Перейти до вмісту

Проблема німфоманки

Повідомлень в темі: 104

#61 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 06.02.2014 – 11:57

Перегляд дописуКроха (06.02.2014 – 11:38) писав:

Ну ось, нові правила, треба оновити збірку "Як правильно жить".
Забув додати ІМХО)) Але ж Ти казала що не треба ... ;)

А до чого тут фемінізм? І у чому я неправа?
до рівноправ'я чоловіків і жінок) Коли жінки теж хочуть почуватись "мачо" )

Я знаю, що це за термін, але я про те, що мала авторка на увазі, даючи собі такий нік, до того ж, вона сама пізніше себе назвала "давалкою", а про те, що вона хвора - не казала і не схоже, що вона сама так вважає.
Авторка переживає через свою "особливість" і питає що робити.. Всі кажуть, "роби як робила", але Вона, імовірно, якщо і далі буде робити як робила то і далі буде переживати. Тому треба щось зробити щоб не переживати.

От я не уявляю, щоб прийшов якийсь хлопець і почав жалітись, що його дуже до сексу тягне, що він за 15 місяців мав аж (!!) 6 партнерок, а його усі бігом почали повчати і осуджувати, як у цій темі. Скоріш за все, сказали б, що це нормально, що в молодості таке у всіх, що "щоб стояв у кожній хаті" - це лише добре, ні нада стісняцца і так далі. Коли з аналогічною "проблемою" появляється дівчина, то ти її з першого ж посту лякаєш тим, що вона своєю "гіперсексуальністю" хлопця відлякала, і взагалі ай-ай-ай такою бути. Де справедливість-то?)
Є різні типи хлопців. Тих, що шукають розваг, гіперсексуальністю не відлякаєш, але такі стосунки тимчасові, поки комусь не набридне. А хлопців, які шукають тривалих стосунків, можна і відлякати з першого побачення. А якщо притриматись наприклад місяць або хоч кілька тижнів, а потім поступово поступово почати і вийти на режим "тричі в день" (якщо авторка так забажає)... тоді не відлякаєш.. ІМХО
  • 1

#62 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 06.02.2014 – 12:23

Перегляд дописуФабрегас (06.02.2014 – 11:57) писав:

Забув додати ІМХО)) Але ж Ти казала що не треба ... ;)

до рівноправ'я чоловіків і жінок) Коли жінки теж хочуть почуватись "мачо" )

Авторка переживає через свою "особливість" і питає що робити.. Всі кажуть, "роби як робила", але Вона, імовірно, якщо і далі буде робити як робила то і далі буде переживати. Тому треба щось зробити щоб не переживати.

Є різні типи хлопців. Тих, що шукають розваг, гіперсексуальністю не відлякаєш, але такі стосунки тимчасові, поки комусь не набридне. А хлопців, які шукають тривалих стосунків, можна і відлякати з першого побачення. А якщо притриматись наприклад місяць або хоч кілька тижнів, а потім поступово поступово почати і вийти на режим "тричі в день" (якщо авторка так забажає)... тоді не відлякаєш.. ІМХО
Окей, назвемо збірку "Як правильно жить - by Фабрегас"

"Мачо" - у перекладі "самець". Я не хочу почуватись самцем) А щодо рівноправ'я - якщо вже засуджувати, то або однаково, або ніяк.

Думаю, авторці перш за все треба в собі розібратись, а потім вже до якихось дій переходити.

Які ви, хлопці, лякані. Цілі стратегії треба придумувати, щоб на дівчину не почепили ярлик "давалки".
Мені чомусь взагалі здається, що у того хлопця були інші мотиви, щоб не продовжувати стосунки. Може, у нього самого тараканів більше, ніж у авторки теми. А ми вже тут її лікуєм)
Треба ще його до студії запросити і допитати)
  • 1

#63 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 12:30

Перегляд дописуКроха (06.02.2014 – 12:23) писав:

Які ви, хлопці, лякані. Цілі стратегії треба придумувати, щоб на дівчину не почепили ярлик "давалки".
Мені чомусь взагалі здається, що у того хлопця були інші мотиви, щоб не продовжувати стосунки. Може, у нього самого тараканів більше, ніж у авторки теми. А ми вже тут її лікуєм)
Треба ще його до студії запросити і допитати)
Таке вже суспільство. Сумніваюсь, що багато чоловіків будуть в захваті, щоб "мати його майбутніх дітей" зробила йому кхм... оце саме на першому побачення. Ні, звичайно спочатку чоловік буде в захваті, але потім задумається і скаже, що "не створений для стосунків", а просто "буде приїжджати"
  • 0

#64 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 12:33

Перегляд дописуФабрегас (06.02.2014 – 12:30) писав:

Таке вже суспільство. Сумніваюсь, що багато чоловіків будуть в захваті, щоб "мати його майбутніх дітей" зробила йому кхм... оце саме на першому побачення. Ні, звичайно спочатку чоловік буде в захваті, але потім задумається і скаже, що "не створений для стосунків", а просто "буде приїжджати"
Для мене це все трохи дивно, бо у такій феміністичній державі, як та, в якій я живу, у молоді вже давно нема таких заскоків. Дівчата давно вже (і навіть частіше за хлопців) знайомляться першими, клеяться і не паряться.
  • 1

#65 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 06.02.2014 – 12:38

Перегляд дописуNameless One (05.02.2014 – 22:32) писав:

У дівчини просто темперамент такий. І я б не сказав що це погано. Нащо себе стримувати?
Неймлесе, тут палка о двух концах...
Стримувати себе не варто, бо це хріново, так. Але зразу знімати труси і скакати на малознайомого мужика - я вважаю погано.
Фаб в принципі правильно сказав - що поганого в тому, щоб почекати до 4-5го побачення. Ти вже побачиш що людина не мудак, а цілком нормальний хлопець, який тобі все більше й більше й подобається, і нічого нема поганого щоб перейти до дій.

Чим зле секс на першому побаченні? Так, підтримаю шівера - гігієна статевого життя повинна бути. Презервативи на 100% не захищають, а лиш зменшують ризик підчепити захворювання, а через оральний секс - теж легко заразити. А побачивши через певну к-ть побачень, що той хлопець - це не супермачо який залазить на все що рухається, і відсоток ймовірності що він тобі щось "подарує" вже дещо нижчий. І тому потім з ним тобі буде приємно( не тільки в статевому розумінні, а й духовному), а не гидко.

Потім, подумай, що ти хочеш від чоловіків? Стосунків чи лише сексу? Якщо лише сексу - то це пропустим. тут все просто.
Якщо й стосунків, то треба включати голову. Яких ти хочеш стосунків? Тривалих? Якщо так, треба теж думати, яке враження ти будеш справляти на людину своїми вчинками. Так, хлопець може злякатися дівчини, яка йому хоче дати на першому ж побаченні. Це показує її легковажність до власного тіла, і що для неї важливе в першу чергу статеве задовлення. З таким успіхом вона легко може зрадити. А чоловіки не люблять зрад, щоб вони не казали.
Далі, якщо ти хочеш тривалих стосунків - не кидайся на перших ліпших. Так ти просто напросто тратиш час, емоції.

Включи голову і розберися що ти в першу чергу хочеш.

Перегляд дописуКроха (06.02.2014 – 12:33) писав:

Для мене це все трохи дивно, бо у такій феміністичній державі, як та, в якій я живу, у молоді вже давно нема таких заскоків. Дівчата давно вже (і навіть частіше за хлопців) знайомляться першими, клеяться і не паряться.
Кроха, ми все-таки в Україні, у нас все-таки ще дещо інший менталітет і т.д.

Повідомлення відредагував Kassandra: 06.02.2014 – 12:37

• 2

#66 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 12:43

Перегляд дописуКроха (06.02.2014 – 12:33) писав:

якби авторка жила у цій державі, то напевне, у неї і не виникло б бажання зайти на форум. Але вона живе в іншій ;)
  • 0

#67 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 12:51

Перегляд дописуKassandra (06.02.2014 – 12:38) писав:

Кроха, ми все-таки в Україні, у нас все-таки ще дещо інший менталітет і т.д.
Я це розумію. І я навіть не агітую за заняття сексом на першому побаченні, про гігієну ти все вірно написала. Але я все ж вважаю, що якщо дівчина і хоче таке практикувати, це не має накликати на неї якесь цькування, а ще гірше - самоцькування і самокопання, приписування собі якихось хвороб і т.д. Не подобається мені це у нас - розкутість дівчат вважається ледь не гріхом, розкутість же у хлопців - просто рисою характеру, якщо не плюсом.

Перегляд дописуФабрегас (06.02.2014 – 12:43) писав:

якби авторка жила у цій державі, то напевне, у неї і не виникло б бажання зайти на форум. Але вона живе в іншій ;)
Ти вважаєш, це добре, чи погано? І я не про проживання, а про менталітет)
  • 0

#68 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 12:53

Перегляд дописуКроха (06.02.2014 – 12:51) писав:

"А быть иным, это хорошо или плохо?
Это иначе" (с) Ночной Дозор
  • 1

#69 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 12:56

Я думаю, що Німфоманку цікавить не лише секс. Бо:
- статистика її контактів для звання німфоманки заскромна,
- після сексу з деякими з них "на душі було гидко",
- як тут вже писали, вона б сюди і не зайшла із запитанням "про збочення".
Тут точно зіграв роль розрив із першим. Мабуть, дуже великі були сподівання. В моєму студентському оточенні було три такі дівчини, які "з ланцюга зірвалися" після серйозних стосунків зі своїм "першим хлопцем". В однієї з них партнерів за кілька років було більше 100 (але там складна ситуація, її зґвалтували ще в підлітковому віці, а потім ще матір на її очах вбили).
  • 2

#70 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 12:56

Я це розумію. І я навіть не агітую за заняття сексом на першому побаченні, про гігієну ти все вірно написала. Але я все ж вважаю, що якщо дівчина і хоче таке практикувати, це не має накликати на неї якесь цькування, а ще гірше - самоцькування і самокопання, приписування собі якихось хвороб і т.д. Не подобається мені це у нас - розкутість дівчат вважається ледь не гріхом, розкутість же у хлопців - просто рисою характеру, якщо не плюсом.
в Іспанії може й не накличе ніяких цькувань, а в Україні хто зна... а якщо маленьке містечко чи селище,то взагалі можна брати гроші, паспорт і їхати шукати кращої долі.
  • 0

#71 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 13:01

Перегляд дописуФабрегас (06.02.2014 – 12:56) писав:

в Іспанії може й не накличе ніяких цькувань, а в Україні хто зна... а якщо маленьке містечко чи селище,то взагалі можна брати гроші, паспорт і їхати шукати кращої долі.
Ну це ти вже перебільшуєш)

Перегляд дописуtaraBooka (06.02.2014 – 12:56) писав:

Тут точно зіграв роль розрив із першим. Мабуть, дуже великі були сподівання. В моєму студентському оточенні було три такі дівчини, які "з ланцюга зірвалися" після серйозних стосунків зі своїм "першим хлопцем". В однієї з них партнерів за кілька років було більше 100 (але там складна ситуація, її зґвалтували ще в підлітковому віці, а потім ще матір на її очах вбили).
Схоже, дівчина собі таке звання взяла через свою ніби-то надмірну тягу до сексу.
  • 0

#72 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 13:03

Перегляд дописуtaraBooka (06.02.2014 – 12:56) писав:

тут я погоджуюся з Тарабукою. Причина не просто в бажанні і комплексах, а якраз психологічній травмі.
  • 0

#73 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 13:05

Перегляд дописуКроха (06.02.2014 – 13:01) писав:

Ну це ти вже перебільшуєш)
схоже, ти забула про українських бабусь, які на лавочках сидять)))

Схоже, дівчина собі таке звання взяла через свою ніби-то надмірну тягу до сексу.
або щоб форумляни глибше прониклись її проблемою)
  • 0

#74 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 13:09

Перегляд дописуKassandra (06.02.2014 – 13:03) писав:

тут я погоджуюся з Тарабукою. Причина не просто в бажанні і комплексах, а якраз психологічній травмі.
Одне причина, інше - наслідок, а те що в житті дівчини твориться - наслідок наслідку, якось так? Значить, треба з першопричиною розбиратись, з психологом напевно. Тільки не з тим, який про обмін енергією впарював.

Перегляд дописуФабрегас (06.02.2014 – 13:05) писав:

схоже, ти забула про українських бабусь, які на лавочках сидять)))
Не забула, я з їх легкої руки вже кілька раз була вагітною та заміжньою. Але хто їх слухає?
  • 0

#75 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 13:09

При заявленій нею кількості реалізації бажання можна говорити, що це якась німфоманія з фантастичним самоконтролем )
  • 1

#76 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 13:12

Перегляд дописуtaraBooka (06.02.2014 – 13:09) писав:

При заявленій нею кількості реалізації бажання можна говорити, що це якась німфоманія з фантастичним самоконтролем )
Такі вже українські жінки)) А якщо серйозно - я з самого початку була проти такого самодіагнозу, це ж надумане. Не краще за "депресію" у дівчаток 13 років, викликану порваними колготками чи двійкою з хімії.
  • 0

#77 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 13:15

Ну, я б не сказала що розкутість хлопців вважається ледь не плюсом. Можливо лише серед чоловіків, але то питання тестостерону і статусу. Дівчата теж не люблять бабніків, бо так само підсвідомо відчувають що ними лише скористаються для своєї фізіології, а на них самих бабнікам пофіг.

А про менталітет...Важко сказати. З однієї сторони розкута людина має таки менше комплексів....З другої сторони з таким менталітетом все більше розмивається поняття поваги і сімейних цінностей.
Люди все частіше розлучаються, бо їм легше піти до когось нового/гарнішого/на їх думку кращого, ніж просто постаратися подумати один про одного.

Повідомлення відредагував Kassandra: 06.02.2014 – 13:27

• 2

#78 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 13:27

Перегляд дописуКроха (06.02.2014 – 13:12) писав:

Такі вже українські жінки)) А якщо серйозно - я з самого початку була проти такого самодіагнозу, це ж надумане. Не краще за "депресію" у дівчаток 13 років, викликану порваними колготками чи двійкою з хімії.
Розумієш, раз її це хвилює, то говорити "не парся, все ок", це все одно, що казати "не думай про лису мавпу".
  • 0

#79 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 13:35

Перегляд дописуКроха (06.02.2014 – 13:09) писав:

Не забула, я з їх легкої руки вже кілька раз була вагітною та заміжньою. Але хто їх слухає?
як хто )) в селі це головне джерело інформації)) "BBC" - бабка бабці сказала)
  • 0

#80 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 06.02.2014 – 13:40

Перегляд дописуtaraBooka (06.02.2014 – 13:27) писав:

Розумієш, раз її це хвилює, то говорити "не парся, все ок", це все одно, що казати "не думай про лису мавпу".
Так, але все ж це краще, ніж "опомнісь! покайся!" і так далі.
  • -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних