Перейти до вмісту

Подарунки на свята

Повідомлень в темі: 126

#121 Pala

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 17.10.2017 – 08:03

Перегляд дописуDura (13.10.2017 – 12:20) писав:

Завтра свято для наших чоловіків, котрі захищають нашу країну. Хто і як буде поздоровляти?
Я подарувала чоловіку DSP процесор, для його захоплення музикою, в нього таке хоббі, за допомогою якого він заробляє ще й гроші. Сто процентів знала что він потрібен чоловікові, тому вирішили його й вибрати. Коли він працює з музикою, розслаблюється і отримує задоволення.
  • 0

#122 Falcon

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 25.10.2017 – 13:26

На свята хочеться якось вразити близьких, створити саме атмосферу свята і радості. Я, окрім подарунка, замовлял доставку повітряних кульок та квітів. Жінки й дівчата люблять такі жести.
  • 0

#123 vitalianka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 25.10.2017 – 22:13

Я купую гарні подарунки. Наприклад чоловіку хочу на день народженя подарувати iphone x цена не має значення https://stylus.ua/ip...eriya:iphone-x/ . Відкладаю кожний місяць на нього. Та чекаю, як буде у продажу.
  • 0

#124 Elismana

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 31.10.2017 – 16:49

Маю думку, що кращим подарунком буде те, шо стане у нагодi. Пропоную вибирати щось iз взуття, як приклад:
Зображення
  • 0

#125 SkulSasha

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 01.11.2017 – 00:13

Ребят, у меня к вам вопрос насчет подарка. Хочу родному брату подарить электронную сигарету, ибо он давно уже мечтает о ней. Думает, что так бросит курить. Какую посоветуете приобрести?
  • 0

#126 Foma

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 13.11.2017 – 11:31

Мені мій хлопець подарував айфон 7! Але зараз вийшов вже восьмий і десятий: http://qwertyshop.co...nu-Apple-iPhone і я хочу один з них на 14 лютого! <_<
  • 0

#127 Nastya87

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено вчора – 18:30

Гроші - найкраще, якщо не знаешь ) Або запитати, що подарувати. А от що дарувати на Хрестини, для мене питання, мабудь теж запитати. )

Повідомлення відредагував Nastya87: вчора – 18:30

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних