Перейти до вмісту

Проблема німфоманки

Повідомлень в темі: 104

#21 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.02.2014 – 16:39

Перегляд дописуКроха (05.02.2014 – 15:45) писав:

У людей бувають всілякі там комплекси, надумування. До дівчат це частіше відноситься, ніж до хлопців, може тому для тебе це "скинути труси і готово", а для когось - серйозний крок)
Серйозний крок - це, приміром, вступ до університету. А секс це звичайний фізіологічний процес. Бо сучасні підлітки частіше думають над тим "дати чи не дати", ніж у який заклад поступити на навчання.

А якщо наблизитись все-таки до даної теми, то у суспільстві, на жаль, панують застарілі моральні правила. Звісно, спочатку їх придумали з певною метою. Коли люди масово вмирали від сифілісу, то звісно люди з осудом дивилися на дівчину, яка своєю розкутою поведінкою наражає населення на небезпеку. До цього всього ще додалися аспекти патріархату, де жінка вважалася безправною власністю чоловіка. А який же чоловік собі захоче беушну і дуже потягану власність?
Але час не стоїть на місці, пора б вже відкинути застарілі уявлення, і перестати безпідставно засуджувати людей.
Дуже не люблю ханжів, особливо коли деякі з них явно не монашки.
  • -1

#22 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 05.02.2014 – 16:44

Перегляд дописуNameless One (05.02.2014 – 16:39) писав:

Серйозний крок - це, приміром, вступ до університету. А секс це звичайний фізіологічний процес. Бо сучасні підлітки частіше думають над тим "дати чи не дати", ніж у який заклад поступити на навчання.
А якщо наблизитись все-таки до даної теми, то у суспільстві, на жаль, панують застарілі моральні правила. Звісно, спочатку їх придумали з певною метою. Коли люди масово вмирали від сифілісу, то звісно люди з осудом дивилися на дівчину, яка своєю розкутою поведінкою наражає населення на небезпеку. До цього всього ще додалися аспекти патріархату, де жінка вважалася безправною власністю чоловіка. А який же чоловік собі захоче беушну і дуже потягану власність?
Але час не стоїть на місці, пора б вже відкинути застарілі уявлення, і перестати безпідставно засуджувати людей.
Дуже не люблю ханжів, особливо коли деякі з них явно не монашки.
виходить, що подружжю теж не варто сваритись через зраду? бо це зовсім і не зрада... це фізіологічний процес
  • 0

#23 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 05.02.2014 – 16:51

та якщо чесно я тут проблеми не бачу - хочеш зустрічатися з одним, то не трахаєшся з іншими, тобі по барабану - трахаєшся з ким завгодно. все так просто.
якщо ти врешті-решт потрапила на чоловіка, який зацікавив, то треба було спершу думати, як він тебе сприйме. зараз може й пізно, але най тобі буде урок на майбутнє.
  • 1

#24 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 05.02.2014 – 16:58

Перегляд дописуФабрегас (05.02.2014 – 16:44) писав:

виходить, що подружжю теж не варто сваритись через зраду? бо це зовсім і не зрада... це фізіологічний процес
Неймлеса на понт не візьмеш. Ми тут не про адюльтер розмовляємо, а про велику кількість статевих партнерів, в тому числі малознайомих.
Бо хтось чомусь вважає, що це погано, коли дівчина протягом року переспала з десятком хлопців. І хтось вважає, що це не красиво при знайомстві одразу переходити до діла. Начебто спочатку потрібно добре вивчити людину, провести з нею багато часу, знайти спільні інтереси, розпланувати спільне майбутнє на 5 найближчих років, а тоді вже можна буде думати про це саме.
Моя думка - це все дурня повна. Німфі - роби як тобі хочеться, керуйся своїми почуттями, не звертай уваги на застарілі пуританські упередження.
  • 1

#25 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 05.02.2014 – 17:00

Перегляд дописуNameless One (05.02.2014 – 16:58) писав:

не звертай уваги на застарілі пуританські упередження.
про "План Даллеса" чув? )
  • 0

#26 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 05.02.2014 – 17:03

Неймлес підштовхує людину до гріха
Зображення
  • 6

#27 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 05.02.2014 – 17:13

Перегляд дописуНемі (05.02.2014 – 16:51) писав:

та якщо чесно я тут проблеми не бачу - хочеш зустрічатися з одним, то не трахаєшся з іншими, тобі по барабану - трахаєшся з ким завгодно. все так просто.

А ти як робиш?
  • 0

#28 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 05.02.2014 – 17:35

Моя думка  - це все дурня повна. Німфі - роби як тобі хочеться, керуйся своїми почуттями...
Судячи з цього:

Перегляд дописуНімфоманка (04.02.2014 – 23:41) писав:

я як з ланцюга зірвалась: почала ходити на побачення і за рік і 3 місяці назбиралось ще 6 партнерів. Тобто на теперішній час в мене було 7 партнерів. Можливо для когось це незначна цифра, але не для мене. Я незайманість втратила в 19 років, та й взагалі збиралась її до шлюбу берегти, але закохалась  і не втрималась. А зараз остаточно заплуталась...
почуття Німфоманки якраз і сигналізують, що зараз в її житті негаразд.
  • 0

#29 Німфоманка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.02.2014 – 18:31

Перегляд дописуantip (04.02.2014 – 23:57) писав:

Німфі, ти серьозно, чи це все жарт?

Серйозно(

Перегляд дописуNameless One (04.02.2014 – 23:59) писав:

Та ні, у вашому віці це нормально. Не треба сексу надавати якогось особливого сакрального значення, це просто секс. Якщо подобається - то навіщо себе в цьому обмежувати. Життя коротке, молодість ще коротша. Шкода часу коли люди рік ходять за ручки тримаються перш ніж перейти до цього діла.

Сексом стосунки не зіпсуєш. Якщо людина каже, що не хоче зустрічатися, то їх значить не було б у будь-якому випадку. Подобається хлопець - займайтесь собі сексом. Як набридне - знайдіть собі восьмого, який може крім інтимної близькості захоче разом і на концерт піти, чи в подорож кудись поїхати. Не підійде восьмий - знайдіть дев'ятого, хлопців кругом повно.
А ви чули про таке явище як телегонія? Це коли в дівчина народжує дитину свого чоловіка,а дитина схожа на її першого партнера. Або коли в дівчини було багато партнерів, то діти родяться взагалі якісь нездорові...
  • 0

#30 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 05.02.2014 – 18:38

То "план Далласа", то телегонія. Закінчуйте з цією псевдонаукою.

Цитата

почуття Німфоманки якраз і сигналізують, що зараз в її житті негаразд.
Просто людині потрібно розібратися в собі, вирішити конфлікт між своїми бажаннями і нав'язаними соціумом правилами. І почати з того, щоб не клеїти самій собі ярлик "дівчини легкої поведінки".

І взагалі я вважаю, що "треба зараз начпокатися, щоб потім не хотілося".

• 1

#31 Німфоманка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 05.02.2014 – 18:43

Перегляд дописуKassandra (05.02.2014 – 12:12) писав:

головне - гарно користуйся захистом(презервативами тобто) і регулярно здавай кров на вен.захворювання.
З цим проблем в мене немає. Я і лікаря регулярно відвідую, і захищаюсь, і як це не дивно довіряю партнеру.
  • 0

#32 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 05.02.2014 – 18:46

Перегляд дописуНімфоманка (05.02.2014 – 18:43) писав:

і як це не дивно довіряю партнеру.
кожному? дарма...
  • 0

#33 Німфоманка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 05.02.2014 – 18:50

Перегляд дописуKassandra (05.02.2014 – 14:41) писав:

сорі, кров на аналізи, щоб перевірятися

а взагалі я б не радила так сильно зациклюватися на сексі.

на мою думку - так. Виглядає на те, що хлопець може хотів якихось стосунків, але побачивши яка ти легка на секс, вирішив не заморочуватися, раз сама все пропонуєш.

В це звісно не всі вірять і не зобов"язані вірити,
але якщо брати енергетичні приколи, то ти таким чином її розбазарюєш. З одним хорошим партнером жінка розквітає, а з багатьма стає шматою, яку всі потім і сприйматимуть як шмату.
Мій улюблений психолог родить, що якщо немаєш коханої людини, щоб зайнятися з нею сексом, то треба спати з тим, з ким тобі хочеться обмінятися енергією. А з цим хлопцем мені дуже приємно обмінюватись енергією. Після близкості з майже всіма попередніми партнерами мені було гидко на душі, а після нього настрій піднесений, я просто літаю...

Перегляд дописуФабрегас (05.02.2014 – 18:46) писав:

кожному? дарма...
Ви праві. Я дуже наївна(
  • 0

#34 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 05.02.2014 – 18:56

Перегляд дописуНімфоманка (05.02.2014 – 18:50) писав:

Мій улюблений психолог родить, що якщо немаєш коханої людини, щоб зайнятися з нею сексом, то треба спати з тим, з ким тобі хочеться обмінятися енергією. А з цим хлопцем мені дуже приємно обмінюватись енергією. Після близкості з майже всіма попередніми партнерами мені було гидко на душі, а після нього настрій піднесений, я просто літаю...
було б добре, щоб він відчував щось подібне
  • 0

#35 Німфоманка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 05.02.2014 – 19:08

Перегляд дописуtaraBooka (05.02.2014 – 16:25) писав:

Якщо була дійсно любов, то чому розійшлись? І хто був ініціатором розриву?
Ініціатором була я. Мій коханий був такий собі альфа-самець: любив мене дуже сильно проте не відмовлявся від сексу з ким-попало. Він ще казав, що зрада з людиною, яка тобі не подобається - це не зрада(((
Думаю він все ще любить мене, тому що не вітається, то йде за мною по-п*ятах в університет, то обходить десятою дорогою, коли спізнюється в цей ж універ.

Перегляд дописуФабрегас (05.02.2014 – 18:56) писав:

було б добре, щоб він відчував щось подібне
На це я й сподіваюсь. Він телефонує мені, пише, питається постійно чи я не плачу. Сказав, що йому приємно прокидатись в обіймах і що в нього таке враження, що ми вже 2 роки зустрічаємось. А ще на нашому першому побачення сказав, що я викликаю в нього довіру (це було до інтиму).

Перегляд дописуФабрегас (05.02.2014 – 16:35) писав:

не знаю, як надумування і т.д, Якщо хлопець хоче стосунків, а не просто сексу, але бачить, що дівчина одразу готова на першому побаченні, йому це не дуже довподоби. Я так думаю... Бо ця дівчина може при першій ліпшій нагоді зависнути з кимось випадковим ...
Як на вашу думку: скільки потрібно чекати? Я чула про правило "90 днів". Проте мені більше подобається порада іншого психолога: не можна спати з чоловіком доти, доки дівчина не заслужить його повагу. Але як зрозуміти коли ти заслужила цю повагу?
  • 0

#36 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 05.02.2014 – 19:08

Перегляд дописуНімфоманка (05.02.2014 – 18:50) писав:

Після близкості з майже всіма попередніми партнерами мені було гидко на душі, а після нього настрій піднесений, я просто літаю...
Ну от, подумай чому було гидко, а зараз піднесений настрій
  • 0

#37 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 05.02.2014 – 19:13

Перегляд дописуНімфоманка (05.02.2014 – 19:08) писав:

На це я й сподіваюсь. Він телефонує мені, пише, питається постійно чи я не плачу. Сказав, що йому приємно прокидатись в обіймах і що в нього таке враження, що ми вже 2 роки зустрічаємось. А ще на нашому першому побачення сказав, що я викликаю в нього довіру (це було до інтиму).
цікаво чому тоді каже, що не створений для стосунків.

Як на вашу думку: скільки потрібно чекати? Я чула про правило "90 днів". Проте мені більше подобається порада іншого психолога: не можна спати з чоловіком доти, доки дівчина не заслужить його повагу. Але як зрозуміти коли ти заслужила цю повагу?
як на мене повага і полягає в тому, що хлопець бачить, що дівчина не легковажна... але це моя особиста думка, в якої тут багато противників )
може варто почати потроху якісь романтичні стосунки... а не просто "я приїду"... поступово.. поступово.. більше романтики... може щось і вийде. Він зрозуміє що помилився з першим враженням і визнає, що створений для стосунків
  • 0

#38 Німфоманка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 05.02.2014 – 19:14

Неймлеса на понт не візьмеш. Ми тут не про адюльтер розмовляємо, а про велику кількість статевих партнерів, в тому числі малознайомих.
Бо хтось чомусь вважає, що це погано, коли дівчина протягом року переспала з десятком хлопців. І хтось вважає, що це не красиво при знайомстві одразу переходити до діла. Начебто спочатку потрібно добре вивчити людину, провести з нею багато часу, знайти спільні інтереси, розпланувати спільне майбутнє на 5 найближчих років, а тоді вже можна буде думати про це саме.
Моя думка - це все дурня повна. Німфі - роби як тобі хочеться, керуйся своїми почуттями, не звертай уваги на застарілі пуританські упередження.
Ну нехай. Але хіба хлопець не розчарувався в мені, коли побачив,що я давалка?((((
  • 0

#39 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 05.02.2014 – 19:29

Перегляд дописуНімфоманка (05.02.2014 – 19:14) писав:

Ну нехай. Але хіба хлопець не розчарувався в мені, коли побачив,що я давалка?((((
можливо трохи, але напевно ще є час, щоб все виправити
  • 0

#40 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 05.02.2014 – 19:33

На це я й сподіваюсь. Він телефонує мені, пише, питається постійно чи я не плачу.
Чому він таке питає?

Мене ніколи чоловіки не питали чи я плачу.

Перегляд дописуНімфоманка (05.02.2014 – 19:14) писав:

А ви не обговорювали попередні стосунки? Бо якщо чув про попереднього альфа-хлопця, то може й докумекав що причина твоє поведінки криється насправді в отому розриві через того хлопця. А значить тебе можна навернути на путь істинний.

Повідомлення відредагував Kassandra: 05.02.2014 – 19:36

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних