Перейти до вмісту

таке свавілля неможливо терпіти!


Повідомлень в темі: 5

#1 vasilisa

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 1 повідомлень

Відправлено 25.12.2013 – 13:16

 • 5

Рейдерські захоплення та самовільне розпорядження чужим майном стали нерідким явищем для сьогоднішньої економіки. Варто згадати період 90-х, коли така манера поведінки була правилом ведення бізнесу, але в умовах сьогоднішнього рівня нашої держави оперування такими поняттями мало би звестися до мінімуму. Та, як показує практика, більша частина підприємців і досі не перебирає методами для досягнення власної цілі. Прикладів на підтвердження цього твердження може набратися купа у кожній територіальній чи бізнесовій області нашої держави, але найбільшого резонансу та відчаю набувають справи, що стосуються земельних ділянок чи «розбазарювання» майна, сформованого ще за радянських часів. Здебільшого, справи вказаної категорії не можуть обійтися без присутності у них державного покровительства, питання тільки, чий бік будуть відстоювати можновладці?

Волинська область – родючий та благодатний край, який приносив та приноситиме прибуток державного значення. Сільське господарство області завжди посідало особливу нішу в розподілі виробничого процесу, особливо, коли сільськогосподарське товариство знаходиться безпосередньо біля самого міста Луцьк – тут тобі і сполучення, і устаткування, і інвестора є де зустріти. Таким привабливим місцезнаходженням ще донедавна могло похизуватися СГ ТзОВ «Україна», що розташовувалося у с. Баїв Луцького району Волинської області. Дане господарство було створене 2011 року трьома співвласниками. СГ ТзОВ «Україна» мало у своєму користуванні 1800 га землі, яка використовувалася для проведення посіву та збору таких сільськогосподарських культур, як кукурудза, цукровий буряк та ін. Крім того, у розпорядженні товариства був оновлений машино-тракторний парк та інше устаткування. За своїм функціональним призначенням підприємство було важливою ланкою в системі розвитку регіону, так як було створене на базі радянського КСП, а відтак, мало відлагоджену систему роботи, претендувало на певний сегмент ринку збуту, мало спрацьований колектив. За період свого функціонування СГ ТзОВ «України» було помітним роботодавцем, що забезпечував роботою велику кількість населення. Нажаль, про весь присутній там достаток зараз маємо говорити у минулому часі.

Влітку 2013 році генеральний директор СГ ТзОВ «України», за сумісництвом один з його учасників, Павлович Ігор Іванович, вирішує приміряти на себе роль одноособового власника та вдається до нехитрої, але добре відлагодженої схеми рейдерського захвату підприємства. За його вказівкою було створено підприємство-близнюк ТОВ «Україна-Баїв», на яке нахабним, злочинним чином було переведено всі активи раніше створеного товариства. Перерахування грошових коштів здійснювалося методично, та вже до осені СГ ТзОВ «Україна» було доведене фактично до банкрутства. Крім викрадених коштів засновників підприємства, фіктивна фірма Павловича І.І. збагатилася худобою та врожаєм, що раніше числилися за СГ ТОВ «України», та його машино-тракторним парком, разом з усім новітнім устаткуванням. Таким безчесним методом без роботи та засобів для виробництва залишився весь колектив.

Цікавими подробицями стали дані про засновників нового володаря активів розграбованого СГТзОВ «Україна». Як не очікувано зухвало ними являються рідні сини рейдерів – Павлович Станіслав Ігорович, 1995 р.н., та студент Луцького національного технічного університету Ярема Анатолій Васильович. Ще одним не менш інтригуючим фактом стали обставини внесення до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відомостей про зняття з реєстрації з одночасно поданими для реєстрації переукладених договорів оренди землі, яка використовувалася в господарстві СГТоВ «Україна» на «рейдерське» товариство з контрольною позначкою голови Луцької районної ради Волинської області Волошенюка Ігоря.


Збитки цієї злочинної схеми складають більше 7 000 000 гривень. Варто зазначити, що слідство кримінального провадження за заявою учасника розграбованого товариства здійснює СУ ГУ МВС України в Волинській області, справа перебуває на контролі Генеральної прокуратури України. У разі доведення правоохоронцями вини учасників «рейдерського грабунку» СГТзОВ «Україна», злочинцям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією коштів або іншого майна, одержаних злочинним шляхом, та з конфіскацією майна (ч. 3 ст. 209 КК України).

Зважаючи на цю коротку, але дуже показову ситуацію, про який європейський курс розвитку держави ми можемо говорити сьогодні? Особливо, коли боротьбу з корупцією ведуть корупціонери, становлення бюджету проводиться з приховуванням значної кількості прибутку, замість розвитку особливо цінних галузей господарства проводиться їх штучне знищення та розпродування об’єктів, використання яких могло би принести неабиякий результат. Випадок, що стався з вказаним підприємством не виняток для нашої держави. Але захисту від органів, на які покладено цей обов’язок доводиться чекати все менше. Треба врешті зрозуміти, що вся відповідальність за недопущення таких ситуацій лише за нами, ми приймаємо вибір - потурати чи припинити!#2 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6985 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.12.2013 – 17:04

все читати ліньки, що тут обговорювати не знаю, мабуть тема помре. може її відразу закрити?
Це ж форум! це трохи не той випадок, коли запостили новину, а потім у коментаріях сперичаються.
тут треба давати тему для обговорення а не газетну статтю для коментування

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 25.12.2013 – 17:06

 • 0

#3 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 26.12.2013 – 11:03

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (25.12.2013 – 17:04) писав:

все читати ліньки, що тут обговорювати не знаю, мабуть тема помре. може її відразу закрити?
Це ж форум! це трохи не той випадок, коли запостили новину, а потім у коментаріях сперичаються.
тут треба давати тему для обговорення а не газетну статтю для коментування
Показовим у статті є ось це :

Цитата

Дане господарство було створене 2011 року трьома співвласниками.
А тепер зявились інші "троє" бажаючих. От і весь нехитрий розклад. В такому випадку слід додати сюди те, що сказала Тарабука в іншій темі :

Цитата

"не питайте мене лише про перший зароблений мільйон"
Причому це стосується обох сторін конфлікту.
Цікаві у нас підприємці пішли. Як гнути ціну обдираючи людей (при таких то зарплатах та пенсіях!) то тут вони молодці. А як хто їм стрєлку назначив...то звертаються про допомогу до тих, кого обдирали. Уму нєрастяжімо.
І на цьому слід закрити тему.

Повідомлення відредагував Безбожник: 26.12.2013 – 11:04

 • 1

#4 wizm

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1133 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Дике поле

Відправлено 26.12.2013 – 14:14

Навпаки тему можно продовжити і розширити.
Саме життя нам валить масу інфи.
А забирають в бананових країнах майно у тих, в кого сонбун неправильний.

От приміром усі наші президенти послідовно брали газ у сусіда за гривню і особливо ненапрягаючись перепродували іншим сусідам за дві гривні.
Інколи виникали непонятки між президентами, але ми і далі варили і варимо борщ на тому газі, металурги плавлять сталь а пекарі печуть хліб і т.д.
То у чому проблема то?

А то злюка Юлія вирішила купувати газ по 3 гривні!?
Таким алогічним діям тільки одне пояснення, мабуть, знала, що можна, подружившись з головою, ще на чомусь заробити, крім втупу спекулюючи газом.

Але чому тоді усе не рухнуло?
Та чи олігархам жити у печалі, вони скоренько заключили прямі договори з газпромом по норм. ціні і щасливо плескали в долоні.
Виявилось, що того халявного газу ми брали вагон з причепом, а того причепа вистарчало і вистарчає на усе вишеперечислене.

Вагоном по суті не ми з олігархвами керували, а от Віті, обідно, бля буду.
Що на його місці тепер було робити?
 • 0

#5 Власюк

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 776 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.01.2014 – 22:13

Гадаю, що таку співпрацю міліції з "тітушками" теж не треба терпітиМіліція з народом чи з бандитами?
 • 0

#6 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6985 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 11.01.2014 – 12:25

тема порушує правило 2.3. Тему закрито


 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних