Перейти до вмісту

- - - - -

операційні системи

ОС OS Plan 9 Inferno

Повідомлень в темі: 57

#21 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1294 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Село

Відправлено 10.09.2018 – 20:47

Перегляд допису_Ex (10.09.2018 – 20:26) писав:

ця суперечка така ж безглузда як хроме ос. а її висліди такі ж примарні як продажі хромепуків. так їх сплавляють в школи. бо там економлять. лінпуксоїди теж купують хромепуки і ставлять "нормальний" глинукс. якшо це словосполучення взагалі має сенс. :D

Безглуздо сперичатися про результат, можна про методи. Результат такий — ГУГЛ зарулив, як завше, ось і все. Школи в 350-ти мільйонній наддержаві, — це не так уже і мало, плацдарм нормальний.

ти ж читав коли гугл вигадав це? ото віз і нині там. успіх виглядає не так. наскільки я не прихильник яблука, успіх - це коли вони випустили яТелефон. Або моє улублене - Сьомаку купували зі швидкістю сім копій в секунду на піку. Оце успіх. навіть відро це успіх. а оця по?бєнь - це епічний фейл.
Так виглядає нерозуміння глобальних тенденцій з боку вельмишановного містера _Іекса :P. Ви не розумієте смислу цієї інновації, вона поступово займала уже доволі "обжиті" місця у суспільстві, дуже відмінно від Айфонів, Андроїдів (ну хоча андроїд у принципі, але все одно...), і тому подібного, обжиті універсалами типу Лінукс, Віндовс, Мак, ще шось. До того ж місце у суспільстві це не дуже динамічне. А тут нова концепція, менш універсальна але від цього не гірша, і вуаля, поступово стало нумбер ван у школах, далі буде...

Невже так важко зрозуміти? Чим воно "специфічне"? Це просто мінімалізована підтримка заліза, зведена майже до нуля процентів від наявних моделей цього сегменту. Епл наприклад теж так робить. Але з тією різницею, шо вони роблять своє залізо набагато дорожчим (плата за яблуко) і, все ж, вони, тримаючись гасла - понти дорожче грошей, все таки тулять туди хайендові речі. Найякісніші дисплеї, серверні процесори, память з ECC, жирні SSD, а тепер ще - NVMe тощо. гугуле не пішов таким шляхом. він не взяв блиск і гламур на озрбоєння. він взяв "дешево і сердито" на озброєння. чого ж тоді не покривати весь сегмент PC, а лише таке вузьке коло підтримки? та того шо в жопі не кругло у них, як у нас кажуть. потягти такий віз. треба витрачати на порядки більше грошей на це і приділяти цього зовсім інший рівень уваги. це не їхній бізнес.
Специфічне, бо відібране із великої множини. Чому не покривати весь сегмент? — При цьому створючи люту конкуренцію Апл і Майкрософт, дестабілізація це... Просто можна робити те що і робили, і при цьому ніхто не постраждає, ні ГУГЛ ні Апл, ні Майкро, ні Дядя Сем загалом :). — Чисто моя думка.
  • 0

#22 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2095 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 10.09.2018 – 22:22

Цитата

А тут нова концепція, менш універсальна але від цього не гірша, і вуаля, поступово стало нумбер ван у школах, далі буде...
:facepalm:
нагадай, шо саме "нове" - тонкі клієнти, хмарні сервіси чи випилювання лобзиком свого дистрибутиву лінуксу під вельми обмежений набір новтів нижче середнього за можливостями заліза?
востаннє тобі кажу - це не нова ідея гугла, вона вже довела свою нездатність. часом. крапка. я не те шо з тобою не хочу сперечатися про те хто там "зарулив", "як завше", я взагалі про це не хочу сперечатися.

ось ти краще поясни, ти використовуєш той минт чи шо воно там. ну і? нашо тобі шукати на жопу пригод? ти шо не задоволений? я ось задоволений XP! уявляєш, я досі на ній сидю. чого лінуксоїдам вєчно не йметься ставити нові дистрибутиви? адже ж ясно, - дива не станеться, вони всі гівно лінукс. але з іншого боку задоволеність, а вони мають її мати, якшо зважати на галас, який вони здіймають з приводу, яка класна їхня ОС, - означала б шо вони сиділи б собі на своєму улубленому дистрибутиві і робили б свої справи. нашо їм "з перламутровими ґудзиками"? нашо тобі здався хроме коли ти сидів на минті? тим паче, шо минт - це "повноцінна" ОС, теоретично, а не обрубок.

Повідомлення відредагував _Ex: 10.09.2018 – 22:24

• 0

#23 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1294 повідомлень

Відправлено 11.09.2018 – 05:18

Перегляд допису_Ex (10.09.2018 – 22:22) писав:

:facepalm:
нагадай, шо саме "нове" - тонкі клієнти, хмарні сервіси чи випилювання лобзиком свого дистрибутиву лінуксу під вельми обмежений набір новтів нижче середнього за можливостями заліза?
Концепція нова, довго пояснювати як ваш покірний слуга це розуміє, просто найкрутіша в світі транснаціональна корпорація що займається телекомунікаційними технологіями та інтернетом, створила вищенаписане вами та досягла успіху. Оце і є нове, до цього такого не було :P. Це мене і зацікавило.

востаннє тобі кажу - це не нова ідея гугла, вона вже довела свою нездатність. часом. крапка.  я не те шо з тобою не хочу сперечатися про те хто там "зарулив", "як завше", я взагалі про це не хочу сперечатися.
Сперичатися не те слово, скоріше дискутувати, якось так. Це ж просто форум. А взагалі, повірте у ГУГЛьові працює багато людей, дуже багато людей, і немало із них не дурніші ніж вельмишановний пан _Іекс. Раз там вирішено було щось подібне створити, на те, можливо, були причини.

ось ти краще поясни, ти використовуєш той минт чи шо воно там. ну і? нашо тобі шукати на жопу пригод? ти шо не задоволений? я ось задоволений XP! уявляєш, я досі на ній сидю. чого лінуксоїдам вєчно не йметься ставити нові дистрибутиви? адже ж ясно, - дива не станеться, вони всі гівно лінукс. але з іншого боку задоволеність, а вони мають її мати, якшо зважати на галас, який вони здіймають з приводу, яка класна їхня ОС, - означала б шо вони сиділи б собі на своєму улубленому дистрибутиві і робили б свої справи. нашо їм "з перламутровими ґудзиками"? нашо тобі здався хроме коли ти сидів на минті? тим паче, шо минт - це "повноцінна" ОС, теоретично, а не обрубок.
Які пригоди? Мені просто цікава ОС ГУГЛЯ. ГУГЛ це не просто "лінуксоїди" :).
Тю містере _Іекс, Ви шо не вірите у дива? Та на дивах цей світ тримається!

Взагалі думаю там план-мінімум був як-раз на школи та молодшу вікову групу, його повністю виконали, навіть перевиконали перетягнувши ковдру із Віндовс. Тепер більшість "школоти" в "екосистемі ГУГЛ". Це вам не в пісочниці гратися, на мою, особисту думку.

Зображення
  • 0

#24 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4689 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 11.09.2018 – 16:22

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (10.09.2018 – 19:07) писав:

За три чверті 2017-го продали порядку вісім на десять у шостому Хромобуків, кожен Хромобук коштує в середньому два на десять в другому міжнародних грошиків, тобто продажі склали за цей період часу порядку два на десять дев'ятій, тобто два мільярди грошиків. Скільки із цього отримали оті три каліки які займаються отим лоу бс у вакуумі? :) Це хороше питання...
Хромбуки не гугл робить, ОС гугла, тому не всі гроші гуглу йдуть. За вільну саму ОС вони не можуть багато грошей взяти, тому не зрозуміло, чиї прибутки ви рахуєте. А ідея загалом, просто усвідомдення факту що Пк йде в небуття. Народу не потрібні Пк, які самі виконкють складні програми, народу потрібні приставки до інтернету, а картинки, музичка, дукументи, карти.., - в хмарах, які Гугл сподівється контролювати. Адже це очевидно, ну в андроїді гугл плей ви ж тицяєте. Хром - шиорокоекранний андроїд. Зверніть увагу на сучасне покоління, воно вже майже не користується комп'ютером, воно користується хмарними сервісами. Тому, вінді і приходить капець, вона відмирає як динозавр, бо не змогла освоїти нові ринки, і займає нішу ПК, але вимирає сама ця ніша.

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (11.09.2018 – 05:18) писав:

Тепер більшість "школоти" в "екосистемі ГУГЛ". Це вам не в пісочниці гратися, на мою, особисту думку.
Ви стариган з 90-х років. Більшість школоти вже давно в екосистемі гугл.

Повідомлення відредагував kalamar: 11.09.2018 – 16:22

• 0

#25 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2095 повідомлень

Відправлено 11.09.2018 – 19:25

каламаре, ви ж напевно розумієте, шо ПК - це просто термін який до "персональності", споживацькости й "іграшковости/картинковости" мало має відношення. зараз це просто інша назва для x86 компутерів. Які, як ви знаєте, використовуються не лише для іграшок вдома. А сотні мільйонів їх служать в офісах, банках, наукових і державних закладах тд. в НАСА і на атомній станції. Ви там як в своєму універі, приходите і всю компутерну роботу робите на відроїдному планшеті? як гугл завіщав? :D А серверні машини? ті самі шо всі ці хмари тримають. Це теж ПК. :D нашо повторювати таку безпробудну лабуду (про ПК які відходять в минуле)? Це ж бред. ви набиваєте це з ПК. Сервер на якому цей сайт розміщений десь в англії - це теж x86 PC. шо куди відходить? ви про шо? Інша справа шо сегменти можуть злитися - мобільний і ПК-шний. Гібридні компутери які не то моноблоки не то планшети вже є. Новти/трансформатори :D з тачскрином і від'єднуваною клавою і тд. До речі, хто їх вигадав і першим показав людям? :D підказка - це був не гугл. гуглова вигадка з хромепуками виглядає як убога спроба трієчника шось показати. я так першу курсову робив - малював там якийсь апарат для хімічення. сама ганьба. "лише б не вигнали" називалося. :lol:

Повідомлення відредагував _Ex: 11.09.2018 – 19:31

• 0

#26 емігрував у кращий світ

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 157 повідомлень

Відправлено 11.09.2018 – 21:31

єдина добра річ від гугла - це пошуківка.
все решта - хуйня найобка підйобка. спіздили-викупили.
як і з солодкогірним жидом. ніхуя не створив ідею пейсобука спіздив присобачив пару ніштяків концепт яких теж спіздив - і вуаля хуєта хуєт. єдине за що можна їх поважати - шпіонство на велику шкалу і повільне вбивство безплатного контенту в неті.
жиди гроші лупитимуть навіть з повітря і заставлять платити за нього.
така вже здирницька натура в паразитів світу . сука.

добавив. ага зараз і пошуківка хуйня. упереджена блять шо піздєц. самоцензура сука оповила світ.

• 0

#27 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1294 повідомлень

Відправлено 11.09.2018 – 22:29

Перегляд дописуkalamar (11.09.2018 – 16:22) писав:

Хромбуки не гугл робить, ОС гугла, тому не всі гроші гуглу йдуть. За вільну саму ОС вони не можуть багато грошей взяти, тому не зрозуміло, чиї прибутки ви рахуєте. А ідея загалом, просто усвідомдення факту що Пк йде в небуття. Народу не потрібні Пк, які самі виконкють складні програми, народу потрібні приставки до інтернету, а картинки, музичка, дукументи, карти.., - в хмарах, які Гугл сподівється контролювати.  Адже це очевидно, ну в андроїді гугл плей ви ж тицяєте.  Хром - шиорокоекранний андроїд. Зверніть увагу на сучасне покоління, воно вже майже не користується комп'ютером, воно користується хмарними сервісами. Тому, вінді і приходить капець, вона відмирає як динозавр, бо не змогла освоїти нові ринки, і займає нішу ПК, але вимирає сама ця ніша.
Ну в дечому тут є смисл. Але не думаю що Вінда відмирає, їй альернативи особливо немає. Хром ОС у своїй ніші, Віндовс у своїй — обидва домінанти. Які гроші? Ну якісь фінансові ресурси ГУГЛ отримає за продукт який називається ГУГЛ Хром ОС, це очевидно, тому Я і написав: "Цікаве питання...".

Ви стариган з 90-х років.
Хе-хе-хе, як зараз пам'ятаю слова своєї класної керівника що мну "пещерний человек" :).

Більшість школоти вже давно в екосистемі гугл.
Ну а то буде ще більша більшість, і якщо хтось надумає конкурувати із ГУГЛ у плані шкіл, то там уже буде готовий плацдарм для накрутки та відбиття атаки конкуретів. — На мою думку.

Перегляд допису_Ex (11.09.2018 – 19:25) писав:

каламаре, ви ж напевно розумієте, шо ПК - це просто термін який до "персональності", споживацькости й "іграшковости/картинковости" мало має відношення. зараз це просто інша назва для x86 компутерів. Які, як ви знаєте, використовуються не лише для іграшок вдома. А сотні мільйонів їх служать в офісах, банках, наукових і державних закладах тд. в НАСА і на атомній станції. Ви там як в своєму універі, приходите і всю компутерну роботу робите на відроїдному планшеті? як гугл завіщав? :D А серверні машини? ті самі шо всі ці хмари тримають. Це теж ПК. :D нашо повторювати таку безпробудну лабуду (про ПК які відходять в минуле)? Це ж бред. ви набиваєте це з ПК. Сервер на якому цей сайт розміщений десь в англії - це теж x86 PC. шо куди відходить? ви про шо? Інша справа шо сегменти можуть злитися - мобільний і ПК-шний. Гібридні компутери які не то моноблоки не то планшети вже є. Новти/трансформатори :D з тачскрином і від'єднуваною клавою і тд. До речі, хто їх вигадав і першим показав людям? :D підказка - це був не гугл. гуглова вигадка з хромепуками виглядає як убога спроба трієчника шось показати. я так першу курсову робив - малював там якийсь апарат для хімічення. сама ганьба. "лише б не вигнали" називалося. :lol:
Думаю малось на увазі, стандартна картина минулих років: "Підліток сидить перед екраном комп'ютера вдома"; тепер же підліток черкнув органом по айпаду, подивився там фільми, послухав музику, погрався у відеоігри, та пішов гуляти. Часу на сидіння перед екраном компа у нього уже менше, та і навіщо, і так смартфоно/планшето/ноутбук виконує всі, основні забаганки, це все, звичайно, середньостатистично. Ви просто не зрозуміли тендецію та концепцію :P.

Перегляд дописуемігрував у кращий світ (11.09.2018 – 21:31) писав:

єдина добра річ від гугла - це пошуківка.
все решта - хуйня найобка підйобка. спіздили-викупили.
як і з солодкогірним жидом. ніхуя не створив ідею пейсобука спіздив присобачив пару ніштяків концепт яких теж спіздив - і вуаля хуєта хуєт. єдине за що можна їх поважати - шпіонство на велику шкалу і повільне вбивство безплатного контенту в неті.
жиди гроші лупитимуть навіть з повітря і заставлять платити за нього.
така вже здирницька натура в паразитів світу . сука.

добавив. ага зараз і пошуківка хуйня. упереджена блять шо піздєц. самоцензура сука оповила світ.
Нонсенс.
  • 0

#28 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4689 повідомлень

Відправлено 12.09.2018 – 13:00

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (11.09.2018 – 22:29) писав:

Ну в дечому тут є смисл. Але не думаю що Вінда відмирає, їй альернативи особливо немає. Хром ОС у своїй ніші, Віндовс у своїй — обидва домінанти. Які гроші? Ну якісь фінансові ресурси ГУГЛ отримає за продукт який називається ГУГЛ Хром ОС, це очевидно, тому Я і написав: "Цікаве питання...".
Ви смалите як завжди.
Звичайно давно є альтернативи вінді на ПК, ви просто необізнані. Я віндовз не використвую уже років 12. Крім Лінукса є найбільша сучасна ІТ корпорація Apple, чули про таку?
Вивчайте Аристотелеву логіку. З того що Фростиш не знає альтернативи вінді на ПК не слідує, що нема такої альтернативи.
Мова не про альтернативу вінді на ПК, мова про те, що сам класичний ПК виходить із масового ужитку (В десктопному варіанті вже вийшов, в ноутбучному тепер виходить). Пк залишаться, мабуть сильно подорожчають, і купувати їх буде обмежене коло людей. Для мас ПК не потрібен, маси перейдуть на спеціалізовані інтернет і геймерські тицялки. Концепцією інтернет-тицялки і є хром ОС. Це ОС яка крутиться навеоло однієї програми - бравзера. Тому що майже ввесь час тепер людина проводить не з різними програмами, а в бравзері. Тепер бравзер всьому голова, а лідери не компанії, які пограми продають, а компанії, які продають інитернет сервіси.
Власне навіть для класичних ПК задач є інтернет альтернативи. Науковець чи студенд напр. може розрахунки робити теж в хмарі і сенс в купівлі воркстанції з потужним процесором пропадає.

Перегляд допису_Ex (11.09.2018 – 19:25) писав:

каламаре, ви ж напевно розумієте, шо ПК - це просто термін який до "персональності", споживацькости й "іграшковости/картинковости" мало має відношення. зараз це просто інша назва для x86 компутерів.
Ні, є фундаментальна різниця. 20 років тому, щоб щось робити на ПК ви купували програми :wink2: і запускали їх на свому залізі. Тепер, програма запускатиметься не на вашому залізі, ви купуватимете сервіси. Вам не ПК потрібен буде, а консоль для виходу в інтернет.
По вашому консоль це те саме, що і ПК? Не бачите різниці? Зрештою, і проблему піратства це суттєво покращить. Вам не програму можна буде продавати, а результат її роботи. :8:

Повідомлення відредагував kalamar: 12.09.2018 – 12:54

• 0

#29 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4689 повідомлень

Відправлено 12.09.2018 – 14:35

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (11.09.2018 – 22:29) писав:

Ну а то буде ще більша більшість, і якщо хтось надумає конкурувати із ГУГЛ у плані шкіл, то там уже буде готовий плацдарм для накрутки та відбиття атаки конкуретів. — На мою думку.
На мою думку взагалі не на хомячків то націлено, а на буржуїв, на бізнес. Дивіться на то не з точки зору Еха, а з точки зору власника бізнесу, який прагне мінімізувати витрати на ІТ. В традиційній схемі в нього працівники можуть сидіти за офісними ПК, купленими за його в поті лиця зроблені чи вкрадені гроші, які небуть бази даних, сервіси крутяться на дорогому серверному залізі і він мусив витратитись на програмне забезпечення, він регулярно витрачається на якість модернізації ПЗ, і щоб все те обслуговувати, він тримає десяток дармоїдів-сисадмінів і платить їм зарплату.
А тепер уявіть, що йому пропонують перенести сервер в хмару, замінити офісні ПК на дешеві хромконсолі, звільнити вісім сисадмінів, і платити зарплвту тільки двом, і все за помірну плату гуглу за сервіси.
  • 0

#30 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2095 повідомлень

Відправлено 12.09.2018 – 16:05

Перегляд дописуkalamar (12.09.2018 – 13:00) писав:

Ні, є фундаментальна різниця. 20 років тому, щоб щось робити на ПК ви купували програми :wink2: і запускали їх на свому залізі. Тепер, програма запускатиметься не на вашому залізі, ви купуватимете сервіси. Вам не ПК потрібен буде, а консоль для виходу в інтернет.
По вашому консоль це те саме, що і ПК? Не бачите різниці? Зрештою, і проблему піратства це суттєво покращить. Вам не програму можна буде продавати, а результат її роботи. :8:
Кому "нам"? В банку, в офісі, на заводє радном? Хмарні бздури - це чергова мильна булька яка лопне через кілька років. займе якусь нішу. але не все вона покрити може. нашо такий оверхед для купи сценаріїв де набагато вигіднше робити на локальному компутері? Ви знову все звели до домашнього користування. Яке не Є єдиним. BSaaS - bullshit as a service. Це просто ніша яку розкрутили зараз для швидких заробітків. Так було з віртуалізацією. Завтра воно здується. Будуть про АІ пащікувати. А пісюки й далі робитимуть свою роботу. Причина їхньої стійкості в формфакторі. Воно обумовлено людською будовою. Робити шось вона може сидячи. і їй потрібен монітор. І клавіатура. І "консоль" як ви називаєте, а це просто тонкий клієнт - пісюк з обмеженими можливостями (найсмішніше, у випадку з хроме ос, - штучно) будуть юзати кому цього досить. Далеко не всі завдання які ПК обслгуовують підпадають під таку категорію. Якшо подумати в хмарній фігні немає нічого нового. Веб існує давно. це просто веб-сервіси. з яких накрутили отой тупий як всігда маркетинговий хайп.

Повідомлення відредагував _Ex: 12.09.2018 – 16:06

• 0

#31 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4689 повідомлень

Відправлено 12.09.2018 – 16:38

Перегляд допису_Ex (12.09.2018 – 16:05) писав:

Кому "нам"? В банку, в офісі, на заводє радном? Хмарні бздури - це чергова мильна булька яка лопне через кілька років. займе якусь нішу.
Мріяти не шкідливо.
Ви особисо мало кому цікаві, бо хом’ячки прижимисті, з них важко витягнути гроші за севіси, а малому і середньому бізнесу, скоротити витрати на запрлати ІТ шникам і на інфраструктуру саме то. Це стара капіталістична історія, подібна до лудитів в Англії. Звичайно Desktop as a Service не гугл вигадав, йго активно просуває цілий ряд гігантів ІТ індустрії.
Просто питання фростіка було, що собою являє Хром ОС. Пряма відповідь, це реалізація концепції віртуального робочого місця, Desktop as a Service від Гугл, а розповіді про x86 процесора то демагогія, кому то цікаво?
Щоб геть було зрозуміло, це по суті стара консоль не в межах окремої ЕОМ, а в межах земної кулі (принаймні в теорії), бо тепер повне напр. вайфай покриття мають тільки розвинені країни.
Для бізнесу, ще й додаткові зручності, бо ви маєте до робочого місця доступ з різних пристроїв і з різних точок земної кулі, послали вас в командировку, і навіть в командировці ви на робочому місці, працюєте. :8:
  • 0

#32 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2095 повідомлень

Відправлено 12.09.2018 – 19:25

я вам те й відповів - термінальний сервер в обширах планети - це неефективно. для знімання швидких грошей на час загального захоплення піде, в перспективі - збздиться як і більшість збздильних за своєю суттю маркетингових ідей.
хто з нас мріє, схоже ніхто з нас не знає. :D того доведеться почекати. але це не стосується майбутнього хромої осі від корпорації кукл, яка вже довела свою нерелевантність і взагалі нікомунепотрібність.

Повідомлення відредагував _Ex: 12.09.2018 – 19:26

• 0

#33 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4689 повідомлень

Відправлено 12.09.2018 – 19:53

Перегляд допису_Ex (12.09.2018 – 19:25) писав:

я вам те й відповів - термінальний сервер в обширах планети - це неефективно. для знімання швидких грошей на час загального захоплення піде, в перспективі - збздиться як і більшість збздильних за своєю суттю маркетингових ідей.
хто з нас мріє, схоже ніхто з нас не знає. :D того доведеться почекати. але це не стосується майбутнього хромої осі від корпорації кукл, яка вже довела свою нерелевантність і взагалі нікомунепотрібність.
Я пояснив, чому це ефективно. А ви висловили думку "експерта". Так, для невеликої контори на 40 співробітників по продажам якоїсь фігні вкрай евективно тримати свій сервер і платити зарпрату чотирьом сисадмінам.
Це дуже ефективно, адміністрування системи, коли вона в хмарі дуже спрошується, розробляються спеціалізовані застосунки по оркеструванню, різні прибамбаси. В переспекиві це дозволить скоротити багато робочих місць, а це зекономлені власнику бізнеса гроші. Це зекономлені гроші на залізо, на елкетроенергію, на оренду приміщення..
Тільки людина, яка дуже довго пробула в кріокамері, може уявляти, що хмари за кілька років зникнуть. Ваш улюбений мікрософ по повній зараз ними займається, тому він навіть лінукс полюбив. За зараз приходить в еорпоративний бізнес, і хом’ячків згодом переведуть, не переживайте, їстимуть що дадуть, як і в минулому.
Це, на додачу, самим корпораціям потрібно, так вони в перспективі більше зароблятимуть.

Повідомлення відредагував kalamar: 12.09.2018 – 20:02

• 0

#34 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2095 повідомлень

Відправлено 12.09.2018 – 20:25

Перегляд дописуkalamar (12.09.2018 – 19:53) писав:

Я пояснив, чому це ефективно. А ви висловили думку "експерта". Так, для невеликої контори на 40 співробітників по продажам якоїсь фігні вкрай евективно тримати свій сервер і платити зарпрату чотирьом сисадмінам.
Це дуже ефективно, адміністрування системи, коли вона в хмарі дуже спрошується, розробляються спеціалізовані застосунки по оркеструванню, різні прибамбаси. В переспекиві це дозволить скоротити багато робочих місць, а це зекономлені власнику бізнеса гроші. Це зекономлені гроші на залізо, на елкетроенергію, на оренду приміщення..
Тільки людина, яка дуже довго пробула в кріокамері, може уявляти, що хмари за кілька років зникнуть. Ваш улюбений мікрософ по повній зараз ними займається, тому він навіть лінукс полюбив. За зараз приходить в еорпоративний бізнес, і хом’ячків згодом переведуть, не переживайте, їстимуть що дадуть, як і в минулому.
я сказав, шо "хмари" не зникнуть, а шо "заспокояться" - знайдуть свою якусь там нішу. нішку.

сервери теж є різні. навіть з Banana Pi M2 Ultra ОПК можна запиляти мікросервер. для своїх маненьких потреб. :) Так і для малої контори не потрібен сервер за багато тисяч доларів.
Звичайно, шо загалом, хмари - це дуже неефективно порівняно з локальним ПК. Треба взагалі бути просто затятим споруном якому аби спорити, шоб не помітити цього.
Справді шо такого воно дає чого не було до нього? В чому виграш? Ви власне доводите шо займатися сексом не так цікаво, як слухати розповіді про те як хтось займався... Ну власне таке теж може бути. Але це вже не норма. :D В цій фішці нема нічого інноваційного. Нового. Нічого. А ваші казки про капіталістів які сплять і мріють скорочувати робочі місця, треба вже вчитися фільтрувати. це стає схоже на манію. принаймні ви маєте погодитися шо капіталісти вміють робити шо задумали.

ви не можете робити на планшеті більшість роботи яку зараз роблять на ПК. через незручність формфактора. А тонкий клієнт який формактором буде як звичайний ПК - це вже не буде набагато дешевше за повноцінний ПК. Але ви ж маєте оплатити всі хмарні сервіси. Звичайно корпорації не лише покривають собівартість цього всього - вони ж на цьому заробляють. І от ви мені кажете, шо це вийде дешевше? Ганяти тонни інфи яку можна було б локально тримати на компі, ганяти через увесь світ, уявіть скільки там оверхеда на обслуговування?! За це все має хтось платити. здогадайтесь хто платитиме? Ви не можете не розуміти - хмари не зменшують витрати, а збільшують їх! бо вони додають до інфраструктури купу елеметів які не були потрібні без цих хмар. електроенергію він збирається наекономити з хмарами. лол. це ще потворніше за віртуалізацію, не кажучи вже шо це лайно туди теж впхнули. Та й не понесе ніхто серйозну роботу в хмари. Це черговий snake oil. Гугл казав років пять тому шо планшети витіснять ПК з офісів (це ж за яких ідіотів треба людей мати). Витіснили? Хмари розвіються, каламаре. Ви особисто, багато нахмарили? :D Ваш заклад де працюєте багато нахмарив? Хоч хтось кого ви знаєте багато нахмарив?

Повідомлення відредагував _Ex: 12.09.2018 – 20:28

• 0

#35 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4689 повідомлень

Відправлено 12.09.2018 – 20:57

Перегляд допису_Ex (12.09.2018 – 20:25) писав:

я сказав, шо "хмари" не зникнуть, а шо "заспокояться" - знайдуть свою якусь там нішу. нішку.
Де ви таку кріокамеру знайшли? Не хмари нішку знайдуть, а ПК можливо залишаться, знайдуть якусь нішку. Та вже провідні корпорації перевели бізнес на хмари. Ви через дропбокс, гугл, медіафае ... щодня хмари юзаєте. Ну навіщо вам зараз ПК? Нащо вам на ПК запускати дорогу програму на дорогому залізі, коли в інтернеті є сервіс, який зробить те саме, і для хом’яка, звмчайно, безкоштовно (поки)?
В принципі, для вас нічого не помінялось, адже ну фактично купуючи програму, який небуть ворд, вінду, фотошоп, ви не отримували прораму у власність, вам дозволяли покористуватись результатами роботи програми, не більше, на вас ще й витрати по залізу лягали, по адмініструванню, по пошуку розв’язку, коли щось не так, по бекапам ваших даних, на випадок, коли внт накриється, по перевстановленню масдая, коли реєстр загадиться, по безпеці даних, по боротьбі з вірусами... Всі ці речі бере на себе постачальник послуги.
  • 1

#36 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2095 повідомлень

Відправлено 12.09.2018 – 21:28

Перегляд дописуkalamar (12.09.2018 – 20:57) писав:

Де ви таку кріокамеру знайшли? Не хмари нішку знайдуть, а ПК можливо залишаться, знайдуть якусь нішку. Та вже провідні корпорації перевели бізнес на хмари. Ви через дропбокс, гугл, медіафае ... щодня хмари юзаєте. Ну навіщо вам зараз ПК? Нащо вам на ПК запускати дорогу програму на дорогому залізі, коли в інтернеті є сервіс, який зробить те саме, і для хом’яка, звмчайно, безкоштовно (поки)?
В принципі, для вас нічого не помінялось, адже ну фактично купуючи програму, який небуть ворд, вінду, фотошоп, ви не отримували прораму у власність, вам дозволяли покористуватись результатами роботи програми, не більше, на вас ще й витрати по залізу лягали, по адмініструванню, по пошуку розв’язку, коли щось не так, по бекапам ваших даних, на випадок, коли внт накриється, по перевстановленню масдая, коли реєстр загадиться, по безпеці даних, по боротьбі з вірусами... Всі ці речі бере на себе постачальник послуги.
Я ніколи не перевстановлював Вінду. :P Ось на цьому компі на якому зараз пишу стоїть 32-бітна XP, стоїть з січня 2008 року! Вона юзабельна в тій же мірі шо й була тоді. просто я поставив 64 бітну і її використовую. "перевстановлення вінди" - це страшилки/втішалки для неграмотних лінуксоїдів.

А так я вже сказав - ви проігнорували найголовніше - стане дорожче, не дешевше. Не давши ніякої новизни/крутизни. Уявіть собі там не знаю, якого небудь продюсера який музику робе, сидить він зараз за своєю потужною робочою станцією з купою обладнання і спеціального ПЗ. а завтра такий, окай, я переходю на хмару, буду з хромепука редаґувати твій альбомчик, дарагенька, як тобі? :lol: дропбокс хріньбокс, - це примітив. і то воно все тягне як кота за хвоста. а ви візьміть складну роботу, складні програми. ваші хмари всеруться обслужувти таку потугу і гнучкість. ай, це марнота спорити за це. ви так і не відповіли наскільки самі просунулись в причасті до цієї "передової" галіматті. ваше мовчання якби натякає, шо ви рекламуєте тут те на шо вам самому прямо таки насрати. ви прям як знаменитості - рекламують хлам, які самі ніколи не використовують. :D нашо вам це? їм гроші платять, а ви? теж просто "любите гугл"? :lol: ааа, ви ж просто спорщик. кошене/стрижене. :D

Повідомлення відредагував _Ex: 12.09.2018 – 21:29

• 0

#37 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1294 повідомлень

Відправлено 13.09.2018 – 00:38

Ви смалите як завжди.
Не звертайте уваги, у вашого покірного слуги своєрідний тип мислення. Мені інколи важко виразити словами що роїться у думках.

Звичайно давно є альтернативи вінді на ПК, ви просто необізнані.
Боюсь не можу із вами погодитися, у такому широкому спектрі можливостей, таке охоплення ринку, такий досвід, така науково-дослідницька база, такий штат спеціалістів... Боюсь Майкрософт у даному плані немає ніякої конкуренції, Віндовс також. Але і повної монополії немає, що також, можна сказати добре.

Я віндовз не використвую уже років 12. Крім Лінукса є найбільша сучасна ІТ корпорація Apple, чули про таку?
Те що вельмишановний містер Каламар не є віндовсятником, не означає що інші люди також не є віндовсятниками :P.

Апл не створює чогось типу Віндовс, у них своя ніша.

Вивчайте Аристотелеву логіку. З того що Фростиш не знає альтернативи вінді на ПК не слідує, що нема такої альтернативи.
Боюсь вельмишановний Арістотель мислив трішки інакше від вашого покірного слуги, відповідно і логіка його відмінна від моєї.

Мова не про альтернативу вінді на ПК, мова про те, що сам класичний ПК виходить із масового ужитку (В десктопному варіанті вже вийшов, в ноутбучному тепер виходить). Пк залишаться, мабуть сильно подорожчають, і купувати їх буде обмежене коло людей. Для мас ПК не потрібен, маси перейдуть на спеціалізовані інтернет і геймерські тицялки. Концепцією інтернет-тицялки і є хром ОС. Це ОС яка крутиться навеоло однієї програми - бравзера. Тому що майже ввесь час тепер людина проводить не з різними програмами, а в бравзері. Тепер бравзер всьому голова, а лідери не компанії, які пограми продають, а компанії, які продають інитернет сервіси.
А в мене грошей на нову машину немає *мало не ридаючи*, проклятий прогрес, постійно відстаю від життя...
Ну допустимо, Ви, дуже приблизно, вгадали доповідь, закритого аналітичного центру ГУГЛ із питань ринкового прогнозування до його центру управління із приводу майбутнього комп'ютерних технологій в побуті та стратегії розвитку ГУГЛ-продукції у даному ракурсі, на найближче майбутнє; принаймні ваш покірний слуга думає що вгадали, далі що? :P

Перегляд допису_Ex (12.09.2018 – 20:25) писав:

</strong></em> електроенергію він збирається наекономити з хмарами. лол. це ще потворніше за віртуалізацію, не кажучи вже шо це лайно туди теж впхнули. Та й не понесе ніхто серйозну роботу в хмари. Це черговий snake oil. Гугл казав років пять тому шо планшети витіснять ПК з офісів (це ж за яких ідіотів треба людей мати). Витіснили? Хмари розвіються, каламаре. Ви особисто, багато нахмарили? :D Ваш заклад де працюєте багато нахмарив? Хоч хтось кого ви знаєте багато нахмарив?
Це не має ніякого, принципового значення. Боюсь Ви повністю прогадали.
Факт такий: хмарні сервіси уніфіковують, стандартизують методи розв'язання повсякденних задач — це майбутнє, як Англійська мова інтернаціональна, і вивчають її із дитсадків. Так само хмарні сервіси будуть вмонтовані в саму структуру Глобальної Мережі. Найбільша "хмара", найбільше "хмар", по ідеї буде в Дяді Сема.

П. С. У мене інколи виникає відчуття, що Ви спілкуєтеся самі із собою, а не із вельмишановним містером Каламаром. Десь глибоко в душі, у давно забутих і покинутих закуточках, у вас повинно бути достобіса сумнівів... Ах, не зважайте, мну сонний.
  • 0

#38 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4689 повідомлень

Відправлено 13.09.2018 – 16:02

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (13.09.2018 – 00:38) писав:

Боюсь не можу із вами погодитися, у такому широкому спектрі можливостей, таке охоплення ринку, такий досвід, така науково-дослідницька база, такий штат спеціалістів...
Альтернативи немає, це якби не було чогось, швак. А так альтернатива є настільки, що люди в вашу вінду навіть не заглядають. В гугла є спеціалісти, в мікрософта море кодерів.
Лінукс незрівнянно зручніший в користуванні.

Боюсь Майкрософт у даному плані немає ніякої конкуренції, Віндовс також. Але і повної монополії немає, що також, можна сказати добре.
Ну де, де клепають такі криокамери? П’ятнадцять років тому можна було з натяжкою говорити про великий і жирний мікрософт, і решту нішових ІТ команій. Але тепер, називати компанію Apple нішовою, компанію з капіталізацію в півтора рази більшою за мікрософт!! В кріокамері режим нормальний був, нічого в голові не відморозили? Мікрософт навіть не другий, другий Amazon. Поряд з мілком’якими різні Гугли, Фейсбуки, китайські Алібаби і Тенсенти, дещо нижче товчеться ще з кільканадцять ІБМів, aвтодеків чи твіттерів. Мікрософт тепер просто одна компанія з кільканадцяти инших.

Те що вельмишановний містер Каламар не є віндовсятником, не означає що інші люди також не є віндовсятниками :P.
Те, що фростиш не знає про альтернативи десктопній вінді, не означає, що їх нема.

Апл не створює чогось типу Віндовс, у них своя ніша.
Про макбуки, макпро в кріокамері нічого не розповідали? Про os x ніколи не чули? Це класичні Пк, хоча користувачі і не називають то Пк. В них прийнято вважати, що є Пк з віндовз (лайно), і є Маки (везшч). Але то персональні компутери.

Факт такий: хмарні сервіси уніфіковують, стандартизують методи розв'язання повсякденних задач — це майбутнє,
Я з точки зору бізнесу говорив. З технарської точки зору хмари незрівнянно ефективніші теж.
По суті, ПК є найнеефективнішим побутовим приладом, абсолютну більшість часу процесор вашого ПК працює в холосту. Напр. Ех любить милуватися цією неймовірною неефективністю використання ПК, вмикає таск менеджер, і милується загрузкою процесора. :wink2: При звичайному використанні ПК, вам потужність потрібна тільки в деякі моменти, а коли ви каву п’єте, чи в мінера граєтесь ПК в холосту працює. Хмара, з якою одразу мільйони працюють, дозволяє оптимізувати використання обчислювальних потужностей.

Повідомлення відредагував kalamar: 13.09.2018 – 16:03

• 0

#39 фростыш_дурак(забанений)

У пошуках себе.

• Користувачі
  • 1294 повідомлень

Відправлено 13.09.2018 – 17:38

Перегляд дописуkalamar (13.09.2018 – 16:02) писав:

Альтернативи немає, це якби не було чогось, швак. А так альтернатива є настільки, що люди в вашу вінду навіть не заглядають. В гугла є спеціалісти, в мікрософта море кодерів.
Лінукс незрівнянно зручніший в користуванні.
Щось це не альтернатива, Віндовс тут унікальна штука, універсальна, що задає стандарти, альтернативи їй поки-що немає, у Лінуксів свої проблеми, у Маків свої, вони зачіпають свого роду конкретні виміри, а Віндовс працює у всіх вимірах водночас, ну звичайно Віндовс у дечому гірше за Лінукс, при виконанні суто специфічних задач, але це нічого не змінює. Якщо допустимо Віндовс магічним чином зникне на рік-два, то тоді з'явиться якась альтернатива, наприклад створять ще якесь Майкрософт.

Ну де, де клепають такі криокамери?
Та в самого відчуття що "не от мира сего" :).

П’ятнадцять років тому можна було з натяжкою говорити про великий і жирний мікрософт, і решту нішових ІТ команій. Але тепер, називати компанію Apple нішовою, компанію з капіталізацію в півтора рази більшою за мікрософт!! В кріокамері режим нормальний був, нічого в голові не відморозили? Мікрософт навіть не другий, другий Amazon. Поряд з мілком’якими різні Гугли, Фейсбуки, китайські Алібаби і Тенсенти, дещо нижче товчеться ще з кільканадцять ІБМів, aвтодеків чи твіттерів. Мікрософт тепер просто одна компанія з кільканадцяти инших.
Я не про монополії говорю, а про альтернативи. Майкрософт унікальна, так само як і АЙБІЕМ, Інтел, ЦЕРН допустимо, тощо.

Те, що фростиш не знає про альтернативи десктопній вінді, не означає, що їх нема.

Про макбуки, макпро в кріокамері нічого не розповідали? Про os x ніколи не чули? Це класичні Пк, хоча користувачі і не називають то Пк. В них прийнято вважати, що є Пк з віндовз (лайно), і є Маки (везшч). Але то персональні компутери.

Я з точки зору бізнесу говорив. З технарської точки зору хмари незрівнянно ефективніші теж.
По суті, ПК є найнеефективнішим побутовим приладом, абсолютну більшість часу процесор вашого ПК працює в холосту. Напр. Ех любить милуватися цією неймовірною неефективністю використання ПК, вмикає таск менеджер, і милується загрузкою процесора. :wink2: При звичайному використанні ПК, вам потужність потрібна тільки в деякі моменти, а коли ви каву п’єте, чи в мінера граєтесь ПК в холосту працює. Хмара, з якою одразу мільйони працюють, дозволяє оптимізувати використання обчислювальних потужностей.
Віндовс стандарт в індустрії, якщо воно раптово зникне, доведеться багато чого переробляти та перебудовувати всю індустрію, весь бізнес. Чому Віндовс стандарт? — Ну, на те є багато причин, а чому долар інтернаціональна грошова одиниця наприклад, чому англійська інтернаціональна мова, чому джинси інтернаціональний одяг? Ну і в такому дусі.
  • 0

#40 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4689 повідомлень

Відправлено 13.09.2018 – 20:02

Перегляд дописуфростыш_дурак(забанений) (13.09.2018 – 17:38) писав:

Щось це не альтернатива, Віндовс тут унікальна штука, універсальна, що задає стандарти, альтернативи їй поки-що немає, у Лінуксів свої проблеми, у Маків свої, вони зачіпають свого роду конкретні виміри, а Віндовс працює у всіх вимірах водночас, ну звичайно Віндовс у дечому гірше за Лінукс, при виконанні суто специфічних задач, але це нічого не змінює. Якщо допустимо Віндовс магічним чином зникне на рік-два, то тоді з'явиться якась альтернатива, наприклад створять ще якесь Майкрософт.
Які до біса стандарти віндовз задала? Чесно, ви наче із дуба впали. Якщо сучасні десктопні хрюшки, то Apple то задав. Якщо GUI в минулому, то ксерокс придумав, і знову ж Apple популяризував.
Тобто в варіанті ПК для народу, Аппл більше стандартів задав. Якщо ж для нормального використання ПК, за призначенням, то юнікс задав стандарти. В якій вінді нарешті з’явився нормальний шелл, в вісімці?

Чи може ви справді розумієте, що розуміється під словом стандарти, і пр який небуть POSIX?

Коли я сімку побачив, після хряка, мене потішила там переключалка по дереву каталогів в файловому менеджері, така, яка в лінуксах була уже років п’ять до того. Я не кажу, що то в лінуксі придумали, мабуть з яблук передрали, але кумедно було бачити таку переключалку в вінді.
P.S. до речі, розробники лінуксових гуїв зазвичай яблучний дизайн копіюють, за що багато прихильників перфектності, тобто простих вікон з емулятором терміналу яблучні комп’ютери ненавидять. Тобто навіть лінукс традиційно не вінду копіював, а Мак.

Повідомлення відредагував kalamar: 13.09.2018 – 20:16

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних