Перейти до вмісту

ЗНО. Українська література

Перевірте будь ласка твір

В темі одне повідомлення

#1 дарина

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 2 повідомлень

Відправлено 25.01.2014 – 07:13

 • 1
Давайте перевіряти твори одне одного. Я вже перевірила як могла, але з боку видніше) Це корисено перевіряти помилки одне одного і ділитися досвідом)

На моє переконання, фанатична любов до чогось призводить до !згубних наслідків!. Не варто віддавати всього себе в жертву безтямному коханню.
Я так вважаю тому, що, по-перше, коли розум людини !затьмарений! коханням, вона робить божевільні !речі!, про які згодом зазвичай шкодує. У зв’язку з порушеним питанням не можна не згадати поему "Катерина"- твір видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка, у якому Кобзар застерігає українських дівчат від !безвідповідального! кохання: "Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями". Головна героїня, зовсім ще молода дівчина Катруся, закохалася у парубка-москаля і завагітніла від нього. Батьки відмовилися від неї, вона стала покриткою, соромом для всього села. До таких згубних, ба навіть фатальних наслідків може призводити фанатичне кохання.
По-друге, довести своє твердження я можу таким аргументом: кохання не завжди йде на користь тому, кого ми любимо. Якщо людина звикла лише отримувати тепло і не звикла його віддавати, їй важко буде жити у нашому жорстокому світі. Яскравим прикладом саме такої ситуації особисто для мене є моя власна родина. Я !народилася не зовсім здоровою дитиною!, тому мені !приділяли багато уваги!, про мене! дбали !як про принцесу!, мене, можна сказати, фанатично любили. Проте мене, на жаль, не навчили головному- турботі пр інших, любові до !оточуюючих!, без чого людина не має права називатися особистістю.
По-третє, аргументом на користь моєї думки може бути те, що люди схильні змінювати своє ставлення. Їхні емоції, відносини, світосприйняття врешті-решт змінюються, а обов’язки залишаються. Говорячи про це, хочеться згадати повість Антуана де Сент-Екзюпері "Маленький принц". У ній хлопчик слушно зауважив "Ти завжди відповідальний за тих, кого приручив".
Отже, можна дійти висновку, що не можна керуватися емоціями. Раціональна людина має в першу чергу прислухатися до свого розуму, сумління, а тоді вже до серця.

Завчасно дякую

#2 Гетьман

  I am forsaken (c) Sylvanas

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2480 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Leopolis novus

Відправлено 26.01.2014 – 01:00

Бляха, це реготатиневстати, як люди намагаються втулити цитату з чужого твору в свої твори. Ні в тин, ні в ворота, але 2 цитати має бути, інакше злі вчительки-перевіряючі бали занизять. Гагага!

Щоб ви знали, великі люди мало на кого посилаються (бо або скомуніздили своє творіння, або створили таке, що в інших не було). А цитати і посилання - це поле діяльності критиків, британських учьоних і інших стерв'ятників.
Смерть академічній науці, системі викладання у школах і стандартизації!

Хай живе Українська імперія! :prapor3:
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних