Перейти до вмісту

формула1

Повідомлень в темі: 83

#41 deepfish

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 432 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівненщина

Відправлено 04.11.2008 – 21:56

ти говориш до мене так ніби я вперше дивився гонку формули 1 і нічого не розумію.
Незнаю як можна відрегулювати прижимну силу боліда налаштуваннями підвіски, а от налаштування кута атаки антикрил, для цього, у формулі 1 практикують (:
ніхто про стримати не говорить, а про то шо дуже вже він неприродньо сповільнився і надзвичайно легко пропустив суперників.
маю великі сумніви шо так би було у такій ситуації, не будь це остання гонка сезону.
  • 0

#42 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 04.11.2008 – 22:09

Перегляд дописуNo_name (4.11.2008 21:56) писав:

ти говориш до мене так ніби я вперше дивився гонку формули 1 і нічого не розумію.
Незнаю як можна відрегулювати прижимну силу боліда налаштуваннями підвіски, а от налаштування кута атаки антикрил, для цього, у формулі 1 практикують (:
ніхто про стримати не говорить, а про то шо дуже вже він неприродньо сповільнився і надзвичайно легко пропустив суперників.
маю великі сумніви шо так би було у такій ситуації, не будь це остання гонка сезону.
Ок. тобто ти вважаєш ненормальним коли пілот веде по мокрому треку слабонеуправляємий болід і замість того шоб потягатися з пілотами які йдуть на дощовій гумі і мають перевагу в швидкості поступаєтся їм треком шоб спокійно доїхати до фінішу і привезти команді останні очки в цьому сезоні і таким чином зробити заявку на те шоб його підписали на участь у слідуючому сезоні?
  • 0

#43 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 04.11.2008 – 22:14

ой хлопці, ви аби посперечатись)))
дійсно давно вже такої гонки не було... облом для Ферарі... ті вже стрибали, раділи, вони ж то не роздуплились, що Хамілтон п'ятий...
якщо чесно то мені жаль Массу, він класний гонщик... а Хамілтон наглий...(шо чесно видно що я за Ферарі?)
декілька метрів-і Хамілтон видер чемпіонство зубами.... афігєть просто...
  • 0

#44 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 04.11.2008 – 22:18

Перегляд дописуКрасунечка (4.11.2008 22:14) писав:

ой хлопці, ви аби посперечатись)))
дійсно давно вже такої гонки не було... облом для Ферарі... ті вже стрибали, раділи, вони ж то не роздуплились, що Хамілтон п'ятий...
якщо чесно то мені жаль Массу, він класний гонщик... а Хамілтон наглий...(шо чесно видно що я за Ферарі?)
декілька метрів-і Хамілтон видер чемпіонство зубами.... афігєть просто...
а вам би тіки написати хто гарний, а хто поганий і чому :happy1:
  • 0

#45 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 04.11.2008 – 22:20

Перегляд дописуNomad (4.11.2008 23:09) писав:

Ок. тобто ти вважаєш ненормальним коли пілот веде по мокрому треку слабонеуправляємий болід і замість того шоб потягатися з пілотами які йдуть на дощовій гумі і мають перевагу в швидкості поступаєтся їм треком шоб спокійно доїхати до фінішу і привезти команді останні очки в цьому сезоні і таким чином зробити заявку на те шоб його підписали на участь у слідуючому сезоні?
я повністю згідна. вважаю що ніяких грошей там не було! в них є достатньо грошей, щоб не брати взятки... це все мокрий трек, і те що гонщик пропустив Хамілтона цілком нормально... він їхав на м'ягкій гумі по мокрому треку... а на початку вони стартували точно не на м'ягкій... йому головне було очки-а не Хамілтон... причому він пропустив не тільки його, але й багато інших гонщиків... і що ти No_name думаєш, що перед гонкою можна домовитись, щоб один гонщик пропустив іншого, за 100 метрів до фінішу? якби було щось домовлено, то той пропустив би Хамілтона ще з початку гонки!

Перегляд дописуNomad (4.11.2008 23:18) писав:

а вам би тіки написати хто гарний, а хто поганий і чому :happy1:
я гонки вже дивлюсь давно... можливо і довше ніж ви пане Нормаде))) я довго вболівала за стайню Ферарі і тому виразила таку свою думку)))
  • 0

#46 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 04.11.2008 – 22:29

Перегляд дописуКрасунечка (4.11.2008 22:20) писав:

я гонки вже дивлюсь давно... можливо і довше ніж ви пане Нормаде))) я довго вболівала за стайню Ферарі і тому виразила таку свою думку)))
А я просто дивлюся гонки, і вболіваю за максимальну швидкість і класних пілотів.
А стайні- то таке, не фанатію від жодної :happy1:
  • 0

#47 deepfish

Писар

• Користувачі
  • 432 повідомлень

Відправлено 04.11.2008 – 22:33

1. Хемільтоне не видер нічого, хварт
2. Глок пропустив вперед себе Феттеля та Хема, їм і поступився позицією. і про юагато пілотів там мови й нейшло.
3. ну далсне на початкугонки глок хема пропустити аж ніяк не міг тому що він стартував із 10 позиція а хем із 4. Різниця у 6! позицій.
4. а я думаю я довше за Вас, і остінні 3 роки вболіваю за зайбер-бмв, за Кубіцу і бородатого Ніка.
  • 0

#48 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 19:52

Перегляд дописуNo_name (4.11.2008 23:33) писав:

4. а я думаю я довше за Вас, і остінні 3 роки вболіваю за зайбер-бмв, за Кубіцу і бородатого Ніка.
ой! який збіг! я теж 3 роки вболіваю за ферарі... може я і не фанатик, але великий прихильник)
Незважаючи на те, що я фанат Ферарі та Шумахера старшого, з сьогодні діючих пілотів найталановитішими є Фернандо Алонсо та Роберт Кубіца. Кіммі надто м'який, Масса надто нестабільний. Хамілтон - вискочка, який в минулому сезоні виїзжав за рахунок Алонсо. Кулхард- вічний №2. Всі решта -тичасові люди. Перспективні Росберг та Феттель.
  • 0

#49 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 19:56

Цитата

Кулхард- вічний №2
На пенсії вже дядько- в останній гонці тіки кілька метрів проїхав
  • 0

#50 deepfish

Писар

• Користувачі
  • 432 повідомлень

Відправлено 05.11.2008 – 21:19

Росберг, можливо й має талант, але на відміну від Феттеля себе не розкрив. Притому у його ліпший болід був весь минулий сезон і певно більшу частину цього, і нічого особливого. А Феттель у своїй дебютній гонці минулого сезону попав в очки (був 8-мим) на першій і єдиній своїй гонці а цього вже побував на подіумі у статусі переможця гран-прі.
Алонсо вже стари

Росберг, можливо й має талант, але на відміну від Феттеля себе не розкрив. Притому у його ліпший болід був весь минулий сезон і певно більшу частину цього, і нічого особливого. А Феттель у своїй дебютній гонці минулого сезону попав в очки (був 8-мим) на першій і єдиній своїй гонці а цього вже побував на подіумі у статусі переможця гран-прі.
Алонсо вже старий, досвідчений вовк, пройшив вже все....
  • 0

#51 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.11.2008 – 15:08

Нігер - чемпіон, я - в депресії :)
  • 0

#52 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 19:11

Перегляд дописуpinguiarium (12.11.2008 16:08) писав:

Нігер - чемпіон, я - в депресії :)
ну з такою самою радістю можна сказати "нігер-Президент, я - в депресії" але оскільки я не расистка то я так казати не буду) а те, що Хамілтон чемпіон - то це для нього просто диво) драма Ферарі називається"100 метрів до виграшу"
  • 0

#53 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 10:05

Перегляд дописуКрасунечка (12.11.2008 19:11) писав:

ну з такою самою радістю можна сказати "нігер-Президент, я - в депресії" але оскільки я не расистка то я так казати не буду) а те, що Хамілтон чемпіон - то це для нього просто диво) драма Ферарі називається"100 метрів до виграшу"

Хай собі хоч содоміта презиком вибирають - мені пох. Але на останньому повороті мені зіпсувати настрій на півроку? Це вже вибачте...
  • 0

#54 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 29.03.2009 – 12:46

ну як вам початок нового сезону Формули-1? мені дуже сподобався!
  • 0

#55 ur4olka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 24 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 16:08

Мені теж сподобалися. Вчора передивлялася фотки з Австралії - супер! :rolleyes:

Зображення

більше тут
  • 0

#56 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 16:23

сьодні буду дивитися запис і намагатися зрозуміти ху із Браун і чо вони такі круті
  • 0

#57 G27

Писар

• Користувачі
  • 470 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 16:40

Перегляд дописуКрасунечка (29.03.2009 12:46) писав:

ну як вам початок нового сезону Формули-1? мені дуже сподобався!

мну тоже сподобався початок, але кубіцу жаль :rolleyes:
  • 0

#58 deepfish

Писар

• Користувачі
  • 432 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 22:19

Фактично болід для браун розробила хонда, команда працювала за різними даними близько 15 місяців над їм, але тут біда... криза
Як казав подзігун, хонда нині плаче...
А росу брауну дісталась все. лишилося тільки знайти двигун.
Дуже динамічний і непердбачуваний гран прі, всі б такі.
Я дуже вболівав за бмв, але так сталося шо у ніка нічого невийшло, думається мені то все через керс, а кубіца попав у таку безглузду аварію, шкода, шкода фетеля, але я його геть не виню молодий гарячий хочеться перемагати, а люди не машини їм властиво робити помилки...
Я геть нежалкую що прокинувся ранком неділі задля такого видовища.
  • 0

#59 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 22:26

Кубіца і Фетель шо називається виклали на блюдечку подіум для Рубіньйо і Глока.
Баттон кросавчег, нарешті повезло йому з командою, з болідом, та і з напарником.
Ферарі- капєц, тактика провальна, пілоти невиразні.
Маки- могло бути і гірше, Хєм прорвався хоч з гальорки.
Гонка гуд!
  • 0

#60 kipo

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 31.03.2009 – 00:30

Перегляд дописуNo_name (30.03.2009 23:19) писав:

Фактично болід для браун розробила хонда, команда працювала за різними даними близько 15 місяців над їм, але тут біда... криза
Як казав подзігун, хонда нині плаче...
А росу брауну дісталась все. лишилося тільки знайти двигун.
Дуже динамічний і непердбачуваний гран прі, всі б такі.
Я дуже вболівав за бмв, але так сталося шо у ніка нічого невийшло, думається мені то все через керс, а кубіца попав у таку безглузду аварію, шкода, шкода фетеля, але я його геть не виню молодий гарячий хочеться перемагати, а люди не машини їм властиво робити помилки...
Я геть нежалкую що прокинувся ранком неділі задля такого видовища.

заради такого варто було прокидатись.
Зображення

Зображення

Зображення
більше фоток на turnir.com.ua

Повідомлення відредагував kipo: 31.03.2009 – 00:30

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних