Перейти до вмісту

Всеукраїнська акція, економічна блокада банків і компаній сім'ї регіоналів. Читай, думай, приєднюйся!

блокада партія регіонів.

Повідомлень в темі: 64

#21 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.01.2014 – 12:43

Перегляд дописуФабрегас (14.01.2014 – 12:05) писав:

у Європі так є, і так повинно бути
а як це зробити у нас? якщо бізнесмени при владі мають прийняти закон, що "у владі не має бути бізнесменів",
В мене зустрічне запитання: а хто їх туди посадив? Ти скажеш "не я", і я скажу, але в країні повно тих, хто за кг гречки чи за 200 грн. здадуть довгострокові ( і свої в тому числі) інтереси. Так що довго нам всім ще по пустелі ходити.
  • 0

#22 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 14.01.2014 – 12:54

Перегляд дописуtaraBooka (14.01.2014 – 12:43) писав:

В мене зустрічне запитання: а хто їх туди посадив? Ти скажеш "не я", і я скажу, але в країні повно тих, хто за кг гречки чи за 200 грн. здадуть довгострокові ( і свої в тому числі) інтереси. Так що довго нам всім ще по пустелі ходити.
але з іншого боку в нас депутати за законом не повинні мати інше місце праці і у них всі активи переписані на родичів і дітей. Ситуація така, що щось змінити це дуже довгий і дуже складний процес. Щось зробити реально і швидко - вже давно запізно(
  • 1

#23 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.01.2014 – 13:39

Перегляд дописуtaraBooka (14.01.2014 – 12:43) писав:

Зараз відпрацьовуються технології впливу на владу, не залежно яку, голубу чи помаранчеву, і економічний тиск , який би мізерний він не здавався є частиною цього методу, активна громадькість самоорганізувалася, і це вже крок уперед. Відносно втрати робочих місць, ну для початку, якщо на один товар падає пропозиція, то на інший вона зростає, відповідно формуються нові робочі місця. Відносно продажних людей, так люмпен і савок, це проблема, але через них не варто опускати руки, ситуацію окрім нас немає кому міняти.
  • 0

#24 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 14.01.2014 – 14:23

Перегляд дописуDynkan 113 (14.01.2014 – 13:39) писав:

Зараз відпрацьовуються технології впливу на владу,
"В борьбе с народом - власть непобедима !". :blush:

Цікаво, хто небудь ризикне довести що "Приватбанк" святіший ніж, скажімо, банк "Надра" ?
Так само як і довести, що коли хтось щось нахапав-накрав, то це виключно "донецькі" ? Хто повірить у подібні нісенітниці ?

А канал СТБ в порівнянні з "Інтером", що ? Абсолютно правдивий чи.... менш брехливий ? Хтось може конкретизувати різницю між двома агітаційними осередками по двох ознаках : правдивий/брехливий ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 14.01.2014 – 14:28

• 0

#25 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 14.01.2014 – 15:10

Перегляд дописуМурчик (14.01.2014 – 14:30) писав:

у Європі - геям прав більше ніж всім іншим, і в нас так повинно бути
у Європі -.... і в нас так повинно бути
Європа не показник, там краще ніж у нас в цьому сенсі, але брати в усьому Європу за приклад, як і прагнути туди, звідки прагнуть піти - безглуздя. у світі купа значно кращих результатів ніж в Європі в БУДЬ-ЧОМУ. і приклад треба брати звідти, а не тупо дивитись на Європу.
а хто писав, що треба брати приклад з Європи у всьому? Це ти сам собі вигадав
  • 0

#26 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.01.2014 – 15:12

Зявилась потреба запитати, бо люди не знають як їм тепер бути. Якщо "Інтер" дивитись непатріотично, то 5-й канал...котрий найчесніший...його можна дивитись ? Є гарантія що ось цей "українець" (без вказівок котрого 5-й канал - ніщо), гарантують глядачу тільки правду без зомбування вкрай заплутаного акцією населення ?
Прикріплений файл  552922_492524377463624_592511304_n.jpg   60.65К   0 Кількість завантажень:
Цікаво, хто цього жидівського словоблуда помазав на священство ?...сам себе ?
  • 0

#27 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.01.2014 – 16:10

Перегляд дописуМурчик (14.01.2014 – 15:24) писав:

он воно що
дивовижно-безкінечний потік словесного мотлоху являється наслідком просмотра "Інтера".
Безбожник, не дивись більше інтєра, і взагалі викинь тєлєвізор, виключи комп і сходи на рибалку - авось палєгчає. і та, там нема ненависних тобі жидів - хоч там від них відпочинеш, мученику ти жидівський...
Безбожник не дивиться "Інтер". Так само як і "найчесніший" 5-й канал. Безбожнику байдужа будь яка особа котра перескакує на особистість форумчанина замість того щоб сказати, бодай що небудь, ПО СУТІ ПРОБЛЕМИ. Безбожник є цілком самодостатньою людиною незалежною від політичних забаганок, як натовпу, так і керівних "вождів". Безбожник давно пройшов "суспільну стадію" коли його намагались звинувачувати у "антісовєтізмє" так само, як нині, деякі чмурі намагаються побачити у Безбожникові "совкові" ознаки. Таким умнікам очевидно варто знати що, так звана совковість, це коли людина, залюбки/добровільно, займає місце у отарі (неважливо чи це отара кпрс чи це отара "опозиціонерів") і перетворившись в отарі у нічим/ніким не визначене "существо", ця (бувша) людина скандує навязане йому : слава кпрс!!!!...перепрошую- "хто не скаче той москаль !"...оце і є яскрава ознака совковості. На партійних зїздах кпрс такі речі назвивались "здравніци". А ще, Безбожник чудово знає що коли галичанину запропонувати більшу купу банкнот аніж він має, то весь "патріотизм" галичанина, в ту ж мить, зникає у невідомому напрямку. Разом із "здравніцами". І чим та купа банкнот більша, тим відстань, на яку "улєтучується" "патріотизм галичанина", зростає пропорційно і вперто.
І нарешті. Безбожник визнає (і ніколи цього не змінить до власної смерті) тільки один спосіб ведення дискусії - пріоритетність честі і повна відсутність лицемірства з ознаками претенденства на істину. Іншими словами : тільки гола голісінька правда. І більше - нічого.

Повідомлення відредагував Безбожник: 14.01.2014 – 16:18

• 0

#28 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 14.01.2014 – 19:51

Перегляд дописуМурчик (14.01.2014 – 15:24) писав:

он воно що
дивовижно-безкінечний потік словесного мотлоху являється наслідком просмотра "Інтера".
Безбожник, не дивись більше інтєра, і взагалі викинь тєлєвізор, виключи комп і сходи на рибалку - авось палєгчає. і та, там нема ненависних тобі жидів - хоч там від них відпочинеш, мученику ти жидівський...
ПЕС. Дєдушкє полєгчає тіко по смерти.
А щоб не було офтопу.
Я сьогодні відмовився купити ригівську горілку, придбавши львівську "На коня".
  • 0

#29 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 15.01.2014 – 11:11

Зображення
  • 1

#30 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.01.2014 – 21:20

то є діло для вільних людей.
А мене ніхто не питає чи хочу я блокувати олігархів чи не хочу. Якщо я хочу жити, то мушу працювати за той дрібязок який нарешті віддасть мені Фірташ з затримкою, після того як покрутить мою зарплатню в своєму банку. і цей дрібязок, який залишився після сплати податків на утримання Януковича і ментів, де б я не потратив всеодно повернеться їм у вигляді податків і поборів.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 15.01.2014 – 21:24

• 1

#31 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 15.01.2014 – 21:29

Янукович то тільки вершина тої купи гімна... Цитую далі на мові оригіналу - сочисто дуже!

Цитата

Янукович - лишь верхушка той кучи дерьма в которой мы сейчас живем. И Майдан крут именно тем, что подбирается к этой верхушке снизу, подкапывая эту верхушку со всех сторон. Гнобя ментов, воров-чиновников, судей и прочий накопившийся гной. Придумывая новые формы уже не просто протеста, а сопротивления.
http://censor.net.ua...ayidan_okrujaet
  • 0

#32 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.01.2014 – 21:37

з показаних вище брендів купував лише масло "Волошкове поле" а гроші на нього брав у банку Надра. Банк надра я не обирав, я вибору не маю. Масло - тут теж інших варіантів не бачу. продукція місцевого молокозаводу невідомо де - навіть забув яка торгова марка, бо ніколи не бачив його продукцію, відколи ця торгова марка зареєстрована. Хоча з давніх часів ми завжди купували продукцію місцевого заводу, але відколи його перекупили і перебудували - все на експорт - для місцевих нас місцева продукція занадто дорога мабуть, диво якесь

згадав торгову марку. "щедрий вечір" називається. щодня її бачу, а тут забув :) хто-небудь бачив продукцію торгової марки "щедрий вечір"? дуже цікаво, кому вони продають?
  • 1

#33 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.01.2014 – 23:44

Чорт - Галичина? Чесно? Я ж пропаду без маслянки зі злаками.

Новий світ? Єдині люди які робили нормальні ігристі вина в Україні? Ну що ж - я вчасно перейшов до споживання вин від пана Лакарена.
  • 0

#34 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1746 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 16.01.2014 – 07:50

"щедров" - я б таке не взяв тіке через назву: терпіти не можу таких жлобських назв, не вистачало тіке написати цей тупий закос під кацфаміліє через -офф або з твердимЪ знакомЪ або й те й інше. ><
А от Кулиничі здивували. В наших краях тут думають шо це якісь приватні підриємці з харкова, сімейний бізнес, такий собі середній клас які чесно заробляють. Ну шо ж, якшо мене послухають, :lol: ригів буде ембарґовано. Аз стронг аз посибал. Хоча підозрюю шо якшо цей список скомпілювати в найповнішій мірі, ми б з вами лишилися тіке з петьковими цукерками.
  • 0

#35 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1746 повідомлень

Відправлено 16.01.2014 – 08:38

Перегляд дописуБезбожник (14.01.2014 – 16:10) писав:

Безбожник не дивиться "Інтер". Так само як і "найчесніший" 5-й канал. Безбожнику байдужа будь яка особа котра перескакує на особистість форумчанина замість того щоб сказати, бодай що небудь, ПО СУТІ ПРОБЛЕМИ. Безбожник є цілком самодостатньою людиною незалежною від політичних забаганок, як натовпу, так і керівних "вождів". Безбожник давно пройшов "суспільну стадію" коли його намагались звинувачувати у "антісовєтізмє" так само, як нині, деякі чмурі намагаються побачити у Безбожникові "совкові" ознаки. Таким умнікам очевидно варто знати що, так звана совковість, це коли людина, залюбки/добровільно, займає місце у отарі (неважливо чи це отара кпрс чи це отара "опозиціонерів") і перетворившись в отарі у нічим/ніким не визначене "существо", ця (бувша) людина скандує навязане йому : слава кпрс!!!!...перепрошую- "хто не скаче той москаль !"...оце і є яскрава ознака совковості. На партійних зїздах кпрс такі речі назвивались "здравніци". А ще, Безбожник чудово знає що коли галичанину запропонувати більшу купу банкнот аніж він має, то весь "патріотизм" галичанина, в ту ж мить, зникає у невідомому напрямку. Разом із "здравніцами". І чим та купа банкнот більша, тим відстань, на яку "улєтучується" "патріотизм галичанина", зростає пропорційно і вперто.
І нарешті. Безбожник визнає (і ніколи цього не змінить до власної смерті) тільки один спосіб ведення дискусії - пріоритетність честі і повна відсутність лицемірства з ознаками претенденства на істину. Іншими словами : тільки гола голісінька правда. І більше - нічого.
на йа, чи то пак - ой вей, безбожник - звучить гордо, безбожнік - очінь крут, русич на всю свою ганглію, такий нелицемірний, такий чесний, як рузке ваня, за кілометр почує смердючого жида чи лукавого галичанина, в огнє не тонєт, в водє не горіт. Бо Безбожник це - Наполеон. Торт Наполеон. Як Бонд. Джеймс Бонд, тіке круглий і з кремом.
Одного не знає безбожник - шо дозу треба збільшити. Це знає психіатр. Назвімо його Борис Юхимович. Твоя підсвідомість навіть крізь твій психоз намагається вирішити проблему шлючи підказки. Саме того ти ненавидиш жидів і галичан, а не коників і поштові марки. Подумай про це.
[ex]порушення правил 2.1 і 3.1[/ex]

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 16.01.2014 – 21:22

• 3

#36 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 16.01.2014 – 08:53

Перегляд допису_Ex (16.01.2014 – 08:38) писав:

за кілометр почує смердючого жида
Дєдушка і сам, мабуть не пахне. :)
  • -1

#37 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 16.01.2014 – 08:53

Зображення
  • 1

#38 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.01.2014 – 09:15

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (15.01.2014 – 21:20) писав:

то є діло для вільних людей.
А мене ніхто не питає чи хочу я блокувати олігархів чи не хочу. Якщо я хочу жити, то мушу працювати за той дрібязок який нарешті віддасть мені Фірташ з затримкою, після того як покрутить мою зарплатню в своєму банку. і цей дрібязок, який залишився після сплати податків на утримання Януковича і ментів, де б я не потратив всеодно повернеться їм у вигляді податків і поборів.
От і я про це. Якби у нас був розвинений середній клас, тоді б можна було влаштовувати ці ігри, але тоді б і країна була інша (тобто це з розряду "якби бабуся була дідусем").
  • 0

#39 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1746 повідомлень

Відправлено 16.01.2014 – 09:32

Перегляд дописуМурчик (16.01.2014 – 09:14) писав:

олігархи ПР versus інші олігархи? сорі, я не граю в цю забавку. мені вона нічого не дає. я - за зміну системи, а не зміну чиновників наверху, рокіровку олігархів, чи чергову зміну конституції зі збереженням системи в цілому і гнилих правил гри.
а чого так мілко. Давай одразу за поправки в лагранжіан стандартної моделі.
"системи" змінюються коли робляться дії на ці зміни, вони можуть здаватися малими й нерелевантними, але вони дають рух в правильному напрямку. Гучні заяви шо "все ?уйня, і сонце довбаний фонарь", шо все не так і все не едак, не дають нічого. Або так, якшо ти супермен, то годі базікати закинься своїм криптонітом, і зміни ту грьобану систему, покажи клас.
  • 2

#40 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень

Відправлено 16.01.2014 – 14:03

У нас в місті 18 числа буде одна акція, якщо прийде норм людей, то будем чергувати біля установ які належать регіоналам з плакати тіпа "Ні копійки банді".

Повідомлення відредагував antip: 16.01.2014 – 14:03

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних