Перейти до вмісту

Едемське Яблуко

Повідомлень в темі: 49

#21 Kleo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:замку Іф

Відправлено 27.11.2006 – 21:28

Ну. всьо. і я вставлю свої " 5 копійок " :unsure:

Цитата

Гадаю що люди дуже щасливі, маючи змогу страждати.
Ага, це щось на зразок: "Возможно, Бог хочет, чтобы мы встречали не тех людей до того, как встретим того единственного человека. Чтобы, когда это случится, мы были благодарны." (с)

Перегляд дописуLMax (27.11.2006 19:20) писав:

Вищий Розум не може нічим помогти, поки кожен сам не дойде до Вищого Розуму.
та невже? сміх та й годі.
людина дуже тендітне створіння і якби не було б допомоги.. тоді б люба пішчинка попавша в око могла б привести до сліпоти...

тепер по темі.

Цитата

Скуштувавши яблука Знання перші люди усвідомили існування Добра та Зла. Спокуса стати рівними Богу привела до оголення свідомості, розуміння сутності речей. Це дало поштовх до тисячолітніх поневірянь нащадків адамових, в пошуках нового Раю на землі. Та богами ми таки не стали. Недаром кажуть: " Великі знання-великий смуток". Більше того, нового Едему віднайти чи штучно створити ми не змогли. Всі великі глобальні експеременти з ощасливлення людства закінчилися досить трагічно..Проте ми не полишаємо надії зрівнятися з Ним:ми освоїли силу атому, розкодували геном, заглянули за мільярди парсеків в космос...Але щасливішими від того таки не стали sad.gif Постає логічне запитання,а чи треба було відхляти Завісу нашої свідомості, щоб ось так порпатися в багнюці на грішній Землі? Чи не кращим варіантом було б існування в райських кущах. Насолоджувалися б життям не прикладачи жодних зусиль. Чи був якийсь праобраз даних подій, що описані в Біблії?
ля-ля-ля. Все не так.
пункт 1. Адам і Єва не були першими людьми на землі. Вони появились лише за 13 000 років до нашої ери. Були самими звичайними людьми. нічим не відрізнялись від інших.
Їх імена збереглися в історії лише з однієї причини - вони стали винними в знищенні Едема. Саме через них на голови людей рухнула Небесна кара.
По Біблії все відбувалось так: Адам і Єва здійснили перший гріх - зїли яблуко з забороненого дерева: пізнання, добра і зла. Бог розгнівався і вигнав обох з Раю.
пункт 2. насправді: ПЕРШИЙ людський гріх не в тому що було зїджене це яблуко, а в ВБИВСТВІ.
Син Адама і Єви - Каїн - вбив свого рідного брата Авеля.
Люди жили в райських умовах, мали все, що забажали, і тим не менше брат вбив брата.
Тоді Бог розсердився і знищив Рай. Сорок днів стояла страшна спека, всі рослини в Едемі згоріли, і рай перетворився в пустиню.
Бог хотів показати людям, що жодний злочин не залишиться без покарання.

Звідки появилася легенда про яблуко?

Справа в тім, що оригінал Біблії до наших днів не зберігся.
точніше він є, але поки що людям недоступний.
Справжня Біблія буде знайдена через декілька років.
А та Біблія якою ми сьогодні користуємся, багато разів переписувалась і виправлялась для користі царів і президентів.
це ж елементарно. якщо потрібно то історики біле перефарбують в чорне, і навпаки.
Біблію, дуже вміло виправляли, старалися віртуозно..
Наприклад, самий перший і головний гріх на землі - вбивство - був замінений на зїджене яблуко з дерева Пізнання.
Получилось, що пізнання - це набагато більший злочин, ніж вбивство!
Після такої заміни стало можливим вбивати з Біблією в руках.
Згадаєм історію... багаточисленні війни з пролиттям крові в ім"я Бога, інквізиція, страти із дозволу Церкви...
Звичайно, що ніхто вже і не згадає, що Бог за одну єдину смерть наказав все людство, позбавивши його Раю на землі.

• 0

#22 camomile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 27.11.2006 – 21:40

:D :unsure: :cool2: :)
Супер!!!!!!!! оце саме те що хотілось почути! це все пояснює...
  • 0

#23 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.11.2006 – 22:05

Перегляд дописуKleo (27.11.2006 21:28) писав:

людина дуже тендітне створіння і якби не було б допомоги.. тоді б люба пішчинка попавша в око могла б привести до сліпоти...
так, без Його підтримки ми б не змогли самостійно жити...

Цитата

ля-ля-ля. Все не так.
пункт 1. Адам і Єва не були першими людьми на землі. Вони появились лише за 13 000 років до нашої ери. Були самими звичайними людьми. нічим не відрізнялись від інших.
Їх імена збереглися в історії лише з однієї причини - вони стали винними в знищенні Едема. Саме через них на голови людей рухнула Небесна кара.
По Біблії все відбувалось так: Адам і Єва здійснили перший гріх - зїли яблуко з забороненого дерева: пізнання, добра і зла. Бог розгнівався і вигнав обох з Раю.
пункт 2. насправді: ПЕРШИЙ людський гріх не в тому що було зїджене це яблуко, а в ВБИВСТВІ.
Люди жили в райських умовах, мали все, що забажали, і тим не менше брат вбив брата.
Тоді Бог розсердився і знищив Рай. Сорок днів стояла страшна спека, всі рослини в Едемі згоріли, і рай перетворився в пустиню.

Справа в тім, що оригінал Біблії до наших днів не зберігся.
точніше він є, але поки що людям недоступний.
Справжня Біблія буде знайдена через декілька років.
А та Біблія якою ми сьогодні користуємся, багато разів переписувалась і виправлялась для користі царів і президентів.
це ж елементарно. якщо потрібно то історики біле перефарбують в чорне, і навпаки.
Біблію, дуже вміло виправляли, старалися віртуозно..
Наприклад, самий перший і головний гріх на землі - вбивство - був замінений на зїджене яблуко з дерева Пізнання.
Получилось, що пізнання - це набагато більший злочин, ніж вбивство!
Після такої заміни стало можливим вбивати з Біблією в руках.
Згадаєм історію... багаточисленні війни з пролиттям крові в ім"я Бога, інквізиція, страти із дозволу Церкви...
Звичайно, що ніхто вже і не згадає, що Бог за одну єдину смерть наказав все людство, позбавивши його Раю на землі.[/color]
гарно ти все (ну майже все) перекрутила...
чому ти тоді віриш у те що був колись Каїн і що він вбив свого брата, не вірячи в те, що Адам і Єва були першими людьми, і що їх вигнали з раю не через ПІЗНАННЯ (як ти написала) а через непослух (як пише Біблія) ???
не можна вірити одному і не вірити іншому, що пише Біблія... так якраз зараз чинять релігії і церкви: в одне вірять (в те, що їм довподоби), а в інше - ні... потрібно або вірити, або не вірити...

а про війни я згіден - дуже багато релігій зараз підтримують насильство... тому не довіряю релігіям та церквам...
  • 0

#24 Hytraja Liza

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 27.11.2006 – 23:59

Перегляд дописуEvol (27.11.2006 01:22) писав:

а хіба ті люди які чинять зло не знають що таке добро? їм просто подобається чинити зло... :unsure:
А КОМУ ПОДОБАЄТЬСЯ ЧИНИТИ ЗЛО?
  • 0

#25 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 00:08

Перегляд дописуHytraja Liza (27.11.2006 23:59) писав:

А КОМУ ПОДОБАЄТЬСЯ ЧИНИТИ ЗЛО?
мені наприклад такі люди зустрічалися... їм просто подобається бачити, як страждають інші... в мене до них ненависть...
а тобі хіба такі не зустрічалися?
  • 0

#26 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 00:10

ви спочатку визначте, де зло і де добро. а потім питайте, хто шо любить.
  • 0

#27 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 00:29

Перегляд дописуParsokon (28.11.2006 00:10) писав:

ви спочатку визначте, де зло і де добро. а потім питайте, хто шо любить.
визначати немає смислу тому, що навіть в тебе і в мене різні поняття на добро і зло...
  • 0

#28 Hytraja Liza

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 28.11.2006 – 00:35

Перегляд дописуEvol (28.11.2006 00:08) писав:

мені наприклад такі люди зустрічалися... їм просто подобається бачити, як страждають інші... в мене до них ненависть...
а тобі хіба такі не зустрічалися?
Я таких не лише зустрічала, але й знаю. Але їх не треба ненавидіти, їх навпаки треба любити. Знаєш, які вони нещасні?

Повідомлення відредагував Hytraja Liza: 28.11.2006 – 00:37

• 0

#29 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 01:02

Kleo
шутки шутками... але в мене виникає питання по цій темі, і ще по прибульцям. Ви оперуєте фактами, подіями, датами, які ні в яких джерелах, які я оглядаю не описані. Можливо я не туди дивлюся (хоча я оглядаю багато джерел... наприклад 5 сторінка гугл пошуку, якщо на сторінці по 100 сайтів, то не є прєдєлом), тому це питання буде досить слушним: якими джерелами Ви користуєтеся? І чи впевненість в достовірності джерел є їхня альтернативність загальноприйнятим?
  • 0

#30 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.11.2006 – 03:21

Перегляд дописуEvol (27.11.2006 22:05) писав:

не можна вірити одному і не вірити іншому, що пише Біблія... так якраз зараз чинять релігії і церкви: в одне вірять (в те, що їм довподоби), а в інше - ні... потрібно або вірити, або не вірити...
ну так, звичайно, пане Андрій, треба сліпо всьому вірити, ми ж овечки господні і повинні слухати голос Божий який сам наложився письменами у вигляді Біблії.
  • 0

#31 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.11.2006 – 12:09

Перегляд дописуL.R. (27.11.2006 20:23) писав:

відповідати питанням на питання погана манера, але то пусте..
Погана тому що це заставляє Вас задумативсь над тим що Ви запитали, і моживо поставити під сумнів Ваші переконання?

Цитата

моя відповідь на Ваше питання: так цілком нормально, якшо людина може розпоряджатись своїм життям і думати мізками
То чому вже 2 тисячі років повторюється те саме? Постійні війни і беззаконя?

Цитата

це Ви хочете взяти й зробити універсальні, що підходять кожній людині, визначення добра й зла, я так розумію?
Хіба таких не існує? Навіщо придумувати велосипед? :unsure:

Перегляд дописуcamomile (27.11.2006 20:54) писав:

мені також цікаво..що мається на увазі? вихід з якої ситуації?..чому є зло?
з ситуації нерозуміння правди, добра.

Перегляд дописуKleo (27.11.2006 21:28) писав:

та невже? сміх та й годі.
Ваш приклад матеріалістична банальність. Я говорю про духовні речі.

тепер по темі.

Цитата

ля-ля-ля. Все не так.
Можна запитатись з якої Ви секти?

Цитата

Не зводьте людей марнотою. Ніяких замін ніхто не проводив. Це підтверджують багаточисленні дослідження достовірності св. Письма. Змін там всього декілька фраз, не більше що відсили дотягує до 1% (це може дивно, але Божі сили контролювали завжди достовірність написаної інформації). Це не завжає духовному мисленню правильно розуміти приховане послання - де матеріаліст губиться в цілому ряді на його погляд суперечливих подій та висловів... Зараз вигідно все перекрутити і звести нанівець щоб люди не знали де Правда. Хоча розуміння правди є тоді коли є розуміння неправди. Інакше не дано зрозуміти, що правда що видумка. Покиньте матеріалістичне трактування Писання і все стане на свої місця. Ви просто будете здивовані наскільки все гармонійно сходиться в одну картину ще й порівнюючи з тим, що відомо з інших джерел про світобудову.

Для, прикладу, подаю коротко своє трактування Дерев та Плодів:
Біблія не є описом історичних подій (хоча так написана), а описом тектонічного руху ідеологій.
Дерева є символи родоводів (видів, рас, цивілізацій тощо) планетних чи зоряних (що належать до різних конкретних зір), а плід - символ їхньої ідеології.
В Божому царстві всі дерева були доступні Адаму і Єві, а лише про одне, що належало ідеології змія було попередження не чіпати на свою біду. А ідеологія змія - це все навпаки проти установленого Божого буття.
Тому можна було будувати й творити все що завгодно, куштуючи найкращі досягнення всіх доступних "дерев". Але вони не цінили цієї можливості й послухали змія. Змій він же сірий ящур зробив це спеціально, щоб мати доступ до богоподібних людських тіл щоб, клонувати свій рід по роду людей, що по Божій подобі спершу створені були ідеальними.
Глянете на цих сірих "красенів" - вони вже нагадують людину, - руки ноги пальці, рот, вуха, хоча анатомія внутрішніх органів як у ящірки (звіти про розтин гуманоїдів з росвельської катастрофи це підтвердили). Звісно їх є багато різновидів, бо йде тривалий пошук кращого варіанту. Вони побачили, що грозить їм вимирання тому посягнули на ідеальне Боже Творіння людей.
Дякую за увагу. Якщо цікаво продовжу.

Повідомлення відредагував LMax: 28.11.2006 – 12:10

• 0

#32 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 21:16

Перегляд дописуКиря (28.11.2006 03:21) писав:

ну так, звичайно, пане Андрій, треба сліпо всьому вірити, ми ж овечки господні і повинні слухати голос Божий який сам наложився письменами у вигляді Біблії.
якщо тобі не подобається - не слухай... тебе ніхто змушувати не буде... людина сама здатна вибрати для себе шлях... :unsure:
а до чого тут "пане Андрій" я так і не зрозумів... якщо для сміху - то чомусь не смішно...
  • 0

#33 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 28.11.2006 – 23:49

Цитата

Погана тому що це заставляє Вас задумативсь над тим що Ви запитали, і моживо поставити під сумнів Ваші переконання?
ні, погана по загальноприйнятим неписаним правилам в суспільстві, культурний рівень якого хоча б трохи вище рівня вулиці. ІМХО, звичайно... Ви собі думайте, що хочете.
а якщо хочете поставити під сумнів мої переконання, то спочатку відповідайте, а потім ставте свої питання.

Цитата

То чому вже 2 тисячі років повторюється те саме? Постійні війни і беззаконя?
а це тому що мізками думати ніхто не вміє. хто мудріший - виживе. чи Ви хочете зробити з людей овечок, якими буде керувати пастух з паличкою і, тримаючи в руках книгу з правилами, вказувати їм куди йти і бити, вбивати непокірних? :D ну це в принципі і є Ваша релігія... не дивуюсь.

Цитата

Хіба таких не існує? Навіщо придумувати велосипед?
ой не можу... :unsure: це Ви про заповіді, чи що?

Цитата

Не зводьте людей марнотою. Ніяких замін ніхто не проводив. Це підтверджують багаточисленні дослідження достовірності св. Письма. Змін там всього декілька фраз, не більше що відсили дотягує до 1% (це може дивно, але Божі сили контролювали завжди достовірність написаної інформації). Це не завжає духовному мисленню правильно розуміти приховане послання - де матеріаліст губиться в цілому ряді на його погляд суперечливих подій та висловів... Зараз вигідно все перекрутити і звести нанівець щоб люди не знали де Правда. Хоча розуміння правди є тоді коли є розуміння неправди. Інакше не дано зрозуміти, що правда що видумка. Покиньте матеріалістичне трактування Писання і все стане на свої місця. Ви просто будете здивовані наскільки все гармонійно сходиться в одну картину ще й порівнюючи з тим, що відомо з інших джерел про світобудову.

так, звісно... а потім маленьке звірятко загортає писання в фольгу...
тільки Ви один все розумієте. ми вже дискутували на цю тему, коли дійшло до суперечностей в біблії, Ви почали викручуватись і ухилятись... думаю, знову на ті ж граблі наступати не буду, не збираюсь з Вами на цю тему сперечатись. і так ясно, що Ви відповісте.

Цитата

Дякую за увагу. Якщо цікаво продовжу.
цікаво!! я давно так не сміявся :)
  • 0

#34 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 29.11.2006 – 00:39

To Kleo: Складається враження шановна, що ви були безпосереднім свідком подій, описаних у вашому трактуванні. :) Чи мож ви володієте таємним знанням, недоступним нам,смертним? Що ж..у всякому разі, кожна думка має право на існування. Звісно, я з вами не погоджуюся :unsure: Не думав, що тема буде така популярна....
  • 0

#35 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 29.11.2006 – 01:11

Перегляд дописуL.R. (28.11.2006 23:49) писав:

ні, погана по загальноприйнятим неписаним правилам в суспільстві, культурний рівень якого хоча б трохи вище рівня вулиці. ІМХО, звичайно... Ви собі думайте, що хочете.
Схоже Ви багато часу проводите "на вулиці" раз знаєте її рівень... Краще б книжки почитали.

Цитата

а якщо хочете поставити під сумнів мої переконання, то спочатку відповідайте, а потім ставте свої питання.
Ага, я вже так робив. З Вами таке не проходить, Ви зухвало і зверхньо висміююєте чи не кожну мою відповідь. З Вами не цікаво.

Цитата

а це тому що мізками думати ніхто не вміє. хто мудріший - виживе. чи Ви хочете зробити з людей овечок, якими буде керувати пастух з паличкою і, тримаючи в руках книгу з правилами, вказувати їм куди йти і бити, вбивати непокірних? :D ну це в принципі і є Ваша релігія... не дивуюсь.

ой не можу... :unsure: це Ви про заповіді, чи що?
а я можу.

Цитата

тільки Ви один все розумієте. ми вже дискутували на цю тему, коли дійшло до суперечностей в біблії, Ви почали викручуватись і ухилятись...
То Ви почали ображатись на елементарні речі, не вислуховуючи до кінця. А зараз Ви виносите помиї.
Яка гидота.

Цитата

цікаво!! я давно так не сміявся :)
зухвале блюзнірство.
Сміється той, хто сміється останній...
  • 0

#36 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 29.11.2006 – 01:24

ні, це з Вами не цікаво, чесне слово :unsure:
зараз ображаєтесь як мала дитина :)

словом, наразі до побачення. побачу якусь світлу думку, може щось напишу..
  • 0

#37 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 29.11.2006 – 04:15

Перегляд дописуLMax (28.11.2006 12:09) писав:

Можна запитатись з якої Ви секти?
а Ви самі то з юдейської секти (християнства) :unsure:

Перегляд дописуEvol (28.11.2006 21:16) писав:

а до чого тут "пане Андрій" я так і не зрозумів... якщо для сміху - то чомусь не смішно...
Вибачте, то я того..одним словом переплутав..
  • 0

#38 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 29.11.2006 – 18:59

Перегляд дописуКиря (29.11.2006 04:15) писав:

а Ви самі то з юдейської секти (християнства)
Християнство то світова релігія. 2 млрд. осіб сповідують християнство. Почитайте підручники.
А юдейські секти, зокрема релігія юдаїзм до християнства не має відношення, бо за основу в ній взято Старий Завіт (Тору). У христянстві є основою Новий Завіт з заповідями Ісуса Христа.

Повідомлення відредагував LMax: 29.11.2006 – 19:00

• 0

#39 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 30.11.2006 – 00:03

Мене вже нудить від підручників.
Те що якась релігія світова не означає що вона не секта.
Виникає питання - а хто використовує обидва Завіти?
  • 0

#40 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 30.11.2006 – 00:14

Перегляд дописуКиря (30.11.2006 00:03) писав:

Мене вже нудить від підручників.
Те що якась релігія світова не означає що вона не секта.
Якщо нема релігії, яка претендує на істинність у своїх пророцтвах в основі, тоді виникає непотрібність слова секта. Що воно означає по Вашому і звідки походить?

Цитата

Виникає питання - а хто використовує обидва Завіти?
Здається ніхто.
Хоча Старий Завіт часто використовується у християнстві щоб показати як не слід робити, але проповіді по ньому не проводяться, бо він "віджив" свій час та втратив актуальність після першого приходу Ісуса.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних