Перейти до вмісту

Євромайдан

ЄС шенген

Повідомлень в темі: 1366

#61 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 03.12.2013 – 10:19

Перегляд дописуArmando (03.12.2013 – 09:04) писав:

Треба запросити журналістів і провести розслідування, хто їм повідомив, що прийти треба саме туди.
Треба. Хто ж проти ? От тільки де їх взяти чесних і не заангажованих ? Я сумніваюсь що такі в Україні є. Ми вже докотились до того що скоро самим собі вірити перестанемо. Воно і не дивно. В нашому дурдомі де честь і совість давно розтоптані і вважаються нікому непотрібною архаїкою, де царює над усим папірець-банкнота, говорити про чесність...."нєпрілічно".

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.12.2013 – 10:20

• 1

#62 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.12.2013 – 12:09

Перегляд дописуShіver2005 (03.12.2013 – 10:45) писав:

Якщо Яника повалять, то це буде круто. Надія та дія - зараз головне.
Я тут з тобою згідна. Хоч і тяжко розібратися у всіх подіях, що зараз відбуваються. Але Януковича і компанію треба виганяти, якщо реально є така можливість.
  • 0

#63 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 03.12.2013 – 12:18

Колись читав статистику, і вибачте забув її але після виходу з СССР було стільки заводів, паматаю там здається писали 5% корисних копалин світу і взагалі цифри були вражаючі. Мене аж душа болить як можна було програти в таку стратегію, з такими вихідними запасами ресурсів. Дуже жаль що я народився тільки після виходу із союзу, хотілося б бути там в той момент і мати б розуму ще більше ніж зараз і діяти!.А якби все получилось то мені здається що Україна могла би забезпечувати себе сама у всьому, І не молились би ми ні на євро союз чи хтось на росію, і не виїжали так масово на заробітки.
  • 1

#64 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 03.12.2013 – 13:19

що мене бісить - підла усмішка. Янукович дає інтервю і либу давить. така ж сама підла усмішка і у Тягнибока.
  • 0

#65 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 03.12.2013 – 15:14

Ще К. Маркс писав, що не можна створювати умови для розділення людей на дуже багатих і дуже бідних.
Інакше перші самі собі створюють могильщиків.
А тоді настає момент, коли сценарій кота Леопольда: ребята давайте жити дружно
вже не катить.
  • 2

#66 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.12.2013 – 16:29

Щодо асоціації, кста. От цікаво хто небудь з нас читав усі 900 сторінок тексту угоди ? Наскільки мені відомо, у нас люди часто-густо лінуються до кінця толково вивчити і зрозуміти можливі наслідки тексту про кредит. На двох-трьох сторінках. І підписують. А потім кричать : рятуйте !

Перегляд дописуDON BASS (03.12.2013 – 15:14) писав:

Ще К. Маркс писав, що не можна створювати умови для розділення людей на дуже багатих і дуже бідних.
Інакше перші самі собі створюють могильщиків.
А тоді настає момент, коли сценарій кота Леопольда: ребята давайте жити дружно
вже не катить.
Ну дик...чекали чекали...ще на майдані 2004 кругом обіцяли що : "багаті допоможуть бідним". Було ж таке ?...люди, особливо нероби і бомжі, повірили і взяли на "замєтку". А ті хто це ляпнув - забули. От народ і "возмутілся". Скільки ж можна чекати ?

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (03.12.2013 – 13:19) писав:

що мене бісить - підла усмішка. Янукович дає інтервю і либу давить. така ж сама підла усмішка і у Тягнибока.
Вітольде, ти дивися інтервю президентів України ??? Офігєть...я був про тебе кращої думки. Та плюнь ти на них і бережи нерви для дітей.

Перегляд дописусерпиня (03.12.2013 – 12:09) писав:

Я тут з тобою згідна. Хоч і тяжко розібратися у всіх подіях, що зараз відбуваються. Але Януковича і компанію треба виганяти, якщо реально є така можливість.
В історії буває так що краще тимчасово тримати країну в руках дурня аніж авантюриста. Навколо дурня крутяться не тільки пройдисвіти але і розумні люди які можуть впливати на рішення. Авантюрист не терпітиме нікого навколо себе.
  • 2

#67 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 03.12.2013 – 17:20

Перегляд дописуБезбожник (03.12.2013 – 16:29) писав:

В історії буває так що краще тимчасово тримати країну в руках дурня аніж авантюриста. Навколо дурня крутяться не тільки пройдисвіти але і розумні люди які можуть впливати на рішення. Авантюрист не терпітиме нікого навколо себе.
Злодій є авантюристом?

Щодо асоціації, кста. От цікаво хто небудь з нас читав усі 900 сторінок тексту угоди ? Наскільки мені відомо, у нас люди часто-густо лінуються до кінця толково вивчити і зрозуміти можливі наслідки тексту про кредит. На двох-трьох сторінках. І підписують. А потім кричать : рятуйте !
Я колись намагалась. Не змогла. Та й нереально, щоб одна людина те все осягнула. Для цього є галузеві міністерства. Кожне детально мало б опрацювати свою частину.

Повідомлення відредагував серпиня: 03.12.2013 – 16:56

• 0

#68 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.12.2013 – 18:08

Перегляд дописусерпиня (03.12.2013 – 17:20) писав:

Злодій є авантюристом?
В тому числі. Злодієм може бути хто завгодно. І дурень теж. А от авантюристом...для дурня це більш високий щабель... не вистачить ні знань ні хисту. Тому на нього можна вплинути. І якщо історичний момент такий що потрібної (для прогресу держави) заміни немає, то краще тримати керівником дурня ніж афериста. А у нас, якраз, немає потрібної людини. Є або дурні, або авантюристи. Коло замкнулось.

Цитата

Я колись намагалась. Не змогла. Та й нереально, щоб одна людина те все осягнула. Для цього є галузеві міністерства. Кожне детально мало б опрацювати свою частину.
В такому випадку цікаво : виходячи з чого, прості люди, котрі тексту угоди навіть не бачили (не те що читали) вимагають ставити підпис ? Ну...змінити владу це я розумію...хоч і міняти то...немає на кого, вся колода "карт" потріпалась і замусолилась...що там можна міняти ?...шило на мило. А от угода ? Хтось з нас (не читаючи) здатен довести аргументовано і з перспективою для держави бодай років на 50 необхідність підпису ? Або навпаки ?
  • 1

#69 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 03.12.2013 – 18:25

всі вже бачили?
  • 1

#70 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 03.12.2013 – 18:29

Перегляд дописуБезбожник (03.12.2013 – 18:08) писав:

В такому випадку цікаво : виходячи з чого, прості люди, котрі тексту угоди навіть не бачили (не те що читали) вимагають ставити підпис ? Ну...змінити владу це я розумію...хоч і міняти то...немає на кого, вся колода "карт" потріпалась і замусолилась...що там можна міняти ?...шило на мило. А от угода ? Хтось з нас (не читаючи) здатен довести аргументовано і з перспективою для держави бодай років на 50 необхідність підпису ? Або навпаки ?
Я можу і так сказати, що є ряд питань, на які в мене "особиста думка": Ювенальна юстиція, гомо-шлюби. Але ми знов зараз маємо зробити вибір "або - або". Росія - це просто "беспредел" Путіна, причому як для олігархів, бізнесменів, так і для людей більш простих. А європейці - бюрократи. Там можна вести перемовини, сперечатися.
  • 1

#71 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 03.12.2013 – 18:47

Те, що шило на мило розуміють усе більше людей навіть на Сході і нормальні серед них все більше кажуть:- нах. і якісна перезагрузка усієї системи

За ті роки розпилу, залишилась "випалена" земля, чи не єдине, що гарант тільки і може запропонувати коварним китайцям.
Дійсно круті диктатори, яко то Сталін, чи фюрер мали за спиною супер тил у своїх країнах- міць воєнної машини і індустріалізацію.

А що має партія рабовласників(ПР)?- рабів.
  • 0

#72 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.12.2013 – 19:13

Перегляд дописуtaraBooka (03.12.2013 – 18:29) писав:

Я можу і так сказати, що є ряд питань, на які в мене "особиста думка": Ювенальна юстиція, гомо-шлюби. Але ми знов зараз маємо зробити вибір "або - або". Росія - це просто "беспредел" Путіна, причому як для олігархів, бізнесменів, так і для людей більш простих. А європейці - бюрократи. Там можна вести перемовини, сперечатися.
Ну хіба таки не можна обійтись без будь якого "або-або" ? Чому ми, обовязково, шукаємо куди б приткнути себе ? Невже дійсно ні на що нездатні самі ?...ну слухайте, ми ж не посеред Сахари живемо.
  • 0

#73 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 03.12.2013 – 20:52

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (02.12.2013 – 09:26) писав:

але зараз роблять революцію, щоб замість Януковича поставити когось іншого, того хто погодится на всі жахливі умови, і підпише будь-якої абсурдності договір.
що лякає - все діється як по книжці. про все це я вже читав раніше. нічого нового не придумано. Якщо Янукович не погоджується віддавати українців за дарма - то наприклад Яценюк погодиться віддати і в боргу лишитися.

По старій книжці. Навіть не оновлювали:

Зображення

Перегляд дописуБезбожник (02.12.2013 – 20:29) писав:

Гм..ось таке надибав. Сподобалось.

Kurt Oberst
Люто, звірячо хочу спати.

Хитрі дорослі дядечки вкотре використали ультрас з "Патріоту України" як гарматне м"ясо... Нічого нового.
  • 1

#74 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 03.12.2013 – 21:43

Вітольде, ти дивися інтервю президентів України ??? Офігєть...я був про тебе кращої думки. Та плюнь ти на них і бережи нерви для дітей.
я не обмежую себе в джерелах інформації. Відмовлятися від інформації через недовіру до джерела з ідеологічного мотиву - це те що називається "мракобісся" чи якось так. відмовлятися від альтернативної точки зору - шлях до зомбування. мені цікаві різні точки зору.
так само я не хочу себе обмежувати євростандартами.

тож я зараз застуджений, цілий день сиджу дома, риюсь в інтернеті, і одночасно перемикаю канали зомбоящика. Смішно подивитись телеканал Комсомольська правда. Вони там так все добре про нас знають, краще нас самих.
А ще бачив плакати з написом англійською мовою - все як книжка пише. реаліті шоу для американцьких гамбургерожерів. ті американці себе не обтяжують питаннями "чому це у них плакати англійською?"
неприємно розуміти як нас зневажають.
А як ті люди, що несуть плакати анлійською мовою? вони справді наївні думають що їх за цю клоунаду в європу приймуть?

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 03.12.2013 – 21:50

• 1

#75 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 03.12.2013 – 21:53

В тому числі. Злодієм може бути хто завгодно. І дурень теж. А от авантюристом...для дурня це більш високий щабель... не вистачить ні знань ні хисту. Тому на нього можна вплинути. І якщо історичний момент такий що потрібної (для прогресу держави) заміни немає, то краще тримати керівником дурня ніж афериста. А у нас, якраз, немає потрібної людини. Є або дурні, або авантюристи. Коло замкнулось.
А ще у нас є злодії в особо крупних размєрах і просто злодії. Але чи можна знайти проти них силу? Хочеться мріяти, що так.
Та чи дійсно мафію не можливо перемогти, а можна лише очолити?

Та аргумент лише один. Якщо розмірковувати на хлопський розум, то й не треба тої угоди навіть читати:
Нам обіцяли пакращення, коли піднімали пенсійний вік, коли приймали податковий кодекс. За ними тихенько поміняли митний, бюджетний, кримінальний, може й ще який. Пакращення нема. Люди злі. От люди й надіються і я разом з ними, що Європа якимсь чином нам допоможе, навчить жити, допоможе впровадити якісь готові рішення, бо кращого велосипеда не виходить у нас змайструвати.
  • 0

#76 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 03.12.2013 – 22:00

А цікаво, Янукович які підстави має зверхньо ставитися до українців? Так, молодь наївна і недосвідчена, але...
Може Янукович ставить себе в один ряд з Леніном і Сталіном? Вони теж сиділи. Але Сталін грабував банки, а Янукович - шапки. Куди Януковичу до Сталіна, хай попустиця

Перегляд дописусерпиня (03.12.2013 – 21:53) писав:

От люди й надіються і я разом з ними, що Європа якимсь чином нам допоможе, навчить жити, допоможе впровадити якісь готові рішення, бо кращого велосипеда не виходить у нас змайструвати.
Європа нам допоможе так як Лисиця Аліса і кіт Базиліо допомогли Буратіно. Вони про нього так піклувалися, такі доброзичливі вони.
ото у європейців більше мрії іншої немає окрім як нам допомогти.
  • 1

#77 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.12.2013 – 22:20

Перегляд дописусерпиня (03.12.2013 – 21:53) писав:

А ще у нас є злодії в особо крупних размєрах і просто злодії.
А де їх немає ? В євросоюзі їх теж вистачає. І корупція там не гірше нашої. Інша справа що інколи має "забугорний вигляд". А по суті - одне і те ж.

Цитата

Та аргумент лише один. Якщо розмірковувати на хлопський розум, то й не треба тої угоди навіть читати:
Тобто, історія стоїть на місці і : "да здравствують холопи" ?!

Цитата

.От люди й надіються і я разом з ними, що Європа якимсь чином нам допоможе, навчить жити, допоможе впровадити якісь готові рішення, бо кращого велосипеда не виходить у нас змайструвати.
От з цього моменту було б цікаво отримати реальні викладки без ідеологічної мішури. Тобто - завтра знімаємо яника, уряд у відставку. Відбувається зміна влади. Хтось отут знайомий з ПРАКТИЧНИМ І ГОТОВИМ сценарієм розвитку сюжету в Україні ? Можете поділитись ? Повторюю : з повною викладкою.

Перегляд дописуЗварич (03.12.2013 – 20:52) писав:

По старій книжці. Навіть не оновлювали:

Зображення

Привіт Зваричу, привіт. Яке у біса оновлення ? Їм вже затьмарило від солодких мрій можливого отримання влади. Всередині вже солодко тремтить...адреналін пішов мощнячим струменем...сердечко застукало...сни рожеві сняться. Оце і вся ціль. Нафіга їм ще про щось думать ?
  • 1

#78 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 03.12.2013 – 22:33

Дєдушка Безбожник ти про Корчинського?
  • 0

#79 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 03.12.2013 – 23:07

Перегляд дописуБезбожник (03.12.2013 – 22:20) писав:

А де їх немає ? В євросоюзі їх теж вистачає. І корупція там не гірше нашої. Інша справа що інколи має "забугорний вигляд". А по суті - одне і те ж.
Але вони хоч не доводять державу до ручки, щоб уже й красти не було чого.

Тобто, історія стоїть на місці і : "да здравствують холопи" ?!
Ви мене питали про простих людей, котрі угоди не читали, а вимагають її підписувати. От я й висловлюю погляд таких людей і себе, бо я її теж не читала. І не повинна. Для цього є відповідні спеціалісти у державі, які отримують за це зарплату. Для чого тоді держава і розподіл праці, якщо я маю у всьому розбиратися. Я була б рада послухати усіх міністрів, що вони скажуть про ту угоду, що там не так? Хай би виступили по телебаченню, заспокоїли людей, якісь дискусії провели б професійні. Але ж вони мовчать, якісь відговорки одні. Ця влада абсолютно непублічна.

От з цього моменту було б цікаво отримати реальні викладки без ідеологічної мішури. Тобто - завтра знімаємо яника, уряд у відставку. Відбувається зміна влади. Хтось отут знайомий з ПРАКТИЧНИМ І ГОТОВИМ сценарієм розвитку сюжету в Україні ? Можете поділитись ? Повторюю : з повною викладкою.
Можна подумати у Януковича з Азаровим він є. Взагалі, напрацювання є, ті ж самі кодекси є, там увесь сценарій. Якщо не грабувати державну казну, то жити можна.
  • 0

#80 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 04.12.2013 – 00:31

Перегляд дописуShіver2005 (03.12.2013 – 21:34) писав:

Ну от бачте, ви досі у тих засадах, що були у СРСР. А я в СРСР можна сказати не жив. Передімною такі питання взагалі не стоять. Це припустимо і нормально.
Я бажаю нам обом у своєму житті побільше стикатися з тими явищами, які видаються нормальними. :)

Повідомлення відредагував taraBooka: 04.12.2013 – 00:43

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних