Перейти до вмісту

Євромайдан

ЄС шенген

Повідомлень в темі: 1366

#761 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6636 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.01.2014 – 20:16

Перегляд дописуБезбожник (17.01.2014 – 18:14) писав:

Гасло повинно було бути тільки одне : покращення життя людей на високому цивілізованому рівні.
А я би сказав інакше. Нам потрібно єдине гасло "Закон - для всіх!" . А покращити життя - то вже ми самі собі.

і коли я кажу "закон - для всіх" то маю на увазі що не повинно бути закону для родичів судді що дозволяє їм зброю. закон що регулює використання зброї має бути для всіх!
  • 2

#762 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 17.01.2014 – 20:40

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (17.01.2014 – 20:16) писав:

А я би сказав інакше. Нам потрібно єдине гасло "Закон - для всіх!" . А покращити життя - то вже ми самі собі.
і коли я кажу "закон - для всіх" то маю на увазі що не повинно бути закону для родичів судді що дозволяє їм зброю. закон що регулює використання зброї має бути для всіх!
Можна подумать ніби то ти не розумієш тОго, що без провокацій вчинених завдяки закликам "вождів опозиції" - цього положення, як закону - не було б. Так само як і багатьох інших "народжених" цими днями. От і подумай : завдяки кому такий закон зявився і хто, по факту, став ініціатором його появи. Наприклад, мені цікаво, от побита журналістка Чороновіл...її ,особисто, записали до "тітушок" коли вожді опозиції відхрещувались від деяких подій назвавши це провокаціями з боку влади ? Інакше, виникає питання: - що робить ця журналістка в лавах "тітушок"-провокаторів ?

ПС.
От і дай зброю таким особам, дуже цікаві події почнуться :
Прикріплений файл  mqyagO7NxOU.jpg   62.24К   13 Кількість завантажень: Прикріплений файл  KjV8Rb8fPeE.jpg   67.63К   9 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Безбожник: 17.01.2014 – 20:50

• 0

#763 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 17.01.2014 – 21:01

Дєдушка - то всьо давно відомі брехні ФСБ. Це в Росії ІНН має 8 номерів, а в Україні 13. Це я про той брехливий лист кольору ніби він надрукований 30 літ тому... Дєдушка, дєдушка...

Зображення
  • 0

#764 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 17.01.2014 – 21:39

Звільнено командувача сухопутних військ ЗСУ

Зображення

http://zaxid.net/hom...bjectId=1300855
Цей генерал і заарештує узурпатора.
  • 0

#765 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень

Відправлено 17.01.2014 – 22:43

Перегляд дописуБезбожник (17.01.2014 – 20:40) писав:

Можна подумать ніби то ти не розумієш тОго, що без провокацій вчинених завдяки закликам "вождів опозиції" - цього положення, як закону - не було б. Так само як і багатьох інших "народжених" цими днями.
так то воно так, але я про інше.
ще до всіх цих подій закони діяли не для всіх. і якщо і мітингувати - то за те щоб закон діяв для всіх.
  • 0

#766 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.01.2014 – 00:23

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (17.01.2014 – 22:43) писав:

так то воно так, але я про інше.
ще до всіх цих подій закони діяли не для всіх. і якщо і мітингувати - то за те щоб закон діяв для всіх.
Ну а що мітингувати ? В цей процес моментально приклеються політики котрі не при владі але мріють там опинитись і все перегадять. В результаті буде те що є. Найцікавіше. що той же "Беркут" який ці політики сьогодні називають останніми словами, в разі їх приходу до влади, тут же, буде реабілітований ними...але вже для їх захисту. Це у них така гра...з народом. До речі, я там у відповіді тобі подав деякі малюночки. Я не правник і не особливо цим цікавлюсь але таки довелось передзвонити знайомій котра у цих питаннях профі. Спочатку таки перевірив свій індентифікаційний код. Так от ніяких 13-ти цифр там немає. Мій код з 10-ти цифр. Знайома пояснила що фізична особа в Україні - 10 (а не 13) цифр.
Юридична особа, згідно єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців - 8 цифр.
Принагідно запитав у неї про Росію : Фізична особа - 12 (а не 8) цифр. Юридична - 10.
Хоча це не так важливо. Будь яка інформація в мережі, може бути фальшивою, ніхто ж і не каже що справка обовязково правдива. Однак ті речі котрі зфіксовані на фото та відео примушують засумніватись відносно нормального психологічного стану тієї ж Чорновіл. Я це до того, Вітольде, що недавно ми по різному висловились з приводу побиття жінки, як такої. Я не відмовляюсь від своїх слів, по любому, я проти побиття жінок навіть якщо вона і стерва. Але ось тут така цікава інформація попала в поле зору. Я не аналізував і подаю у "сирому вигляді" на розсуд теревенчан :
http://smi2.ru/blog/...romaydane.-FOTO,
Хтозна, наскільки це правда, одначе те що нині можна сфабрикувати все що завгодно, є фактом. Одне оттруєння Ющенко чого варте коли хочеться влади. Політики та їх фанати ніколи не будуть вести чесну гру. Це не є можливим у діяльності такого роду. Ну а мітинги... все це можливо...але нафіга ?...якби ж ця боротьба унеможливлювала присутність політиків-"пріхлєбатєлей". Але ж це з області фантастики. Там же скільки дуже багатих людей, серед них. Плюс їх спонсори та хазяйни. Все рівно що витравити тараканів - безперспективно. Вони поналізуть з усіх щілин, все перегадять, і, в кінцевому результаті, принесуть більше шкоди аніж якісь там диверсанти з боку супротивника. Вони прийдуть "на розбор польтов", коли все вже буде вирішено і спокійненько заберуть владу. Чому заберуть ?...тому що ті хто є, народ, повірять їхнім казкам в тисячутристадвадцятьпятий раз...і проголосують за них. Оце буде і весь результат "покращення життя" простих людей.

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.01.2014 – 00:23

• 1

#767 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.01.2014 – 08:01

Завтрашній Майдан вже точно не обмежеться словами...
http://censor.net.ua...e_za_nas_stoite
  • 0

#768 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 18.01.2014 – 08:20

Перегляд дописуWеbеr (18.01.2014 – 08:01) писав:

Завтрашній Майдан вже точно не обмежеться словами...
http://censor.net.ua...e_za_nas_stoite
Ах ти провокаторе госдепівський!

Можна подумати, що ти, Вебере, перестанеш дрочити в неті і підставишся під кийки та кулі?
Не вірю!
Хочу фото- та відеозвіт!

[ex]+10% за порушення правила 3.1[/ex]

Повідомлення відредагував Nameless One: 18.01.2014 – 16:19

• 2

#769 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень

Відправлено 18.01.2014 – 08:59

Власюк, тобі заборонено дописувати для того щоб ти відпочив і подумав над своєю поведінкою, а не для того щоб ти змінював акаунт.
  • 2

#770 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 18.01.2014 – 09:10

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.01.2014 – 08:59) писав:

Власюк, тобі заборонено дописувати для того щоб ти відпочив і подумав над своєю поведінкою, а не для того щоб ти змінював акаунт.
Вуйцю Вітольдо, Ви вже звар'ювали коло того компутора!
Я Родослава, а не Власюк! І зареєстрована хз відколи.

Чи ти вже зранку нажрався?

А всі ці психічні розлади від ваших майданутих кумирів:

Цитата

Зокрема, під час чергового виступу В. Кличко зазначив: „Необхідно боротися з кожним, хто рішуче підтримує нинішнє правління та працює в місцевих органах влади, щоб в „кінцевому шляху” перемогти та зняти верхушку. Непотрібно надіятися на перемогу, як зазначає у своїх виступах А. Яценюк”.
http://www.argumentum.info/post/73182003037

Кличко сам то зрозумів, що ляпнув?
Хоча в підсумку він правий - вам, розумово обмеженим майдаунам, не слід надіятися на перемогу!

Повідомлення відредагував Nameless One: 18.01.2014 – 16:20

• -1

#771 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.01.2014 – 09:11

Перегляд дописуРодослава09 (18.01.2014 – 08:20) писав:

Ах ти провокаторе госдепівський!
Можна подумати, що ти, Вебере, перестанеш дрочити в неті і підставишся під кийки та кулі?
Не вірю!
Хочу фото- та відеозвіт!
Ну щас. Так тобі і прозвітують. У форумних тролів зовсім інше завдання - пулять сюди все що наказали. По методичках. Перепостами займатись і т.п. Такі на майдан не годяться. Їх не те що кийком, достатньо щєлбаном у лобешник тріснути і досить. Упісяється і вкакається. Україна їм по барабану. Головне втюхать людям в голову щоб до ЄС. І мета зрозуміла та примітивна. До цього часу вдається їздити туди в найми прибиральниками. От і нафантазували собі що вступивши до ЄС зявиться можливість постійного перебування, вільного пересування і більших заробітків. Заради цього готові продати Україну кому завгодно. Ну а поки що, це робиться під "патріотичними" гаслами про, ніби то покращення життя простих людей. А от якби вступ до ЄС відбувся, тут же забудуть про державу. І гасатимуть теренах європи у пошуках де більше бабла "срубіть". У них як у євреїв - де більше грошей - там і батьківщина. І опозиція їм потрібна по цій же причині. Приведи її сьогодні до влади і ті діячі тут же робитимуть все можливе для продажу держави. От і вся мета з якою вони тут тролять ліплячи все підряд, ганяючи з розділу у розділ, визначаючи нам головних ворогів (Росія єссно) і друзів : європа. А у голові у них одне - бабло. Он там Власюк почав тему "другий Сталінград". Основною метою теми він визначив братство руських людей для котрих не бабло на першому місці, а таки батьківщина. Ну і що ?...комусь це потрібно тут ?...тут же верещать почали про принади ЄС. Так ніфіга і не зрозуміли про що Власюк каже. Зате перевели все у банальне : "агент кремля". Пройдисвіти, блін. Заради банкноти все на світі продадуть. І думають що люди їхньої " майстерно" і тимчасово завуальованої позиції не бачуть. Яка, нахрєн, любов до України та її інтересів може бути у президента-жида Яценюка ? Йому б до Ізраїлю. Отам нехай і майданує.
Нічого не вийде, пацани. Руських людей вам не завалити. Не такі як ви намагались.І розбрату, який ви так хочете посіяти - не буде. Буде зовсім інше. Це я вам гарантую. Можете хоч упісяться, але буде так. В найкращому для вас випадку, ви можете опинитись поза кордоном станом на 39-й рік. Якщо вам ще не дійшло, що ви вперто просуваєтесь саме у цьому напрямку, ніхто вам не помічник.

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.01.2014 – 09:14

• 1

#772 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.01.2014 – 09:21

О, то і ти дєдушка руський? :) Он воно що...
  • 0

#773 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 18.01.2014 – 09:26

Перегляд дописуРодослава09 (18.01.2014 – 09:10) писав:

А всі ці психічні розлади від ваших майданутих кумирів:

http://www.argumentum.info/post/73182003037

Кличко сам то зрозумів, що ляпнув?
Хоча в підсумку він правий - вам, розумово обмеженим майдаунам, не слід надіятися на перемогу!
Ну а що їм, "святій трійці" залишається ? Кожен з них (хоч і сцикливо відмазувались) але таки згідно існуючих законів заробив на дві-три статті. І вони про це чудово знають. Звідси, почалась істерика. Будуть іти на будь які провокації, штовхатимуть гасла, брехатимуть і далі, намагаючись прикрити свій зад за рахунок підбурених людей. Це для них єдине спасіння, що ті люди посадять їх до влади. Тоді і відповідати по закону не доведеться. Це найвища ступінь підлості - використовувати в такий спосіб людей.
  • -1

#774 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.01.2014 – 09:36

Дєдушка, але ж закони не мають зворотньої сили. То відомо навіть твої безвусим внукам.
  • 0

#775 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.01.2014 – 11:45

Що робити? Не боятися. Ні їх, ні їхніх законів. Як казав Кант, закон, що живе в нас, називається совістю.
http://gazeta.dt.ua/...a-veliki-_.html
  • 0

#776 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень

Відправлено 18.01.2014 – 12:32

Перегляд дописуРодослава09 (18.01.2014 – 09:10) писав:

Вуйцю Вітольдо, Ви вже звар'ювали коло того компутора!
Я Родослава, а не Власюк! І зареєстрована хз відколи.
Родослава, а чому це ти подумала, що я звертаюся до тебе?
якщо ти Родослава, навіщо ти відповідаєш на звернення до іншого?
ти тупо спалився :)

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 18.01.2014 – 12:34

• 2

#777 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.01.2014 – 13:04

Львівський центр відправлення людей на #Євромайдан до Києва знов запрацював! Нове місце – «Віденська кав’ярня» на проспекті Свободи (поруч із сценою Львівського Євромайдану), боковий вхід. Реєстрація охочих виїхати до Києва у суботу триватиме з 10.00 до 18.00, перший виїзд планується 18 січня о 22.00. Телефони гарячої лінії 0968125626, 0665405194, 0937488731
  • 0

#778 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.01.2014 – 15:12

Зображення
  • 1

#779 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень

Відправлено 18.01.2014 – 15:29

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.01.2014 – 12:32) писав:

ти тупо спалився :)

Зсунувся дах в бідолашного. :)

Повідомлення відредагував Nameless One: 18.01.2014 – 16:21

• 0

#780 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 18.01.2014 – 21:38

Новий Рік 2014 на Євромайдані.
Зображення

ЧИТАТИ ВСІМ! ДАНИИЛ ЯНЕВСЬКИЙ, ПРО ТЕ ЩО ДАЛІ РОБИТИ В УКРАЇНІ:

Даниил Яневский:

З повною відповідальністю перед власною совістю та історією заявляю:
остання ініціатива так званої “опозиції” про ініціювання реферундуму про довіру Януковичу, Рибаку те депутатам, які ухвалювали “закони” 16 січня, остаточно засвідчила відсутність у них розуму, совісті та політичної відповідальності за долю тих, хто довірив їм свої голоси.
Пояснюю цим політичним, прости мені Господи, діячам: 16 січня був ліквідований конституційний лад, тобто держава Україна, легітимізована референдумом 1 грудня 1991 р. 16 січня було скасована всі наші права, зокрема право на життя, приватну власність, свободу вибору, свободу слова.
Висновок: від 16 січня у нас немає держави, отже немаає легітимної влади, отже немає ніяких підстав проводити референдуми про довіру їй. Оскільки немає легітимної влади, остільки не може бути опозиції до неї. Питання стоїть руба: або з наіродом, або з людьми, які самі поставили себе поза законом. Будь-яке виконання “законів”, ухвалених 16 січня – є злочином проти людства.
Що треба зробити відповідальним громадянам?
1. Прийти на Майдан 19 січня.
2. Оголосити нелегітимними всі без винятку органи влади, сформовані після 2010 р.
3. Оголосити НОВУ державу, Основний Закон якої, обпертий на Загальну Декларацію прав людинита громадянина ухвалять Установчі збори, скликані в Києві 1 березня 2014 р. Установчі Збори (за пропорційним квотним принципом) складаються з депутатів колишньої ВР, які не підтримали так звані “закони” 16 січня, депутатів обласних рад, представників громадських організацій Майдану та Всеукраїнської ради Церков та релігійних організацій. Встановити термін роботи УЗ в один місяць.
4. Визнати право громадян колишньої держави Україна, яких представляють у колишній Верховній раді депутати від партії трегіонів та їх посібники, на створення власної держави, в якій відсутні основні, фундаментальні права людини та громадянина.
5. Призначити Віталія Кличка, як найбільш рейтингововго кандидата, тимчасово виконуючим обов”язки Київського міського голови. Підпорядкувати йому всі органи військової та цивільної адміністрації, розташовані на території міста.
6. Призначити генерала Москаля Генадія начальником київської міліції.
7. Призначити генерала Генадія Воробйова – командуючим військами Київського гарнізону.
8. Призначити Сергія Головатого – прокурором міста Києва.
9. Обрати негайно новий склад Київської міської ради та районні в м. Києві ради.
10. Визнати недійсними будь-які розпорядження будь-яких посадолвих осіб колишньої держави Україна на території м. Києва.
11. Нагадати всім посадовим особам, які приймали присягу на вірність народу Україні про священний обов’язок дотримуватися цієї присяги.
12. Оголосити злочинною групою Компартію України та оголосити її поза законом.
13. Розпустити всі організації так званої партії регіонів, які діють на території міста та обернути їх майно на користь Київської міської громади.
14. Гарантувати збереження всіх політичних та майнових прав всім без винятку колишнім державним та політичним діячам колишньої держави Україна, які перейдуть на строну народу.

Не хочу бути занадто драматичним, але вибору у нас, вільних людей, більше немає.
Або стати рабами в рейхкомісаріаті “Донецьк”, існування на цирлах у банди - або стати, нарешті, вільними та відповідальними.
Я все сказав.
Хай живе вільна європейська Україна !!
Слава Україні !!!
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних