Перейти до вмісту

Євромайдан

ЄС шенген

Повідомлень в темі: 1366

#701 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 16.01.2014 – 19:02

Перегляд дописуБезбожник (16.01.2014 – 18:09) писав:

Викрутився ? Від КОГО ???...від ТЕБЕ ???...ги ги ги...може все ж варто було б хоча б щось сказати по темі обговорюваного ?

Дивись сюди, ось моє запитання до тебе :

Ось твоя відповідь не моє запитання :

А тепер ти кажеш :

Я ж тобі ще минулого вечора казав : розберись з самим собою завітавши в гості до її величності, пані Логіки.

ПС. Окрім того, якщо комусь здається що на півдні України живуть дебіли котрі проголосують за Кличка, бо вони дурні, а десь у центрі живуть "просвітльонні" котрі теж...проголосують за Кличка, бо вони розумні, то автор подібного "соціологічного" висновку належить до супердебілів.

Це вам треба з собою розібратися, бо ви навязуєте свої думки мені, і бачите те що хочете бачити.
Субєктивно мені не подобається Кличко Обєктивно ця людина яка буде компромісом між Заходом І Сходом. А я взагалі не збираюся за нього голосувати, можливо і взагалі не братму участь в цьому цирку. Так що обламайтесь, мене облити брудом

"ПС. Окрім того, якщо комусь здається що на півдні України живуть дебіли котрі проголосують за Кличка, бо вони дурні, а десь у центрі живуть "просвітльонні" котрі теж...проголосують за Кличка, бо вони розумні, то автор подібного "соціологічного" висновку належить до супердебілів."
Я цього і не говорив)
Центру і заходу прийдеться опуститися на рівень дебілів з півдня. Заради великої мети виграти вибори і щоб не був яник. Але з іншого боку, це дебілізм бо Кличко не президент. Я стараюсь думати обєктивно на відміну від падаючого в крайності вас!

Що до логіки забудьте про неї в Україні)
Щоб не було яника прийдеться піти на компроміс, і голосувати за кличко. І це дебілізм але іншого шляху не бачу. Тепер вам дійшло?

Повідомлення відредагував MqM: 16.01.2014 – 18:58

• 1

#702 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень

Відправлено 16.01.2014 – 19:21

У родовому відмінку правильно писати "за КличкА". :)
  • 0

#703 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 16.01.2014 – 19:49

Перегляд дописуMqM (16.01.2014 – 19:02) писав:

Це вам треба з собою розібратися, бо ви навязуєте свої думки мені, і бачите те що хочете бачити.
З яких це пір твої особисті висловлювання котрі я подав не відхилившись жодною літерою від оригіналу, стали моїми думками ???

Цитата

Субєктивно мені не подобається Кличко
Про цю обставину, МНОЮ ПРИНАЙМІ, мова взагалі не велась. І потім, це не має ніякого значення в рамках обговорюванного. Тому що я веду з тобою мову ВИКЛЮЧНО тільки ось про це:

Цитата

Поки що Кличко
І мені байдуже твоє особисте сприйняття пана Кличко як політика чи просто людини....гм...є такий вислів російський :- "что написано пером..." продовження ти знаєш.

Цитата

Я цього і не говорив
Ну, в такому випадку, допоможи мені будь ласка в пошуках автора ось цих слів :
"Але кличко єдиний за кого дебіли з півдня проголосують вони завжди за тупих голосують"

Цитата

Обєктивно ця людина яка буде компромісом між Заходом І Сходом.
Може буде, може, ні але ж мова про це НЕ ВЕЛАСЬ.

Цитата

А я взагалі не збираюся за нього голосувати, можливо і взагалі не братму участь в цьому цирку. Так що обламайтесь, мене облити брудом
Мені байдуже будеш ти голосувати за когось чи ні. Твоє право не менше аніж право інших. Однак і ПРО ЦЕ мова не велась. "Зїзд" на цю обставину ніяк не може закреслити сказане тобою про дебілів з півдня. Як не зможе закреслити і те що вони завжди за тупих голосують.

Цитата

Що до логіки забудьте про неї в Україні)
Та мені по барабану логіка котра "в Україні". По тій простій причині що ніякої логіки у будь якої держави не буває, по визначенню. Так само як не існує її в географічних кордонах. Логіка є персональним надбанням кожної ЖИВОЇ конкретної людини. І вона ЗАВЖДИ Є незалежно від місцезнаходження індивиду : чи то в Україні, чи то на Марсі.

Цитата

Щоб не було яника прийдеться піти на компроміс, і голосувати за кличко. І це дебілізм але іншого шляху не бачу.
Тпруууу! Стоять Сіра !!!!...так ти ж тільки но сказав :

Цитата

А я взагалі не збираюся за нього голосувати,

Цитата

Тепер вам дійшло?
ЩО мені повинно дійти ? Те що ти будешнебудеш голосуватинеголосувати за Кличко ?....ніфіга мені не дійшло...надто складний процес.

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.01.2014 – 19:55

• 1

#704 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.01.2014 – 20:03

якщо будуть два кандидати Кличко і Янукович, я на вибори не прийду. Можете заклеймити мене противсіхом. Можете звинуватити мене в мовчазній підтримці Януковича.
Але насправді революція просрана через бандерівців! тобто через тих падлюк політтехнологів, що роздули по ЗМІ культ Бандери на майдані, і тим відлякали мільйони людей, які би підтримали революцію, якби не культ Бандери.
  • 0

#705 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.01.2014 – 20:34

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (16.01.2014 – 20:03) писав:

якщо будуть два кандидати Кличко і Янукович, я на вибори не прийду. Можете заклеймити мене противсіхом. Можете звинуватити мене в мовчазній підтримці Януковича.
Але насправді революція просрана через бандерівців! тобто через тих падлюк політтехнологів, що роздули по ЗМІ культ Бандери на майдані, і тим відлякали мільйони людей, які би підтримали революцію, якби не культ Бандери.
А з якого такого дива хтось "має право" заплямовувати позицію людини, розвішуючи на неї лейбочки?
  • 1

#706 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 16.01.2014 – 20:48

"Я ж тобі ще минулого вечора казав : розберись з самим собою завітавши в гості до її величності, пані Логіки."

Ні якої проблеми в мене на відміну від вас у мене немає. Бо справді Кличко...єдиний компроміс, на проміжному етапі...але його треба скидувати потім. Тому це дебілізм...і заходу і центру прийдеться піти на цей дебілізм заради усунення.
Що до мене, я давно розчарувався в опозиції...і надіюсь на революцію.
"Тпруууу! Стоять Сіра !!!!...так ти ж тільки но сказав " Знову вии перекручуєте, я не писав що я голосуватиму. От народу прийдеться, якщо хоче здвинути яника. А я втомився від цього маразму. Напевно переберусь до адекватних людей які не допускають того що сьогодні прийняли

Перегляд дописуБезбожник (16.01.2014 – 20:34) писав:

А з якого такого дива хтось "має право" заплямовувати позицію людини, розвішуючи на неї лейбочки?
Надіюсь вам стало легше коли ви мене завуальовано назвали супердебілом)
Тільки вам напевно важкі декількоходові думки не даються. Тому вам і я знову вам пояснюю... Що не писав, що в центрі просвітлнеі голосують за Кличко! А писав що їм придеться піти на цей дебілізм заради скидувааня яника. Якщо не дійшло знову, запишіть на диктофон своїм голосом прочитане і прокручуйте. Ви ж ніби людина з віком, і вам ніби й так ясно, що ідеальних ситуацій не буває, і приходиться жертвувати.

За яника, я б не проголосував...якщо б це був компроміс між заходом і сходом. І за кличко не збираюсь. Надіюсь що випливе інша людина. Я з точки глядача пишу, що прийдеться голосувати за кличко і ставати в ряди дебілів. Але я утримаюся, бо я не люблю я таких компромісів

Взагалі після цих подій ні один політик не вартий президентства. Так щоб вас заспокоїти всі дебіли. Бо вам важко дійти, що людина коли пише про те як голосувати може писати з ьточки спостерігача і не обовязково братиме в цьому участь. Я ніде не писав, що голосуватиму за нього. Ну вам же так хочеться
Воєнний це видно діагноз

Справа не в Бандері, а в опозиції яка відводить людей від цілі

Повідомлення відредагував MqM: 16.01.2014 – 20:57

• 0

#707 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.01.2014 – 20:55

два кандидати Кличко і Янукович,
Буде Тягнибок. Принаймі все можливе для цього робилось раніше і продовжується нині. Найбільше в цьому була, є, і залишатиметься зацікавленою - ПР. І Тягнибок чудово про це знає. В такий варіант розвитку подій вже вкладені великі гроші. Якщо ресурсів виявиться мало, їх додадуть. Перш за все - регіонали. Навіть Росія допоможе, в разі чого, вийти у другий тур, Тягнибоку. Більше ніхто великих грошей на майбутні вибори, не дасть. Чого хоче Тягнибок, за такого розвитку подій, теж не є великим секретом. Не так багато часу залишилось до тОго, коли, дехто, витріщить очі і намагатиметься не вірити власним вухам. Втім, усе це, великого значення не матиме. Значення матимуть зовсім інші речі котрі отримають розвиток піля виборів 2015. Це будуть речі значно доленосніші, масштабніші і з певними історичними зміно/наслідками. Час перебування України у "підвішеному стані" - закінчується. Все уже домовлено. Ніяких несподіваном для лідерів світу не буде. Вони будуть тільки для тих, про кого я висловився : "дехто".

Перегляд дописуMqM (16.01.2014 – 20:48) писав:

Взагалі після цих подій ні один політик не вартий президентства. Так щоб вас заспокоїти всі дебіли. Бо вам важко дійти, що людина коли пише про те як голосувати може писати з ьточки спостерігача і не обовязково братиме в цьому участь. Я ніде не писав, що голосуватиму за нього. Ну вам же так хочеться
Воєнний це видно діагноз
Щось я не теє...Вітольде, ти що (?)..."воєнним" став ? Адже ця частина посту адресована тобі. Подивись сам.

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.01.2014 – 20:56

• 0

#708 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 16.01.2014 – 21:01

Це такий самий дебілізм як о це. Вибирати між сортами лайна
Зображення

"Щось я не теє...Вітольде, ти що (?)..."воєнним" став ? Адже ця частина посту адресована тобі. Подивись сам."
то я з нервів не трохи туди відправив. Радий, що не упустили і цю можливість вколоти)

Повідомлення відредагував MqM: 16.01.2014 – 21:02

• 0

#709 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.01.2014 – 21:14

Перегляд дописуMqM (16.01.2014 – 20:48) писав:

Надіюсь вам стало легше коли ви мене завуальовано назвали супердебілом)
Якщо ти ще чогось не зрозумів то : ти отримав цей "подарунок" після оцих твоїх слів :

Цитата

за кого дебіли з півдня проголосують вони завжди за тупих голосують
Тобто, раз ти взяв на себе право обізвати невизначену кількість населення півдня України дебілами котрі тільки за тупих голосують, то чи варто тобі бути таким вже манірно-ніжним та образливим ? А те що я Вітольду написав, до тебе не відноситься. І даремно ти це ліпиш у вигляді мого протиріччя самому собі. По тій простій причині що за роки які я у теревенях, не памятаю аби він ніс таку шнягу на когось. Пламєнний прівєт.

Перегляд дописуMqM (16.01.2014 – 21:01) писав:

то я з нервів не трохи туди відправив.
Та мені байдуже. Вихована людина замість пошуків виправдання повинна була б вибачитись перед Вітольдом.

Цитата

Радий, що не упустили і цю можливість вколоти)
Ну дик...я ж, за твоїм виразом : "воєнний". І як казали знаючі в цьому толк профі - зовсім непоганий. Мені нічОго "упускати" не личить. Навіть незначущих, на перший погляд, дрібниць. Я, свого часу, за життя людей у групі відповідав. Звертати увагу НА ВСЕ, означало мінімізувати можливість смерті когось з групи. Так що ти не дивуйся...це у мене в крові до "нашего смєртного часа". Краще вже будь уважнішим коли публікуєш власні протиріччя.
  • 1

#710 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 16.01.2014 – 22:05

Зображення
  • 0

#711 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.01.2014 – 22:17

Прикріплений файл  6tNgDn-pCF4.jpg   67.22К   0 Кількість завантажень:
  • 2

#712 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • 537 повідомлень

Відправлено 16.01.2014 – 22:19

Перегляд дописуMqM (16.01.2014 – 21:01) писав:

Зображення
Що мені подобається на цьому графіку, так це те, що тут немає явного розколу на Західну і Східну Україну.
  • 0

#713 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 16.01.2014 – 22:44

Зображення
Незабаром

Викрадення вільної України 16.01.14.

Діагноз причин: російські "дешеві" кредити мають політичну ціну втрати незалежності та демократії України.

Діагноз методів: ПР не може бути партією, це ОПГ.

Діагноз наслідків: диктатура генерал-губернатора Малоросії Януковича готова для легалізації.

План лікування:

1. Ніякої паніки та розпачу. Предки боролися в гірших умовах. Нас мільйони і ми сильніші за купку злодіїв.

2. Створюємо Народний Фронт Майдан (як я і пропонував назвати організацію з самого початку) і реально перетворюємо його в мільйонний народний рух опору. Максимальна самоорганізація і мінімальна бюрократія. Керівник в місті, районі чи області – той, хто веде за собою людей, а не персона по квоті.

3. Лідери опозиції припиняють виборчу президентську кампанію. Рейтинги, комбінації і піар – до дупи. Інакше там будемо всі разом.

Натомість політики просять, якщо треба – то й навколішках, просять людей перейти від маніфестацій вихідного дня до штурму правлячої банди з Дня Злуки 22 січня.

4. В призначений час мобілізації всі українці – на столицю. Зі своїми автомобілями, бусами, вантажівками, тракторами – битися за вільну Україну. Мери вільних міст і містечок – запрошуємо на екскурсію до Києва з усім комунальним господарством. Студенти – на вулицю, битися за своє європейське майбутнє. Кияни – на вулицю, битися за свій столичний гонор. Політики – на вулицю, разом з сім'ями і помічниками, на своїх авто і пішки – битися за демократію в цій країні.

Втрачати вже нічого. Прийняті закони – це тюрма суворого режиму для всіх, хто почуває себе вільною людиною.

Це той час, коли перевіряється на практиці "Душу й тіло ми положим за нашу свободу"!

Це момент істини.
  • 0

#714 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 17.01.2014 – 09:06

Перегляд дописуWеbеr (16.01.2014 – 22:44) писав:

В призначений час мобілізації всі українці – на столицю. Зі своїми автомобілями, бусами, вантажівками, тракторами – битися за вільну Україну.

Заклик до повалення конституційного ладу?
Вебере і ко, вас треба блокувати, як ви блокуєте Власюка, підло і безсовісно.
Власюк доможеться, повірте, щоб вас, провокаторів, закрили.

Підстави для цього є

Цитата

Янукович підписав 5 ухвалених в четвер законів

Медведчук сказав, до речі, Євромайданівцям, що він уміє воювати.

Цікава позиція США, бо саме в США є закон про "іноземних агентів", закон про боротьбу з тероризмом, в США є сумнозвісне Гуантанамо. Вони що українців за лохів тримають?

Повідомлення відредагував Родослава09: 17.01.2014 – 09:22

• 1

#715 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 17.01.2014 – 09:11

Зображення
  • 1

#716 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 17.01.2014 – 09:49

Всім євромайданівцям варто памнітати

Цитата

У демократичній Британії є державний « регулятор » ЗМІ під назвою Ofcom (майже Обком).
Цей регулятор може виносити попередження Засобам масової інформації.
Попередження виноситься деколи навіть не за поширення явної брехні або підтасувань фактів , не за образи чи наклеп, а за порушення якихось « стандартів » , які називаються « стандартами неупередженості ».
У природі , виявляється , існує « британський кодекс мовлення». Значить ЗМІ не просто говорять , що хочуть , а повинні це робити відповідно до якимись правилами і стнадартами . Що , безумовно , обмежує « свободу слова».

• 1

#717 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 17.01.2014 – 10:02

Зображення
  • 2

#718 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 17.01.2014 – 10:18

Перегляд дописуРодослава09 (17.01.2014 – 09:49) писав:

Судячи з риторики, до неупередженості Вам теж далеко.)Просто цікаво, як Ви собі уявляєте свободу слова.
  • 1

#719 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 17.01.2014 – 10:42

Перегляд дописуРодослава09 (17.01.2014 – 09:49) писав:

якби в Британії син якогось міністра збагатився за пів року на півмільярда доларів, я собі уявляю, яку б бучу змі підняли)
  • 3

#720 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 17.01.2014 – 10:54

Цитата

все правильно Хунта зубами цепляется за власть, поэтому идет на преступления против народа Украины
Все правильно - Хунта зубами тримається за владу, тому йде на злочини проти Українців.

Повідомлення відредагував Wеbеr: 17.01.2014 – 10:54

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних