Перейти до вмісту

Євромайдан

ЄС шенген

Повідомлень в темі: 1366

#581 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6676 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.01.2014 – 14:27

Перегляд дописуEduardGol (05.01.2014 – 10:07) писав:

:ggggg: Годі вже клеїти дурня. Влада королеви номінальна. Трон - традиція і не більше. Чи ви справді не знали про це коли писали перше повідомлення? Тоді ваші намагання "викрутитись" виглядають ще більш смішно. Це ж треба! Стверджувати, що Елизавета ІІ має реальну владу! :ggggg: Краще тоді зізнайтесь, що недовчили, а не закопуєте себе ще глибше.
тобто ти стверджуєш, що у цих країн, як і у нас - закони не діють, діє коррупція, і коррумповані міністри чхали на закони, а королеву терплять для краси? ну-ну

звісно якщо ми говоримо про права Королеви, то так - права королеви - царствувати для краси традицій, для забави туристів. Це права.
А от якщо ми говоримо про ПОВНОВАЖЕННЯ МОНАРХА!!! прочитайте вже нарешті це словосполучення, а то ніби сліпі.
  • 0

#582 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 05.01.2014 – 14:34

Перегляд дописуEduardGol (05.01.2014 – 12:13) писав:

Альтернатива Євромайдану - діюча влада,
Комедія та й годі. Ну а хто ж заважав відправити той же кабмін разом з кровосісом у відставку 16-го числа ? Хто зробив усе можливе щоб голосів про відставку не вистачило ?...бовдур Тягнибок разом з такими ж бовдурами-членами бовдурячої "свободи". І ніхто інший. Кончені телепні...а може і ні бо ще не настав час аби усім стало відомо причини нетерплячки по зносу памятника вождю комуністів, однак не здивуюсь коли, з часом, зявляться досить пікантні подробиці з приводу того що можливо ця акція була спланованою заказухою. А виконавцями була "свобода". Наскільки мені відомо з деяких дружніх контактів, не все там чисто. Ну це таке. З часом гівно випливе на поверхню. Адже відомо що кількість голосів для відставки була реальною. Відомо і те що керівники опозиції узгодили з комуністамиу і їхній (в тому числі) варіант за відставку уряду "за парафирование невыгодного для Украины Соглашения с ЕС". Мало цього, керівники опозиції підписались на цю угоду хоч її зміст протирічить меті майдану. Але тут не до красивої пози було, головне що був реальний шанс зібрати голоси. Ну ? І хто все пересрав ? У кого шило в сраці муляло ? Хіба не можна було валити памятник пізніше ? Яка різниця ? Хіба на той момент зносити памятник було важливішим аніж відправити уряд у відставку ? Що(?) Тягнибок цього не розумів ? Він не знав що комуністи не простять за свого вождя і відкличуть голоси ?...знав, стопудово, знав. То на чий млин лилась водичка ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 05.01.2014 – 14:39

• 1

#583 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 14:40

Перегляд дописуБезбожник (05.01.2014 – 14:34) писав:

З часом гівно випливе на поверхню.
Вже виплило.
ПЕС. А щодо комуністів - невже хтось серйозно вірить що вони могли голосувати проти цього уряду. Ха-ха-ха!!!
Вони ще стійкіша зграя ПР ніж сама ПР.
  • 0

#584 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 14:46

ну а уявіть собі що уряд відправили у відставку, і поставили новий уряд з опозиції. а життя в країні все гірше і гірше - тут скільки не пинай на попередника Азарова, а народ від таких урядовців буде не в захваті. Можливо опозиціонерам краще й надалі критикувати владу, ніж зайняти її місце й стати критикованими. тим більш по ситуації 16 грудня. А от коли справді будуть можливості зростання економіки, тоді можна буде брати владу і пинати на попередників.
  • 0

#585 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 05.01.2014 – 15:12

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (05.01.2014 – 14:27) писав:

тобто ти стверджуєш, що у цих країн, як і у нас - закони не діють, діє коррупція, і коррумповані міністри чхали на закони, а королеву терплять для краси? ну-ну

звісно якщо ми говоримо про права Королеви, то так - права королеви - царствувати для краси традицій, для забави туристів. Це права.
А от якщо ми говоримо про ПОВНОВАЖЕННЯ МОНАРХА!!! прочитайте вже нарешті це словосполучення, а то ніби сліпі.
Доволі дивний висновок з того, що я писав. Закони стосовно королеви там не порушуються. І хіба вище я не писав про повноваження королеви? Писав. То хто тут ніби сліпий? Чи вам невідомій зміст того словосполучення, яке ви викрикуєте? То може давайте спілкуватися спокійніше, тоді і всім все стане видніше.

Перегляд дописуWеbеr (05.01.2014 – 14:40) писав:

Вже виплило.
ПЕС. А щодо комуністів - невже хтось серйозно вірить що вони могли голосувати проти цього уряду. Ха-ха-ха!!!
Вони ще стійкіша зграя ПР ніж сама ПР.
Абсолютно праві. Хоч з пам’ятником, хоч без, а комуняки б ніколи не пішли проти ПР.

Повідомлення відредагував EduardGol: 05.01.2014 – 15:14

• 0

#586 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 15:20

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (05.01.2014 – 14:46) писав:

ну а уявіть собі що уряд відправили у відставку, і поставили новий уряд з опозиції. а життя в країні все гірше і гірше - тут скільки не пинай на попередника Азарова, а народ від таких урядовців буде не в захваті. Можливо опозиціонерам краще й надалі критикувати владу, ніж зайняти її місце й стати критикованими. тим більш по ситуації 16 грудня. А от коли справді будуть можливості зростання економіки, тоді можна буде брати владу і пинати на попередників.
Та воно то так, але ж мова не про те. Тільки дурень може вірити що ті ж комуністи у цій ситуації не проголосували б за відставку. Коли потрібно ця сила не те що з бовдурами-свободівцями, вона і дияволом піде на угоду. Звісно ж що тимчасово. А їм, якраз, ця відставка вигідніша ніж опозиції...повторюсь, саме у цій ситуації. Ну а те що ніхто з "лідерів опозиції" підібрати владу, котра валялась днів 10 на дорозі, не готовий і боїться, тут ніякого сумніву немає. Кожному своя сорочка ближче.
Як би там не було...навіть якщо той же Тягнибок не вірив що комуністи додадуть свої голоси, він ЯК ЛЮДИНА КОТРА ПІШЛА В ПОЛІТИКУ, ЗОБОВЯЗНИЙ БУВ ДО КІНЦЯ ВИКОРИСТАТИ ЦЮ МОЖЛИВІСТЬ. І в обох випадках виграв би. Бо якби комуністи підримали, то перша і значна брила влади була б розрушена. Це була б значна перемога. Вона була дорогого варта. А якби ні, то це великі козирі знову таки у тих же опозиціонерів: звинуватити кпу у черговій зраді і опустити ще нижче, аж по саме нікуди. А тепер, по факту, що ? Все на місці і всі на місці. Окрім майдану котрий потихеньку розповзається. І не дивно. З такими "командирами" будь яке військо програє битву.
  • 1

#587 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 15:31

Перегляд дописуБезбожник (05.01.2014 – 15:20) писав:

Все на місці і всі на місці. Окрім майдану котрий потихеньку розповзається. І не дивно. З такими "командирами" будь яке військо програє битву.
Ні, дєдушка, лєнін не на місці.
А Майдан він живе своїи життям. Згадані тобою "командири" сьогодні Віче відмінили, а люди прийшли і самі організували мітинг.
http://www.pravda.co...4/01/5/7009054/
  • 0

#588 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 15:34

Перегляд дописуБезбожник (05.01.2014 – 15:20) писав:

Та воно то так, але ж мова не про те. Тільки дурень може вірити що ті ж комуністи у цій ситуації не проголосували б за відставку. Коли потрібно ця сила не те що з бовдурами-свободівцями, вона і дияволом піде на угоду. Звісно ж що тимчасово. А їм, якраз, ця відставка вигідніша ніж опозиції...повторюсь, саме у цій ситуації. Ну а те що ніхто з "лідерів опозиції" підібрати владу, котра валялась днів 10 на дорозі, не готовий і боїться, тут ніякого сумніву немає. Кожному своя сорочка ближче.
Як би там не було...навіть якщо той же Тягнибок не вірив що комуністи додадуть свої голоси, він ЯК ЛЮДИНА КОТРА ПІШЛА В ПОЛІТИКУ, ЗОБОВЯЗНИЙ БУВ ДО КІНЦЯ ВИКОРИСТАТИ ЦЮ МОЖЛИВІСТЬ. І в обох випадках виграв би. Бо якби комуністи підримали, то перша і значна брила влади була б розрушена. Це була б значна перемога. Вона була дорогого варта. А якби ні, то це великі козирі знову таки у тих же опозиціонерів: звинуватити кпу у черговій зраді і опустити ще нижче, аж по саме нікуди. А тепер, по факту, що ? Все на місці і всі на місці. Окрім майдану котрий потихеньку розповзається. І не дивно. З такими "командирами" будь яке військо програє битву.
Отже, якщо всі таку дурні, а ви один розумний (скільки вже таких на цьому форумі повспливало :) ), то поясніть, чого б це КПУ проголосувала проти уряду ПР? КПУ вже доживає свій вік під крилом ПР і давно вже не є самостійною політ. силою. Крім того, вище ви писали, що лише припускаєте участь опозиції у знесенні Леніна, а так гарячкуєте, наче вже в цьому впевнені.

Повідомлення відредагував EduardGol: 05.01.2014 – 15:35

• 0

#589 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 16:48

Перегляд дописуМурчик (05.01.2014 – 16:38) писав:

щось підозріло по туалетах шастаєш з огляду на те, що не пив бо був за рульом
Ну пив смачні майданівські чаї з гарним медом і варенням + зимно, незважаючи на бочки з вогнем. До речі міг порівняти якість меду - того, що дорого купую в Карпатах і майданного. Майданний мав незаперечну перевагу, бо видно що господарі віддавали той, що "для себе", а не "той що на продаж".
  • 0

#590 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 16:59

Перегляд дописуEduardGol (05.01.2014 – 15:12) писав:

Доволі дивний висновок з того, що я писав. Закони стосовно королеви там не порушуються. І хіба вище я не писав про повноваження королеви? Писав. То хто тут ніби сліпий? Чи вам невідомій зміст того словосполучення, яке ви викрикуєте? То може давайте спілкуватися спокійніше, тоді і всім все стане видніше.
ти стверджуєш, що королева не має влади, лише на тій підставі, що королеву влаштовують дії міністрів, і вона їх не скасовує. вона має право царствувати і НЕ правити, а також має повноваження правити, якщо захоче.
  • 0

#591 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 17:02

Перегляд дописуWеbеr (05.01.2014 – 14:21) писав:

Там відловлювали таких осіб, що після стакана водкі - але такиз на цілий Майдан може 2 чи 3 було і всі типової бомжовської москальської зовнішності.
Ахаха мене раз п’яного не хотіли пускати, але я сказав "Що таке? Я член партії УДАР" і одразу пропустили.

Повідомлення відредагував antip: 05.01.2014 – 17:09

• 0

#592 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 17:14

Перегляд дописуEduardGol (05.01.2014 – 15:34) писав:

Отже, якщо всі таку дурні, а ви один розумний (скільки вже таких на цьому форумі повспливало :) ), то поясніть, чого б це КПУ проголосувала проти уряду ПР?
Тому що зібрати голоси щоб була більшість для відставки Азарова та його кабінету, це одне, а зібрати голоси для більшості при голосуванні за іншого премєра, це зовсім друге. Що тут незрозумілого ? Все лежить на поверхні відкритим текстом. Розкрий очі і читай.

Цитата

КПУ вже доживає свій вік
Угу. Помєчтай. Їх доживання переживе ще твоїх правнуків.

Цитата

під крилом ПР і давно вже не є самостійною політ. силою.
В Україні не існує самостійних політичних сил, взагалі.

Цитата

Крім того, вище ви писали, що лише припускаєте участь опозиції у знесенні Леніна
Такого я не писав.

Цитата

а так гарячкуєте, наче вже в цьому впевнені.
Гарячкувати : - мені невідоме ні це слово, ні цей психологічний стан.
  • 1

#593 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 17:37

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (05.01.2014 – 16:59) писав:

ти стверджуєш, що королева не має влади, лише на тій підставі, що королеву влаштовують дії міністрів, і вона їх не скасовує. вона має право царствувати і НЕ правити, а також має повноваження правити, якщо захоче.
Ні, я кажу, що вона юридично не має тої влади, про яку писав Власюк. А крім того, ще й традиційно так склалося, що сучасний монарх вже й не має наміру керувати, але то вже інше.

Перегляд дописуБезбожник (05.01.2014 – 17:14) писав:

Тому що зібрати голоси щоб була більшість для відставки Азарова та його кабінету, це одне, а зібрати голоси для більшості при голосуванні за іншого премєра, це зовсім друге. Що тут незрозумілого ? Все лежить на поверхні відкритим текстом. Розкрий очі і читай.
Не впевнений, що твоя відповідь розумно виглядатиме? Не бійся, "Т-Титан думки 2012" вже не відберуть. :)

Цитата

Угу. Помєчтай. Їх доживання переживе ще твоїх правнуків.
КП тримається на купці старих маразматиків та інших ностальгуючих телепнях. Тільки от останніх менше, а перші скоро разом із КП кануть у вічність.

Цитата

В Україні не існує самостійних політичних сил, взагалі.
ЯК там не було, але КП взагалі із себе нічого не представляє. Вона - відрижка ПР.

Цитата

Такого я не писав.
З посту № 674:

Цитата

...настав час аби усім стало відомо причини нетерплячки по зносу памятника вождю комуністів, однак не здивуюсь коли, з часом, зявляться досить пікантні подробиці з приводу того що можливо ця акція була спланованою заказухою. А виконавцями була "свобода". Наскільки мені відомо з деяких дружніх контактів, не все там чисто.
Чи ти таким чином висловив свою упевненість? :) Якщо ти упереджений, то так і пиши, що "я знаю - це зробила ""Свобода".

Цитата

Гарячкувати : - мені невідоме ні це слово, ні цей психологічний стан.
Буває. Ось, поповни свій словниковий запас:

Цитата

ГАРЯЧКУВАТИ, ую, уєш, недок., розм. Діяти в стані збудження, захоплення. Енергійна Піна Іванівна гарячкувала, промовляла з запалом, намагаючись переконати своїх співбесідників (Вадим Собко, Скеля.., 1961, 54); Переживав [Чирва] за всіх, розказував.., гарячкував, кричав і метушився один за всіх чотирьох (Василь Козаченко, Сальвія. 1956, 125);
// Проявляти збудження, нетерпіння. Рілля підходить, як розкішне тісто І все село тривожно гарячкує (Іван Вирган, Квіт. береги, 1950, 12); Не гарячкуй, Зоню. Цю справу треба полагодити мирно (Ірина Вільде, Сестри.., 1958, 289).'

Словник української мови: в 11 томах. — Том 2, 1971. — Стор. 38.

Повідомлення відредагував EduardGol: 05.01.2014 – 17:49

• 1

#594 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 18:25

Перегляд дописуEduardGol (05.01.2014 – 17:37) писав:

Не бійся,
Це не до мене. Шукай іншу адресу.

Цитата

"Т-Титан думки 2012" вже не відберуть.
Байдуже.

Цитата

КП тримається на купці старих маразматиків та інших ностальгуючих телепнях.
При всьому несприйнятті сторонників Гітлера як і сторонників Леніна, тим не менше скажу : там були такі "телепні" до яких ти навряд чи виростеш.

Цитата

ЯК там не було, але КП взагалі із себе нічого не представляє. Вона - відрижка ПР.
З точністю до навпаки. Ми всі, і ти в тому числі, є відрижкою КП.

Цитата

З посту № 674:
Ось цей пост :

Цитата

однак не здивуюсь коли, з часом, зявляться досить пікантні подробиці з приводу того що можливо ця акція була спланованою заказухою.

А виконавцями була "свобода".

Де тут бачиш те що приписуєш мені :

Цитата

що лише припускаєте участь опозиції у знесенні Леніна
Є тут таке ? Немає. Не можеш пос...ть, не муч ж...пу.

Цитата

Тільки от останніх менше, а перші скоро разом із КП кануть у вічність.
У вічність всі канемо. От тільки ніхто незнає під яким номером у цій черзі стоїть. Ти теж не знаєш. Так що свої "пророцтва" розказуй не мені а дітям і сентиментальним жінкам.

Цитата

Якщо ти упереджений, то так і пиши, що "я знаю - це зробила ""Свобода".
Вже сказав. Якраз у тому 647-му номері. Повторити ? Чи нарешті дійшло ? Окрім того, знаю не тільки я а і вся Україна.

Повідомлення відредагував Безбожник: 05.01.2014 – 18:27

• 0

#595 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 19:47

Перегляд дописуБезбожник (05.01.2014 – 18:25) писав:

При всьому несприйнятті сторонників Гітлера як і сторонників Леніна, тим не менше скажу : там були такі "телепні" до яких ти навряд чи виростеш.
Ну, до чого я доросту, це із тієї ж теми про пророцтва, щодо якої ти також висловився. Так що можеш також розповідати це дітям та для кого ти там ще "титан думки".

Цитата

Он Мурчик вже написав за мене, що треба. Але якщо ви про ту саму КП, то може вам і не пощастило, однак мене це оминуло.

Цитата

Де тут бачиш те що приписуєш мені :
Є тут таке ? Немає. Не можеш пос...ть, не муч ж...пу.
Виконавці - це вже не учасники, а "Свобода" - не опозиція? Отже навіть наявність у схемі будь-яких замовників, не змінює того, що ти допустив логічної помилки. От тому й нервуєш та починаєш поводити себе нахабно та грубо - а-ля Кернес. :)

Цитата

У вічність всі канемо. От тільки ніхто незнає під яким номером у цій черзі стоїть. Ти теж не знаєш. Так що свої "пророцтва" розказуй не мені а дітям і сентиментальним жінкам.
Згадуй інколи про необхідність промовчати, коли нема чого сказати - корисно.

Цитата

...знаю не тільки я а і вся Україна.
Бла-бла-бла не достойне розумника, котрим тебе себе вважаєш. Я знаю, що ти скажеш: "Байдуже!". :wink2: Але я знаю таку "породу"!

Повідомлення відредагував EduardGol: 05.01.2014 – 19:49

• 0

#596 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 20:14

На мітинг спішать і у Дніпропетровську.
http://www.litsa.com.ua/show/a/13741
http://www.litsa.com.ua/show/a/13732

• 0

#597 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 20:18

Перегляд дописуМурчик (05.01.2014 – 19:07) писав:

не підміняй член пальцем, точніше кпу і кпсс
Для телепнів котрі не тямлять відрізняти дві літери від трьох - ось пост від EduardGol :

Перегляд дописуEduardGol (05.01.2014 – 17:37) писав:

КП тримається на купці старих маразматиків та інших ностальгуючих телепнях. Тільки от останніх менше, а перші скоро разом із КП кануть у вічність.
А ось мій пост-відповідь :

Перегляд дописуБезбожник (05.01.2014 – 18:25) писав:

Де ти тут КПУ побачив ? Краще б читать навчився.

Цитата

Он Мурчик вже написав за мене, що треба.
Ніфіга він не написав. Тільки те що рахувати не вміє, ото і вся його писанина.

Цитата

Але якщо ви про ту саму КП, то може вам і не пощастило, однак мене це оминуло.
Дитино, це не до мене. Це ти уточнюй з татом та мамою.

[ex]Не порушуйте правила, поводьте себе чемно.[/ex]

Повідомлення відредагував Nameless One: 05.01.2014 – 20:55

• 0

#598 EduardGol

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 208 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 20:37

Цитата

Ніфіга він не написав. Тільки те що рахувати не вміє, ото і вся його писанина.
Взагалі-то від початку мова йшла про КПУ, тому не дивно, що Мурчик про неї і подумав, а це вже ви зіскочили з теми. І годі вже так себе поводити. Судячи з даних профілю, вік у вас вже поважний, а поводите себе як невихований хлопчисько. Якщо батьки недовиховували, то займіться собою самі. Повірте, це ніколи не пізно! От правда, не маю жодного бажання відповідати вам грубістю на грубість та й взагалі продовжувати з вами бесіду. Всіх благ!
  • 0

#599 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 20:51

Перегляд дописуEduardGol (05.01.2014 – 20:37) писав:

Всіх благ!
Ну нарешті.
  • 1

#600 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 05.01.2014 – 21:11