Перейти до вмісту

Проблема німфоманки

Повідомлень в темі: 104

#81 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 06.02.2014 – 13:40

Перегляд дописуКроха (06.02.2014 – 13:40) писав:

Так, але все ж це краще, ніж "опомнісь! покайся!" і так далі.
а хто так казав)
  • 0

#82 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 06.02.2014 – 13:42

Перегляд дописуФабрегас (06.02.2014 – 13:40) писав:

а хто так казав)
Поки що ніхто, почекаєм)

По-моєму, найрозумнішу пораду дала Кася - пантруватись. А з рештою тут навряд чи допоможуть)
  • 1

#83 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 06.02.2014 – 13:44

Перегляд дописуКроха (06.02.2014 – 13:42) писав:

По-моєму, найрозумнішу пораду дала Кася - пантруватись.
що таке пантруватись?
  • 1

#84 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 13:47

Перегляд дописуKassandra (06.02.2014 – 13:44) писав:

що таке пантруватись?
Дбати про себе, у нас так кажуть. "Пантруйся", типу бережи себе
  • 0

#85 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 13:56

Перегляд дописуКроха (06.02.2014 – 13:47) писав:

Дбати про себе, у нас так кажуть. "Пантруйся", типу бережи себе
Це як? Перед актом оброби партнера спиртовою настоянкою і вимагай свіжу довідку від венеролога? А! І ще не забувай ДО сексу сказати про "безпеку і довіру".
  • 2

#86 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 14:55

Перегляд дописуtaraBooka (06.02.2014 – 13:56) писав:

Це як? Перед актом оброби партнера спиртовою настоянкою і вимагай свіжу довідку від венеролога? А! І ще не забувай ДО сексу сказати про "безпеку і довіру".
Якось так)
  • 0

#87 Німфоманка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.02.2014 – 22:38

Дякую дорогі теревеньчани за поради! Я взяла все до уваги, обдумала і... порвала всі звязки з цим хлопцем. Він писав, дзвонив, хотів приїхати, але я ігнорила. Зараз мені х......то, але я знаю, що завтра, та й взагалі надалі, я не буду ні про що жаліти. Тепер я знаю, що створена для стосунків:)))))) Більше не буду таке повторювати... Ще раз вам ДЯКУЮ:)
  • 2

#88 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень

Відправлено 07.02.2014 – 22:49

Дівчина і так, за півтори роки тільки сім разів з хлопцем спала, а тепер взагалі перестане. Молодці теревенчани.

Повідомлення відредагував antip: 07.02.2014 – 22:49

• 2

#89 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 08.02.2014 – 09:12

Перегляд дописуantip (07.02.2014 – 22:49) писав:

Дівчина і так, за півтори роки тільки сім разів з хлопцем спала, а тепер взагалі перестане. Молодці теревенчани.
ти справді на щось сподівався? ))
  • 0

#90 Німфоманка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 08.02.2014 – 13:00

Ви взагалі мене сприймаєте серйозно?
  • 0

#91 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 08.02.2014 – 13:49

Перегляд дописуНімфоманка (08.02.2014 – 13:00) писав:

Дивлячись хто.

Перегляд дописуНімфоманка (07.02.2014 – 22:38) писав:

Дякую дорогі теревеньчани за поради! Я взяла все до уваги, обдумала і... порвала всі звязки з цим хлопцем. Він писав, дзвонив, хотів приїхати, але я ігнорила. Зараз мені х......то, але я знаю, що завтра, та й взагалі надалі, я не буду ні про що жаліти. Тепер я знаю, що створена для стосунків :)))))) Більше не буду таке повторювати... Ще раз вам ДЯКУЮ :)
А чому ти так різко порвала з ним, то бі ж було добре? Могла сказати що надалі так продовжуватися не може, тобі потрібні стосунки, авось прокатило би.
  • 0

#92 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 08.02.2014 – 13:58

насправді всі поради по ділу, а потім можна трішки і пожартувати
  • 1

#93 Німфоманка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 08.02.2014 – 15:09

Перегляд дописуantip (08.02.2014 – 13:49) писав:

Дивлячись хто.

А чому ти так різко порвала з ним, то бі ж було добре? Могла сказати що надалі так продовжуватися не може, тобі потрібні стосунки, авось прокатило би.

Не прокатило би. Він не хоче стосунків. Він мені весь ранок дзвонив і писав. Я ігнорила. Вора ввечері видалив свою сторінку в соціальній мережі, а коли побачив, що я не відповідаю на дзвінки відновив її і потім написав, що йому галімо, що він від нервів стругав, і що він ні в якому разі не хоче, щоб я на нього ображалась. Ми з ним поговорили. Він сказав, що незнає, що робить з своїм життям, що бігіє як пес за своїм хвостом вже 2 роки.
Тим не менше він сказав, що йому вже легше, і що я можу робити те, що задумала...
  • 0

#94 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 08.02.2014 – 17:53

Перегляд дописуНімфоманка (08.02.2014 – 15:09) писав:

Не прокатило би. Він не хоче стосунків. Він мені весь ранок дзвонив і писав. Я ігнорила. Вора ввечері видалив свою сторінку в соціальній мережі, а коли побачив, що я не відповідаю на дзвінки відновив її і потім написав, що йому галімо, що він від нервів стругав, і що він ні в якому разі не хоче, щоб я на нього ображалась. Ми з ним поговорили. Він сказав, що незнає, що робить з своїм життям, що бігіє як пес за своїм хвостом вже 2 роки.
Тим не менше він сказав, що йому вже легше, і що я можу робити те, що задумала...
Слухай німфі, а як тебе знвати? А то по ніку звертатися якось не зручно.
  • 0

#95 Німфоманка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 08.02.2014 – 18:09

Перегляд дописуantip (08.02.2014 – 17:53) писав:

Слухай німфі, а як тебе знвати? А то по ніку звертатися якось не зручно.
Оля
  • 0

#96 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 08.02.2014 – 21:18

Мдя..... Тема цікава, тут можна багато говорити. Прочитав все, якщо відкинути стьоби і Шіверовуунію то назбирається 2 сторіки толкових порад, які можуть дійсно допомогти розібратися в собі, знайти корінь проблеми, і, при бажанні, змінити своє життя.
А оскільки я не можу не вставити свої "5 копійок", тож напишу свою думку, навіть якщо і повторю чиюсь, уже до мене написану, думку.

Перегляд дописуНімфоманка (04.02.2014 – 23:04) писав:

У вас можна обговорювати секс? У підфорумах я не знайшла нічого такого характеру :( І вибачте якщо лізу в ваш форум зі своїми збоченнями.
Так, в цьому розділі можна обговорювати секс і все з ним пов'язане. Насправді у підфорумах є багато чого такого, про що порядні мамусі не розповідають своїм доцям...

Перегляд дописуНімфоманка (04.02.2014 – 23:41) писав:

Я десь півтори роки тому розійшлась з хлопцем. В нас була дуже крута лав-сторі. Він був моїм першим. Після нього я як з ланцюга зірвалась: почала ходити на побачення і за рік і 3 місяці назбиралось ще 6 партнерів. Тобто на теперішній час в мене було 7 партнерів. Можливо для когось це незначна цифра, але не для мене. Я незайманість втратила в 19 років, та й взагалі збиралась її до шлюбу берегти, але закохалась і не втрималась. А зараз остаточно заплуталась... З трьома моїми наступними партнерами в мене секс був тільки раз, а з іншими декілька разів.
Останній мені дуже подобається. Ми пішли на побачення, він був дуже ввічливий, взагалі не чіплявся, і я, уявіть собі, зробила йому мінет. Після того він дзвонив мені, питався, чи я не плакала, кликав до себе в гості. Я завжди відхиляла пропозицію. А минулої середи все таки прийшла і... повторилось те саме. Перш ніж все це знову сталось я попросила його, щоб все це залишилось в секреті, пояснила, що для мене дуже важлива довіра і безпека. І він також поставив свою умову: "Ми не будемо зустрічатись.Я не створений для стосунків." Я сказала те саме, бо не хотіла виглядати дурепою.
Вночі він приїхав до мене додому і був до ранку. ))))
Скажіть, будь ласка, на вашу думку в мене проблеми з психікою? Я дівчина легкої поведінки? Мені дуже подобається цей хлопець, між нами можуть бути якісь стосунки чи я остаточно все зруйнувала своєю хтивістю?
В тебе нема проблем з психікою (це якщо взагальному, а якщо під мікроскопом - то в кожного є проблеми з психікою).
Якщо тобі пофіг де і з ким - так, легкої поведінки. Якщо крімсексу ти шукала ще й почуття - ні, ти не дівчиналегкої поведінки. Якщо ти шукала вигоду займаючись сексом - ти повія.
Думаю, що ні. Хлопець побачив твою доступність і зрозумів, що те, що відбулося між тобою і ним, може відбутися між тобою і будь-ким іншим.

Перегляд дописуНімфоманка (05.02.2014 – 18:31) писав:

А ви чули про таке явище як телегонія? Це коли в дівчина народжує дитину свого чоловіка,а дитина схожа на її першого партнера. Або коли в дівчини було багато партнерів, то діти родяться взагалі якісь нездорові...
Так, я чув про таке явище як телегонія. Але повір - здоров'я твоїх дітей не залежить від кількості твоїхпатнерів, звичайно ж якщо вони не заразять тебе якимось венеричними хворобами.

Перегляд дописуНімфоманка (05.02.2014 – 18:43) писав:

З цим проблем в мене немає. Я і лікаря регулярно відвідую, і захищаюсь, і як це не дивно довіряю партнеру.
Довіряєш партнеру якого вперше бачиш? - так це проблема.

Перегляд дописуНімфоманка (05.02.2014 – 18:50) писав:

Мій улюблений психолог родить, що якщо немаєш коханої людини, щоб зайнятися з нею сексом, то треба спати з тим, з ким тобі хочеться обмінятися енергією. А з цим хлопцем мені дуже приємно обмінюватись енергією. Після близкості з майже всіма попередніми партнерами мені було гидко на душі, а після нього настрій піднесений, я просто літаю...
Твій улюблений психолог - ідіот. Рекомендація - зміни улюбленого психолога. Якщо психолог рекомендує тобі спати з будь-ким - хіба це нормально? Чи зараз така біда, щоне можливо собі нормального хлопця знайти, з яким би можна було обмінюватися енергією і нічого більше?
Те, що тобі було гидко на душі означає, що тобі був потрібен не тільки секс (тому зміни нік).

Перегляд дописуНімфоманка (05.02.2014 – 18:50) писав:

Ви праві. Я дуже наївна(
Так, аж занадто на твій вік.

Перегляд дописуНімфоманка (05.02.2014 – 19:08) писав:

Ініціатором була я. Мій коханий був такий собі альфа-самець: любив мене дуже сильно проте не відмовлявся від сексу з ким-попало. Він ще казав, що зрада з людиною, яка тобі не подобається - це не зрада(((
Думаю він все ще любить мене, тому що не вітається, то йде за мною по-п*ятах в університет, то обходить десятою дорогою, коли спізнюється в цей ж універ.
Ага, і з колишньою - не рахується і по п'яні не рахується, і якщо вона страшна - не рахується. Фігня то всьо. Не любив він тебе, бо якби любив то не завдавав би тобі болю.

На це я й сподіваюсь. Він телефонує мені, пише, питається постійно чи я не плачу. Сказав, що йому приємно прокидатись в обіймах і що в нього таке враження, що ми вже 2 роки зустрічаємось. А ще на нашому першому побачення сказав, що я викликаю в нього довіру (це було до інтиму).
Мені майже 30 років. Я не Казанова, але й не монах. Ти знаєш - я ніколи нікому не дзвонив і не питався чи вона плаче... Може я не правильний?
Коли я був студентом і водив на побачення чрговий шмат м'яса, в якому (так, я тоді був молодий і дурний) я бачив лише репродуктивні органи, то я, щоб до тих органів добратися, теж розповідав про довіру, глибокий внутрішній світ і прочу романтичну фігню....

Як на вашу думку: скільки потрібно чекати? Я чула про правило "90 днів". Проте мені більше подобається порада іншого психолога: не можна спати з чоловіком доти, доки дівчина не заслужить його повагу. Але як зрозуміти коли ти заслужила цю повагу?
Думка в кожного своя і кожен її може висловити. Давай спробуємо по іншому - скільки спиртного треба випивати? Я можу випити 0,5 горілки і координація рухів не порушиться. А ти? От! В кожного своє "скільки". Ти повинна це сама для себе визначити. Ти повинна орієнтуватися по своїх почуттях а не тільки по потребах. Зніми рожеві окуляри...Не треба ставити цифр типу "5хвилин" чи "90 днів". Не вдавайся в крайнощі. Як зрозуміти що ти заслужила повагу - по поведінці. Коли чловік в розмові з тобою не намагається зачепити моменти флірту чи інтиму а просто говорить з тобою на різні теми, вислуховує тебе, коли тобі цікаво що він вчора їв а йому цікаво що тобі снилося. Ти вже доросла і повинна розуміти такі речі. (цей психолог мені подобається більше аніж попередній)

Перегляд дописуНімфоманка (05.02.2014 – 19:14) писав:

Ну нехай. Але хіба хлопець не розчарувався в мені, коли побачив,що я давалка?((((
Так, розчарується. Хлопці - власники. Ми хочемо все найкраще і все саме для нас. Ми завжди не раді "секонд-хенду" навіть якщо і не показуємо цього через свою особисту культуру чи щобне показати себе ханжами... Якщо ти сама не почнеш себе поважати - ніхто тебе не поважатиме. Ти хочеш щоб тебе називали давалкою? - ні? Тоді сама перестань себе так називати.

Перегляд дописуНімфоманка (05.02.2014 – 19:36) писав:

Мене турбує ще дещо. Це питання більше до чоловіків.

Коли в майбутньому я зустріну хорошого хлопця і він спитає мене, скільки в мене було партнерів, то що йому відповісти? Сказати правду, бо брехати я не люблю тай не вмію, чи трохи прикрасити зменшивши кількість вдвічі? Хоча я вважаю, що в стосунках головне довіра, та все рівно я думаю, що якщо скажу справжню цифру то хлопець в мені розчорується. Чи чоловікам все рівно на кількість попередніх стосунків?
Якщо скажеш правду - він розчарується, але якщо поясниш що до чого і за умови що цей хлопець справді кохатиме тебе, то він зможез цим змиритися. Всі мають право на помилку.Якщо збрешеш - все буденормально в стосунках але ти, особливо якщо не любиш і не вмієш брехати, гнитимеш з середини.
Ні, чоловікам не всерівно скільки партнерів було в його дівчини до нього, скільки кілометрів намотала машина, скільки власників було в квартири, яку чоловік хоче купити. Нагадую - така наша природа, ми хочемо бути першими і кращими, якщо є чоловік який не хоче бути першим і кращим - в нього проблеми, бо риси лідерства закладені в чоловікові від природи.

Перегляд дописуНімфоманка (05.02.2014 – 19:39) писав:

Як на вашу думку це можна виправити? Бо я вже й не вірю в майбутнє з цим хлопцем((((
Щ виправити? Ти показала себе доступною, хлопець це сприйняв. Хочеш змінити його думку про тебе - не вдасться.

Перегляд дописуНімфоманка (05.02.2014 – 21:36) писав:

В мене немає комплексів, просто не вистачає сексу(((( А на рахунок самоповаги - незнаю... Думаю,що вона в мене є. Така вже я є: заводжусь від запаху, погляду чи поцілунку. І якщо хлопець подобається, то не можу втриматись..
Самоконтроль. Ти думаєш що навколо всі фригідні і імпотенти? Ні, але ж ти напевно зауважила, що люди не трахаються на кожному кроці і зі всіма підряд. Як думаєш - їм не хочеться? Хочеться. Але людина відрізняється від тварини тим, що може контролювати свої інстинкти. Тобі не потрібно придушувати свої бажання і темперамент. Спробуй знайти хлопця, який тобі подобатиметься і матиме такий же ж темперамент як і ти, і тоді все буде гаразд. Про такі речі як вібратор - писати не буду. Спробуй сама пошукати інформацію на відповідних сайтах.

Перегляд дописуНімфоманка (06.02.2014 – 05:37) писав:

А ти, прочитавши мою історію, як би мене назвала?
Я б назвав тебе людиною яка заплуталася у своїх почуттях і потребах.

Перегляд дописуНімфоманка (07.02.2014 – 22:38) писав:

Дякую дорогі теревеньчани за поради! Я взяла все до уваги, обдумала і... порвала всі звязки з цим хлопцем. Він писав, дзвонив, хотів приїхати, але я ігнорила. Зараз мені х......то, але я знаю, що завтра, та й взагалі надалі, я не буду ні про що жаліти. Тепер я знаю, що створена для стосунків :)))))) Більше не буду таке повторювати... Ще раз вам ДЯКУЮ :)
В хлопця почалася ломка за хорошим сексом (сприйми це як комплімент) от він і надривався. Ти подумай чого ти хочеш в стосунках і шукай це. От починаєш ти зустрічатися з хлопцем - не спіши одразу займатися з ним сексом. Подивись на початок цих стосунків зі сторни - ти бачеш те що хочеш? Якщо все добре, то можеш розслабитися, якщо ж ти не бачиш того що шукала - розривай ці стосунки і будуй інші.

Судячи з тогощо тут понаписували - більшість респондентів сприймають тебе серйозно.

Перегляд дописуНімфоманка (08.02.2014 – 15:09) писав:

От мене то завжди дивувало... ну добре - жінки істотки емоційні - їм можна псіхувати і істерити, а от якої холєри пацан соплі по склі розтирає - я того не розумію. Отими своїми описами власних страждань він лише показує свою слабкість і намагається викликати до себе жаль. Посилай нах таке емо і знайди собі нормального хлопця якому будуть притаманні чоловічі а не жіночі риси характеру.
  • 4

#97 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.03.2014 – 09:41

Перегляд дописуНімфоманка (04.02.2014 – 23:41) писав:

Останній мені дуже подобається. Ми пішли на побачення, він був дуже ввічливий, взагалі не чіплявся, і я, уявіть собі, зробила йому мінет.
була така тема
http://tereveni.org/topic/7380/
враховуючи пошесть "пікаперів", яка виникла кілька років тому...

просто є чоловіки, яких "хоч до рани прикладай" ввічливі, вміють вислухати, гарно виглядають і т.п. Деякі з таких чоловіків користуються цим.
Є альфа-самці, котрі користуються тим, що вони бажані для багатьох жінок. Є пікапери, що перетворили отримання згоди на секс майже на спорт.
Жінки часто потрапляють в "емоційний полон" до таких чоловіків, і деякі не втримуються від петтингу чи навіть сексу. Особливо після довгої відсутності сексу.

Повідомлення відредагував Armando: 15.03.2014 – 09:48

• 0

#98 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 16.03.2014 – 00:40

Перегляд дописуArmando (15.03.2014 – 09:41) писав:

була така тема
http://tereveni.org/topic/7380/
враховуючи пошесть "пікаперів", яка виникла кілька років тому...

просто є чоловіки, яких "хоч до рани прикладай" ввічливі, вміють вислухати, гарно виглядають і т.п. Деякі з таких чоловіків користуються цим.
Є альфа-самці, котрі користуються тим, що вони бажані для багатьох жінок. Є пікапери, що перетворили отримання згоди на секс майже на спорт.
Жінки часто потрапляють в "емоційний полон" до таких чоловіків, і деякі не втримуються від петтингу чи навіть сексу. Особливо після довгої відсутності сексу.
Лол, які блін пікапери, дівчина просто захотіла зробити хлопцю міньєт, все. Не треба шукати тут те, чого нема.
  • 0

#99 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 16.03.2014 – 18:29

як повію )
  • -1

#100 Djalin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 18.03.2014 – 16:14

Так, чому ні? У мене була майже схожа історія, було сильно й відразу - просто горіло все пристастю... Але я сам винен бо усе зіпсував:

Дівчина перша зізналась у коханні, а у мене мабуть був дуже промовистий вираз обличчя...

Загалом дивного у вашій ситуації нічого немає, буває пристрасть накриває з головою - на жаль не всі до цього готові.

І порада не слухайте моралфагів - це ті люди які обурюються коли хтось голосно пукне - проте із величезною насолодою ходять до публічних сортирів читати непристойні написи. (с) Ярослав Гашек.

Перегляд дописуНімфоманка (05.02.2014 – 19:36) писав:

Мене турбує ще дещо. Це питання більше до чоловіків.

Коли в майбутньому я зустріну хорошого хлопця і він спитає мене, скільки в мене було партнерів, то що йому відповісти? Сказати правду, бо брехати я не люблю тай не вмію, чи трохи прикрасити зменшивши кількість вдвічі? Хоча я вважаю, що в стосунках головне довіра, та все рівно я думаю, що якщо скажу справжню цифру то хлопець в мені розчорується. Чи чоловікам все рівно на кількість попередніх стосунків?

Якщо це буде саме він - то навряд спитає, особисто я вважаю що це особиста справа кожного - захоче сама розповість
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних