

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.02.2016 – 20:22

Ми вирішили свекрусі подарувати ортопедичний матрац на 8 березня. У неї постійно болить спина, і спить на звичайному матраці, але шкодує для себе грошей, каже дорого. Я знайшла в інтернеті матраци Матролюкс -зараз на них хороші знижки, і за якістю відмінні. Ось кому цікаво стаття про них http://www.mebelok.c...rasy-matroluxe/ Гадаю, що людині в віці, та ще й з хворою спиною - це буде подарунок дуже корисний.
  • 0

#27 Karambola

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 21.03.2016 – 10:32

На свято можна подарувати набір бокалів, як на мене, дуже практичний подарунок. І коштують не надто дорого

Повідомлення відредагував Kassandra: 21.03.2016 – 14:00
видалила спам-посилання

• 0

#28 Foma

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень

Відправлено 29.03.2016 – 08:49

І не забувайте про квіти. Адже ми, жінки, так любимо отримувати квіти в подарунок. Великий вибір гарних букетів можна замовити саме тут http://aktobe.cvety.kz/

• 0

#29 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1731 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 12.05.2016 – 21:50

Перегляд дописуMygrenb (12.05.2016 – 21:20) писав:

Я якось своєму татові, на юбілей до основного подарунка ще замовляла тут https://wolf.ua/ футболку з цікавим надписом "Так виглядає самий кращій в світі дідусь!", це подарував як би від себе внук)) татові дуже сподобався такий незвичайний подарунок, він так цілий вечир и проходив в ній))
Напис цікавий переважно своєю жахливою граматикою. Осьо пригадалося насправді цікавий напис. Класика.
Зображення

ЗІ. Боти вже вміють собі вибирати смішні ави. Ояк.
  • 0

#30 Mygrenb

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 13.05.2016 – 11:23

Ну для дідуся думаю і такого надпису достатньо, тим більш він англійську мову не розуміє, але взагалі задумка не погана теж))
  • 0

#31 Кристина

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.06.2016 – 00:07

Своєму чоловікові я подарувала Ролекс з сапфіровим склом http://rolex.swiss-watch.com.ua/ ось такий. Звичайно не оригінал, але точну репліку, яка на 99% відповіє оригіналу по зовнішньому вигляду та технічним функціям, в дуже гарній коробці та з документами. Йому якраз був потрібен пристойний годинник і він був дуже радий подарункові.
Прикріплений файл  rolex-with-box.jpg   109.11К   1 Кількість завантажень:
  • 0

#32 Blany

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 22.06.2016 – 03:24

Перегляд дописуFoma (29.03.2016 – 08:49) писав:

І не забувайте про квіти. Адже ми, жінки, так любимо отримувати квіти в подарунок. Великий вибір гарних букетів можна замовити саме тут http://aktobe.cvety.kz/

Це ж Казахстан!!!! :angry2:

Перегляд дописуКристина (20.06.2016 – 00:07) писав:

Своєму чоловікові я подарувала Ролекс з сапфіровим склом http://rolex.swiss-watch.com.ua/ ось такий. Звичайно не оригінал, але точну репліку, яка на 99% відповіє оригіналу по зовнішньому вигляду та технічним функціям, в дуже гарній коробці та з документами. Йому якраз був потрібен пристойний годинник і він був дуже радий подарункові.
Прикріплений файл rolex-with-box.jpg
Спочатку пишете про сапфірове скло, потім про те, що годинник не оригінал... Ееееех
  • 0

#33 Кристина

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.06.2016 – 14:09

Перегляд дописуBlany (22.06.2016 – 03:24) писав:

Це ж Казахстан!!!! :angry2:

Спочатку пишете про сапфірове скло, потім про те, що годинник не оригінал... Ееееех

А ви поцікавтесь з чого виготовляють точні репліки Ролекс та скільки вони коштують... Як я писала, репліка на 99% відповідає оригіналу, тільки ціна значно нижча!

Повідомлення відредагував Кристина: 22.06.2016 – 14:12

• 0

#34 Matvij

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 30.06.2016 – 17:44

Не успел еще подарить что-то своей девушке на 8 марта, но вот день рождения мы отметили. Купил ей женское нижнее белье из этого интернет-магазина https://leboutique.c...women/underwear. И ей понравилось и мне приятно посмотреть, два зайца одним махом Зображення

Повідомлення відредагував Matvij: 30.06.2016 – 17:45

• -1

#35 Diams

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 03.07.2016 – 02:53

Якщо бажаєте зробити на спраді чудовий подарунок, краще купіть сумку чи гаманець від наприклад Армані чи Гуччі. Я нещодавно сестрі купувала ось тут https://www.studio-fashion.com/woman/ оригінал, так як вона в мене балувана та шаленіє від брендів)
  • 0

#36 joanna

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 03.07.2016 – 12:09

Футболка з надписом, дуже оригінально. Ми то своєму дідові подарували шахматні фігури римляни і єгиптяни http://rozetka.com.u..._sp88/p9386262/ і чашку "найкращому дідусю" Теж батько оцінив.
  • 0

#37 Spatanka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 16.07.2016 – 18:27

Я обожнюю робити подарунки своїми руками. Більше всього люблю дарувати картини і дивитись на реакцію тих, кому даруюю. Деякі, навіть хто знає, що є в мене таке хоббі, дуже дивуються і радіють, як діти) А ще всілякі аксесуари, залежно від уподобань людини. Це завжди незвично та індивідуально.
  • 0

#38 Николь

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 16.10.2016 – 23:28

А мі з чоловіком просто романтичну вечерю готуємо
  • 0

#39 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1498 повідомлень

Відправлено 11.11.2016 – 21:49

Я собі вже сьогодні зробила "подарунок" у чорну п'ятницю. Надурили мене в Фокстроті. На касі сказали, що база висне і товарний чек вони мені дати не зможуть. Я сказала, що обійдусь без чека. Купила товар, а потім вже на роботі подивилась в неті, що сьогодні, у чорну п'ятницю (як виявляється сьогодні такий день був), на мій товар була знижка. Зате Я його купила за повною ціною. Коротше, у кого, у кого, а у мене п'ятниця була очорнена)) Добре хоч товар був недорогий і знижка - копійки. Але сам факт... Може це була й випадковість, може некомпетентні продавці трапились, що не пам'ятають весь товар і ціни напам'ять. А може й навмисно таке зробили, щоб собі ті гроші забрати. Хто його знає.

Повідомлення відредагував серпиня: 11.11.2016 – 21:54

• 1

#40 Kara

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 14.11.2016 – 10:14

Перегляд дописусерпиня (11.11.2016 – 21:49) писав:

Я собі вже сьогодні зробила "подарунок" у чорну п'ятницю. Надурили мене в Фокстроті. На касі сказали, що база висне і товарний чек вони мені дати не зможуть. Я сказала, що обійдусь без чека. Купила товар, а потім вже на роботі подивилась в неті, що сьогодні, у чорну п'ятницю (як виявляється сьогодні такий день був), на мій товар була знижка. Зате Я його купила за повною ціною. Коротше, у кого, у кого, а у мене п'ятниця була очорнена)) Добре хоч товар був недорогий і знижка - копійки. Але сам факт... Може це була й випадковість, може некомпетентні продавці трапились, що не пам'ятають весь товар і ціни напам'ять. А може й навмисно таке зробили, щоб собі ті гроші забрати. Хто його знає.

Звісно навмисно. Напевно, вони не тільки вас так обдурили. Уявляю, скільки покупців повірило таким і не забрало чек, без якого нічого не докажеш.
Я завжди забираю чеки. Після наших супермаркетів, в яких то надурять, то просрочені товари продадуть, в мене це вже як норма
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних