Перейти до вмісту

Всеукраїнська акція, економічна блокада банків і компаній сім'ї регіоналів. Читай, думай, приєднюйся!

блокада партія регіонів.

Повідомлень в темі: 64

#61 mishaua

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 13.11.2014 – 22:30

Ok буду знати
  • 0

#62 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.11.2014 – 19:23

блокуємо, аж гай шумить
чесно, то я є прикро вражений плінтусною свідомістю галичан. був кращої думки про земляків, і сподівався, що своїм рівнем європейської свідомості, що збереглася з часів Австро-Угорщини, вони не тільки дадуть приклад решті країни, а й потягнуть ту решту за собою. проте я помилявся, і тепер чітко бачу, що не Галичина, а більша частина України давно затягла галичан. куди? хай кожен відповість собі сам.
так що, власне, мене так неприємно вразило? та ось, реакція галичан на цей призив. я розумію, що цей заклик був породженняммм проплачених політтехнологів, найнятих одними олігархами в боротьбі проти наближених до януковича олігархів, але в цілому задум досить толковий і є однією з небагатьох можливостей впливу на знахабнілі верхи.
не буду писати, що з цього вийщло, зараз я про інше.
так от. є такий собі регіонал всія регіоналів. людина, що закликала весною вночі в Донецькій ОДА, не штурмувати її, а мирно вирішувати щойно зароджене протистояння. людина, яка 20 років фінансувала позицію, яка втовкмачувала з його медіа, про окремішність, кращість донбасівців.
словом, якщо в країні і існує людина, що найбільш завинила у тисячах смертей та каліцтв на непотрібній війні, то це НІХТО ІНШИЙ, ЯК АХМЕТОВ.
НЕ ЯНУКОВИЧ, А САМЕ АХМЕТОВ.
Так от, і що ми бачимо? А те, що у Львів переїзджає ПРОЕКТ АХМЕТОВА - ФК ШАХТАР. І що роблять львівяни? блокують футбольну арену? ні, цього робити й непотрібно. достатньо демонстративно влаштувати бойкот футбольних матчів Шахтаря - елементарно не ходити. Проте ні, вони чемненько ходять на проект Ахметова, і тим сами висловлюють своє добро діяльносьті Ахметова.
Ганьба вам, львів'яни!
Ви не можете выдмовитись выд електроенергії, оскільки компаня Ахметова Львівобленерго є монополістом в регіоні, але не ходити на матчі - можете! Пустий стадіон аід час матчів Шахтаря - це єдиний і найбільш красномовний спосіб, сказати Ахметову все, що ви думаєте про його діяльність!
На жаль, ви показали себе не мислячими громадянами, а бидлом, яке побігло в стайню до господаря.
  • 2

#63 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 14.11.2014 – 20:04

Цитата

За тих часів українці були найбіднішою, найбезправнішою нацією.
ну звісно. інша частина українців мільйонами розквітала в концтаборах руских демократів Лєніна та Сталіна та тішилася від щастя над мільйонними голодоморами, влаштоваваними згаданими турботливими батьками російської імперії.

pc. ПОСТАВТЕ, БУДЬ-ЛАСКА, ШІВЕРУ 5 МІНУСІВ, ЗА ТЕ, ЩО ПИШЕ *УЙНЮ.
ДЯКУЮ, заздалегідь всім, хто поставить.
  • 2

#64 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 15.11.2014 – 17:09

Перегляд дописуShіver2005 (14.11.2014 – 21:52) писав:

Австро-Угорщина розпалась у 1918-му.
справді?це ж конфіденційна інформація.

Цитата

А Ленін та Сталін існували пізніше.
так, ці кляті австрійські імператори - вічні. саме за їхнього панування найбідніші та найбезправніші західноукраїнці були піддані голодомору, знищені в концтаборах, вивезені в Сибір. саме клята австрійська імператриця Катєріна знищила західноукраїнську козацьку січ, а бісів австрійський імператор Пьотр Пєрвий відправив сотні тисяч західноукраїнців служити в якості фундамента для Пєтєрбурга, в той час як решта частина українців процвітали та вели благословенне життя в добрій, старій Росії.
  • 2

#65 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.11.2014 – 18:30

"рівнем європейської свідомості, що збереглася з часів Австро-Угорщини" хаха... або українці гірше азіатів, яких європейці змогли підняти на вищий рівень свідомості і організації держави
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних