Перейти до вмісту

Коли хлопець не хоче показати свої Вконтакти?

Повідомлень в темі: 37

#21 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 18.12.2013 – 09:18

Перегляд дописуtaraBooka (17.12.2013 – 11:12) писав:

Звичайно, всі люди різні. Але я точно знаю, що у мого чоловіка, як і в мене, таких "особистих просторів" немає. Ми про це домовилися ще на початку. Тому що такі речі - це початок кінця. Ти довільно регулюєш, що можна говорити, що ні і приймаєш самостійно рішення, які мав би обговорити зі своєю "половиною". Як ти відрізниш, що є для "половини" неважливо знати, несуттєво (вставте свої "виправдовуючі слова"), а що - навпаки?

Тарабучеенько, ти ж мене не перший день знаєш. Спробую пояснити на своєму прикладі.
Внаслідок 8-років навчання на кафедрах мехфаку і ще 4-х років роботи на цих кафедрах, роботана посаді головного механіка та службп в армії на флоті внесли особливості в моє спілкування з близькими друзями чоловічої статі (важкий, багатоповерховий, жорсткий, зубодробильний мат), також коли я спілкуюся здрузями то можу зачепити теми з своїж попередніх стосунків, також хтось з друзів може сказати щось дуже особисте про своє життя чи запитати дуже специфічної поради, одним словом - там можуть бути чужі таємниці, за які я нестиму відповідальність в випадку чого...
Те що безпосередньо стосується "половинки" - є для неї важливим, те що не стосується - не важливе.
Погодься, половинку зовсім не стосується травма статевого органу якогось друга,отримана внаслідок екстремального статевого акту в громадському місці з незнайомою заміжньою жінкою (це я наприклад написав, щоб показати, що саме такі речі не стосуються "половинки", є чужлю таємницею і може бути не правильно трактоване).
  • 1

#22 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 18.12.2013 – 12:21

Перегляд дописуMiguel (18.12.2013 – 09:18) писав:

Внаслідок 8-років навчання на кафедрах мехфаку і ще 4-х років роботи на цих кафедрах, роботана посаді головного механіка та службп в армії на флоті внесли особливості в моє спілкування з близькими друзями чоловічої статі (важкий, багатоповерховий, жорсткий, зубодробильний мат), також коли я спілкуюся здрузями то можу зачепити теми з своїж попередніх стосунків, також хтось з друзів може сказати щось дуже особисте про своє життя чи запитати дуже специфічної поради, одним словом - там можуть бути чужі таємниці, за які я нестиму відповідальність в випадку чого...
Те що безпосередньо стосується "половинки" - є для неї важливим, те що не стосується - не важливе.
Погодься, половинку зовсім не стосується травма статевого органу якогось друга,отримана внаслідок екстремального статевого акту в громадському місці з незнайомою заміжньою жінкою (це я наприклад написав, щоб показати, що саме такі речі не стосуються "половинки", є чужлю таємницею і може бути не правильно трактоване).
У кожного свій досвід і свої висновки з нього. Коли я зустріла свого майбутнього чоловіка, моя т. зору була схожа на твою: в кожного є свої "скелети", і це норма для людей. Але подальше спілкування показало, що на стосунки в парі впливає навіть те, що тобі особисто здається неважливим для цих стосунків, те, про що мовчиш. Врешті в наших із ним стосунках назріла криза недовіри, яку ми разом (дуже складно і довго) долали тільки шляхом тотального "провітрювання всіх шаф зі скелетами" :)Я вважаю, якщо ти матюкаєшся, твоя дружина має вибір: або прийняти тебе таким, як є, або не жити з тобою, шукати собі того, чий лексикон її більш улаштує. Якщо ти це від неї приховуєш, то ти позбавляєш її цього вибору. І це нечесно, вона живе з тим, кого не знає насправді. Якщо ти (не ти Мігелю, це я взагалі) злодій, то та людина, яка вирішила жити життя з тобою, має право це знати і знову ж таки свідомо робити свій вибір - бути чи не бути з тобою.
А коли такі недомовки взаємні - це взагалі взаємообман, і, як кажуть, "сколько веревочке не виться..." Принаймні, я стикалася (на прикладі своїх друзів і знайомих) саме з таким. Потім оті кризи середнього віку, на які все списується. А насправді ж криза лише в тому, що приховане стає важко ховати, бо починаєш розуміти, що життя одне, то для чого вдавати із себе когось іншого (хай в чиїхось очах - кращого)? Ну ти зрозумів, думаю.
  • 0

#23 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.12.2013 – 14:03

Довіри немає якщо ви вимагаєте показати. Тоді хай він читає все ваше по чесному
  • 0

#24 Djalin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 22.12.2013 – 20:25

Якщо показати - це лінк на сторінку - ніц страшного не бачу хай читає, а от особиста переписка - це вже... ви ж не розказуєте йому про ваш перший статевий досвід - чи не так?
  • 0

#25 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 12.01.2014 – 00:46

Перегляд дописуБілочка (16.12.2013 – 15:36) писав:

Але переконує що нічого не приховує. Просто коли я буду читати можу не так зрозуміти.
бивша, залогінся
  • 0

#26 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.04.2014 – 12:08

Перегляд дописуtaraBooka (17.12.2013 – 11:12) писав:

Звичайно, всі люди різні. Але я точно знаю, що у мого чоловіка, як і в мене, таких "особистих просторів" немає. Ми про це домовилися ще на початку.
Як можна бути впевненим у відсутності "особистих просторів" або у неможливості їх появи?
Ви обмежуєте спілкування чоловіка з іншими жінками? Наприклад з’являється жінка, з якою у чоловіка виникають товариські, робочі стосунки. Він Вам про кожну знайому розповідає?
  • 0

#27 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.04.2014 – 21:39

Перегляд дописуБілочка (16.12.2013 – 15:36) писав:

Але переконує що нічого не приховує. Просто коли я буду читати можу не так зрозуміти.

Він певно не сказав про свою малечу, ща розведений і тиди))
  • 0

#28 Djalin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 14.04.2014 – 14:04

У людей така хвантазія :wink2:
  • 0

#29 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 24.04.2014 – 21:51

Я б тобі свої вконтакти показав вже на другий день.
  • 0

#30 casual1

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 23.07.2014 – 13:07

Це якесь дитинство заглядати по чужих сторінках. Я вважаю. що в кожного повинен бути свій простір, нехай невеликий. але буде.
  • 2

#31 hussaicom

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 10.08.2014 – 17:39

Залежно яка дівчина.. якщо ревнива. то не варто...
  • 0

#32 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 10.08.2014 – 19:17

Перегляд дописуcasual1 (23.07.2014 – 13:07) писав:

Це якесь дитинство заглядати по чужих сторінках. Я вважаю. що в кожного повинен бути свій простір, нехай невеликий. але буде.
Ну афігеть. Цікавитися життям свого хлопця - дитинство?! :angry1: Соцмережі, в т. ч. ВК - це місце обміну інформацією про себе. Для таємниць існують привати, а персональна сторінка для того і створюється, щоб усі її бачили. Це свій, але не особистий простір.
  • 1

#33 VicTorri

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 20.08.2014 – 17:18

На мою думку, коли хлопець не хоче показати свої "вконтакти", то йому або є що приховувати, або просто це його принципи.
Для мене особисто це нічого не значить. лазити по смс, перевіряти йому кожен крок в вк це дурість.
  • 0

#34 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 20.08.2014 – 17:28

Видалятися звідти треба.
  • 2

#35 VicTorri

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 20.08.2014 – 17:40

Перегляд дописуKassandra (20.08.2014 – 17:28) писав:

Видалятися звідти треба.

Повністю згодна
  • 1

#36 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 21.08.2014 – 01:59

Коли хлопець не хоче показати свої Вконтакти, то треба гнати цього паразіта в шию.

• 0

#37 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 21.08.2014 – 17:10

Перегляд дописуArmando (12.04.2014 – 12:08) писав:

Як можна бути впевненим у відсутності "особистих просторів" або у неможливості їх появи?
Ви обмежуєте спілкування чоловіка з іншими жінками? Наприклад з’являється жінка, з якою у чоловіка виникають товариські, робочі стосунки. Він Вам про кожну знайому розповідає?
Він і сам це говорить, і не вірити нема підстав, бо випадків брехні не було. Так, говорить про всіх своїх знайомих.Як і я йому (навіть про теревенчан).
  • 0

#38 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 21.08.2014 – 17:14

Перегляд дописуMr.Ripley (21.08.2014 – 01:59) писав:

Коли хлопець не хоче показати свої Вконтакти, то треба гнати цього паразіта в шию.
може він має щось цікавіше, ніж "вконтакти", показати ))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних